Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

ΑνεξαρτητηΛεμε

New member

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.
αν οχι στη χειροτερη-σε μια απο τις χειροτερες
πιο μαυρο το χαλι μου δεν γινεται:yahoo:

tsarachaf

Well-known member

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.
Όπως πάντα... Αφασία :P

Ψαραδέλλη

New member

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.
Είμαι σε μια φάση που ο επόμενος που θα με συμβουλέψει για κάτι θα ακούσει αυτό:
"Πες τη βλακεία σου κι εσύ"
Δεν υπάρχει περίπτωση να κρατηθώ. Κάποιος θα το ακούσει σίγουρα.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Πιο μη ηρεμη φαση για μενα δεν παιζει να υπαρχει.

Italian dream...

Well-known member

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.
Eιμαι στην φαση που ειμαι τοσο σιγουρη για ολα αυτα που ονειρευομαι να κανω στο μελλον, που πλεον δεν σκεφτομαι το ΑΝ θα το κανω αλλα τι θα φορέσω ΟΤΑΝ το κάνω.. :P:P:P

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
σε φαση εντονης επιθυμιας να φυγω

Tabby

New member

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 615 μηνύματα.
σε φάση που αγχώνομαι για τα πάντα, νιώθω ανασφαλής και γενικότερα δεν ξέρω τι μου γίνεται... :pc:

_fairygirl_

New member

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.
Η φάση λέγεται θέλω να φάω το ψυγείο ολόκληρο.

Darkness

New member

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Συναισθηματικού, πνευματικού και σωματικού χάους. Δυστυχώς.

Lucas D.Hagg

New member

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Χαλαρη πλεον,μετα τις πανελληνιες και ελπιζω να μην μου φυγει ο ενθουσιασμος που νιωθω για την σχολη μου οταν θα πρωτοπαω τον Οκτωβρη

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.
Περίεργη φάση μια μίξη απογοήτευσης και δεν ξέρω τι θέλω

Vogue001

New member

Ο Mαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μας εφαγε η δουλια

Teaser

New member

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Σε φάση αναμονής,σε όλους τους τομείς..

Tabby

New member

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 615 μηνύματα.

:|...

eco-warrior

New member

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Εν αναμονή του έρωτα...

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Σε φαση που θελω να αφησουν την αδερφη μου ησυχη....

mirto.dr

New member

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Μιας γλυκιάς ανυπομονησίας για κάτι που περίμενα τόσους μήνες να συμβεί και όντως θα πραγματοποιηθεί σύντομα!!!:redface:

PieMaker

New member

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.
Σε αυτη την αχαρη φαση που ειμαι αναγκασμενος να αφησω το σπιτι που ζουσα 4 χρονια, να αποχαιρετισω τους ανθρωπους που αγαπησα και μοιραστηκα μαζι τους μοναδικες στιγμες, να επιστρεψω στο πατρικο μου και την πολη μου, ενω πλεον νιωθω πως δεν ανηκω εκει, και σε κανα μηνα να παω να υπηρετησω τη μαμα πατριδα.

Ονειρεμενη ζωη...

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Όλα γύρο μου καταρέουν, μόνο στάχτες και σκόνες βλέπω. Προσπαθώ να εντοπίσω τον ευατό μου, να βελτιώσω την ζωή μου και να ανοίξω τους ορίζοντες μου. Όμως αντί αποτελέσματος, βλέπω την κατάσταση όλοένα να χειροτερεύει. Και δεν μπορώ να εντοπίσω την ρίζα των προβλημάτων, ούτε να κάνω κάτι δραστικό. Το μόνο που κάνω είναι να σκέφτομαι, να φαντάζομαι λύσεις, αλλά ποτέ δεν κάνω το βήμα, και ας βγει σε αποτυχία τελικά.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...