Ρολόγια χειρός

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Το επόμενο.


Seiko 5 Sports Scuba Diver 200m Auto

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εγώ προσωπικά νιώθω υπέροχα να φοράω επώνυμα ρολόγια. έτσι, μ'αρέσει μόνο για τον εαυτό μου. συγκεκριμένα φοράω ρολόι φεστίνα με ασημένιο βαρύ λουράκι και με ροζ περιεχόμενο στους δείκτες του. το καλό είναι πως το φοράω πέντε χρόνια και ακόμα να μου χαλάσει. δείνεις πολλά (χρήματα) και παίρνεις ένα καλό ρολόι το οποίο σου κρατά για χρόνια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δεν φοράω ρολόι χειρός, γενικά δεν μου αρέσει να έχω αντικείμενα στα χέρια μου (βραχιόλια, δαχτυλίδια). Μου αρέσουν πολύ τα ρολόγια τσέπης. Έχω βάλει ένα στο μάτι, αλλά θα πρέπει να μαζεύω χρήματα για 1-2 χρόνια για να το αγοράσω. Τι να κάνω, έχω ακριβά γούστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ηρθα σημερα σπιτι και με περιμενε πανω στο γραφειο μου αυτο:

https://www.gloss.gr/guess/U95092L1.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Eγώ έχω από το 2004 αυτό (διαφέρει λίγο) και δεν έχει πάθει τίποτα (και έχει περάσει πολλά το καημένο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εγώ έχω κόλλημα με τα ρολόγια
Το ρολόι είναι κόσμημα για τους άντρες και όχι για να βλέπουμε την ώρα(εχουμε και κινητα...χαχαχ)
Έχω ενα casio ( το πρώτο μου ρολόι)
1 Swatch(το πήρα απο ταξίδι στην ελβετία)
1 Breitling
1 tag heuer(το πήρα μετά της πανελλήνιες...απλά ειναι ΚΟΣΜΗΜΑ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady31ath

Νεοφερμένος

Η lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Εχω περιπου 7 επωνυμα ρολογια. Καθημερινα δεν φοραω κανενα....εχω ξεσυνηθισει...Τα εχω αγορασει γιατι τα φοραω σαν κοσμηματα....οταν βγαινω καπου εξω... Σε σοβαρες εταιριες τα στελεχη φορανε καλα ρολογια και παντα αυτο με εντυπωσιαζε (ας μην μιλησουμε ακομα για τσαντες γυναικειες και παπουτσια) Οι ανθρωποι οταν σε βλεπουν να φορας κατι ακριβο.... (οταν ξερουν τι ειναι το ακριβο) εντυπωσιαζονται....και αυτο εχει να κανει με το image που προωθεις..... (να πουλας μουρη) χαχαχαχα
δεν εχει καμια ουσια με το εαν εισαι ανθρωπος καλος ή εαν εισαι μορφωμενος... μπορει ενας ευκαταστατος αμορφωτος χασαπης να φοραει στη βολτα του rolex.....ειναι μια μεγαλη παγιδα...Θα σας εντυπωσιασει ...... Ειναι σημαντικο ομως στη δικη μου ηλικια να βγαζω ενα πιο σωστο προφιλ γυναικας 30αρας και.... που ξερει καποια brand names και εχει καποιο γουστο...
Εαν κατεβω στο Θησειο Μοναστηρακι για να αγορασω used books δεν θα φορεσω κατι καλο.... εαν χρειαστει ομως να παω σε ενα καλο μαγαζι για φαγητο θα πρεπει να ειμαι προσεγμενη.... ειναι μια σκλαβια ισως.... ομως οντως υπαρχουν ανθρωποι με μανια με τις φιρμες..... σε τεραστιο βαθμο....και πιστεψτε με σε καποιες περιοχες σε σκαναρουν για να δουν τι φορας... εαν εισαι της ιδιας παστας...... ανοησιες ισως....η σκληρη πραγματικοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
δεν μου αρεσουν τα ρολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Είμαι πολύ φαν των ρολογιών. Φοράω πάντα εδώ και παρα πολλά χρόνια. Μου αρέσουν τα μεγάλα εντυπωσιακά ρολόγια. Εχω διάφορα να εναλλάσσω με κάθε στύλ μου...


Το τελευταίο που αγόρασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπορει να μην ταιριαζει στην ηλικια μου, αλλα δεν μπορω να μην το λατρεβω! Παντα πανω στο χερι μου εδω και πανω απο εναν χρονο, εχει φαει πολυ σκληρη χρηση και δεν μασαει μια!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Δεν Είμαι και πολύ του ρολογιού αλλά η δασκάλα μας δεν βάζει ρολόι στη τάξη .... Αναγκάζομαι να φοράω ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εχω ρολοι εδω και μερικα χρονια

Οταν βγαινω εξω το φοραω συνεχεια εκτος οταν παω για κανα μπασκετ η ποδηλατο

Προτιμω τα ψηφιακα,βαριεμε να καθομαι να υπολογιζω την ωρα,θελω να βλεπω τα νουμερα και να καταλαβαινω αμεσως

Απο την μια αυτα τα ψηφιακα θεωρουνται λιγο παιδιαστικα αλλα απο την αλλη 18 χρονων και να φοραω χρυσαφικα και ασημια δεν μαρεσει

Υ.Σ.Φυσικα και το χρησιμοποιω για να βλεπω την ωρα κτλ.Οσο ανωμαλο και να ακουγετε εχω αποκτησει μια σχεση με αυτο το ρολοι (4χρονια ειναι αυτα).Καθε μερα να ξυπνας το πρωι και να το παιρνεις για να βλεπεις αν μπορεις να κερδισεις 3-4 λεπτα υπνου

Υ.Σ.2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τώρα έχω αυτό και μάλλον μετά το καλοκαίρι θα πάρω αυτό.

Αλλά μ'αρέσουν και πάρα πολύ τα ψηφιακά, αλλά το στύλ μου δεν είναι αθλητικό :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν Είμαι και πολύ του ρολογιού αλλά η δασκάλα μας δεν βάζει ρολόι στη τάξη .... Αναγκάζομαι να φοράω ...:/:


Δασκαλα στα 16;... ! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τώρα έχω αυτό και μάλλον μετά το καλοκαίρι θα πάρω αυτό.

Αλλά μ'αρέσουν και πάρα πολύ τα ψηφιακά, αλλά το στύλ μου δεν είναι αθλητικό :/:
Aυτο που εχεις τωρα δεν ειναι καπως ανδρικο :/:;Το αλλο ειναι ονειρο ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Προσεχως θα ηθελα να αποκτησω αυτο το Cartier...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Aυτο που εχεις τωρα δεν ειναι καπως ανδρικο :/:;Το αλλο ειναι ονειρο ....:)

:hmm: λες; Εγώ πάντως για γυναικείο το πήρα :P
Πάντως φορεμένο φαίνεται πιο μαζεμένο, εδώ είναι λίγο τεράστιο,φαίνεται και η καδένα μεγάλη.Άστα να πάνε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Τώρα τελευταία φοράω αυτό
που είναι δώρο του άνδρα μου, αλλά έχω και rolex δώρο της πεθεράς μου και cartier πάλι δώρο από την οικογένεια, αλλά τα θεωρώ πολύ επίσημα ρολόγια και δεν τα φοράω. Επίσης επειδή έχουν μπρασελέ όλη την ώρα κρέμει το ρολόι στον καρπό και με εκνευρίζει. To παραπάνω επειδή πιάνει ψηλά στο χέρι κάπως με βολεύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Aυτο που εχεις τωρα δεν ειναι καπως ανδρικο :/:;Το αλλο ειναι ονειρο ....:)

Αντρικό? Όχι βέβαια! Unisex είναι! Το συγκεκριμένο το αγόρασα πρόσφατα και είναι πανέμορφο φορεμένο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σήμερα είδα αυτό και μου άρεσε πολύ. Είναι σχετικά φθηνό για ρολόι...το βρήκα στα 75 ευρώ και μου φαίνεται ρολόι με αντοχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top