Ριζικές αλλαγές στο e-steki

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα πλέον υπάρχει το κουμπάκι :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το γρήγορη απάντηση εννοείς ή κάποιο άλλο? :worry:
γιατί δε θυμάμαι τι υπήρχε και τι δεν υπήρχε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλέ, έτριβα τα μάτια μου και προσπαθούσα να καταλάβω τι φταίει με τον ff, που δεν τα δείχνει όπως παλιά:D:D

Λία, εκτός από διαστημικό είναι και καινοτομικό, κεφάτο, με μεράκι!!!! έβαλες τον πήχυ πολύ ψηλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ dooo :redface:

Κουε με μπέρδεψες :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
ΚΕ κατω κατω, πάνω απο το πινακάκι της γρήγορης απάντησης υπάρχει ένα κουμπάκι που λέει Απαντηση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Συγχαρητήρια κι από μένα:)

Να ρωτήσω και κάτι, στην κεντρική σελίδα, εκεί που λέει τα 53 δημοφιλέστερα tags, γιατί έχουν όλα διαφορετικό μέγεθος γραμματοσειράς και μορφοποίηση; Είναι λάθος ή έτσι πρέπει να είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συγχαρητήρια κι από μένα:)

Να ρωτήσω και κάτι, στην κεντρική σελίδα, εκεί που λέει τα 53 δημοφιλέστερα tags, γιατί έχουν όλα διαφορετικό μέγεθος γραμματοσειράς και μορφοποίηση; Είναι λάθος ή έτσι πρέπει να είναι;
Ανάλογα με το πλήθος των θεμάτων στα οποία έχει προστεθεί το εκάστοτε tag πάει το μέγεθος και η διαφάνεια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ανάλογα με το πλήθος των θεμάτων στα οποία έχει προστεθεί το εκάστοτε tag πάει το μέγεθος και η διαφάνεια του.

:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:
Kαλά, έχετε ρίξει τρελή δουλειά!!!! Μπράβο, μπράβο, μπράβο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όντως έχουμε ρίξει τρελή δουλειά, αλλά όχι για το συγκεκριμένο πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για το κουμπί Λία :D


(η αλήθεια είναι ότι δεν ήμασταν έτοιμοι να το αποχωριστούμε :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τι είναι το tag?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚΕ κατω κατω, πάνω απο το πινακάκι της γρήγορης απάντησης υπάρχει ένα κουμπάκι που λέει Απαντηση!!


σούπερ μοντ να σου πετύχει ε? :redface: δεν το είχα δει :redface:

αλλά εμένα δε με βολεύει εκεί κάτω :P αν είναι να κάνω scroll... πάω και πάνω στην απάντηση :P
άρα θα μείνω με τον μπακαλίστικο τρόπο μου που μια χαρά με βολεύει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τι είναι το tag?:P


λέξεις κλειδιά (ταμπελάκια) που "κρέμονται" κάτω από κάποιο θέμα ώστε στην κεντρική σελίδα να φαίνεται ποια είναι η πιο χρησιμοποιημένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, είναι παρα πολύ καλο! Κι εγώ ξαφνιάστηκα, αλλα χαλάλι όλα σας τα ξενύχτια! :)

Ερώτηση: το κουμπί επόμενο θέμα είναι ενεργό? Γιατί δεν μου βγάζει μήνυμα στα αγγλικά

Επίσης:
There are no threads newer than the previous one. Click the back button in your browser to return to it.
Λείπει η μετάφραση ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιδάκι εδώ αυτά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vangos

Νεοφερμένος

Ο Vangos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ουάου! Με το που είδα τη νέα εμφάνιση έγινα μέλος! Ίσως ο όρος "εκπληκτικό" να είναι λίγος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, είναι πάρα πολύ ωραίο.

Παρ'όλα αυτά νομίζω θα έπρεπε να υπάρχει και η επιλογή μιας πιο "ελαφριάς" έκδοσης για όσους borwsers δε μπορούν να τη σηκώσουν αυτή. Η αναβάθμιση του browser που προτείνετε σαν λύση για όσους έχουν πρόβλημα δεν είναι πάντα εφικτή. (Στο sun μου στη δουλειά οπού έχω Solaris9 πχ, είχα ήδη καθυστερήσεις με την προηγούμενη έκδοση, μ'αυτή εδώ περιττό να πω ότι μου κολλάει το σύμπαν και δε μπορώ να μπω με τίποτα.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιδια,το site εγινε υπερβολικα καλο!!!!

Μπραβο Michelle+Παναγιωτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, είναι πάρα πολύ ωραίο.

Παρ'όλα αυτά νομίζω θα έπρεπε να υπάρχει και η επιλογή μιας πιο "ελαφριάς" έκδοσης για όσους borwsers δε μπορούν να τη σηκώσουν αυτή. Η αναβάθμιση του browser που προτείνετε σαν λύση για όσους έχουν πρόβλημα δεν είναι πάντα εφικτή. (Στο sun μου στη δουλειά οπού έχω Solaris9 πχ, είχα ήδη καθυστερήσεις με την προηγούμενη έκδοση, μ'αυτή εδώ περιττό να πω ότι μου κολλάει το σύμπαν και δε μπορώ να μπω με τίποτα.)
Αναβάθμιση του browser προτείνουμε μόνο σε όσους έχουν από Internet Explorer 6 και κάτω, όπου μιλάμε για 6+ ετών browser.
Εσύ με τι browser έχεις πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Πολύ καλή δουλειά. Κολλάει αρκετά αλλά θα στρώσει ε;... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top