Σας σέρνεται το νέο e-steki;

Σας σέρνεται το νέο e-steki στο scroll;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 37)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Browser: FF3
Λειτουργικό: Windows XP
RAM: 1.0 GB

Ναι, το μονόχρωμο φόντο είναι πολύ πιο γρήγορο...
Ωστόσο και αυτό έχει μία καθυστέρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Browser: FF3
Λειτουργικό: Windows XP
RAM: 1.0 GB

εγώ δεν είδα και πολύ μεγάλη διαφορά με το μονόχρωμο πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όντως..Πιο γρηγορα παει με το μονοχρωμο,αλλα όχι παλι όπως με το παλιό forum...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπον...

Νο1) Αργει να φορτωσει, και το scrolling κολαει αρκετα εως πολυ

Browser: FF3
Λειτουργικο Windows Xp
Ram: 512

Νο2) Κολαει που και που στο scroling, αλλα ελαχιστα και καμια φορα αργει λιγο να φορτωσει (παιζει να υπερφοτωνω την συνδεση μου εκεινη των ωρα ομως, δεν το εχω τσεκαρει)
Browser: FF3
Λειτουργικο Windows Vista (Svista, Vrista οπως θελετε...)
Ram 2gb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Το πρωί σερνόταν απίθανα.Φαινοταν να σέρνεται σε επιπεδο σερβερ ωστοσο. Το λέω γιατί η μπάρα κάτω δεξια φορτωματος "κολουσε" όμως το φόρτωμα σελίδας γινόταν το ίδιο γρήγορα όπως πρίν, για να μήν πώ ίσως πιο γρήγορα. Ομως το έκανε μονο αφού τελείωνε η μπάρα φορτοματος του φαιρφοξ3 που χρησιμοποιώ. Εχω εξ πι με 2 γιγα ραμ ομως πραγματικά πιστεύω ότι ήταν θέμα σερβερ σαιντ σκριπτ.

Τώρα, εδώ και 4 ώρες βελτιώνεται ολοένα. Αυτή τη στιγμή νομίζω ότι πλησιάζει τα επίπεδα αποδόσεων του προηγουμενου φορμάτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω ff3, winXP Professional και 1.00 Gb ram. Επίσης έχω Άλτεκ σύνδεση :P

Στην δουλειά πάλι που έχω vista, καινούργιο πισι, δεν ξέρω μνήμη αλλά κάτω απο 1 δεν είναι και τον πιο νεο ΙΕ, εχουμε isdn οπότε.. :blink: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Στο κουμπί "Ανανέωση" στο κεντρικο μενού του στεκι, οπου εμφανίζοντι τα τελευταία μυνήματα, το μινι μενου με την ενδειξη "ανανέωση" κολλαει όταν πατήσεις το κουμπί και δεν εξαφανίζεται κάτω απο τον κάρσορα όταν απομακρυνθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Browser: FF3
OS: Windows XP
RAM: 512 MB

Σέρνεται απίστευα στο scrooling. Απίστευτη διαφορά με μονόχρωμο φόντο, πάει πολύ πολύ πιο γρήγορα. Αν και με κουράζει λίγο, θα το προτιμήσω. :)


Τώρα απλά κολλάει λίγο όταν φορτώνει μία σελίδα (του e-steki), αλλά καλύτερα από πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προστέθηκε δημοσκόπηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Browser: Firefox 3
OS: Ubuntu 8.04
Μνήμη: 2048

Αισθητή διαφορά με το μονόχρωμο φόντο αλλά δεν είμαι απολύτως βέβαιη για το αν θα μπορούσε να βελτιωθεί κι άλλο ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Βλακεια θα πω, αλλα μηπως φταιει η πυξιδα? Οποτε μου εμφανιζεται παει πιο αργα, αλλα μπορει να εχει σχεση με το οτι ειναι πιο χαμηλα στη σελιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στην αρχική μόνο δεν υπάρχει. Εκεί είναι οκ το scroll?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ναι. Και επισης οταν ειμαι στη αρχη της σελιδας και δεν εχει εμφανιστει ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ενδιαφέρον... Θα κάνω μια ρύθμιση και για αυτό και αν έχεις δίκιο σε ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μακαρι να διορθωθει! Ας πει και καποιος αλλος αν το παρατηρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η επιλογή προστέθηκε. Παρακαλώ όσοι έχετε ακόμα πρόβλημα, ρυθμίστε την σε "όχι" και πείτε μου αν βελτιώθηκε καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μου συμβαίνει!
Νόμιζα ότι ήταν θέμα υπολογιστή, αλλά μόνο το στέκι έχει πρόβλημα. Οι άλλες σελίδες του ιντερνετ είναι οκ.
Και έχω adsl!
Αργεί πολύ να φορτώσει την κάθε σελίδα, που ανοίγω στο στέκι, αργεί τρελά να καταχωρήσει τις απαντήσεις, κολλάει πολλές φορές!
Δεν ξέρω τι να πω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δοκίμασες αυτό που είπαμε παραπάνω με την πυξίδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Πώς βγαίνει η πυξίδα; Δεν μπορώ να το βρω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Και μονόχρωμο φόντο έχω και την πυξίδα έβγαλα... κάποια βελτίωση έχει, αλλά όχι σπουδαία πράγματα.
Με άλλα site όμως δεν έχω πρόβλημα.
Δεν μπορώ να καταλάβω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top