Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1 φορά, αλλά έμεινε σε light καταστάσεις. Το άσχημο ήταν ότι τα παιδιά που ήταν μαζί μου (ο κολλητός μου και 1 φίλη του) το είχαν δει χαβαλέ και με τα γέλια τους έκαναν την συγκεκριμένη γυναίκα να αισθανθεί πολύ άσχημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στις σκαλες του μετρο, μια τυπισσα κοιταζει την αδερφη μου απο πανω μεχρι κατω..

τυπισσα: Πας μονο με αντρες?
Σιστερ: :confused: ναι
τυπισσα: Εσυ χανεις.



:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
1 φορά, αλλά έμεινε σε light καταστάσεις. Το άσχημο ήταν ότι τα παιδιά που ήταν μαζί μου (ο κολλητός μου και 1 φίλη του) το είχαν δει χαβαλέ και με τα γέλια τους έκαναν την συγκεκριμένη γυναίκα να αισθανθεί πολύ άσχημα!

Δυστυχως τετοιες αντιδρασεις απο παρεες,ή και απο τον ιδιο στον οποιο την πεφτει ενα ατομο του ιδιου φιλου ειναι συνηθες φαινομενο και κατα την γνωμη μου απαραδεκτες...
Μου εχει τυχει ατομο που εκανε σαν τρελος (μιλαμε αθλια αντιδραση!) επειδη τον φλερταρε ενας αλλος!!!
Και ουτε τιποτα προστυχο του ειπε ουτε τιποτα κουλο.Ενταξει ρε φιλε, ελεοc...Δεν θα σου παρει τον ανδρισμο σου ο αλλος.Χαλαρωσε...
Το οτι μπορει να στην πεσει ενα ατομο του ιδιου φυλου δεν σημαινει οτι στην πεφτει ο ΕΤ απο τα αστρα.
Καλλιστα μπορεις να αρνηθεις με τον ιδιο τροπο που θα εκανες με μια κοπελα.(Εκτος εαν εισαι γενικοτερα καφρος στην ζωη σου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
βασικα εγω κοντευω να την πεσω σε καποια.
αμα της αρεσουν και τα παρτυ, μπορουμε να κανονισουμε και κατι καλο ;)
ειναι απο τις πιο γλυκες και εντυπωσιακες ταυτοχρονα, κοπελες που εχω δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
...με πήραξε που με είπε ανώμαλη:mad:

γιατί ρε??? εμένα μ' αρέσουν οι ανωμαλίες... :devil:

GIOVANNA ΕΣΥ SUPER STAR!!! :worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
φουνακι, αμα σου πω οτι ειναι και παλια αφεντικινα τι θα πεις? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
γιατί ρε??? εμένα μ' αρέσουν οι ανωμαλίες... :devil:

Και μένα αλλα όχι με προσβλητικό τρόπο, εκείνη το είπε χιδαια, δεν είμαι ανώμαλη, ομοφηλόφιλη είμαι παλιοσιχαμένη, πάντος το αφεντηκό την πέταξε, πρόστηχα μέν αλλα της είπε "και συ κυρά μου τι κάνεις τώρα κουμάντο στα σκέ**α μας":hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Χαχα! Δυο φορες μου συνεβη, τοτε που δουλευα βραδυ σε ενα μαγαζι. Εκει που χορευαμε πανω σε τραπεζι με μια πελατισσα μου ελεγε διαφορα πονηρα στο αφτι ενω με κραταγε απ'τη μεση. Και αλλη μια φορα (αυτη ηταν και παντρεμενη!) παλι πανω στο χορο να με πιανει με τα χερια της απο εδω και απο εκει (διακριτικα) και να λεει στον ανδρα της πως ειμαι γκομεναρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekaki

Νεοφερμένος

Η aekaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τονίζω πως δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα άτομα του ίδιου φίλου! Παρόμοιω περιστατικό μου έτυχε πριν απο 3 ημέρες η κοπέλα (η πλάκα είναι οτι δεν έχω ιδέα ποια είναι) όπου η κοπέλα μου είπε τι αισθάνεται για μένα.... Τις είπα να πάμε για καφέ αλλα δεν ανταποκρίθηκε σε αυτή τη πρόταση ζητώντας κάτι μάλλον πιο... βαθή να το πω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Πριν από 3 χρόνια, στο φροντιστήριο με προσέγγισε μια συμμαθήτρια και με ρώτησε ευθέως (και ευθαρσώς): "Είσαι λεσβία;". Τελικά, ήθελε να μου κάνει κατάσταση με μια φίλη της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy_balloon

Νεοφερμένος

Η crazy_balloon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
καθώς περπατούσα στο δρόμο μου έβαλε χέρι μία! :eek:

και γυρίζοντας να δω ξαφνιασμένη τι έχει γίνει μου έκλεισε η τύπισσα το μάτι!

τσ...τσ... ω καιροί ω ήθη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Στο Ρέθυμνο σε διακοπές Περιμένω κάτι παλικάρια στη παραλιακή της πόλης κατα τις 3 το βράδυ να πάμε βόλτα ...

Πλησιάζει ένας γεράκος:

Λέει: Πάμε στη παραλία δίπλα; Τι λες;

Λέω: (ξαφνιασμένος) φίλε περιμένω κάποια παιδιά

Λέει: Έλα μωρέ! γιατί δε θες;

Λέω: Θα σε σπάσω στο ξύλο (βλέπω τους φίλους μου μακριά)

Λέει: (απογοητευμένος) καλά φεύγω

Η πρώτη (και ελπίζω) τελευταία εμπειρία μου

Σας φαίνεται μικρό αλλά έμεινα άφωνος και με κορόιδευαν τα άλλα παιδάκια. Έφαγα το δούλεμα της ζωής μου :D "Αντί να ρίξεις καμιά τύπισσα εκεί που καθόσουν στην έπεσε ο παππούς"

Ηθικό δίδαγμα: Προσέχτε τους γέρους (και γενικά τους μοναχικούς άντρες) στα νησιά το καλοκαίρι. Έρχεται όπου να 'ναι. Έχω ακούσει και άλλα παρόμοια.

Υ.Γ. Οι άντρες δε γράφουμε για αυτά. Καλά κάνουμε. Συνήθως καταλήγει σε παρεξήγηση, αν είσαι str8, με τον gay και σε άσχημα περιστατικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Δλδ αν δεν έβλεπες τους φίλους τι θα γινόταν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
:)

Θα με ταλαιπωρούσε περισσότερη ώρα. Ήταν απεγνωσμένος από ότι κατάλαβα. Το "θα σε σπάσω στο ξύλο" ήταν απόπειρα να το ξεφορτωθώ αλλά ευτυχώς ταυτοχρόνως ήρθαν οι φίλοι μου οπότε την έκανε με ελαφριά πηδηματάκια.

Τεσπά. Τα θυμάμαι και γελάω πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
lol ευτυχώς που δεν μου έτυχε ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γιατι οι αντρες κινδυνευομε να παρεξηγηθουμε αν πουμε οτι μας την επεσε gay?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γιατι οι αντρες κινδυνευομε να παρεξηγηθουμε αν πουμε οτι μας την επεσε gay?

Γιατί ακόμα και τώρα θεωρήτε ότι χάνετε ο ανδρισμός αυτόυ που του κολάνε, είναι κομπλεξικοί και φαντασμένοι αφού ακόμα νομίζουν το 2008 ότι το να σε καμακώσει gay είναι σαν να είναι gay.

υπάρχει και το άλλο χαζό, θεωρούν ότι το να βλέπουν τσόντα με γυναίκες είναι τέλειο, αν δούν οι άντρες τσόντα με gay νομίζουν ότι έγιναν και εκείνοι:mad: ανασφάλεια του κερατά μπορώ να πώ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lotta

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
όχι και καλύτερα μην το κάνει .​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατι οι αντρες κινδυνευομε να παρεξηγηθουμε αν πουμε οτι μας την επεσε gay?

:eek::eek:
Ισχύει κάτι τέτοιο?!?!?!?:eek:
Ούτε που μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό!:worry:

Εγώ πάντως δεν τους παρεξηγω, ειδικα τους αντρες, ισα ισα, που οι γκει την πεφτουν κυριως σε "αντικειμενικα" ομορφους....και αυτο δεν ειναι καθολου κακο...
Και επειδη εχει τυχει να την πεφτουν σε φιλο μου, το "διασκεδαζω", μου αρεσει....εν ολιγοις, δε με χαλαει καθολου!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
:eek::eek:
Ισχύει κάτι τέτοιο?!?!?!?:eek:
Ούτε που μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό!:worry:

Εγώ πάντως δεν τους παρεξηγω, ειδικα τους αντρες, ισα ισα, που οι γκει την πεφτουν κυριως σε "αντικειμενικα" ομορφους....και αυτο δεν ειναι καθολου κακο...
Και επειδη εχει τυχει να την πεφτουν σε φιλο μου, το "διασκεδαζω", μου αρεσει....εν ολιγοις, δε με χαλαει καθολου!:whistle:

Ελα μου ντε?
Προσωπικα δεν ηξερα οτι ισχυει κατι τετοιο (κι ακομα δηλαδη μονο στο μυαλο μερικων νομιζω οτι ισχυει) αλλα μου εκανε εντυπωση αυτο που εγραψε ο fantasmenos "Υ.Γ. Οι άντρες δε γράφουμε για αυτά. Καλά κάνουμε. Συνήθως καταλήγει σε παρεξήγηση, αν είσαι str8, με τον gay και σε άσχημα περιστατικά." ή εγω το καταλαβα λαθος.:redface:

Μανια συμφωνω μαζι σου.
Αλλα ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να χαθει ο νδρισμος μου αν ερθει ενας ομοφιλοφυλος και μου την πεσει...
Τι ειναι οι gay δηλαδη, ηλεκτρικες σκουπες ανδρισμου και κινδυνευουμε?
Η μηπως νεες επιστημονικες μελετες εδειξαν οτι το να εισαι gay οφειλεται σε ιο και αν μας πλησιασουν και μας την πεσουν, μπορει να κολλησουμε?
Τεσπα, το ειχα ξαναπει και πιο παλια οτι με εχουν κρτεντζιαρει και gay και δεν το θεωρω τιποτα τραγικο ουτε τιποτα τοσο σπουδαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top