Σας σέρνεται το νέο e-steki;

Σας σέρνεται το νέο e-steki στο scroll;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 37)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Δοκίμασες αυτό που είπαμε παραπάνω με την πυξίδα;
και εγώ την έβγαλα αλλά δεν είδα διαφορά... ήδη πριν που πήγα να μπώ στην Κουβεντούλα μου κόλλησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμενα αρκετα καλυτερα χωρις πυξιδα. Αλλα και παλι ειναι λιγο αργουλι και οπως βλεπω δεν βοηθησε πολυ κοσμο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Επισης, στη σελιδα με τα αποτελεσματα, καθυστερει αρκετα λογω των αναδυομενων μηνυματων για το καθε θεμα. Δηαλδη, αν κανεις σκρολ με το ποντικι πανω στο γκρι φοντο ειναι πολυ πιο γρηγορο απο το αν εχεις το ποντικι πανω σε μηνυμα. Μηπως αν αλλαζες τη ρυθμιση ωστε να μην βγαινουν τοσο γρηγορα τα μηνυματακια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Πώς βγαίνει η πυξίδα; Δεν μπορώ να το βρω :redface:
πηγαίνεις Πίνακας Ελέγχου Χρήστη --> Ρυθμίσεις--> Επιλογές προβολής θεμάτων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
πηγαίνεις Πίνακας Ελέγχου Χρήστη --> Ρυθμίσεις--> Επιλογές προβολής θεμάτων

Ευχαριστώ πολύ palladin μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
τίποτα καλέ:)
κι εγώ δεν το έβρισκα, η Μισέλ μου είπε πού είναι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Το δοκίμασα πάντως και δεν είδα καμία διαφορά. Μόνο το μονόχρωμο φόντο έκανε καλύτερη την κατάσταση. Τώρα δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα, δεν μπορώ να πω ότι σέρνεται αλλά δεν είναι όπως το παλιό κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ έβαλα το "Ναι, αλλά λύθηκε με το μονόχρωμο φόντο", αν και
1. χωρίς την πυξίδα ίσως είναι λίιιιγο καλύτερο.
2. Τα έχω απενεργοποιήσει και τα δύο to be sure...
...κι άμα μου πείτε, τα ξαναδοκιμάζω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσοι είχατε βάλει μονόχρωμο φόντο και βελτιώθηκε, δοκιμάστε να βάλετε το κανονικό διότι έκανα κάποια αλλαγή για όλους, που ίσως τελικά να καταστήσει το μονόχρωμο φόντο άχρηστο.

Αν με το κανονικό φόντο πάλι σέρνεται, δοκιμάστε και κανένα hard refresh μήπως έχετε παλιά έκδοση των αρχείων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ πλέον είμαι και με κανονικό φόντο και με πυξίδα. Το φόντο με την νέα αλλαγή δεν μου προκαλεί καθυστέρηση και η πυξίδα μου προκαλεί ελάχιστη, αλλά όχι τόσο ώστε να ενοχλεί και την λειτουργία την θέλω. Σίγουρα τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα από τότε που ήμουν με FF2 και καλύτερα από χθες πριν την αλλαγή του φόντου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χωρίς πυξίδα και χωρίς φόντο τα πράγματα είναι ακόμη καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όσοι είχατε βάλει μονόχρωμο φόντο και βελτιώθηκε, δοκιμάστε να βάλετε το κανονικό διότι έκανα κάποια αλλαγή για όλους, που ίσως τελικά να καταστήσει το μονόχρωμο φόντο άχρηστο.

Αν με το κανονικό φόντο πάλι σέρνεται, δοκιμάστε και κανένα hard refresh μήπως έχετε παλιά έκδοση των αρχείων.

Πριν επανέφερα το φόντο με τα γράμματα, είχε μία δυσκολία στο scrolling.
Hard refresh εννοούμε απλά F5;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πριν επανέφερα το φόντο με τα γράμματα, είχε μία δυσκολία στο scrolling.
Hard refresh εννοούμε απλά F5;
Hard refresh = Ctrl+F5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όντως, είναι πολύυυ καλύτερο!!!
Την πυξίδα την κρατάω απενεργοποιημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Λοιπόν, το δοκίμασα κι εγώ. Απενεργοποίησα το μονόχρωμο φόντο αλλά και την πυξίδα. Τώρα μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλύτερα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγω παντως με το φοντο με τα γραμματα και την πυξιδα κανονικα ειμαι σουπερ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν, το δοκίμασα κι εγώ. Απενεργοποίησα το μονόχρωμο φόντο αλλά και την πυξίδα. Τώρα μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλύτερα :clapup:
Δες εδώ:
Όσοι είχατε βάλει μονόχρωμο φόντο και βελτιώθηκε, δοκιμάστε να βάλετε το κανονικό διότι έκανα κάποια αλλαγή για όλους, που ίσως τελικά να καταστήσει το μονόχρωμο φόντο άχρηστο.

Αν με το κανονικό φόντο πάλι σέρνεται, δοκιμάστε και κανένα hard refresh μήπως έχετε παλιά έκδοση των αρχείων.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς έκανα και είναι καλύτερα τώρα ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κι εμένα το scrolling είναι απίστευτα αργό στο άλλο pc.
Browser:FF 3
Os:Windows XP
RAM:1024
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χωρις την πυξιδα ειναι σχεδον οπως με το παλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top