Σελίδα για πώληση μεταχειρισμένων ρούχων

kordella

Νεοφερμένος

Η kordella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλημερα σας,
μήπως γνωρίζει κανένας κάποια αξιόπιστη σελίδα για πώληση μεταχειρισμένων ρούχων η και αντικειμένων γενικιτοτερα; Πέραν του marketplace ιδανικά. όπως είναι για παράδειγμα το vinted στο εξωτερικό αλλά εδώ δεν είναι διαθέσιμο δυστυχώς. Αν έχει κάποιος σχετική εμπειρία απο κάποιο σάιτ ας με διαφώτισει παρακαλώ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
To marketplace τελευταια με έχει απογοητεύσει και εμένα... ψάχνουν να τα σκοτώσεις. Έχουν απαίτηση να τους τα πάς σπίτι και να κατεβάσεις και τη τιμή πολύ κάτω απο αυτο που αξίζει το προϊόν. Ισως να μην είναι η ιδανική πλατφόρμα για πολύ καλά προϊόντα - σχεδόν καινούργια.

Φυσικά θα ψάξω και εγω αλλού... ή θα πάω να βρω ένα κατάστημα να κάνουμε συμφωνία που παίρνει τέτοια προϊόντα. Σιγα μην τους κάνω τα κέφια να σκοτώσω ενα καλό προϊόν ή να τους το πάω σπίτι επειδη αυτοί ειναι τεμπελχανάδες.
 

kordella

Νεοφερμένος

Η kordella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν είναι τόσο καλό για ρούχα από όσα ξέρω..
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,926 μηνύματα.
Καλημερα σας,
μήπως γνωρίζει κανένας κάποια αξιόπιστη σελίδα για πώληση μεταχειρισμένων ρούχων η και αντικειμένων γενικιτοτερα; Πέραν του marketplace ιδανικά. όπως είναι για παράδειγμα το vinted στο εξωτερικό αλλά εδώ δεν είναι διαθέσιμο δυστυχώς. Αν έχει κάποιος σχετική εμπειρία απο κάποιο σάιτ ας με διαφώτισει παρακαλώ
Εγώ ξέρω το remix, αλλά δέχεται κυρίως ρούχα κάποιας εταιρείας (έστω h&m). Εμπειρία έχω μόνο ως αγοραστής (έχει και second hand και outlet ρούχα), όχι ως πωλητής (σου δίνει την δυνατότητα να πουλήσεις και δικά σου ρούχα στέλνοντας τα σε εκείνους με την διαδικασία που έχουν).
 

kordella

Νεοφερμένος

Η kordella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ ξέρω το remix, αλλά δέχεται κυρίως ρούχα κάποιας εταιρείας (έστω h&m). Εμπειρία έχω μόνο ως αγοραστής (έχει και second hand και outlet ρούχα), όχι ως πωλητής (σου δίνει την δυνατότητα να πουλήσεις και δικά σου ρούχα στέλνοντας τα σε εκείνους με την διαδικασία που έχουν).
Ωω αυτό με χαροποιει πάρα πολύ γιατί έχω πολλά ρούχα από κει και γενικά από inditex. Θα το ψάξω σε ευχαριστώ :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top