Σγουρά, σπαστά ή ίσια μαλλιά;

Σγουρά, σπαστά ή ίσια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 61)
  • Σγουρά

Ψήφοι: 15 24.6%
  • Σπαστά

Ψήφοι: 20 32.8%
  • Ίσια

Ψήφοι: 25 41.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

Ψήφοι: 1 1.6%

Zilda

Well-known member

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,014 μηνύματα.
Τα χέρια μου δεν πιάνουν καθολου με τα χτενίσματα στα μαλλια.
Ποσό ζηλεύω τις κοπέλες που με το flat iron κάνουν εκείνες τις υπέροχες καλοχτενισμένες μπούκλες.
Όσα βιντεάκια και αν έχω δει και λέω «εντάξει εύκολο είναι», όταν πάω να το εφαρμόσω στην πράξη, τα παρατάω στη δεύτερη κι ολας μπουκλα (να την κάνει ο Θεός).

Nelliel

Well-known member

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.
ευκολο ειναι! Το κανω καθημερινα και ειναι πιο γρηγορο απο το ισιωμα! Το μονο προβλημα οτι δεν μου στεκονται για πολλες ωρες, εκτος αν αδειασω ολοκληρο σπρευ πανω τους

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,654 μηνύματα.
Τα χέρια μου δεν πιάνουν καθολου με τα χτενίσματα στα μαλλια.
Παρομοίως. Έχω περίπου ίσια μαλλιά δηλαδή αν τα χτενίσω μετά το λούσιμο για να γίνουν τελείως θέλει ίσα ένα τσακ με την ισιωτική και μένουν. Αλλά η ισιωτική γαμάει τις άκρες εντελώς οπότε όταν μακραίνουν καταλαβαίνω ότι θέλουν 5 δάχτυλα κόψιμο σίγουρα. Πράγμα που η κομμώτρια με λέει ότι μπορείς να αποφύγεις αν χρησιμοποιείς πιστολάκι για το ίσιωμα αλλά εγώ ούτε μισή τούφα δεν μπορώ να ισιώσω έτσι. :hehe:

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,205 μηνύματα.
Όλα μου αρέσουν!

Γενικά δύσκολα θα δω μαλλί που δεν μου αρέσει..

Στις γυναίκες, λατρεύω οτιδήποτε κοντό ή έστω μεσσαίο.

Στους άνδρες δε, θεωρώ ότι οποιοδήποτε χτένισμα, κούρεμα ή τύπος μιαλλιών είναι οκ

Μόνο τα πολύ μακριά φριζαρισμενα μαλλιά δεν μου αρέσουν

fantastic_face

New member

Ο fantastic_face αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,333 μηνύματα.
Εγώ μικρός είχα σγουρά καστανόξανθα μαλλιά τώρα έχω ίσια κάστανα.

fantastic_face

New member

Ο fantastic_face αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

fantastic_face

New member

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...