Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

MysteriousWoman

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Θα ζήλευα, αλλά αν έβλεπα ότι ο δικός μου δεν δίνει σημασία, θα του έδινα ένα παθιασμένο φιλί μπροστά της, για να την κάνω να υποχωρήσει! :clapping:
Αν πάλι έδινε σημασία, θα έκανα πως δεν κατάλαβα, και...θα τον έκανα τρελό από τη ζήλεια! :devil:

Θα φλέρταρα τη δική του



(σμπόινκ)

Κι άμα εκείνος δεν είχε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
εμενα παλι γιατι δε με συγκινουν αυτα τα πραγματα ?
θελει να τον φλερταρει ? ο δρομος ανοιχτος .......
θελει να ανταποκριθει ?? κ τα σκυλια δεμενα .....
Δυστυχως ,πλεον εχω παψει να βαζω τπν εαυτο μου σε τετοιες διαδικασιες που ειναι αρκετα ψυχοφθορες ....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εμενα παλι γιατι δε με συγκινουν αυτα τα πραγματα ?
θελει να τον φλερταρει ? ο δρομος ανοιχτος .......
θελει να ανταποκριθει ?? κ τα σκυλια δεμενα .....
Δυστυχως ,πλεον εχω παψει να βαζω τπν εαυτο μου σε τετοιες διαδικασιες που ειναι αρκετα ψυχοφθορες ....:worry:

Θες να πεις οτι εαν καποια φλερταρει μπροστα σου το φιλο σου απροκαλυπτα εσυ εισαι "κλαιν μαιν"??! Η εικονα και μονο δε σε ενοχλει?! :whistle:

Γιατι εμενα και μονο η ιδεα με κανει "μπουρλοτο"!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ακριβως Neraida !
προφανως δεν ζηλευω καθολου ! Μπορω να πω οτι την εχω πατησει απειρες φορες επειδη δε ζηλευα !!
Οπως επισης εχω παρει και την τσαντα μου και εχω φυγει , οχι ομως επειδη αισθανομουν ενοχλημενη αλλα επειδη δεν ηθελα να χαλασω την βραδια μου ,μπαινοντας στην οποιαδηποτε διαδικασια οπως π.χ προσπαθωντας να ακουσω τι του λεει και τι της απανταει , και πιστεψε με την συνεχισα υπεροχα !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ακριβως Neraida !
προφανως δεν ζηλευω καθολου ! Μπορω να πω οτι την εχω πατησει απειρες φορες επειδη δε ζηλευα !!
Οπως επισης εχω παρει και την τσαντα μου και εχω φυγει , οχι ομως επειδη αισθανομουν ενοχλημενη αλλα επειδη δεν ηθελα να χαλασω την βραδια μου ,μπαινοντας στην οποιαδηποτε διαδικασια οπως π.χ προσπαθωντας να ακουσω τι του λεει και τι της απανταει , και πιστεψε με την συνεχισα υπεροχα !!!!!!

Αρχικά, βλέποντας το πρώτο ποστ σου σκέφτηκα "Πρέπει να μου πει κι εμένα πώς να το κάνω αυτό!" :redface:
Μετά όμως, βλέποντας το παραπάνω, κατέληξα σε δύο συμπεράσματα: 1ον ίσως δεν έχεις ερωτευθεί ποτέ και 2ον αυτό που λες, ότι σηκώθηκες και έφυγες είναι απλά ένας τρόπος αποφυγής μίας κατάστασης- ζήλευες, γι' αυτό έφυγες... Απλά δεν ήθελες να το παραδεχτείς.

Ξέρεις, αυτά (οι ζήλιες κλπ.) είναι το αλάτι και το πιπέρι στη σχέση... Δε σου λέω να κάνεις σκηνή, αλλά να προσποιείσαι ότι είσαι οκ, όταν βαθιά μέσα σου απλά προσπαθείς να δείξεις οκ, είναι πολύ πιο ψυχοφθόρο. Μη φοβάσαι να ανοιχτείς... Θα πληγωθείς- και αυτό στο λέω με 100% σιγουριά- αλλά θα βιώσεις και πράγματα, συναισθήματα που δεν είχες φανταστεί. Το να θωρακίζεσαι δεν είναι λύση, είναι απλά αποφυγή του προβλήματος :)

Αν νομίζεις ότι έχω άδικο, it's ok, απλά αυτά που είπες μου άφησαν αυτή την εντύπωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως αν έβλεπα κάποια να φλερτάρει απροκάλυπτα ή μη τον σύντροφο μου, δεν θα με ενοχλούσε καθόλου, ίσα ίσα, θα ένιωθα και περήφανη για την επιλογή μου.
Αυτό φυσικά δεν ισχύει αν αυτός ανταποκρινόταν κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ισως να σου αφησα αυτην την εντυπωση !
Αλλα ειναι μονο εντυπωση !
Και βεβαια εχω ερωτευτει και μαλιστα τρελα !
δεν την εχω ομως την ζηλια !
δε μ αρεσει να βαζω τον εαυτο μου σε τετοιες διαδικασιες !
Θελεις να μιλησεις στην κοπελια ? οκ....
Θελεις να φλερταρεις ή να σε φλερταρουν ? παλι οκ ...παρε τον Μητσο και τον Κιτσο και βγειτε τσαρκα !
Απλη Ψυχρη Λογικη !
Δεν εχω ειλικρινα , κανενα προβλημα να παραδεχτω οποιαδηποτε κατασταση !
το "πρασσινο τερατακι με τα κοκκινα ματια " δεν εχει χτυπησει ποτε την πορτα μου !
Και να σαι σιγουρη πως ο "παλιοχαρακτηρας" μου δεν μου επιτρεπει ουτε να αποφυγω κατασταση (εις γνωσην μου παντα δε μιλαμε να μην εχω παρει χαμπαρι κατι ) αλλα ουτε και να αφησω την παραμικρη κουβεντα να πεσει κατω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω παντως γκερλες φροντιζω να εχω "ενημερωσει" τον οποιο συντροφο μου στο τι μου αρεσει και τι οχι να γινεται σε τετοιες φασεις, ωστε να μη χρειαστει να μπω καν στη διαδικασια ουτε για σκηνη αλλα ουτε και για κατι αλλο...
(βεβαια εμενα γενικα οι πολλες οικειοτητες τριτων με τον ανθρωπο μου δε μου αρεσουν..ειμαι αλλο φρουτο δλδ..και δε μου ειναι καθολου δυσκολο εαν το τριτο ατομο δειχνει να μην το αντιλαμβανεται, να το πω και ευθεως)

Εαν θελει ο αλλος κραταει αποστασεις τετοιες που και το τριτο ατομο θα παρει το μηνυμα και αναμεσα στο ζευγαρι δε υπαρξει ουτε ζηλεια, ουτε καυγας, ουτε σκηνη, ουτε τπτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγω παντως γκερλες φροντιζω να εχω "ενημερωσει" τον οποιο συντροφο μου στο τι μου αρεσει και τι οχι να γινεται σε τετοιες φασεις, ωστε να μη χρειαστει να μπω καν στη διαδικασια ουτε για σκηνη αλλα ουτε και για κατι αλλο...

Εμένα από την άλλη αυτές οι "ενημερώσεις" δε μου αρέσουν καθόλου. Δε θέλω να κάνω έμμεσα τον σύντροφό μου να φέρεται όπως εμένα θα μου άρεσε, θέλω ει δυνατόν να μου αποδείξει πως είναι αυτό που θέλω . :)
Δηλαδή θα εκτιμούσα χίλιες φορές περισσότερο αν ο άλλος δεν αντιδρούσε στο φλερτ από μόνος του, παρά αν ήξερε πως στο σπίτι τον περιμένει παντόφλα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εγω παντως γκερλες φροντιζω να εχω "ενημερωσει" τον οποιο συντροφο μου στο τι μου αρεσει και τι οχι να γινεται σε τετοιες φασεις, ωστε να μη χρειαστει να μπω καν στη διαδικασια ουτε για σκηνη αλλα ουτε και για κατι αλλο...
(βεβαια εμενα γενικα οι πολλες οικειοτητες τριτων με τον ανθρωπο μου δε μου αρεσουν..ειμαι αλλο φρουτο δλδ..και δε μου ειναι καθολου δυσκολο εαν το τριτο ατομο δειχνει να μην το αντιλαμβανεται, να το πω και ευθεως)

Εαν θελει ο αλλος κραταει αποστασεις τετοιες που και το τριτο ατομο θα παρει το μηνυμα και αναμεσα στο ζευγαρι δε υπαρξει ουτε ζηλεια, ουτε καυγας, ουτε σκηνη, ουτε τπτ...

Πω πω, εγώ δεν θα μπορούσα ποτέ να το πω ευθέως, ούτε να ενημερώσω τον σύντροφό μου απ'την αρχή. Όταν συμβαίνει, δε αντιδρώ έντονα σίγουρα, αλλά το κρατάω. Μπορεί δηλαδή να σταματήσω να μιλάω επιτόπου, να χαλάσει η διάθεσή μου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κοριτσια..οταν λεω πως "ενημερωνω" το συντροφο μου εμεσσα...θελω να πω...πως μεσα απο συζητησεις μας, ξερει πολυ καλα τα θελω μου, τι μου αρεσει και τι οχι και εαν αυτα συμπιπτουν με τα δικα του εχει καλως..διαφορετικα δεν προκειται να καταπιεσω τον εαυτο μου ουτε στο τοσο δα...
Πρεπει ακομα και σε αυτο να ταιριαζουμε...
Εχω παψει να χαλαω τον εαυτο μου για τετοια....

Και εννοειται πως σε καμμια περιπτωση δε θελω ο αλλος να υιοθετησει μια συμπεριφορα επειδη εμενα μου αρεσει αυτη....εναν τετοιον αντρα να τον κανω τι?! Για μενα σημασια εχει τα θελουμε να ιδια πραγματα...

Γι αυτο και ειμαι της αποψης οτι δεν ταιριαζουμε με ολον τον κοσμο, παρα με ελαχιστους, ειδικα σε αυτο το ειδος διαπροσωπικης σχεσης, οπως ειναι η ερωτικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πω πω, εγώ δεν θα μπορούσα ποτέ να το πω ευθέως, ούτε να ενημερώσω τον σύντροφό μου απ'την αρχή. Όταν συμβαίνει, δε αντιδρώ έντονα σίγουρα, αλλά το κρατάω. Μπορεί δηλαδή να σταματήσω να μιλάω επιτόπου, να χαλάσει η διάθεσή μου :/:

Ρηνιω μου, εαν η αλλη αδυνατει να εκλαβει το μηνυμα που παιρνει απο τη συμπεριφορα του φιλου μου απεναντι της, τοτε δε με απασχολει καθολου να την κανω να αισθανθει ασχημα, γιατι πολυ απλα με τη συμπεριφορα της δειχνει να μη με σεβεται...
Και ο ανθρωπος που δε με σεβεται, σιγουρο ειναι οτι δε χαιρει και του δικου μου σεβασμου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ρηνιω μου, εαν η αλλη αδυνατει να εκλαβει το μηνυμα που παιρνει απο τη συμεριφορα του φιλου μου απεναντι της, τοτε δε με απασχολει καθολου να την κανω να αισθανθει ασχημα, γιατι πολυ απλα με τη συμπεριφορα της δειχνει να μη με σεβεται...
Και ο ανθρωπος που δε με σεβεται, σιγουρο ειναι οτι δε χαιρει και του δικου μου σεβασμου...

Έχεις δίκιο. Βέβαια δεν είναι από σεβασμό το ότι δεν θα της μιλήσω ευθέως. Μπορεί να σκέφτομαι διάφορα αλλά τα κρατάω. Είναι θέμα χαρακτήρα. Πες ότι δεν είμαι τόσο αυθόρμητη...

Καθένας αντιδρά διαφορετικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έχεις δίκιο. Βέβαια δεν είναι από σεβασμό το ότι δεν θα της μιλήσω ευθέως. Μπορεί να σκέφτομαι διάφορα αλλά τα κρατάω. Είναι θέμα χαρακτήρα. Πες ότι δεν είμαι τόσο αυθόρμητη...

Καθένας αντιδρά διαφορετικά...

Ναι ακριβως..εχεις δικιο...ειναι θεμα χαρακτηρα.....;)

Παρελειψα να προσθεσω προηγουμενως οτι εγω ειμαι ιδιαιτερα αυθορμητη, παρορμητικη σαν ανθρωπος...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eιναι σιγουρα καλο να ξερουμε τι θελουμε και να το γνωστοποιουμε στον αλλον. Απο και και πέρα, ειναι σχετικά ουτοπικό να περιμενουμε οτι δε θα κανουμε καποιες , εστω μικρες, υποχωρησεις και συμβιβασμους, για χαρη σημαντικοτερων πραγματων. Αλλωστε ολοι κανουμε γιατι το να βρουμε το τελειο ταιριασμα ειναι παααααρα πολυ απιθανο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Δε με απασχολεί τι κάνει ο καθένας, αλλά το τι κάνει η σύντροφός μου. Με τους αγνώστους δεν ασχολείσαι, γυρνάς την πλάτη και φεύγεις. Με τους δικούς σου συζητάς, συμφωνείς κι αντιμιλάς.

Αλήθεια γιατί να μη νοιώσω κολακευμένος κιόλας από το γεγονός? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Στην προηγούμενη σχέση μου (!) είχαμε κοινή παρέα .. (μέγα λάθος πιστεύω) στην παρέα υπήρχε κ μια κοπέλα που ήμασταν φίλες από το δημοτικό μαζί (!) ... Δν ήξερα ότι γούσταρε το έτερον μ ήμισυ όμως.. Κ στην γιορτή του ήρθε σπίτι να του ευχηθεί (καθόμουν στα πόδια του παρεμπίπτοντος...) κ τον φίλησε τόσο τρυφερά μιλάμε τρελάθηκα κ γώ κ αυτος΄μείναμε κάγκελο... ππφφ δν ζήλεψα (γιατί ήξερα πως ήταν ερωτευμένος μαζί μ,τρομάρα μ.. :/:) αλλά νευρίασα απίστευτα .. μερικές έχουν πολύ θράσος όμως έτσι... ππφφ το θυμάμαι κ συγχύζομαι... το τσόκαρο...
:P

πφφ κ ειμαι κ αυθόρμητη έτσι ... κάτι γύρισα κ της είπα αλλα δν το θυμάμαι.. κ είπε τα χρόνια πολλά κ εξαφανήστηκε.. απο τότε οι φορές π μ λέει έστω κ γειά ειναι σπάνιες... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roza6658

Νεοφερμένος

Η roza6658 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Συνήθως ζηλεύουμε οταν δεν εχουμε εμπιστοσύνη σε καποιον!
Εγω δεν θα ζηλευα... ο λόγος ειναι οτι του εχω εμπιστοσύνη!
σιγουρα όμως θα με πειραζε καπως... και εξαλλου.... γιατι να του την πεσει καποια την στιγμη που βλέπει πως ειναι με την κοπέλα του???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συνήθως ζηλεύουμε οταν δεν εχουμε εμπιστοσύνη σε καποιον!
Εγω δεν θα ζηλευα... ο λόγος ειναι οτι του εχω εμπιστοσύνη!
σιγουρα όμως θα με πειραζε καπως... και εξαλλου.... γιατι να του την πεσει καποια την στιγμη που βλέπει πως ειναι με την κοπέλα του???

Γιατί δεν την νοιάζει ίσως; :worry:
Μου έχει συμβεί... Αλλά ευτυχώς το κανόνισε εκείνος- αλλιώς θα χαμε δράματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Συνήθως ζηλεύουμε οταν δεν εχουμε εμπιστοσύνη σε καποιον!
Εγω δεν θα ζηλευα... ο λόγος ειναι οτι του εχω εμπιστοσύνη!
σιγουρα όμως θα με πειραζε καπως... και εξαλλου.... γιατι να του την πεσει καποια την στιγμη που βλέπει πως ειναι με την κοπέλα του???

Δεν ειναι παντα θεμα "ζηλειας".
Μπορει καποιος/α ασχετα αν ζηλευει ή οχι, να "αντιδρασει" γιατι πολυ απλα θα σπαστει απο το θρασος του/της αλλου.
Μπορει απλως να ειναι χαλια η μερα του και αυτο να ξεχειλισει το ποτηρι, μπορει να ειχαν ηδη τσακωθει πριν οι δυο τους και αυτο να κανει εναν απο τους δυο μπουρλοτο.
Μπορει αν π.χ. καποιος την πεσει στην κοπελα μου, να τον γνωριζω εγω οτι ειναι "κ@λοπαιδο" και να αντιδρασω.
Υπαρχουν πολλα "μπορει".
Δεν ειναι μονο θεμα ζηλειας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top