Πώς πιάνεις κουβέντα με κάποιον/α;

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Βρε παιδιά, μην κάνετε πολύπλοκα ακόμα και τα πιό απλά πράγματα. Αμα δεν ξέρουμε ούτε καν πως να εκφραστούμε και να επικοινωνήσουμε, άντε γεια. Λίγο αυθορμητισμό για αλλαγή επιτέλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πως μπορώ να πλησιάσω ένα αγόρι που μ'έχει τραβήξει το ενδιαφέρον? Συγκεκριμένα από κινητό προς το παρόν..
Το χειρότερο λάθος που υπάρχει στον κόσμο είναι αυτό που πας να κάνεις και φυσικά την έχω πατήσει και εγώ! Μην επικοινωνήσεις για αρχή με κινητό, ειδικά αν δεν γνωρίζεστε ή δεν έχει τον αριθμό σου!
Καλύτερα απο κοντά για να δεις και αντιδράσεις, δεν μπορείς να φανταστείς πόσα καταλαβαίνεις με την γλώσσα του σώματος! Και αυτό θα το καταφέρεις με κάποιον κοινό γνωστό αν έχετε. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Στείλε του κάτι του στυλ "Έχεις να μου προτείνεις κανέναν καλό δίσκο να ακούσω;" ή κάτι τέτοιο.

Ναι και μετα θα πανε σπιτι να δουν καμια βιντεοκασετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Νομίζω πως κάτι κοινό μεταξύ δύο ανθρώπων είναι απαραίτητη προυπόθεση για ξεκινήσει κ να συνεχιστεί (με ενδιαφέρον τουλάχιστον) μια κουβέντα μεταξύ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ναι και μετα θα πανε σπιτι να δουν καμια βιντεοκασετα.

Εμείς είμεθα vintage λάτρεις του βινυλίου.:P

Δίσκος=Άλμπουμ προφανώς.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, αμέ, έρχομαι από εκεί να σου κάνω format!

:sly:




Είδες πόσο εύκολο ήταν;:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Δεν είναι ρε συ princess, εμένα μου λένε ότι θα φωνάξουν έναν φίλο τους -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε, τότε μάλλον δε γουστάρουν ή [για να δώσω έναν τόνο αισιοδοξίας] φοβούνται να βρεθούν στο ίδιο δωμάτιο με σένα γιατί ξέρουν ότι δε θα μπορούν να κρατηθούν και θα σου ορμήξουν και θα γίνουν ρεζίλι. Α μωρέ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Καποιος ειπε πριν οτι δεν υπαρχουν συγκεκριμενοι κανονες.Βεβαια το κατα ποσο το αποφασιζει ο αλλος ή όχι να το κανει, εξαρτάται σίγουρα από το χαρακτήρα του,δεν ειναι για όλους το ίδιο εύκολο να πάνε να μιλήσουν σε κάποιον.
Προσωπικά δεν κολλάω πουθενά,θα πάω να μιλήσω κ ότι γίνει,έστω και για το πιο άσχετο θέμα,ή απλα θα πω το όνομα μου και τον λόγο που ήθελα να μιλήσω στον συγκεκριμένο άνθρωπο.Γενικά,η ευθύτητα και η ειληκρίνεια και το θάρρος εκτιμάται.
Οπότε,γενικά το θέμα δεν θα έπρεπε να είναι πως πιάνεις κουβέντα,υπάρχουν χιλιάδες αφορμες,η συνέχεια ειναι το ζητημα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Γενικά πάντως, όποιος θέλει πολύ να μιλήσει σε κάποιον θα βρει τον τρόπο (ή και αφορμή) να το κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στείλε του κάτι του στυλ "Έχεις να μου προτείνεις κανέναν καλό δίσκο να ακούσω;"

Δισκο;;;;;;
Aμα μου το στελνανε αυτό, θα γελαγα:hehe::hehe:
Ελα μωρε ''δίσκο'' εν ετει 2012! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Όπως μου είχε πει ένας καθηγητής στο φροντιστήριο:
"Μίλα της για το καιρό,για το κυπριακό,για τον τετραγωνισμό του κύκλου,μόνο μίλα της..Και τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,135 μηνύματα.
Όπως μου είχε πει ένας καθηγητής στο φροντιστήριο:
"Μίλα της για το καιρό,για το κυπριακό,για τον τετραγωνισμό του κύκλου,μόνο μίλα της..Και τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους"

Μη της μιλάς για καλοκαίρια όμως:



Τζοτζομπά!:(:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@

Νεοφερμένος

Η @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Όπως μου είχε πει ένας καθηγητής στο φροντιστήριο:
"Μίλα της για το καιρό,για το κυπριακό,για τον τετραγωνισμό του κύκλου,μόνο μίλα της..Και τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους"
Μαλλόν οκαθηγητής σου δεν έχει μεγαλη ιδέα από γυναικες καθώς όπως ανέφερε και κάποιος σημασία δεν
έχει πως θα πλησιάσεις κάποιον ,αυτό ποικίλει ανάλογα με την ιδιοσυγκρασία του κάθε ανθρώπου, αλλά πως θα συνεχίσεις. Συνεπώς λοιπόν δεν φτάνει μόνο να της μιλάς πρέπει και αυτά που λες να έχουν κάποια ούσια, αλλιώς το πολύ πολυ να την κουράσεις με φλυαρίες. Πάντως αν όντως ενδιαφερέται θα βρεί αυτή κάποιον τρόπο να συνεχίσει την κούβεντα, αν όχι τότε μαλλόν θα το καταλάβεις από τον τρόπο που θα απάνταει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annipeghy

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ζητας αναπτηρα και μετα πιανεις κουβεντα...¨Ρ γενικα δε θελει σκεψη ολοι θελουμε να γνωριζουμε νεα ατομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
"Παιζει καμια ψιλη;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Όσο καλές ατάκες κι αν πετάξεις κι όσο φιλικός,άνετος και μουράτος κι αν είσαι άμα πέσεις σε..."ντουβάρι" βράσ'τα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
εμένα μου αρέσει ένας από την σχολή, τον έχω σταμπάρει εδω και κανα χρόνο έψαχνα το fb του και τον βρήκα χθες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina gk

Νεοφερμένος

Η marina gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μαλλόν οκαθηγητής σου δεν έχει μεγαλη ιδέα από γυναικες καθώς όπως ανέφερε και κάποιος σημασία δεν
έχει πως θα πλησιάσεις κάποιον ,αυτό ποικίλει ανάλογα με την ιδιοσυγκρασία του κάθε ανθρώπου, αλλά πως θα συνεχίσεις. Συνεπώς λοιπόν δεν φτάνει μόνο να της μιλάς πρέπει και αυτά που λες να έχουν κάποια ούσια, αλλιώς το πολύ πολυ να την κουράσεις με φλυαρίες. Πάντως αν όντως ενδιαφερέται θα βρεί αυτή κάποιον τρόπο να συνεχίσει την κούβεντα, αν όχι τότε μαλλόν θα το καταλάβεις από τον τρόπο που θα απάνταει.
Ισχυει!Η φλυαρια μπορει να κουρασει ειδικοτερα οταν τα θεματα ειναι ασημαντα η βαρετα...εγω πιστευω οτι ο κλτρος τροπος δεν ειναι μονο η συζητηση αλλα η γενικοτερη επικοινωνια π θα εχεις μ τν αλλο(χημεια)!Παντως απο θεμα κουβεντας ειναι ωραιο ν δειχνεις στν κοπελα οτι εχεις χιουμορ μυαλο κ αποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freepepsi

Νεοφερμένος

Η Ουρανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Αν ενδιαφερομαι για καποιον,τον προσεγγιζω αρχικα και του ανοιγω χαλαρη συζητηση.Αμα ανταποκριθει,τον αφηνω να παρει αυτος καμια πρωτοβουλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top