Πώς ψηφίζετε;

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Κλασσικά, ψηφίζω ο,τι μου φαίνεται λίγότερο κακό. Εννοείται από μικροσκοπικά κόμματα...όχι ότι βοηθάω με αυτό, αλλά από το άκυρο καλύτερο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Στις επόμενες εκλογές είναι η πρώτη φορά που έχω τόσο έντονο προβληματισμό για το τι θα ψηφίσω.


:worry:
...για μένα από την άλλη,
η ψήφος είναι ξεκάθαρη
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η καρδιά λέει αντιμνημόνιο η λογική λέει μνημόνιο. Ακόμα δεν ξέρω αν είμαι μνημονιακός ή αντιμνημονιακός επομένως δεν μπορώ να καταλήξω σε κανένα κόμμα. Θα περιμένω να δω τις διαφημίσεις και το debate.

Πολλοί με λένε διχασμένη προσωπικότητα, άλλοι ένα troll επέκταση του φόκου, άλλοι ξερόλα. Mπρείτε να με αποκαλείτε απλά tsako.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Θέλει όμως προσοχή ειδικά αυτή τη φορά:
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ, ΟΥΔΕΝ ΛΑΘΟΣ ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Πάντα ξέραμε ότι η Ελλάδα ζούσε με δανεικά, πάντοτε έτσι ήταν τα πράγματα...

Πώς ειναι δυνατον απο τη μια να ξερεις οτι η Ελλαδα επιβιωνει με δανεικα τοσα χρονια και απο την αλλη...να λες το παρακατω:


Κανένας ψηφοφόρος δεν περίμενε να μας βάλουν στο ΔΝΤ, κανένας δεν περίμενε να φτάσουμε μέσα σε δύο χρόνια σε αυτή την άθλια κατάσταση, ούτε καν να γίνονται περικοπές μισθών και συντάξεων, και εγώ προσωπικά ούτε φανταζόμουν κάτι τέτοιο.

.... κανείς δεν το φανταζόταν αυτό, κανείς ψηφοφόρος όπου και αν ανήκε.

Δηλαδη πού περιμενες να οδηγησει ολη αυτη η κατασταση ;Μονο στη χρεωκοπια θα οδηγουσε. Πραγματικα απορω με ανθρωπους σαν κι εσενα που πεφτουν απο τα συννεφα με τη σημερινη κατασταση. Πες με δυσοιωνη αλλα εγω αυτην την κατασταση οχι απλα την φανταζομουν αλλα την περιμενα κιολας.Απλα δεν μπορουσα να την προσδιορισω χρονικα. Ποτε ακριβως θα ξεσπασει. Παντα πιστευα οτι κατι δεν παει καλα σε αυτη τη χωρα και καποια στιγμη ολα θα γυρισουν εναντιον μας. Δεν με εκπλησσει τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top