• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ραγάδες

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.
Διέκρινα ΜΙΑ. Την οποία τώρα την βλέπω πρώτη φορά, αλλά σχεδόν δεν φαίνεται.. ξέρετε κάποιον τρόπο για να φύγει;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Διέκρινα ΜΙΑ. Την οποία τώρα την βλέπω πρώτη φορά, αλλά σχεδόν δεν φαίνεται.. ξέρετε κάποιον τρόπο για να φύγει;
Τα λαδακια που λέει και η Τζοτζι είναι τσάμπα λεφτά. Μερικοί βλέπουν διαφορά με αυτά απλά και μόνο επειδή περνάει ο καιρός και γίνονται λευκές οι ραγάδες, κάτι που θα συνέβαινε ακόμα και αν δεν έβαζες τπτ. Αν δε θες να κανεις λέιζερ, δοκίμασε κάποιο ρετινοειδές.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,265 μηνύματα.
Ξέρετε κάποιο όντως αποτελεσματικό; μια έχω και θέλω να φύγει..
Οι ραγάδες δεν φεύγουν παρά μόνο με πλαστική. Όπως είπε η Pak καθώς περνάει ο καιρός απο κόκκινες γίνονται άσπρες και δεν ξεχωρίζουν εύκολα απο το υπόλοιπο δέρμα. Οπότε εαν έχεις μόνο μια you are lucky και ούτε που θα είναι ανιχνεύσιμες απο άλλους.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ άσπρη οπότε όντως δεν φαίνονται.. αλλά αυτή φαίνεται.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.
Στην εφηβεία ειχα βγαλει και εγω , ακομα ψιλοφαινονται . Εμενα μου αρέσουν τα σημαδια στο σώμα δεν ασχοληθηκα ποτέ
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.
Εγώ τα είχα βγάλει το καλοκαίρι του 18. Ηλικία 15-16.. γιατί από 45 κιλά που ήμουν έφτασα 59-60..
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,279 μηνύματα.
Θυμάμαι γύρω στα 19 είχα δεί την πρώτη μικρή ροζ ραγάδα και είχα πάθει σοκ καθώς νόμιζα οτι θα γεμίσω ραγάδες. 10 χρόνια μετά έχω ακόμα την ίδια μοναδική μικρή (άσπρη πλέον) ραγάδα.

Δεν έρχεται το τέλος του κόσμου όπως νομίζουμε, απλά το σώμα αλλάζει και προσαρμόζεται. Κάποιες μικρές αλλαγές απλά θα μείνουν όπως ήταν άλλες ίσως επεκταθούν.
Αν θέλεις να αποτρέψεις το να μην κάνεις νέες, μην χάνεις ή παίρνεις απότομα βάρος.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.
Η πρώτη ραγαδα είχε βγει στη κοιλιά και επειδή ήταν κόκκινη τότε, το χαζό νόμιζα ότι κάπου κόπηκα😂 μετά κατάλαβα.. αυτή ούτε καν φαίνεται
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,265 μηνύματα.
Εμενα μου αρέσουν τα σημαδια στο σώμα
Και αυτό παρεξηγήσιμο πάντως...:whistle:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η πρώτη ραγαδα είχε βγει στη κοιλιά και επειδή ήταν κόκκινη τότε, το χαζό νόμιζα ότι κάπου κόπηκα😂 μετά κατάλαβα.. αυτή ούτε καν φαίνεται
Δεν είναι κάτι τρομερό μην ανησυχείς και μην σπάς το κεφάλι σου για τέτοια πράγματα. Είναι στα πλαίσια του φυσιολογικού, πολλοί άνθρωποι έχουν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top