• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

ASTA

New member

Η ASTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα, πως είσαι μετά από τόσο καιρό ; Ελπίζω όλα να πάνε καλά , γράψε να μου πεις την εξέλιξη της μύτης

Zozii

New member

Η Zozii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα! Πριν 2 μηνες περιπου έκανα διορθωτικη ρινοπλαστικη στον ίδιο γιατρό γιατι το ακρορινιο είχε θέμα. Η ραχη της μύτης μ ήταν καλή μετά τη πρώτη επέμβαση... Πριν την επέμβαση όμως είπα στο γιατρό ότι θα ήθελα αν γίνεται να φαγωσει πολύ λίγο κάποια σημεία ώστε να φαίνεται πιο ωραία στα 3/4 και πως δεν το θεωρώ τόσο σημαντικό αυτό αλλά αφού θα γίνει το χειρουργείο αν γίνεται να διορθωθεί κ αυτό. Πραγματικά δεν ξέρω τι έκανε. Βγαίνοντας από το χειρουργείο λοιπόν μαθαίνω πως ο γιατρός μ έβαλε μοσχευμα στη ραχη και παθαίνω σοκ. Όταν το ρώτησα γιατί άρχισε να μ λέει ότι δεν του αρέσουν πολύ οι σκαμενες κορυφές κτλ. Τον είδα λίγο και δεν το συζητήσαμε πολύ το θέμα. Δςν είχα και εικόνα της κατάστασης. Τώρα που έχω όμως δυστυχώς φαινεται σαν κόκαλο και με χαλαει πολύ αυτό. Κάθε Φορά π το βλέπω θέλω να κλαψω. Θα τον δω ξανά σε 2 εβδομαδες κ είμαι πολύ περίεργη να δω τι θα μ πει. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν κάποιος έχει κάνει Επανορθωτική με μοσχευμα και πως ήταν η εμπειρία τ...πότε ξεπριστηκε, πως φαινόταν εκείνον το σημείο κτλ.

eirini14

New member

Η eirini14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! Σκέφτομαι να κάνω ρινοπλαστική. Αυτό που με αγχώνει πεισσότερο είναι ότι έχω μια αρκετά ωραία μύτη και φοβάμαι μην αποβεί η επέμβαση μη αποτελεσματική..Έχω μιλήσει με γνωστό ΩΡΛ με ιατρείο στο ....... μου είπε ότι δεν έχω σοβαρό πρόβλημα για να χειρουρηθώ, ωστόσο, εντόπισε τα σημεία που σκέφτομουν να βελτιώσω πριν πω κάτι γι αυτά. Έχει κανείς εμπειρία από αυτό το γιατρό;Απαντησεις μόνο σε προσωπικα μηνύματα.

την εκανες τελικα την επεμβαση;

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mariagiann

New member

Η mariagiann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα! μπορει να μου πει καποιος σε προσωπικο μηνυμα γνωμη για τον κ.Λουλουδη? ευχαριστω !

Καλησπερα ενδιαφερομαι να κάνω ΑΜΕΣΑ ρινοπλαστική στον Λουλούδη. Έχει κανει κανεις ανοιχτου τυπου επαναληπτικη ρινοπλαστικη σε αυτόν και αν ναι εμεινε ευχαριστημενος; Ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα ευχαριστω. Σκέφτομαι να κάνω άμεσα και θέλω τη βοήθειά σας!
καλησπερα ! αν εχεις παρει απαντηση πες μου κ μενα ! ευχαριστω

σε ποιον πηγες?

σε ποιον πηγες? (πες μ σε πμ )

Τελευταία επεξεργασία:

ElenS17

New member

Η ElenS17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά! Ενδιαφέρομαι να κάνω ρινοπλαστικη στη Θεσσαλονίκη. Δεν έχει κάνει καμία γνωστή μου κι ετσι αποφάσισα να κοιτάξω στο ίντερνετ. Έχω διαβάσει για Μ. Στάμπο, Παπαϊωάννου, Παπακωνσταντίνου, Μουστάκα. Έχω μπερδευτεί. Στείλτε μου pm παρακαλώ γιατί δεν ξερω πού να πάω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

ElenS17

New member

Αρκτούρος

New member

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Πατάς επάνω στο όνομά μου και επιλέγεις αποστολή e-mail ή πηγαίνεις στην καρτέλα επικοινωνίας του προφίλ μου. Έχω απενεργοποιημένα τα προσωπικά μηνύματα.

ElenS17

New member

Πατάς επάνω στο όνομά μου και επιλέγεις αποστολή e-mail ή πηγαίνεις στην καρτέλα επικοινωνίας του προφίλ μου. Έχω απενεργοποιημένα τα προσωπικά μηνύματα.
:( Δεν μου βγαίνουν σαν επιλογές αυτά που λες. Μπορείς να μου στείλεις εσυ;

ιρις7

New member

Η ιρις7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα,ειμαι καινουργια στο φορουμ!τι γνωμη εχετε για τον κ.κωνσταντινιδη?

Σημείωση συντονιστή: Απαντήσεις μόνο με προσωπικό μήνυμα.

ΦανήA

New member

Η ΦανήA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα! Ψάχνω για ΩΡΛ με γνώσεις πλαστικής στη Θεσσαλονίκη. Θέλω να διορθώσω το διάφραγμα και λίγο το αισθητικό μέρος. Παρακαλώ όποιος έχει εμπειρία από γιατρό ας μου στείλει μήνυμα με ονόματα. Ευχαριστώ πολύ!

elenita91

New member

Η elenita91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημέρα! Ψάχνω για ΩΡΛ με γνώσεις πλαστικής στη Θεσσαλονίκη. Θέλω να διορθώσω το διάφραγμα και λίγο το αισθητικό μέρος. Παρακαλώ όποιος έχει εμπειρία από γιατρό ας μου στείλει μήνυμα με ονόματα. Ευχαριστώ πολύ!
Καλησπέρα Φανή. Σού έστειλα προσωπικό μήνυμα!

mariakv

New member

Η mariakv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σας..θα εκτιμουσα πολυ την βοήθεια σας..Ρινοπλαστικη για αισθητικούς καθαρα λόγους..Ποιον θα μου προτείνατε;εχω ηδη κάνει μια φορα με οχι επιθυμητο αποτέλεσμα κ δεν ξέρω ποιον πραγματικά να εμπιστευτω .Σε προσωπικο μήνυμα παρακαλώ αφου δεν γίνεται να διμοσιευουμε ονοματα ..Ευχαριστώ εκ των προτέρων

fani3

New member

Η fani3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχει κάνει κανείς πρόσφατα επέμβαση στο Λου;Σκέφτομαι να προχωρήσω άμεσα και θα ήθελα πολύ να με βοηθήσετε.Σε προσωπικό μην.

Maraki85

New member

Η Maraki85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά Γεια Σας!! Μια ερώτηση όποιος ξέρει, έκανα πριν μια βδομάδα ρινοπλαστικη στη Θεσσαλονίκη και δεν μπορώ ακόμα να χαμογελάσω κανονικά.. εσάς πόσο σας κράτησε μέχρι να φύγει???

ΦανήA

New member

Η ΦανήA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα και χρόνια πολλά! Η κόρη μου έκανε πριν 10 μέρες επέμβαση στη Θεσσσαλονίκη και δεν μπορεί ακόμα να χαμογελάσει κανονικά. Νομίζω είναι φυσιολογικό. Η μύτη και η περιοχή γύρω από αυτήν θα είναι λίγο μουδιασμένη για καιρό. Άλλωστε ο γιατρός της είπε να αποφεύγει τους έντονους μορφασμούς.

Maraki85

New member

Η Maraki85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι ειμαι ήδη καλύτερα Ευχαριστώ έβγαλα και τη νάρθηκα πολύ ωραίο το αποτέλεσμα! Καλή μας ανάρρωση!!

efaki86

New member

Η efaki86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! Έχω ήδη κάνει 2 αποτυχημένες επεμβάσεις ρινοπλαστικής σε πασίγνωστο ΩΡΛ και είμαι πολύ απογοητευμένη από το αισθητικό αποτέλεσμα :( . Ευτυχώς η μύτη μου δεν έχει λειτουργικό πρόβλημα και αναπνέω καλά.
Σκέφτομαι να κάνω και μια τρίτη ρινοπλαστική, θα μπορούσατε να μου στείλετε σε προσωπικο μήνυμα ονόματα γιατρών με εμπειρία στην επανορθωτική ρινοπλαστική; Σας ευχαριστώ!

Κατερινακι

New member

Η Κατερινακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας και απο εμενα θελω και εγω να κανω ρινοπλαστικη, εχετε να μου προτεινετε καποιον γιατρο στην Θεσσαλονικη;

Χρήστες Βρείτε παρόμοια