Πώς πλησιάζεις μια εργαζόμενη κοπέλα;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Όχι και εγώ έτσι είμαι😂 και χειρότερα

νομίζω η έκφραση στην φώτο είναι αντικειμενική σε τέτοιες περιπτώσεις
εχεις ενα συγκρατημένο χαμόγελο, ορισμένοι απο εμας έτσι ήμαστε. άλλοι
χαζογελάνε και μπορεί να τους πάει και να μην κάνει κακή εντύπωση.. δεν
ξέρω.

εχει τύχει σε φάση που εχω ξενερώσει μαζί της να είμαι απόλυτα σοβαρός
δλδ παραγγέλνω, παίρνω παραγγελία και φεύγω.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
νομίζω η έκφραση στην φώτο είναι αντικειμενική σε τέτοιες περιπτώσεις
εχεις ενα συγκρατημένο χαμόγελο, ορισμένοι απο εμας έτσι ήμαστε.

εχει τύχει σε φάση που εχω ξενερωσει μαζί της να είμαι απόλυτα σοβαρός
δλδ παραγγέλνω, πέρνω παραγγελία και φεύγω.
Εμ και εσύ τέτοια κάνεις και δεν καταλαβαίνει το κορίτσι... Εγώ θα την περίμενα να σχολάσει και θα την πήγαινα βόλτα... Εγώ άμα τον ξαναδώ αυτό θα κάνω 😂 έχει και την μαρίνα Φλοίσβου δίπλα, μια χαρά
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Εμ και εσύ τέτοια κάνεις και δεν καταλαβαίνει το κορίτσι... Εγώ θα την περίμενα να σχολάσει και θα την πήγαινα βόλτα... Εγώ άμα τον ξαναδώ αυτό θα κάνω 😂 έχει και την μαρίνα Φλοίσβου δίπλα, μια χαρά

η περίπτωση σου είναι πολυ πιο απλή...και βγάζεις άκρη εύκολα δεν ξέρω πόσο σοβαρά σε ενδιαφέρει
το θέμα, εμένα προσωπικα για να σκεφτώ να γράψω εδώ είναι προφανές οτι με ενδιαφέρει αρκετά.

σε εμας ενα χαμόγελο ή κατι τέτοιο δεν δίνει στοιχεία!! γιατί είναι προχωρημένη η γνωριμία μας
και είναι δικαιολογημένη μια φιλικότητα στην επικοινωνία.


την μαρίνα Ζεας ξερω εγώ, και είναι ωραία απ΄οσο θυμάμαι απογευμα προς βράδυ, όσο είναι καλοκαίρι μπορείτε να πάτε και εκεί που λογικά κοντά σου θα είναι.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
η περίπτωση σου είναι πολυ πιο απλή...και βγάζεις άκρη εύκολα δεν ξέρω πόσο σοβαρά σε ενδιαφέρει
το θέμα, εμένα προσωπικα για να σκεφτώ να γράψω εδώ είναι προφανές οτι με ενδιαφέρει αρκετά.

και εμας ενα χαμόγελο ή κατι τέτοιο δεν δίνει στοιχεία!! γιατί είναι προχωρημένη η γνωριμία μας
και είναι δικαιολογημένη μια φιλικότητα στην επικοινωνία.
Ε και γιατί δεν της μιλάς? Τι φοβάσαι? Μη χάσετε κάθε επικοινωνία? Καλύτερα να χάσεις παρά να λες σε λίγο καιρό: γιατί δείλιασα? Παιδιά εγώ τον φόβο σε τέτοια θέματα τον θεωρώ γελοίο... Η ζωή είναι πολύ μικρή για να φοβάσαι να εκδηλωθείς! Εγώ δεν κολωνω πουθενά, δεν ξέρω αν είναι το γλυκό πουλί της νιότης, αλλά όντως δεν φοβάμαι την χυλοπιτα 😂
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Ε και γιατί δεν της μιλάς? Τι φοβάσαι? Μη χάσετε κάθε επικοινωνία? Καλύτερα να χάσεις παρά να λες σε λίγο καιρό: γιατί δείλιασα? Παιδιά εγώ τον φόβο σε τέτοια θέματα τον θεωρώ γελοίο... Η ζωή είναι πολύ μικρή για να φοβάσαι να εκδηλωθείς! Εγώ δεν κολωνω πουθενά, δεν ξέρω αν είναι το γλυκό πουλί της νιότης, αλλά όντως δεν φοβάμαι την χυλοπιτα 😂

μα ψωνίζω απο εκεί!! πέσμου οτι δεν το κατάλαβες αυτό όπως ίσως δεν το κατάλαβαν και άλλοι?
δεν θέλουμε να γίνει παρεξήγηση και να μην μπορώ να ψωνίζω. :banned:
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μα ψωνίζω απο εκεί!! πέσμου οτι δεν το κατάλαβες αυτός όπως ίσως δεν το κατάλαβαν και άλλοι?
δεν θέλουμε να γίνει παρεξήγηση και να μην μπορώ να ψωνίζω. :banned:
Γιατί να μην μπορείς να ψωνίζεις? Δικό της είναι το μαγαζί? 🙄 Πήγαινε την επόμενη φορά με μια άλλη κοπέλα και κόψε αντιδράσεις😂
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Γιατί να μην μπορείς να ψωνίζεις? Δικό της είναι το μαγαζί? 🙄 Πήγαινε την επόμενη φορά με μια άλλη κοπέλα και κόψε αντιδράσεις😂

ε τώρα τι να σου απαντήσω?...

αν μια λάθος κίνηση οδηγήσει σε αμηχανία κάθε φορά που θα βρισκόμαστε θα είναι
ευχάριστο για μένα ή για εκείνη να ψωνίζω απο έκει? ή θα πρέπει να πηγαίνω οταν δεν
εχει βάρδια?

νομίζω πήρα πολύ καλές απαντήσεις απόψε απ'ολους σας και θεωρώ οτι οντως έπρεπε
να πάρω μια 2η..3η γνώμη γιατί τουλάχιστον οι φίλοι μου δεν μπορούσαν να το φτάσουν
νεχτ λεβελ που το φτάσατε εσείς και που με βοήθησε να δώ κάποια πράγματα καλύτερα.

όπως το παιδί που αγαπάει την μάνα και αποζητά την φροντίδα, έτσι κι εσύ προβάλεις αυτή τη αγάπην προς τη μητέρα, και προς την κοπέλα, δλδ ερωτεύεσαι μια γυναίκα που σε περιποιείται, σου φτιάχνει σάντουιτς, όχι μια Γυναίκα γενικότερα. αυτό μπορεί να κρύβει κάποιο σύμπλεγμα, και όχι πραγματικό έρωτα προς μια Γυναίκα.

δηλαδή μετά και απο αυτό το κομμάτι που διάβασα οχι απλά next level..το πήγαμε
above and beyond! όλες είχαν ενδιαφέρον, θα κρατήσω βέβαια κάποιες άλλες απόψεις
που δίνουν και πρακτικές λύσεις στην περίπτωση μου. :D

πραγματικά να είστε καλά ολοι για τις χρήσιμες συμβουλές, δεν θές να κάνεις χαζομάρα σε ενα
μαγαζί που χρειάζεται να επισκέπτεσαι συχνά αν δεν βγαίνει το ερωτικό καλύτερα να μην κάνεις
τίποτα για να συνεχίζεις να κάνεις τα ψώνια σου.


Case Closed!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top