Πώς να αξιοποιήσω παλιά cd;

maik85

New member

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 515 μηνύματα.
Καθάρισα το γραφείο μου σήμερα και έβγαλα περίπου 50 cds που δεν χρειάζομαι.

Επειδή λυπάμαι να τα πετάξω στα σκουπίδια, έχει κανείς να προτείνει κάποια εναλλακτική? Ξέρετε πχ αν υπάρχει κάτι σαν ανακύκλωση, ή ο,τιδήποτε άλλο που να τα αξιοποιεί με κάποιο τρόπο.:hmm:

Isiliel

New member

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.
Μάλλον δεν έχεις κάτι τέτοιο στο μυαλό σου, αλλά ...δεν είναι καθόλου κακή ιδέα ε;

:P

maik85

New member

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 515 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 7,205 μηνύματα.

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Αν δεν ειναι αντιγραμενα...Μοναστιρακι... Πηγενε σε κανενα cdαδικο και δωστα, ολο και καπιος θα βρεθει να τα θελει...

Great Chaos

Well-known member

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Βρε καλώς το παληκάρι...

Καιρό είχα να σε δω Κρόνε, πού χάθηκες;

Bill

New member

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.
Καθάρισα το γραφείο μου σήμερα και έβγαλα περίπου 50 cds που δεν χρειάζομαι.

Επειδή λυπάμαι να τα πετάξω στα σκουπίδια, έχει κανείς να προτείνει κάποια εναλλακτική? Ξέρετε πχ αν υπάρχει κάτι σαν ανακύκλωση, ή ο,τιδήποτε άλλο που να τα αξιοποιεί με κάποιο τρόπο.:hmm:
Μπορείς να καλέσεις στο 195 και να σου δώσουν πληροφορίες για το τί μπορείς να κάνεις,αν σε ενδιαφέρει γενικά να τα ανακυκλώσεις.

Great Chaos

Well-known member

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις ως ιπτάμενους στόχους για σκοποβολή

Klaus

New member

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.
Μόνο εγώ τα κάνω σουβέρ για τον καφέ και τα ροφήματα?:P

katerina10

New member

Η katerina10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ανακύκλωση...Ναι είναι το καλύτερο..Αλλά δεν ξέρωτο υλικό ωστε να σου πω που να τα στείλεις..έχω κονέ με ανακυκλωτές(αν υπάρχει η λέξη αυτή..)θα τους ρωτήσω και θα σου πω..Αλλά να ξέρεις ...γίνονται σε ΠΑΡΑ πολλά ανακύκλωση..Σίγουρα θα υπάρχει και αυτό..

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Just for the records, εγω καμια διακοσαρια που εβγαλα για πεταμα πριν λιγο καιρο τα εβαλα σαν διακοσμιτικα, αλλα κολιμενα στον τοιχο, αλλα το ενα πανω στο αλλο πανω σε ενα ραφι... Δεν λεει, αλλα βαριομουν να τα πεταξω:P

maik85

New member

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...