• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Kostandino

Νεοφερμένος

Ο Kostandino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα. Εγώ την Τρίτη 22 Σεπτεμβρίου, θα κάνω επέμβαση στο [...]. Υπόψιν ότι έχω υποβληθεί ήδη σε τρία χειρουργεία.. Χωρίς επιτυχία όπως καταλαβαίνετε. Το είδος της επεμβασης αφορά το ρινικο διάφραγμα και επιπλέον την χρήση πλευρικού μοσχεύματος, διότι τα προηγούμενα χειρουργεία αφαίρεσαν αρκετό χονδρο.. Θα γράψω στο φόρουμ μετά από την επέμβαση.. Είναι δύσκολη, πολύ δύσκολη επέμβαση.. Ότι χρειαστείτε, ρωτήστε με..
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200816-202918~7.png
    Screenshot_20200816-202918~7.png
    440.1 KB · Εμφανίσεις: 258
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

makis1234

Νεοφερμένος

Ο makis1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά Καλησπέρα! Έκανα κι εγώ επέμβαση πριν 24 μέρες. Έκανα για στραβό διάφραγμα & υπερογκωμενες κογχες, πέραν της πλαστικής. Είχα το γνωστό κοκαλάκι στη ράχη και ηταν και στραβό. 😜 και χοντρό ακρορινιο το οποίο στενεψε λιγο ο γιατρός. Ειμαι πολυ ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα, αν και ακομα πρηζεται-ξεπρηζεται, δεν έχω δει το αποτέλεσμα ολοκληρωμένο. Περιμένω σε κανα χρόνο λοιπον που θα φανεί, σύμφωνα μ αυτα που ακούγονται τόσο καιρο χρειάζεται. Η απορία μου ειναι η εξής: νιώθω μονίμως μπουκωμενη, και βλεπω και μεσα απο τα ρουθούνια σα σπυρακι στα τοιχώματα φαίνεται, οποτε ισως και να ναι αυτός ο λόγος που δεν αναπνέω καλα... έχουν ξεπροβάλει τα εσωτερικά ραματα και φαίνεται σα μυξακι άσπρο & μυριζω επίσης μονιμως σα κλουβιο αυγό 😤. Η βοηθός του γιατρού που με ειδε πριν μια εβδομάδα για καθαρισμό & εβγαζε κατι κακαδακια τεραστια απο μεσα, μου είπε οτι αυτα ειναι που μυρίζουν, να βαζω συχνα την αλοιφή που μου παν για να ξεκολλήσουν, τα "σπυρια" θα υποχωρήσουν μονα τους & τα ραματα να μην τα πειράξω, να κανω υπομονή να πεσουν μονα τους. Εγω ειμαι στο τσακ να τα ψαλιδισω τουλάχιστον, παρολο που φοβάμαι. Και αν ξερει κάποιος να μου πει ποτε θα σταματήσει αυτή η άσχημη μυρωδιά... γτ δε νομίζω να εχω αλλα κακαδακια και ξεραμενο αιμα μεσα. Όταν "ακομπαω" με τη μπατονετα δλδ, δε νιώθω κατι.
σε ποιο γιατρο εκανες το χειρουργειο;;

@Chr|st|n@ καλησπέρα Και σε όλη τη παρέα .... έκανα και γω πριν 9 μέρες και είμαι μπουκωμένη , βασικά πρησμένη από μέσα αισθάνομαι και περιμένω πως και πως να ανασάνω γιατί τα βραδιά δε μπορώ να κοιμηθώ ... τι αλοιφή σου έδωσε ; Εμένα ο γιατρός ενώ μ άρεσε πολύ τ απολέσαμε της μύτης όπως φαίνεται κτλ δε μου έδωσε καθόλου οδηγίες για αλοιφές κτλ
Μόνο πλύσεις ... έλα όμως που είμαι γεμάτη από μέσα και αυτά μόνο με τις πλύσεις δε μαλακώνουν να πέσουν
Εμένα το άγχος μου είναι μήπως κάτι πήγε στραβά και δεν ανάσανω ποτέ ... 😐☹️😢
αυτα θα τα ρωτησεις στο γιατρο σου. υποχρεωση του ειναι να σε παρακολουθησει κ μετεγχειρητικα..
σε ποιον εκανες την επεμβαση;;

εντωμεταξυ ολοι οι πλαστικοι χειρουργοι ειναι μυτογκες η καραφλες η χοντροι...
αυτοι γιατι δε κανουν επεμβασεις ρε παιδια?
μηπως να μας βαλει λιγο σε σκεψεις αυτο??
 

Anna Sam

Νεοφερμένος

Η Anna Sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
plakaki που την έκανες?
Καντο κοπελά μου . Καντο . Ολοι τισ ίδιες αμφιβολίεσ είχαμε αλλά αξίζει πραγματικά . Εχω ακούσει και εγω πολύ καλά λόγια για την Α.Κ και τισ φωτογραφίεσ που εχει στο ίντερνετ εχω δει και μου φάνηκε πολύ φυσικό ολονών το αποτέλεσμα . Και ο Π.Κ στην Γλυφάδα πολύ καλόσ .
Ελπίζω να δείτε το μήνυμα...για τον τελευταίο που αναφέρατε έχετε κάποια προσωπική εμπειρία ; Σκεφτόμουν μετά από έρευνα να καταλήξω απλά δεν έχω βρει πολλές αναφορές στο
 

Ameli

Νεοφερμένος

Η Ameli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά Γεια σας.Ηρθα για update.Οπως σας είπα έκανα επέμβαση στις 29/8 και ολα.πηγαν καλά.Ανα καιρούς έχω ένα μπούκωμα αλλά βγάζω ακόμα εκκρισεις.Το διάφραγμα overall Είναι εντάξει.Στο αισθητικο κομμάτι τώρα έχω απορίες.Εγω είχα μια μικρή καμπούρα και πτώση στο ακρορυνιο.απο το διάφραγμα μου έβαλε μοσχευμα και μου το ανέβασε.μου το έκανε τέλειο.ενω όμως οταν βγηκα από το χειρουργείο η μύτη ήταν ολοισια λες και την έκανες με χάρακα,όσο περνούσαν οι εβδομάδες επανεμφανίστηκε μέρος της καμπούρας. Να σημειώσω ότι ένα μικρό πρήξιμο υπάρχει ακόμα,όχι όμως σε σημείο να πω ότι είναι από εκεί.Ανησυχω .υπαρχει κάποιος που του εχει συμβεί κάτι αναλογο;δηλαδή έκανα όλη αυτή την επέμβαση για να έχει παλι κλιση η μυτη μου; είναι κάτι που περίμενα πολύ καιρό και αναγκάστηκα να πάρω δάνειο για να το κάνω(φυσικά είχα και το λειτουργικό προβλημα) και δεν θα μπορούσα εύκολα να μπω στη διαδικασία να ξανακάνω την επέμβαση.μήπωςέδεσε στραβα το κοκκαλο;πάντως ακόμα ποναει δεξια και αριστερά σαν να μην έδεσε ακόμα.ευχαριστω εκ των προτέρων θα εκτιμούσα απαντήσεις.
 

Athanasia1998

Νεοφερμένος

Η Athanasia1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά γειά σας και από μένα,
Ψάχνω και εγώ για ρινοπλαστικη,καθαρα για αισθητικούς λόγους. Μένω Θεσσαλονίκη, οπότε θα ήταν πιο εύκολο να υπήρχε κάποιος καλός εδώ, αλλιώς αν ξέρετε και κάποιον Αθήνα θα το εκτιμούσα να μου στείλετε ένα μνμ.

ΕΧω ακούσει για τον Κωνσταντινίδη από μια γνωστή μου και για τον Στάμπο Ειδα και μόνη μου τον Στρεβινα και μου φάνηκε καλός αλλά δεν έχω κάποιον να μου τον προτείνει οπότε δεν ξέρω, αν θα πρέπει να τον επιλέξω. Όποιος θέλει ας μου στείλει να με βοηθήσει. Ευχαριστώ!!!
 

makis1234

Νεοφερμένος

Ο makis1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά Γεια σας.Ηρθα για update.Οπως σας είπα έκανα επέμβαση στις 29/8 και ολα.πηγαν καλά.Ανα καιρούς έχω ένα μπούκωμα αλλά βγάζω ακόμα εκκρισεις.Το διάφραγμα overall Είναι εντάξει.Στο αισθητικο κομμάτι τώρα έχω απορίες.Εγω είχα μια μικρή καμπούρα και πτώση στο ακρορυνιο.απο το διάφραγμα μου έβαλε μοσχευμα και μου το ανέβασε.μου το έκανε τέλειο.ενω όμως οταν βγηκα από το χειρουργείο η μύτη ήταν ολοισια λες και την έκανες με χάρακα,όσο περνούσαν οι εβδομάδες επανεμφανίστηκε μέρος της καμπούρας. Να σημειώσω ότι ένα μικρό πρήξιμο υπάρχει ακόμα,όχι όμως σε σημείο να πω ότι είναι από εκεί.Ανησυχω .υπαρχει κάποιος που του εχει συμβεί κάτι αναλογο;δηλαδή έκανα όλη αυτή την επέμβαση για να έχει παλι κλιση η μυτη μου; είναι κάτι που περίμενα πολύ καιρό και αναγκάστηκα να πάρω δάνειο για να το κάνω(φυσικά είχα και το λειτουργικό προβλημα) και δεν θα μπορούσα εύκολα να μπω στη διαδικασία να ξανακάνω την επέμβαση.μήπωςέδεσε στραβα το κοκκαλο;πάντως ακόμα ποναει δεξια και αριστερά σαν να μην έδεσε ακόμα.ευχαριστω εκ των προτέρων θα εκτιμούσα απαντήσεις.
το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ αποτελεσμα της ρινιπλαστικης φαινεται στην πορεια και οχι 7 μερες μετα τη πλαστικη που βγαινει ο ναρθηκας.
μετα το 6μηνο εως κ 1χρονο μετα την επεμβαση, (ισως κ παραπανω) εκει φαινοντε τα αληθινα αποτελεσματα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ameli

Νεοφερμένος

Η Ameli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Άρα υπάρχει περίπτωση όντως να μην ευθειαστηκε η μύτη οπως φαινόταν αμέσως μετά ε;Ελπίζω να φτιάξει παντως..
 

makis1234

Νεοφερμένος

Ο makis1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
στο ευχομαι!!!

ειδικα οταν βλεπετε φωτος το πριν κ το μετα, μιας επεμβασης, ΑΜΕΣΩΣ μετα το χειρουργειο. Που ανεβαζουν οι γιατροι,, δεν ειναι τοσο ρεαλιστικες αυτες οι φωτος καθως οπως ειπαμε τα πραγματικα αποτελεσματα φαινοντε με τον καιρο..


μετα το χειρουργειο η μυτη ειναι πολυ φρεσκια κ δε φαινοντε οι ατελειες, που ενδεχομενως να δημιουργηθουν μετεπειτα...
 

Ameli

Νεοφερμένος

Η Ameli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Update.σημερα πχ ρε παιδιά φαινεται ισια. Τη μια μέρα φαίνεται πιο ίσια την άλλη πιο πεσμένη 🤣 οπότε στανταρακι έχει να κάνει με πρήξιμο.Γενικά παντως δεν μετάνιωσα για την επιλογή μου. Παλι στον ίδιο θα πήγαινα!
 

Vivians

Νεοφερμένος

Η Vivians αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα, αν είναι κάποιος από Θεσσαλονίκη και έχει κάνει πετυχημένη ρινοπλαστικη παρακαλώ ας μου στείλει μηνυμα
 

Maria Vicko

Νεοφερμένος

Η Maria Vicko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!Θα αναφερθώ στην [....] είναι ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ,για τις επεμβάσεις του ΖΗΤΑΕΙ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ των 1000€ και άνω(φυσικά χωρίς απόδειξη)για να χαλάει τις ζωές των ανθρώπων δημιουργώντας τους προβλήματα στο αισθητικό αλλά και λειτουργικό κομμάτι της μύτης!Η συμπεριφορά του γενικότερα είναι αντιεπαγγελματική και πιο πολύ αυτό φαίνεται την στιγμή που αναφέρεις την δυσαρέσκεια σου,περιφρονεί την άποψη σου και δεν δέχεται καμία γνώμη,για το μόνο πράγμα που ενδιαφέρεται είναι τα λεφτά!Έκανα ρινοπλαστική στον συγκεκριμένο (δυστυχώς) και από ίσια μύτη με καμπούρα χωρίς προβλήματα αναπνοής απέκτησα στραβή μύτη,δεν μπορώ να αναπνεύσω πια αλλά έχω μια μύτη χωρίς καμπούρα!Οποίος σκέφτεται να πάει για έλεγχο,επέμβαση και οτιδήποτε άλλο δεν το συνιστώ εκτός αν θέλει να χάσει χρήματα και να αποκτήσει επιπλέον σοβαρότερα προβλήματα!Ελπίζω με αυτήν την αξιολόγηση να σώσω κόσμο,να μην κάνουν το λάθος και πατήσουν το πόδι τους εκεί!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οποίος γνωρίζει ΚΑΛΟ πλαστικό ή ωρλ στην Θεσσαλονίκη (γιατί θα ήθελα να ξανακάνω για δεύτερη φορά την μύτη μου,)παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lala_

Νεοφερμένος

Η Lala_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά καλησπερα. Έκανα πλαστική στη μύτη μου το Νοέμβριο και δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα. Είχα άσχημη μύτη και εξακολουθεί να είναι άσχημη. Για την ακρίβεια δε καταλαβαίνεις καν ότι άλλαξε κάτι πέρα από το προφίλ μου. Στα 3/4 το κόκκαλο μου είναι εκεί. Τα ρουθούνια μου είναι διαφορετικά και τα προφίλ μου καμία σχέση το ένα με το άλλο. Υπάρχει κάποιος που να έχει κινηθεί νομικά; Αρχές του χρόνου θα συναντηθώ με τον γιατρο μου αλλά επειδή δε πρόκειται να βγάλω ακτή γιατί επιμένει να λέει πως θα αλλάξει (το κόκκαλο δε θα φύγει δια μαγείας) σκέφτομαι να πάω σε δικηγόρο. Επειδή διάβασα πολλούς δυσαρεστημένους υπάρχει κάποιος που να έκανε όντως μήνυση; Ευχαριστώ πολύ
Επίσης οποίος θέλει ας μου στείλει μήνυμα να του πω το όνομα του γιατρού για να μη πάει εκεί. Οι φωτογραφίες που ανεβάζει σε σχέση με τη πραγματικότητα δεν έχουν απολύτως καμία σχέση!!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παιδιά καλησπερα. Έκανα πλαστική στη μύτη μου το Νοέμβριο και δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα. Είχα άσχημη μύτη και εξακολουθεί να είναι άσχημη. Για την ακρίβεια δε καταλαβαίνεις καν ότι άλλαξε κάτι πέρα από το προφίλ μου. Στα 3/4 το κόκκαλο μου είναι εκεί. Τα ρουθούνια μου είναι διαφορετικά και τα προφίλ μου καμία σχέση το ένα με το άλλο. Υπάρχει κάποιος που να έχει κινηθεί νομικά; Αρχές του χρόνου θα συναντηθώ με τον γιατρο μου αλλά επειδή δε πρόκειται να βγάλω ακτή γιατί επιμένει να λέει πως θα αλλάξει (το κόκκαλο δε θα φύγει δια μαγείας) σκέφτομαι να πάω σε δικηγόρο. Επειδή διάβασα πολλούς δυσαρεστημένους υπάρχει κάποιος που να έκανε όντως μήνυση; Ευχαριστώ πολύ
Επίσης οποίος θέλει ας μου στείλει μήνυμα να του πω το όνομα του γιατρού για να μη πάει εκεί. Οι φωτογραφίες που ανεβάζει σε σχέση με τη πραγματικότητα δεν έχουν απολύτως καμία σχέση!!
Αυτα θα τα συζητησεις με το δικηγορο σου πως και τι, δεν ξερω πριν την επεμβαση σε εβαλε να υπογραψεις καποιο χαρτι οτι την ευθυνη αν κατι παει λαθος την εχεις εσυ?
 

Lala_

Νεοφερμένος

Η Lala_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αυτα θα τα συζητησεις με το δικηγορο σου πως και τι, δεν ξερω πριν την επεμβαση σε εβαλε να υπογραψεις καποιο χαρτι οτι την ευθυνη αν κατι παει λαθος την εχεις
Η κλινική με έβαλε και υπέγραψα κάποια χαρτιά αλλά επειδή είχα πολύ άγχος γιατί ήταν λίγο πριν το χειρουργείο δε μπορώ να θυμηθώ.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η κλινική με έβαλε και υπέγραψα κάποια χαρτιά αλλά επειδή είχα πολύ άγχος γιατί ήταν λίγο πριν το χειρουργείο δε μπορώ να θυμηθώ.
καταλαβα,θα σου πει και ο δικηγορος βεβαια που θα πας,μπορεις να παρεις αντιγραφα δηλαδη,αλλα αν αυτα γραφουν οτι εσυ εδωσες συγκαταθεση ειναι δυσκολη η αποδειξη ευθυνης καταλαβες.
Μονο αν προκυπτει ζημια σε σενα στην καθημερινοτητα σου στο οποιο κοινωνικο προσωπο ειχες για παραδειγμα πριν την επεμβαση,οτι η επεμβαση σου στερησε ας πουμε κατι,σου προκαλεσε μια ανεπανορθωτη βλαβη,με το δικηγορο σου θα τα πεις αυτα,γιατι ειναι και προσωπικα δεδομενα,πιστευω να βρεις την ακρη. :thumbup:
 

Lala_

Νεοφερμένος

Η Lala_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καταλαβα,θα σου πει και ο δικηγορος βεβαια που θα πας,μπορεις να παρεις αντιγραφα δηλαδη,αλλα αν αυτα γραφουν οτι εσυ εδωσες συγκαταθεση ειναι δυσκολη η αποδειξη ευθυνης καταλαβες.
Μονο αν προκυπτει ζημια σε σενα στην καθημερινοτητα σου στο οποιο κοινωνικο προσωπο ειχες για παραδειγμα πριν την επεμβαση,οτι η επεμβαση σου στερησε ας πουμε κατι,σου προκαλεσε μια ανεπανορθωτη βλαβη,με το δικηγορο σου θα τα πεις αυτα,γιατι ειναι και προσωπικα δεδομενα,πιστευω να βρεις την ακρη. :thumbup:
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αν κάποιος έχει ανάλογη εμπειρία παρακαλώ να με διαφωτίσει. Για αρχή περιμένω το ραντεβού με τον γιατρο και μετά πάω δικηγόρο.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Αν κάτι πήγε λάθος στην επέμβαση δεν ευθύνεται ο ασθενής. Από αυτά που μας περιγράφεις, φαίνεται να έγινε πολύ κακή δουλειά στο αισθητικό κομμάτι. Επειδή είχε κάνει στο παρελθόν δικό μου άτομο ρινοπλαστική, αμέσως φάνηκε η διαφορά. Το κόκκαλο ας πούμε, δεν γίνεται να μην έχει μειωθεί. Πάντως για το τελικό αποτέλεσμα πρέπει να περάσουν κάποιοι μήνες αν θυμάμαι σωστά. Κρίμα που το περνάς όλο αυτό. Καταλαβαίνω πόσο ψυχοφθόρο είναι...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αν κάτι πήγε λάθος στην επέμβαση δεν ευθύνεται ο ασθενής. Από αυτά που μας περιγράφεις, φαίνεται να έγινε πολύ κακή δουλειά στο αισθητικό κομμάτι. Επειδή είχε κάνει στο παρελθόν δικό μου άτομο ρινοπλαστική, αμέσως φάνηκε η διαφορά. Το κόκκαλο ας πούμε, δεν γίνεται να μην έχει μειωθεί. Πάντως για το τελικό αποτέλεσμα πρέπει να περάσουν κάποιοι μήνες αν θυμάμαι σωστά. Κρίμα που το περνάς όλο αυτό. Καταλαβαίνω πόσο ψυχοφθόρο είναι...
Τοτε δεν θα τιμωρούνταν τα ιατρικα λαθη.
Σιγουρα η καθε επέμβαση εχει τις αρνητικες της συνεπειες οπως και τις θετικες της.
Σωστα τα λες αργει να φανει το αισθητικο αποτελεσμα, αλλα στο ποσο το αποτελεσμα αν πετυχε και αν επηρεαζει τη ζωη και την καθημερινοτητα της @Lala_ νομίζω θα το κρίνει η ιδια καλυτερα.
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Τοτε δεν θα τιμωρούνταν τα ιατρικα λαθη.
Σιγουρα η καθε επέμβαση εχει τις αρνητικες της συνεπειες οπως και τις θετικες της.
Σωστα τα λες αργει να φανει το αισθητικο αποτελεσμα, αλλα στο ποσο το αποτελεσμα αν πετυχε και αν επηρεαζει τη ζωη και την καθημερινοτητα της @Lala_ νομίζω θα το κρίνει η ιδια καλυτερα.
Ναι φυσικά. Εγώ βασίζομαι σε αυτά που μας έγραψε για το πόσο δυσαρεστημένη είναι.
 

Lala_

Νεοφερμένος

Η Lala_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ναι φυσικά. Εγώ βασίζομαι σε αυτά που μας έγραψε για το πόσο δυσαρεστημένη είναι.
Είναι πραγματικά ψυχοφθόρο από πολλές απόψεις. Απλά ήθελα να δω αν κάποιος έχει ανάλογη εμπειρία για να ξέρω αν υπάρχει περίπτωση να βρω το δίκαιο μου ή δεν υπάρχει πιθανότητα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τοτε δεν θα τιμωρούνταν τα ιατρικα λαθη.
Σιγουρα η καθε επέμβαση εχει τις αρνητικες της συνεπειες οπως και τις θετικες της.
Σωστα τα λες αργει να φανει το αισθητικο αποτελεσμα, αλλα στο ποσο το αποτελεσμα αν πετυχε και αν επηρεαζει τη ζωη και την καθημερινοτητα της @Lala_ νομίζω θα το κρίνει η ιδια καλυτερα.
Έχουν περάσει σχεδόν 2 μήνες και ο γιατρος μου είπε πως μέχρι τώρα το 70% έχει ξεπριστει. Η μύτη ξεπριζεται από πάνω προς τα κάτω. Κάτω στο τοπ της μύτης το αισθάνομαι πως έχω πριξιμο ακόμα αλλά επάνω στο κόκκαλο καθόλου. Έχει ξεπριστει εντελώς. Πήγα και σε έναν φίλο μου γιατρο και με είδε και μου τα είπε και αυτός όλα αυτά. Δε τα βλέπω μόνο εγώ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top