Πώς κρίνετε τη μανία της Eurovision;

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Eurovision-Oscar φωτισμού για τον υπεύθυνο. Έκανε όλη τη διαφορά στην παρουσίαση. Μπράβο! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Eurovision-Oscar φωτισμού για τον υπεύθυνο. Έκανε όλη τη διαφορά στην παρουσίαση. Μπράβο! :clapup:

.... φχαριθτό!:redface: Εγώ έπαιζα με τα λαμπάκια!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
.... φχαριθτό!:redface: Εγώ έπαιζα με τα λαμπάκια!:redface:

έκανες σκιές-ζωάκια με τα χεράκια σου στα σκαλοπάτια?:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
έκανες σκιές-ζωάκια με τα χεράκια σου στα σκαλοπάτια?:hug:

Γιές! Τελειωποίησα και το καλαμάρι (τηγανητό)! Το πήρα το όσκαρ:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κοιταχτε να δειτε.... ανεξάρτητα απ όοοοοοολα τα κακά και τα στραβά της, εγω αύριο έχω κανονίσει να ερθει παρεα σπιτι να τη δουμε ολοι μαζι, και θα παίξει τρελλό ποπ κορν και σουβλακοπιτσο κατάσταση :P


όσο κι αν ειμαι κατα, δεν μπορώ να μην της (της eurovision καλε :P ) αναγνωρίσω τον χαβαλέ που βγαζει στο σπίτι η τηλεθέαση με αγαπημένα πρόσωπα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τα ίδια και από δω:D

έτσι και μου λερώσουν το χαλί, θα τους βάλω να τρίβουν γονυπετείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μπορω αν θες να στειλώ εγώ τους δικούς μου σε σενα για καθαρισμό και συ τους δικούς σου σε μένα... έτσι δεν θα τους κακοφανει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νι, ευκαιρία για γνωριμίες:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω θα δουλευω εκεινη την ωρααααα!!!
αλλα και παλι δε θα το βλεπα αυτο, προφυλασσω τα ματακια μου :P
κλεφτρα απαπαπα, τι δασκαλα εισαι συ παιζι μ?
ντου και κουε, καλα ξεμπερδεματα με τις φασινες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy1147

Νεοφερμένος

Η fairy1147 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
A,Eurovision!Προσωπικά δεν εχω ορεξη να την παρακολουθήσω.

Αλλωστε ούτε πέρυσι την είδα.Ειχα παει με τον φίλο μου στην Λυρική κι έπειτα,αφού γυρίσαμε σπίτι μου ασφαλώς και δεν την είδαμε...Θεωρώ πως υπάρχουν πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα για να κάνει κανεις απο το να κάθεται μπρόστα στο χαζοκούτι με σουβλάκια και να ''κάνει χαβαλέ''.

Και το βράδυ του ημιτελικού παρακολουθούσα τα ντοκιμαντερ για τον Εμφύλιο που έδειχνε το άλλο κανάλι της Κρατικής. Απλά κατα διαστήματα το άλλαζα για να βλέπω τι συμβαίνει απέναντι και να εχω κάποια αποψη.(Ναι γιατί αν δεν γνωρίζεις πράγματα για τέτοια ''σοβαρά'' θέματα,οι άλλοι νομίζουν πως έρχεσαι απο τον Αρη.)

Είναι τραγικό όμως το γεγονός οτι αυτό που είδα μονοπωλεί σχεδον το ενδιαφέρον των περισσότερων Μέσων Ενημερωσης και όχι μόνο.Κι είναι ακόμα πιο τραγικό το οτι αρκετοι πιστεύουν πως μέσα απο τη Eurovision και τα βιντεάκια της -αυτά που παίζονται ανάμεσα στα τραγούδια- θα προβληθεί η χώρα μας και θα επωφεληθούμε στο τέλος.
Δεν βλέπουν οτι στο τέλος εμείς θα την πληρώσουμε τη νύφη, όπως πολύ εύστοχα σημείωσαν κάποιοι άλλοι χρήστες πριν απο εμένα (Καλα αυτό με το φόρεμα είναι τρελλο!Δεν το χωραει ο νους μου!). Και πέρα απο τις οικονομικές συνέπειες σκεφτείτε τι πλύση εγκεφάλου μας κάνουν με αυτό το ''κοσμοϊστορικό'' γεγονός και πόσο μας αποσπούν απο κάποια άλλα προβλήματα της πραγματικότητας.Και να γινόταν αυτό μόνο με την Eurovision...

Το χειρότερο όμως απο όλα αυτά ειναι οτι ακομα κι αυτοι που βλέπουν τα αρνητικά, τελικά συμβιβάζονται. Και μεσα σε αυτους βαζω δυστυχως και τον εαυτό μου. Ολοι μας τελικά θα ασχοληθούμε με αυτό το πανηγυράκι και θα δείξουμε ανοχη.Γιατι αυτό να μας εκπλήσσει όμως; Δείχνουμε ανοχή σε άλλα σοβαρά ζητήματα (φτώχεια, δυστυχία, κοινωνικοπολιτικές αλλαγές, πόλεμος, έλλειψη παιδείας), η :hmm: Eurovision μας πείραξε; Κι όμώς νομιζω οτι θα ήταν μια αρχή. Μια αρχή για έναν νέο τρόπο σκέψης με τον οποίο θα απορρίπτουμε ό,τι μας χαλάει χωρίς να το υιοθετούμε τελικά.Ετσι κάποιοι θα πάρουν το μήνυμα και θα μας σέβονται περισσότερο...Νομίζω...:hmm:

Αχ,τι κόσμος!Γιατί αραγε να μη ζω πραγματι στη Fairytopia!:(

ΥΓ: Αληθεια εφετος που είμαι διχως ταίρι κι όλοι οι φίλοι μου θα βλέπουν την Eurovision , τι θα κάνω για να περάσω την ώρα μου και να μην μπώ στον πειρασμο να συντονιστώ στη ΝΕΤ; :help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Fairy:
ΥΓ: Αληθεια εφετος που είμαι διχως ταίρι κι όλοι οι φίλοι μου θα βλέπουν την Eurovision , τι θα κάνω για να περάσω την ώρα μου και να μην μπώ στον πειρασμο να συντονιστώ στη ΝΕΤ; :help:


Θεωρώ πως υπάρχουν πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα για να κάνει κανεις απο το να κάθεται μπρόστα στο χαζοκούτι με σουβλάκια και να ''κάνει χαβαλέ''.

κάτι θα βρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Fairy:
(Καλα αυτό με το φόρεμα είναι τρελλο!Δεν το χωραει ο νους μου!).

Που να το δεις κιολας?!
Εχθες το απογευμα πετυχε η αδερφη μου σε μια εκπομπη την αοιδο με το ακριβοπληρωμενο φορεμα, εκανε φριζ στην εικονα, και περιμενε να γυρισω σπιτι το βραδυ..
Ειναι ΑΙΣΧΟΣ!! Κριμα τα λεφτα (μου, σου, του κ.ο.κ) :angry::kill::wall::mpinelik::rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Fairy:
Θεωρώ πως υπάρχουν πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα για να κάνει κανεις απο το να κάθεται μπρόστα στο χαζοκούτι με σουβλάκια και να ''κάνει χαβαλέ''.

τώρα που το λές... :hmm: σαν να έχεις δίκιο... μάλλον να το ξανασκεφτώ... :hmm:
..........
καλύτερα πίτσες και χαβαλέ :yahoo: (αν έχω κέφια μπορεί να φτιάξω και καμιά μακαρονάδα :D )


Αρχική Δημοσίευση από Fairy:
ΥΓ: Αληθεια εφετος που είμαι διχως ταίρι κι όλοι οι φίλοι μου θα βλέπουν την Eurovision , τι θα κάνω για να περάσω την ώρα μου και να μην μπώ στον πειρασμο να συντονιστώ στη ΝΕΤ; :help:
Δες σκάι.... δες κάποιο ντοκιμαντέρ.... διάβασε κάποιο βιβλίο.... πήγαινε μόνη σου μια βολτα ερμου και χάζεψε βιτρίνες.... αγόρασε σήμερα την καθημερινή που έχει το dvd του bbc για την εξελιξη του ανθρώπου... πήγαινε έστω και μόνη σου σινεμα... λυρική... θέατρο.... holiday on ice...
όπως και να έχει.... σίγουρα θα βρεις κάτι πολύ πιο ενδιαφέρον να κανεις για να μην μπεις στον "πειρασμο" του να φας σουβλακια και να κάνεις χαβαλέ με τους φίλους σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος που δεν θέλει να το παρακολουθήσει φοβάται μην μπει σε πειρασμό και το δει;:hmm:
Ακόμη και αν δεν υπάρξει έξοδος απο το σπίτι υπάρχουν ένα σωρό καναλια που θα δείχνουν κάτι άλλο εκείνη την ώρα(μόνο στο ντιμπέιτ δεν μας είχαν αφήσει επιλογή:D ).

Παντώς εγώ θα προτιμούσα να πέρναγα μια βραδιά με φίλους έστω και βλέποντας γιουροβίζιον παρά μόνη................;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Άντε σήμερα να σκίσουν οι Lordi.Καλή επιτυχία και τους εύχομαι καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μακαρι η "ελληνικη" συμμετοχη να παει απατη! Ετσι δεν θα εχουμε να ασχολουμαστε με σαχλαμαρες και του χρονου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από KoRaKi:
Ετσι δεν θα εχουμε να ασχολουμαστε με σαχλαμαρες και του χρονου.

ευσεβείς πόθοι :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ξερει κανεις σε πια θεση διαγωνιζονται οι Lordi;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αααχ πρώτα οι Lordi :happy: :happy: :happy: :happy: και αμέσως μετά το μωρό μου η Ουκρανή.... αχ αχ αχ αχ τι ωραία νύχτα απόψε!:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Αααχ πρώτα οι Lordi :happy: :happy: :happy: :happy: και αμέσως μετά το μωρό μου η Ουκρανή.... αχ αχ αχ αχ τι ωραία νύχτα απόψε!:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:


Και πριν απο τους lordi ο εφιαλτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top