Πώς ξέρει κάποιος ότι είναι ομοφυλόφιλος;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πώς κάποιος ομοφιλόφιλος ξέρει ότι είναι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Πώς κάποιος ομοφιλόφιλος ξέρει ότι είναι; :hmm:
το νιωθει λογικα ε?:P οπως εσυ ξερεις οτι δεν εισαι αυτος ξερει οτι ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
το νιωθει λογικα ε?:P οπως εσυ ξερεις οτι δεν εισαι αυτος ξερει οτι ειναι

Δεν το ξέρω άν είμαι, πώς μπορεί να ξέρω ότι είμαι αμφί;:hmm:
Χρόνια είμαι με αυτή την σκέψη, πώς ξέρουμε ότι θέλουμε και τα δύο φύλλα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μια δοκιμή θα σε πείσει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μια δοκιμή θα σε πείσει! ;)

δηλαδή όσοι το ξέρουν το έμαθαν μόνο με την δοκιμή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δηλ. δεν ξερεις αν σε ελκυει μια αλλη γυναικα????


μηπος να ανοιξεις θεμα? γιατι πολυ off topic βγηκαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ευχαριστούμε χάντερ:)

Ακούω καγίρακι, για λέγε τώρα να ακούσω την απάντηση:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κοίτα αν δεν σε ελκύει καθόλου το γυναικείο σώμα το ξέρεις από την αρχή. Αν σε ελκύει έστω και λίγο, μια δοκιμή σε πείθει αν μπορεις. Και βέβαια θεωρώ απίθανο μετά από μια τέτοια δοκιμή να γίνεις ομοφυλόφιλη, απλά θα έχεις μια (ή και περισσότερες ;) ) εμπειρία ακόμα.

Προσωπικά δεν θα μπορούσα να πάω με γυναίκα και να είμαστε μόνο εγώ κι εκείνη. Θέλω κι έναν άντρα μαζί κι ας κοιτάει μόνο.. :redface: Και δεν λέω άλλα, φτάνουν τόσα! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κοίτα αν δεν σε ελκύει καθόλου το γυναικείο σώμα το ξέρεις από την αρχή. Αν σε ελκύει έστω και λίγο, μια δοκιμή σε πείθει αν μπορεις. Και βέβαια θεωρώ απίθανο μετά από μια τέτοια δοκιμή να γίνεις ομοφυλόφιλη, απλά θα έχεις μια (ή και περισσότερες ;) ) εμπειρία ακόμα.

Προσωπικά δεν θα μπορούσα να πάω με γυναίκα και να είμαστε μόνο εγώ κι εκείνη. Θέλω κι έναν άντρα μαζί κι ας κοιτάει μόνο.. :redface: Και δεν λέω άλλα, φτάνουν τόσα! :whistle:

Αυτό παίζει ρόλο άν είσαι μπάι; δεν λέω για σένα γενικά:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε ισως να παίζει. Αν ήμουν ομοφυλόφιλη μάλλον δεν θα ειχα ανάγκη να έχω κι αρσενικό στο οπτικό πεδίο, τι να σου πω τώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μπορει να σε ελκιουν κ τα δυο φυλλα πως λεγετε? μπαι

δεν ειναι περιεργο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ε ισως να παίζει. Αν ήμουν ομοφυλόφιλη μάλλον δεν θα ειχα ανάγκη να έχω κι αρσενικό στο οπτικό πεδίο, τι να σου πω τώρα..

Αν το ξέρεις μπορείς να ζήσεις έτσι όπως είσουν πρίν; (πάλι δεν λέω για σένα απλά οι ερωτήσεις μου πάμε σε πρώτο πρόσωπο:redface: ) δηλαδί μόνο με άντρας; άν κάνεις δοκιμή και σου αρέσει μπορεί κάποιος να γίνει καθαρά γκέυ;:hmm:

Σόρυ για τις τόσες ερωτήσεις:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτά είναι ολα σχετικά. Έχω δει πάντως άτομα να ειναι οκ μετά, τι να σου πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και μια άλλη ερώτηση, ακούω πολλούς ομοφιλόφιλους ότι δεν πήγαν ποτέ με το αντιθετο φίλο, πώς ξέραν ότι δεν τους αρέσει και επιλεγουν μόνο το ίδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό δεν το ξέρω, δεν είμαι ομοφυλόφιλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτό δεν το ξέρω, δεν είμαι ομοφυλόφιλη..

Το ξέρω ρε μην κολάς ερώτηση κάνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πάντως μερικές φορές, ιδιαίτερα στα αγόρια της ηλικίας μου, νομίζω οτι εμφανίζεται ένα είδος "gay" που δεν δηλώνει καθαρά ομοφυλοφιλία. Για παράδειγμα είναι κάποια αγόρια, που έχοντας αρχίσει να ανακαλύπτουν το αντικό σώμα που αναπτύσσουν σιγά σιγά, θαυμάζουν την τελειότητα αυτού σε άλλους άντρες και το ερωτεύονται. Νομίζουν οτι το ποθούν εωρτικά ενώ στην πραγματικότητα απλά θα ήθελαν να έχουν τέτοιο σώμα...

Δεν ξέρω αν ισχύει..Υποθέσεις κάνω

Edit: Το συμπέρασμα :P

Πολλοί άνθρωποι αμφιβάλλουν για την σεξουαλικότητα τους και άλλοι επίσης είναι σίγουροι χωρίς να ξέρουν τι πραγματικά είναι..Τώρα το πως θα το μάθεις; Αν ενδιαφέρεσαι πολύ πήγαινε σε έναν ψυχολόγο ή προσπάθησε από μόνη σου να δεις την ψυχολογία των επιθυμιών σου και των συναισθημάτων σου έναντι σε τέτοια θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
φαντάζομαι μερικοί άνθρωποι το καταλαβαίνουν εξαρχής- από την εφηβεία- ότι είναι ομοφυλόφυλοι.:)

κάποιοι άλλοι ίσως έχουν δείγματα π.χ. σεξουαλική διέγερση στη θέα ή σκέψη γυμνού σώματος ατόμου του ίδου φύλου, αλλά τα αγνοούν ή τα καταπιέζουν λόγω οικογενειακών, κοινωνικών συνθηκών.:)

μπορώ να απαντήσω μετά βεβαιότητας πώς ξέρεις ότι δεν είσαι..:P

σοβαρά πάντως χωρίς να υποβόσκει ίχνος ομοφοβίας ή κριτικής σε αυτό που θα πω.. με πιάνει αποστροφή στη σκέψη συμμετοχής σε οποιασδήποτε μορφής σωματική επαφή -μη φιλική εννοείται -με άλλη γυναίκα.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
Και μια άλλη ερώτηση, ακούω πολλούς ομοφιλόφιλους ότι δεν πήγαν ποτέ με το αντιθετο φίλο, πώς ξέραν ότι δεν τους αρέσει και επιλεγουν μόνο το ίδιο;
Μα ρε mania που είναι το περίεργο; :)

Το σεξ [πάω με κάποιο άλλο άτομο] δεν είναι μόνο υπόθεση μιας τρύπας και ενός πέους - αν τα 'χουμε αυτά, τα συνδυάζουμε και είμαστε OK. :D
Μιλάμε για ερωτική έλξη για το είναι του άλλου, συναισθηματική, σεξουαλική, στοργική κτλ.
Είναι κάπως έμφυτο μέσα στον καθένα πώς να το εξηγήσω.
Και δεν είναι θέμα ομοφυλοφιλίας αυτό αλλά και ετεροφυλοφιλίας/ αμφι.

Όπως και να 'χει το αντρικό και το γυναικείο σώμα είναι εντελώς διαφορετικά από πάνω μέχρι κάτω, δεν έχουν διαφορά μόνο στα ''κάτω'' όργανα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Το σεξ [πάω με κάποιο άλλο άτομο] δεν είναι μόνο υπόθεση μιας τρύπας και ενός πέους - αν τα 'χουμε αυτά, τα συνδυάζουμε και είμαστε OK. :D
Μιλάμε για ερωτική έλξη για το είναι του άλλου, συναισθηματική, σεξουαλική, στοργική κτλ.

Σωστή παρατήρηση.

Έτσι αν κάποιος επιθυμεί ερωτικά το σώμα του ίδιου φύλου, χωρίς όμως να μπορεί να σκεφτεί συναισθηματικό δέσιμο με άτομο του ίδιου φύλου, τότε δεν είναι ομοφυλόφιλος ξεκάθαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top