• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Magdalo

Νεοφερμένος

Η Magdalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα σε ολους, καλο μηνα. Ειμαι στα 4 χρονια και ακομα πρήζεται (εστω και λιγο αλλα εγω το βλεπω και το νιώθω) και μαλλον θα γινεται μια ζωη αυτό, ειδικα όταν αλλαζει ο καιρος. Ρωτήστε το γιατρο σας αν υπαρχει καποια κρεμα που διωχνει το πρηξιμο (και πειτε το και σε μας). Εγω βρηκα μια μονη μου και ευτυχως κατι κανει. Didi28 κανε υπομονή να φυγει το πρηξιμο και ρωτα τον για κρεμα. Τοτε θα δεις αν ηταν πρηξιμο η όχι. Εισαι στις 10 μερες είναι πολύ νωρις. Ευχομαι να σου αρεσει στην πορεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kalifornia1810

Νεοφερμένος

Η Kalifornia1810 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα σας.σε 1.5 μηνα θα κανω διορθωτικη ρινοπλαστικη μιας που η πρωτη απετυχε εχω επιλεξει τον [...] γνωριζει κανεις αν ειναι καλος;η εχει χειρουργηθει σε αυτον??

Σημείωμα συντονιστή: Πληροφορίες που αφορούν κριτική γιατρών μόνο σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evakifraoules

Νεοφερμένος

Η evakifraoules αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά! Δεν είχ αποετ αισθητικό πρόβλημα με την μύτη μου απλά επειδή την έσπασε όταν ενεπλάκησα σε ατύχημα μετακινήθηκε το διάφραγμα και δεν ανέπνεα σωστά. Σε εκείνο το σημείο αποφάσισα να επισκεφτώ πολύ γνωστό χειρούργο ΩΡΛ- ρινοπλαστικό Προφανώς τον επισκέφτηκα για την ιδιότητα του ΩΡΛ που ήταν πολυβραβευμένος και τον σύστηναν ανεπιφύλακτα. Το ζήτημα είναι πως πέρασαν 5 χρόνια και μπαίνουμε στοΝ 6 και το ζήτημα είναι λειτουργικό. Δεν αναπνέω. Τον πρώτο χρόνο τον είχα ξαναεπισκεφτεί και με ενημέρωσε-καθυσήχασε πως δεν έχω τίποτα(απλα δεν αναπνέω λέω εγώ χαχα) και θα αναπνεύσω σταδιακά. Μετά το πέρας ενός αξιόλογου χρονικού διασήματος απέκτησα ένα γρομπαλάκι ανάμεσα στα φρύδια δεν φαίνεται οπτικά παρα μόνο στην ψιλάφηση που είναι σαν να έχω ένα κόμμενο ασύνδετο κοκκαλο (προφανώς δεν είναι κάτι τέτοιο απλά σας περιγράφω). Με έναυσμα λοιπόν το ότι πέτυχα μία παλιά μου συμμαθήτρια και για κακή της τύχη πήγε στον ίδιο ΓΙΑΤΡΟ απέκτησε το ίδιο γρομπαλάκι το οποίο παραδέχτηκε εκείνος όταν εκείνη δυσανασχέτησε και αποκρίθηκε πως κάτι δεν παει καλά και πως ήταν μία άτυχη στιγμή και δεν κάνει ποτέ λάθη! για καλή της και κακή της τύχη αφου τον απείλησαν της έκανε τοπική αναισθησία και το αφαίρεσε ενώ ζήτησε συγγνώμη. Η κοπέλα αναπνέει κανονικά τώρα.Δεν ξέρω αν αντέχω να ξαναμπώ στην ίδια διαδικασία βέβαια το ζήτημα είναι λειτουργικό, αλλά γνωρίζει εδω κανείς πως μπορώ να κινηθώ νομικά? και επειδή είδα πως πολλοί ενστερνίζονται την ίδια άποψη για τον ίδιο γιατρό γιατι κανείς δεν έχει κινηθεί νομικά? Έχω κλείσει ραντεβού μαζί του και δεν γνωρίζει ποια ασθενή θα δει θα τον βάλει να ελέγξει το ίδιο του το έργο εν αγνοίαν του να δούμε θα θάψει τον ίδιο του τον εαυτό?
Σημειωμα συντονιστη:Απαντησεις μόνο σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

User_00

Νεοφερμένος

Ο User_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γειάς σας! Πριν 1,5 χρόνο περίπου έκανα ρινοπλαστική στον[...] και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη. Είχα ύβο στη μύτη, όχι ιδιαίτερα μεγάλο και ήθελα απλώς να ισιώσει για να είναι πιο συμμετρική. Τώρα εκεί που είχα τον ύβο, έχω βαθούλωμα, τα ρουθούνια μου είναι άνισα και "πέφτουν" στο πλάι κάπως, ενώ πριν ήταν κανονικά. Επίσης στο σημείο που ενώνεται το ρουθούνι με την κορυφή της μύτης έχει μία έντονη γραμμή (λόγω της εσωτερικής τομής) και δεν φαίνεται καθόλου ομοιόμορφο. Δεν θα τον πρότεινα σε καμία περίπτωση και ύστερα από την αποτυχημένη επέμβαση κατάλαβα πόσο παραπλανητικός είναι. Τώρα δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω επανορθωτική, γιατί όχι μόνο δεν έχω την οικονομική δυνατότητα, αλλά φοβάμαι μήπως γίνει χειρότερη. Πήρα την απόφαση να διορθώσω τη μύτη όσο γίνεται ενέσιμα (υαλουρονικό οξύ). Ο Κουτσούρης είναι ο μόνος που έχω δει να έχει στο site του φωτογραφίες με υαλουρονικό στη μύτη. Γνωρίζει κανείς αν είναι καλός? Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε αν ξέρετε κάποιον καλό πλαστικό που να κάνει ενέσιμη "ρινοπλαστική"?
Σημειωμα συντονιστη: Απαντησεις που αφορουν κριτικη σε γιατρο,μονο σε προσωπικα μηνυματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kalifornia1810

Νεοφερμένος

Η Kalifornia1810 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημερα!!!τραγικα ολα αυτα που μου λεςγιατι κατι παρομοιο ειχα κ εγω με αλλο γιατρο..ομως γνωριζω απο πολλου χρηστες οτι [...] αναλαμβανει τα λαθη του και τα διορθωνει χωρις λεφτα μου το εχουν πει πολλα ατομα.οποτε δεν καταλαβαινω τα συζητησες με τον γιατρο σου αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kalifornia1810

Νεοφερμένος

Η Kalifornia1810 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα και παλι
.σε λιγες μερες κανω ρινοπλαστικη διορθωτικη στον [...]
Οποτε αν καποιος ξανα εχει εμπειρια ας μου πει την γνωμη του.ευχαριστω εκ των προτερων!
Σημείωμα συντονιστή: Απαντήσεις που αφορούν κριτική σε γιατρό,μόνο σε προσωπικά μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

User_00

Νεοφερμένος

Ο User_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Για τον Γιάννη Μήτσου ξέρει κανείς τίποτα? Έχει χειρουργηθεί κανείς σας απ' αυτόν? Δεν σκοπεύω να κάνω τώρα επανορθωτική όπως ανέφερα παραπάνω, αλλά θέλω να έχω μερικούς γιατρούς στο νου αν κάποτε βρω το κουράγιο για 2ο χειρουργείο.
Σημειωμα συντονιστη: Απαντησεις που αφορουν κριτικες σε γιατρους,μονο σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

User_00

Νεοφερμένος

Ο User_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κάποιος για τον Γιάννη Κωνσταντινίδη στη Θεσ/νικη? Ας μου στείλει σε προσωπικό μήνυμα όποιος έχει εμπειρία από αυτόν τον γιατρό.

Σημείωμα συντονιστή: Απαντήσεις που αφορούν κριτικές γιατρών μόνο σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dep

Νεοφερμένος

Η Dep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας είναι να κάνω στον ιωάννη κωνσταντινίδη στη Θεσσαλονίκη, όποιος έχει προσωπική εμπειρία ας μου στείλει σε ένα μήνυμα τις εντυπώσεις του...
Οπως επίσης θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζει κάποιος κανέναν άλλο καλό γιατρό στη Θεσσαλονίκη ?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
γεια σας είναι να κάνω στον ιωάννη κωνσταντινίδη στη Θεσσαλονίκη, όποιος έχει προσωπική εμπειρία ας μου στείλει σε ένα μήνυμα τις εντυπώσεις του...
Οπως επίσης θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζει κάποιος κανέναν άλλο καλό γιατρό στη Θεσσαλονίκη ?!

Πιστεύω ότι τουλάχιστον για μια επίσκεψη αξίζει να πας σε αυτόν γιατί μπορεί να σου λύσει αρκετές απορίες. Δεν έχω κάνει εγχείριση μαζί του αλλά έχω πάει για επίσκεψη κ ήταν πολύ κατατοπιστικός. Όσα κ να τν ρώτησα καθόταν κ μου απαντούσε. Επίσης έβγαλε κ αρκετές φωτο την μύτη. Βέβαια δεν μου έκανε κάποιο simulation στον υπολογιστή μετά. Όχι ότι αν κάποιος σου κάνει simulation σημαίνει κ ότι η μύτη σου θα βγει έτσι αλλά εντάξει. Απλά ίσως με το simulation μπορείς να δεις αν ο γιατρός έχει καταλάβει τι ακριβώς αλλαγές θες να κάνεις.

"Καλησπερα" σε όλους. Συγγνώμη εκ των προτερων για τα Greeklish, αλλα δεν διαθέτω ελληνικούς χαρακτήρες στο πληκτρολόγιο. Είμαι κι εγώ από τα άτομα που βασανίζονται πολλά χρονια με τι σκέψη και το φόβο για την ρινοπλαστική, αλλα είμαι πλέον πολύ κοντά στην τελική απόφαση. Καθότι κάτοικος εξωτερικού και συγκεκριμένα Αγγλίας, θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής όλους εσάς που έχετε ήδη την εμπειρία:

1. Ποσο καιρό καιρό πριν το αποφασίσετε κάνατε ερευνα και πόσους γιατρούς επισκεφθήκατε μέχρι να καταλήξετε?
2. Ποιο είναι ένα μέσο κόστος για μια επέμβαση που χρειάζεται ολική νάρκωση? Η μύτη μου είναι ευθεία όσον αφορά το σχήμα αλλα μεγάλη σε μήκος, και επιπλέον έχω κάποια προβλήματα με το διάφραγμα, οποτε θεωρώ ότι θα χρειαστεί ολική νάρκωση.
3. Ποσο καιρό μετά την επέμβαση μπορείς να ταξιδέψεις με αεροπλάνο?
4. Γνωρίζετε πλαστικούς με έδρα την Αγγλία? Ζω και εργάζομαι εδώ, αλλα μου είναι αρκετά δύσκολο να κάνω ερευνα "from scratch", οποτε αν κάποιος γνωρίζει κάτι θα βοηθούσε πολύ.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτερων!
A

Απο την στιγμή που θες να κάνεις ρινοπλαστική δν πρέπει με τίποτα να πεις ότι κάτι σου είναι δύσκολο να το κάνεις! Δεν πρέπει να βαρεθείς ούτε ένα λεπτό για να κάνεις έρευνα! Πρέπει να κάνεις πολύ μεγάλη έρευνα για να βρεις τελικά ποιος γιατρός είναι ικανός να σου εγχειρίσει την μύτη. Πιστεύω ότι ο κάθε γιατρός ειδικεύεται σε κάτι συγκεκριμένο. Πάντως για να σε βοηθήσω γνώμη μου είναι να βρεις έναν που ειδικεύεται μόνο σε ρινοπλαστικές και όχι να φτιάχνει κ κώλους, στήθος κτλ. Δεν γίνεται να είμαστε καλοί σε όλα. Αν και βασικά θα σου πρότεινα να μην κάνεις καν ρινοπλαστική. Βασικά επειδή είχα αποτυχημένη ρινοπλαστική σε όλους προτείνω να μην κάνουν καν την εγχείριση γιατί αν το αποτέλεσμα δεν βγει καλό θα είσαι λυπημένη για κάτι άδικο. Καλύτερα να αγαπήσεις τον εαυτό σου όπως είσαι. Αν γυρνούσα τον χρόνο πίσω δεν θα έκανα ποτέ την ρινοπλαστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
γεια σας είναι να κάνω στον ιωάννη κωνσταντινίδη στη Θεσσαλονίκη, όποιος έχει προσωπική εμπειρία ας μου στείλει σε ένα μήνυμα τις εντυπώσεις του...
Οπως επίσης θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζει κάποιος κανέναν άλλο καλό γιατρό στη Θεσσαλονίκη ?!

Eγω εχω κανει στον Κυριο Παπακωσταντινου και εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη.Πηγαινε για επισκεψη,δεν χανεις κατι.
Ολοκληρη την εμπειρια την εχω γραψει σε προηγουνες σελιδες,αν θες ψαξε και θα την βρεις :)

Σημείωμα συντονιστή: Απαντήσεις που αφορούν σε κριτική γιατρών, μόνο σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kgianokoglou

Νεοφερμένος

Ο kgianokoglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Βασικά είμαι κάθετος σε επεμβάσεις που γίνονται όχι για να διορθώσουν μια δυσμορφία αλλά απλά για να γίνει κάποιος πιο όμορφος από ό,τι ήδη είναι. Και αυτό διότι παίρνει το ρίσκο να γίνει όχι πιο όμορφος, αλλά, τελικά, πιο άσχημος. Συν όλη την ταλαιπωρία που θα περάσει, συν τα πολλά λεφτά που χρειαστεί να πληρώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dep

Νεοφερμένος

Η Dep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τον έχω επισκεφτεί αλλα αυτο δεν φτάνει .. Γιαυτο θα ήθελα κατι πιο χειροπιαστό. Ευχαριστώ πάντως

Eγω εχω κανει στον Κυριο Παπακωσταντινου και εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη.Πηγαινε για επισκεψη,δεν χανεις κατι.
Ολοκληρη την εμπειρια την εχω γραψει σε προηγουνες σελιδες,αν θες ψαξε και θα την βρεις :)

Σημείωμα συντονιστή: Απαντήσεις που αφορούν σε κριτική γιατρών, μόνο σε πμ.


Ευχαριστώ! Μια σύντομη ερώτηση έκανες και διάφραγμα και πλαστική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Didi28

Νεοφερμένος

Η Didi28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Έχουν περάσει 3.5 μήνες από την επέμβαση. Σχετικά με το αποτέλεσμα η μύτη μου είναι ακόμα πρησμένη και εννοείται το ακρορινιο! Όπως σας είχα αναφέρει στο μήνυμα μου παραπάνω αρχικά ήμουν δυσαρεστημένη με το αποτέλεσμα γιατι η μύτη μου φαίνεται λιγο στραβή από μπροστά! Στο πλάι είναι τέλεια. Όσο περνάει ο καιρός βέβαια στρώνει και ελπίζω αυτό να οφείλεται στο πρήξιμο. Έχω επισκεφθεί δύο φορές τον γιατρό και μου είπε να περιμένω τουλάχιστον 6 μήνες για να δούμε πως θα εξελιχθεί (άλλους τρεις δλδ). Σχετικά με τον περιγυρο μου κάνεις δεν έχει καταλάβει τπτ. . Πέρα από τους 5-6 ανθρώπους που το ήξεραν.. Οι υπόλοιποι μου λένε ότι απλά έχω ομορφυνει. Αναμένω να δω πως θα είναι το τελικό αποτέλεσμα. Ο γιατρός μου είπε πως αν χρειαστεί διόρθωση θα γίνει τοπικά χωρίς δεύτερο χειρουργείο. Αααα και όσον αφορά το γρομπαλακι που είχα βγάλει ψηλά εξαφανίστηκε σιγά σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπερα έχω κάνει μια ρινοπλαστική και ηθελα να ρωτησω το εξής: Στη ράχη της μύτης απο το ενα πλαινο εχω ένα βαθούλομα. Ο γιατρός είπε θα μου το διορθώσει με τοπική αναισθησία. Το θέμα είναι αν γνωρίζει κανείς απο εσάς έχοντας το ίδιο πρόβλημα αν διορθόνοντας το αυτό το βαθούλομα ίσιαξε εντελώς το σημείο εκείνο ή υπηρρχε ακόμα βαθούλωμα σε μικροτερο βαθμo; Τέλος με την τοπική αναισθησία και την μικροεπέμβαση που θα κάνω αν δεν μεινω ευχαρηστημένος. Πρέπει να περάσει ενας χρονος για να κάνω κανονική ρινοπλαστική; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTA

Νεοφερμένος

Η ASTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καταθέτω την προσωπική μου εμπειρία από την ρινοπλαστικη που έκανα το 2007 ,για αποκατάσταση διφραγματος μετά από παλαιότερο κάταγμα. τα αποτελέσματα ήταν καταστροφικά. απέκτησα και πρόβλημα στην αναπνοή που δεν είχα πριν. το 2009 χειρουργήθηκα για επανόρθωση. ο γιατρός ήταν απαράδεκτος, με θεατρινισμούς όπως και τι να σε κάνω τώρα, πως θα το διορθώσω εγώ αυτό, τώρα με θυμήθηκες κλπ. κόστος επέμβασης 6,000 ευρώ αποκαταστάθηκε μερικώς η αναπνοή. το δεξί ρουθούνι δεν λειτουργούσε. βεβαίως έφταιγε κατά τον γιατρο, η πρώτη αποτυχημένη επέμβαση και οχο ο ίδιος. με χειρούργησε ξανά το 2010 κόστος Ξ,000 . λύθηκε το πρόβλημα της αναπνοής εντελώς άλλα αισθητικά η μύτη είναι τέλεια αριστερά και χάλια από την δεξιά πλευρά με ασύμμετρα ρουθούνια. ο [..] τα είδε όλα άψογα. θα χειρουργηθώ σύντομα από τον πλαστικό [...]και θα ενημερώσω. ok. Ο [...]ασχολήθηκε μαζί μου νια ώρα και μου εξήγησε ακριβώς τι δεν έγινε και έχω αυτό το αποτέλεσμα. ο διάβολος κρύβεται στις λεπτομέρειες και ο προηγουμενος δεν ασχολήθηκε όσο έπρεπε πάρα τα λεφτά που πήρε. η τόση τηλεοπτική προβολή δεν τον έκανε καλύτερο γιατρό. τα λάθη τους όλοι τα κρύβουν καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ρε παιδεια , οσοι κανετε ανοιχτη ρινοπλαστικη, δεν φοβαστε μη σας μείνει σιμαδακι κατω στη στυλιδα τις μυτης? Τι γινεται μονο εγω το φοβαμαι αυτο? Υπαρχει καπιος που να του αφησε σημαδι που να είναι ορατο απο τον ιδιο αλλα και απο τους αλλους? Ας μιλησει καποιος σας παρακαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ForHope

Νεοφερμένος

Ο ForHope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπερα, εχει κανει κανεις κλειστή επαναληπτικη ρινοπλαστική στον Κώστα Παπαιωαννου στη Θεσσαλονικη? Αν ναι, έμεινε ευχαρηστημένος?


Σημείωμα συντονιστή: Απαντήσεις που αφορούν σε κριτική γιατρών, μόνο σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ASTA

Νεοφερμένος

Η ASTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
έχω δει πολλά περιστατικά μετά από ανοικτή ρινοπλαστική το σημάδι είναι σχεδόν αόρατο μετά από λίγο καιρό και θα πρέπει μετά από όσα διάβασες να είναι το τελευταίο που θα σε απασχολήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kalifornia1810

Νεοφερμένος

Η Kalifornia1810 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτως 12 μερες χειρουργημενη με ανοιχτη και το σημαδι ακομα και τωρα ουτε καν φαινεται...ακρως εντυπωσιακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top