Πώς ξεκινήσαμε;;;;

natalouko

Νεοφερμένος

Η natalouko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Χαίρομαι πολύ που μου δίνεται η ευκαιρία να πω ένα μεγάλο μπράβο στην δημιουργό αυτού του site, την Michelle!!!!!:):):) Εκτός από τις πολύτιμες συμβουλές που διαβάζω από τα άρθρα αλλά και από τις εμπειρίες των άλλων μελών, είναι και ένας χώρος όπου μπορούμε να μιλάμε και με άλλους γατοτρελαμένους!!!!:):):)
Μεγάλο κόλλημα το Mycat!!!!!!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Χαίρομαι πολύ που μου δίνεται η ευκαιρία να πω ένα μεγάλο μπράβο στην δημιουργό αυτού του site, την Michelle!!!!!:):):) Εκτός από τις πολύτιμες συμβουλές που διαβάζω από τα άρθρα αλλά και από τις εμπειρίες των άλλων μελών, είναι και ένας χώρος όπου μπορούμε να μιλάμε και με άλλους γατοτρελαμένους!!!!:):):)
Μεγάλο κόλλημα το Mycat!!!!!!:P:P:P:P

εξαρτηση θα ελεγα!:P:P:P εχθες που δεν ειχαμε site για λιγες ωρες λογω αναβαθμισης κοντεψα να χτυπησω ενεση!:blink::blink::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Eεεεελα να ανεβαινουμε λιγο για να καταλαβουν ολοι τι δεμενο παρεακι ειμαστε και οτι δε μας πτοει ΤΙΠΟΤΑ!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Eεεεελα να ανεβαινουμε λιγο για να καταλαβουν ολοι τι δεμενο παρεακι ειμαστε και οτι δε μας πτοει ΤΙΠΟΤΑ!:up:

:up::up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellak

Νεοφερμένος

Η stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Για... τους τηλεθεατές μιλάς;;););) :lol:

Μισέλ, δε χρειάζεται να τα πω κι εγώ, τα βλέπεις τα καλά από τα ποστ και των παλιότερων και των νεότερων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Που ελπιζω να μεινουν τηλεθεατες για να μην θρηνουμε αμαχο πληθυσμο.:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
θα πω κι ενα μπραβο κι απο μενα!!! το σαιτ το ειχα ανακαλυψει απο πιο παλια, αλλα ειχα την εντυπωση οτι δεν μπορουσα να "ενταχθω" σε αυτη την κοινοτητα, εκανα λαθος, το mycat εγινε το ναρκωτικο μου(με την καλη εννοια:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
θα πω κι ενα μπραβο κι απο μενα!!! το σαιτ το ειχα ανακαλυψει απο πιο παλια, αλλα ειχα την εντυπωση οτι δεν μπορουσα να "ενταχθω" σε αυτη την κοινοτητα, εκανα λαθος, το mycat εγινε το ναρκωτικο μου(με την καλη εννοια:P )

σε λιγο θα ρωταμε τον γιατρο του φορουμ..''γιατρε εχω εξαρτηση με το Mycat τι μου προτινεις??:hmm::hmm:'' :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FLOWER

Νεοφερμένος

Η FLOWER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλό σας μεσημέρι, χαίρομαι κι εγώ που ανακάλυψα το forum και έτσι μπορώ να μιλώ για τα μωρά μου και να με καταλαβαίνουν. Γιατί είναι σημαντικό πράγμα να σε καταλαβαίνει ο συνομιλητής σου. Σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου Michel που αποφάσισες να το δημιουργήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Καλό σας μεσημέρι, χαίρομαι κι εγώ που ανακάλυψα το forum και έτσι μπορώ να μιλώ για τα μωρά μου και να με καταλαβαίνουν. Γιατί είναι σημαντικό πράγμα να σε καταλαβαίνει ο συνομιλητής σου. Σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου Michel που αποφάσισες να το δημιουργήσεις.
Και να σε σεβεται...εγω αυτο χαιρομαι,το οτι μπορω να εκφρασω την αποψη μου και ακομα κι αν δεν συμφωνει καποιος να μη φοβαμαι οτι θα με βρισει,συκοφαντησει,ή δεν ξερω κι εγω τι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigite

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:hmm:Δεν ξερω δεν ξερω,κατι τρεχει μ αυτο το σαιτ.Μισελ εσυ εσυ φταις για ολα .Δεν μπορω να ξεκολλησω ,πρωι-πρωι,πρωι,μεσημερι,απογευμα,βραδυ,βραδυ-βραδυ.Χαιρομαι που εγινα μελος του,χαιρομαι για οσα μαθαινω,βλεπω και γραφω.Οπως καταλαβες Μισελ ,ωραιο το φταιξιμο σου!!!!!!!!!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nonika

Νεοφερμένος

Η Nonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ειναι η ωρα 3.20 το βραδυ κι εγω ακομα εδω,δεν χρειαζεται να πω κατι αλλο!:lol::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατέχων

Νεοφερμένος

Ο Γατέχων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παρεπιπτόντως, το e-steki δεν είναι "ένα απο τα φόρουμς του MyCat", το e-steki προυπήρχε του MyCat και είναι ένα εντελώς διαφορετικό site-forum που απλά δημιουργήθηκαν απο το ίδιο άτομο (εμένα), αν και στο e-steki έχω και συνεργάτη (τον Exposed Bone που εδώ είναι απλά χορηγός).

κοιτα να δεις!ωστε δικο σου ειναι το ε-στεκι;ποιος να το φανταζοταν;
και μια που λετε για διπλους λογαριασμους,ρε παιδια γραφω σε ενα φορουμ τοσο προβληματικο απο ποικιλες αποψεις που ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ να διατηρω φανερα δυο λογαριασμους!εμ,αφου εχει αφεθει στην τυχη του λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,750 μηνύματα.
εγω,θελω να πω 1ον.οτι με καλυψανε πληρως οι προλαλησαντες ,και 2ον οτι ειμαι και εγω ,τοσο εθισμενη με το my cat,που το πρωι,βαζω το ρολοι να χτυπησει νωριτερα...ωστε να προλαβαινω να ριχνω και εδω μια ματια ....το κακο ειναι οτι καμμια φορα ξεχνιεμαι....και μετα....τρεχω και δεν φτανω...:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
σε λατρευω my cat.....να'σαι καλα michelle:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
εγω,θελω να πω 1ον.οτι με καλυψανε πληρως οι προλαλησαντες ,και 2ον οτι ειμαι και εγω ,τοσο εθισμενη με το my cat,που το πρωι,βαζω το ρολοι να χτυπησει νωριτερα...ωστε να προλαβαινω να ριχνω και εδω μια ματια ....το κακο ειναι οτι καμμια φορα ξεχνιεμαι....και μετα....τρεχω και δεν φτανω...:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
σε λατρευω my cat.....να'σαι καλα michelle:up::up::up:

Εγω ενα θα πω για τον εθισμο..Τωρα ειναι 7.56 πμ..Σημερα δεν δουελυω..σηκωθηκα 2 λεπτα να παω στο μπανιο και ειπα να..ριξω και μια ματια στο my cat!:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατέχων

Νεοφερμένος

Ο Γατέχων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγω ενα θα πω για τον εθισμο..Τωρα ειναι 7.56 πμ..Σημερα δεν δουελυω..σηκωθηκα 2 λεπτα να παω στο μπανιο και ειπα να..ριξω και μια ματια στο my cat!:lol::lol::lol::lol:

τι να πω και εγώ που γράφω σε 6 φόρουμ επί τακτικής βάσεως και άλλα 6 μια στο τόσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,750 μηνύματα.
τι να πω και εγώ που γράφω σε 6 φόρουμ επί τακτικής βάσεως και άλλα 6 μια στο τόσο;

εσυ..........δεν επιδεχεσαι θεραπειας!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::P......εισαι ανιατη περιπτωση!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατέχων

Νεοφερμένος

Ο Γατέχων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εσυ..........δεν επιδεχεσαι θεραπειας!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::P......εισαι ανιατη περιπτωση!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P

και η πλακα ειναι οτι εγω μπροστα σε αλλους φορουμικους ειμαι..ανενεργος!!!λχ

Ονομα μελους: Iznogoud Τοποθεσια:FranceΗλικία:47Επάγγελμα:Comics writerΕνδιαφέροντα:French comics
Σύνολο δημοσιεύσεων:28453 | Αναζήτηση δημοσιεύσεων μέλους
(1.28% επί συνόλου / 46.19 δημοσιεύσεις την ημέρα)


βλεπεις λχ 50ρη στριμμενο με τρια παιδια να τρωγεται με εναν νεαρο και να γραφουν κατεβατα του κατεβατου,ω κατεβατα!μερες ολοκληρες (να σας βαλω κανα λινκ να γελασετε)
αφηνω τις πολιτικες συζητησεις..οπου επαψα να μπαινω διοτι απλα θα τρολαρα δουλευοντας τους..τα αθλητικα απεχθανομαι τα μαλα μαλλον λογω..μεταλλαξης σε καποιο γονιδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,750 μηνύματα.
και η πλακα ειναι οτι εγω μπροστα σε αλλους φορουμικους ειμαι..ανενεργος!!!λχ

Ονομα μελους: Iznogoud Τοποθεσια:FranceΗλικία:47Επάγγελμα:Comics writerΕνδιαφέροντα:French comics
Σύνολο δημοσιεύσεων:28453 | Αναζήτηση δημοσιεύσεων μέλους
(1.28% επί συνόλου / 46.19 δημοσιεύσεις την ημέρα)


βλεπεις λχ 50ρη στριμμενο με τρια παιδια να τρωγεται με εναν νεαρο και να γραφουν κατεβατα του κατεβατου,ω κατεβατα!μερες ολοκληρες (να σας βαλω κανα λινκ να γελασετε)
αφηνω τις πολιτικες συζητησεις..οπου επαψα να μπαινω διοτι απλα θα τρολαρα δουλευοντας τους..τα αθλητικα απεχθανομαι τα μαλα μαλλον λογω..μεταλλαξης σε καποιο γονιδιο...
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηιδα

Νεοφερμένος

Η Νηρηιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παντως οσα εμαθα εδω για γατες ουτε σε βιβλιο δεν θα τα μαθαινα, ασε που απο εδω βρηκα γατομαμα για τα γατακια που μαζεψαμε:) Στους σελιδοδεικτες ειναι πρωτο πρωτο και μπαινω καθε τρεις και λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top