Σκότωσαν το Νίκο Σεργιανόπουλο!!!

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Έχει τις πηγές του ο miv :D.

-==
==-
Καλά και ο Σεργιανόπουλος κάμποσες μέρες πριν πάει στον ανακριτή ήθελε .... sex ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Αυτό για το τηλεφώνημα-προειδοποίηση έχει όντως ειπωθεί αλλά δεν έχει ανακοινωθεί κάτι επίσημα.
Καλά και ο Σεργιανόπουλος κάμποσες μέρες πριν πάει στον ανακριτή ήθελε .... sex ;
Όταν μίλησα για ερωτικό σύντροφο,όλοι πέσαν να με φάνε.( βλέπε #40 )

Ας σεβαστούμε τον νεκρό λοιπόν και ας μην ασχοληθούμε με την προσωπική του ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Σωστά.. Ας μην μπαίνουμε στα προσωπικά των άλλων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αυτό για το τηλεφώνημα-προειδοποίηση έχει όντως ειπωθεί αλλά δεν έχει ανακοινωθεί κάτι επίσημα.
Όταν μίλησα για ερωτικό σύντροφο,όλοι πέσαν να με φάνε.( βλέπε #40 )

Ας σεβαστούμε τον νεκρό λοιπόν και ας μην ασχοληθούμε με την προσωπική του ζωή.


Δεν μας αφορούν άλλωστε τα προσωπικά ΚΑΝΕΝΟΣ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αν είχε γίνει κάτι τέτοιο, λογικά...θα το είχαν προλάβει...
Από την άλλη...εσύ που το άκουσες αυτό;

Δεν είχε διαπιστωθεί η εγκυρότητα του τηλεφωνήματος και φυσικά δεν έδινε καμία πληροφορία. Αν πάρω τωρα εγω στην Αστυνομία και πω οτι η ζωη του χ κινδινεύει, αν δεν ειναι VIP πρόσωπο, δεν πρόκειται να ασχοληθεί κανείς.
Αυτο ειπώθηκε απο τον Παπαδακη στο Καλημερα Ελλαδα και έχει ηδη ερευνηθεί απο την Αστυνομία, αλλά δεν βρεθηκε ο καλών, επειδή το νούμερο ηταν καρτοκινητό. Γι'αυτο δεν ανακοινώθηκε επίσημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.eAMY

Νεοφερμένος

Η Αμαλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πάντως εγώ στην τελευταία του συνέντευξη που τον άκουσα με το λιγοστό μυαλό που διαθέτω δν τον άκουγα και πολύ καλα...μου φαίνεται ότι λίγα εως πολλά κύταρρα κάηκαν...κάτι πολύ λογικό αν κάνεις χρόνια χρήση κοκαίνης.Πάντως ρε παιδιά δε θεωρώ ότι οι "αξιόλογοι" άνθρωποι πέφτουν στα ναρκωτικά και καταλήγουν σφαγμένοι.Δείτε τα πράγματα λίγο πιο ρεαλιστικά και μην κοιτάτε να κατηγορήσετε εμένα επειδή λέω μια αντίθετη γνώμη.

Τώρα ουσιαστικά μας λες πως όλοι όσοι έχουν πέσει στα ναρκωτικά και όσοι βρίσκονται δολοφονημένοι με τέτοιο τρόπο δεν είναι αξιόλογοι και πάντα έχουν κάνει κάτι πολύ κακό. Πρώτον, στα ναρκωτικά μπορεί να πέσει κάποιος όταν δεν μπορεί να ανταπεξέλθει σε κάποιες καταστάσεις και αυτό όχι απλώς δεν φανερώνει έναν άνθρωπο μη αξιόλογο, αλλά φανερώνει μια πολύ αδύναμη προσωπικότητα που χρειάζεται στήριξη (δε λέω φυσικά πως τα ναρκωτικά μπορεί να είναι λύση, σε καμία περίπτωση). "Μη αξιόλογοι" μπορούν να ονομαστούν οι επιπόλαιοι χρήστες, αυτοί δηλ. που κάνουν χρήση απλώς για να κάνουν χρήση και να "τη βρίσκουν". Δε νομίζω οτι ανήκε σε αυτη την κατηγορία ο συγκεκριμένος άνθρωπος. Δεύτερον, ακόμη και στο μεγαλύτερο κάθαρμα (πλην ελάχιστων εξαιρέσεων) δεν αξίζει ένας τέτοιος θάνατος και δε νομίζω πως όλοι όσοι δολοφονούνται φταίνε πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShiningStar

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τώρα ουσιαστικά μας λες πως όλοι όσοι έχουν πέσει στα ναρκωτικά και όσοι βρίσκονται δολοφονημένοι με τέτοιο τρόπο δεν είναι αξιόλογοι και πάντα έχουν κάνει κάτι πολύ κακό. Πρώτον, στα ναρκωτικά μπορεί να πέσει κάποιος όταν δεν μπορεί να ανταπεξέλθει σε κάποιες καταστάσεις και αυτό όχι απλώς δεν φανερώνει έναν άνθρωπο μη αξιόλογο, αλλά φανερώνει μια πολύ αδύναμη προσωπικότητα που χρειάζεται στήριξη (δε λέω φυσικά πως τα ναρκωτικά μπορεί να είναι λύση, σε καμία περίπτωση). "Μη αξιόλογοι" μπορούν να ονομαστούν οι επιπόλαιοι χρήστες, αυτοί δηλ. που κάνουν χρήση απλώς για να κάνουν χρήση και να "τη βρίσκουν". Δε νομίζω οτι ανήκε σε αυτη την κατηγορία ο συγκεκριμένος άνθρωπος. Δεύτερον, ακόμη και στο μεγαλύτερο κάθαρμα (πλην ελάχιστων εξαιρέσεων) δεν αξίζει ένας τέτοιος θάνατος και δε νομίζω πως όλοι όσοι δολοφονούνται φταίνε πάντα.
+1000!:no1:

Δεν είχε διαπιστωθεί η εγκυρότητα του τηλεφωνήματος και φυσικά δεν έδινε καμία πληροφορία. Αν πάρω τωρα εγω στην Αστυνομία και πω οτι η ζωη του χ κινδινεύει, αν δεν ειναι VIP πρόσωπο, δεν πρόκειται να ασχοληθεί κανείς.
Αυτο ειπώθηκε απο τον Παπαδακη στο Καλημερα Ελλαδα και έχει ηδη ερευνηθεί απο την Αστυνομία, αλλά δεν βρεθηκε ο καλών, επειδή το νούμερο ηταν καρτοκινητό. Γι'αυτο δεν ανακοινώθηκε επίσημα...

Και που μπορεί να ήξερε αυτός που πήρε, ότι η ζωή του Νίκου κινδύνευε;...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paula91

Νεοφερμένος

Η paula91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ηταν καλος ηθοποιος δε λεω..
αλλα.. βαρος στην κοινωνια..
ρε σεις γινεται και αλκολικος και χασισομπερντες και αδερφη και νταβατζης;
τι λεμε τωρα..
και επισης, αυτοι που τον σκοτωσαν θα ειχαν τους λογους τους.. τοοοσα μειον ειχε καπου δε θα ηταν μπλεγμενος; Ολο και καποιον δε θα ειχε βλαψει;


Και ποιος είσαι εσύ ρε φίλε,ο Θεός,ο αψεγάδιαστος?Που θα μας πεις ποιος είναι βάρος στην κοινωνία και ποιος όχι?Όλοι οι άνθρωποι κάνουν λάθη(όσον αφορά τον εθισμό του από το αλκοόλ)αλλά για τους άλλους χαρακτηρισμούς που αναφέρεις,θα έπρεπε να ντρέπεσαι που μιλάς έτσι χωρίς να ξέρεις.Αν ήταν ομοφυλόφιλος, ε και τι έγινε δηλαδή?Τι πειράζει?Αυτό που λες είναι ρατσιστικό.Για το "νταβαντζής και χασισομπερντές", τι να σου πω άνθρωπέ μου,θα έπρεπε το λιγότερο να ντρέπεσαι που μιλάς έτσι για κάποιον που δεν ξέρεις καν και που έχει κάνει πολύ περισσότερο καλό από όσο δεκάδες άνθρωποι δεν έχουν κάνει όλοι μαζί(και δεν το λέω έτσι αυτό, ξέρω πόσο έχει βοηθήσει ανθρώπους με σοβαρά προβλήματα)Δεν ήταν νταβαντζής και δεν έβλαψε ποτέ κανέναν,αντίθετα εσύ βλάπτεις τώρα με τον τρόπο που μιλάς ακόμα και τόν ίδιο σου τον εαυτό.Για όνομα του Θεού αν δε σέβεσαι τον ίδιο,σεβάσου αυτούς που τον θρηνούν.Κατά την προσωπική μου άποψη,βάρος στην κοινωνία έιναι οι ξερόλες χωρίς συμπόνια, οι ρατσιστές και όχι οι καλοί άνθρωποι που απλά δεν εντάσσονται στα πλαίσια του ηθικισμού και της ψευδοανωτερότητάς σας...



Στα ναρκωτικά δεν οδηγείσαι απαραίτητα από πρόβλημα.Οδηγείσαι και όταν τα χεις όλα κ δν μπορείς να βρεις αλλού ευχαρίστηση.Τέσπα ό,τι και να πω τζάμπα θα πάει.Δε ξέρω τι γίνεται όταν πρόκειται για ηθοποιό όλοι τον αντιμετωπιζουν σαν έναν άγιο,σαν αυτόν που προσέφερε τα πάντα και όχι σαν άνθρωπο.Αμφιβάλλω αν κανείς από σας που λέτε κριμα κ ήταν πολύ καλος,ξέρετε πως φαιρόταν στην προσωπική του ζωή.Και για να έφτασε ο άλλος να τον σκοτώσει με αυτόν τον 'απάνθρωπο' τρόπο δεν πιστεύω πως ο Νίκος είχε και την καλύτερη συμπεριφορα..


Ποσώς με ενδαφέρει το ότι ήταν ηθοποιός εδώ που φτάσαμε.Ότι ήταν καλός άνθρωπος είναι αλήθεια και δεν το λέω έτσι επειδή μου κατέβηκε,αλλά επειδή τυχαίνει να ξέρω κάποια πράγματα,σιγά μην καθόμουν άλλωστε να υπερασπίζομαι κάποιον αν δεν ήξερα αν είναι καλός ή όχι.Όσον αφορά αυτό που λες για το δολοφόνο,αν έχεις ψυχιατρικό πρόβλημα κτλ, μπορείς να γίνεις απάνθρωπος ακόμα κι αν έχεις απλά θυμώσει με κάποιον,δε χρειάζεται αυτός ο κάποιος να σου έχει κάνει μεγάλο κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZASKAR

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να ήταν καλός άνθρωπος αλλά δεν έκανε σωστές επιλογές στη ζωή του και ως γνωστόν όποιος τη νύχτα περπατεί λάσπες και σκατά πατεί!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι βέβαια...Όποιος νύχτα περπατεί, όλα τα ωραία ζει...Αλλα πρέπει να ξέρεις και που περπατάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShiningStar

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και ποιος είσαι εσύ ρε φίλε,ο Θεός,ο αψεγάδιαστος?Που θα μας πεις ποιος είναι βάρος στην κοινωνία και ποιος όχι?Όλοι οι άνθρωποι κάνουν λάθη(όσον αφορά τον εθισμό του από το αλκοόλ)αλλά για τους άλλους χαρακτηρισμούς που αναφέρεις,θα έπρεπε να ντρέπεσαι που μιλάς έτσι χωρίς να ξέρεις.Αν ήταν ομοφυλόφιλος, ε και τι έγινε δηλαδή?Τι πειράζει?Αυτό που λες είναι ρατσιστικό.Για το "νταβαντζής και χασισομπερντές", τι να σου πω άνθρωπέ μου,θα έπρεπε το λιγότερο να ντρέπεσαι που μιλάς έτσι για κάποιον που δεν ξέρεις καν και που έχει κάνει πολύ περισσότερο καλό από όσο δεκάδες άνθρωποι δεν έχουν κάνει όλοι μαζί(και δεν το λέω έτσι αυτό, ξέρω πόσο έχει βοηθήσει ανθρώπους με σοβαρά προβλήματα)Δεν ήταν νταβαντζής και δεν έβλαψε ποτέ κανέναν,αντίθετα εσύ βλάπτεις τώρα με τον τρόπο που μιλάς ακόμα και τόν ίδιο σου τον εαυτό.Για όνομα του Θεού αν δε σέβεσαι τον ίδιο,σεβάσου αυτούς που τον θρηνούν.Κατά την προσωπική μου άποψη,βάρος στην κοινωνία έιναι οι ξερόλες χωρίς συμπόνια, οι ρατσιστές και όχι οι καλοί άνθρωποι που απλά δεν εντάσσονται στα πλαίσια του ηθικισμού και της ψευδοανωτερότητάς σας...
+10000000000000000000000000000000000000000000000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :no1:






Ποσώς με ενδαφέρει το ότι ήταν ηθοποιός εδώ που φτάσαμε.Ότι ήταν καλός άνθρωπος είναι αλήθεια και δεν το λέω έτσι επειδή μου κατέβηκε,αλλά επειδή τυχαίνει να ξέρω κάποια πράγματα,σιγά μην καθόμουν άλλωστε να υπερασπίζομαι κάποιον αν δεν ήξερα αν είναι καλός ή όχι.Όσον αφορά αυτό που λες για το δολοφόνο,αν έχεις ψυχιατρικό πρόβλημα κτλ, μπορείς να γίνεις απάνθρωπος ακόμα κι αν έχεις απλά θυμώσει με κάποιον,δε χρειάζεται αυτός ο κάποιος να σου έχει κάνει μεγάλο κακό.
+1000! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ηταν καλος ηθοποιος δε λεω..
αλλα.. βαρος στην κοινωνια..
ρε σεις γινεται και αλκολικος και χασισομπερντες και αδερφη και νταβατζης;
τι λεμε τωρα..
και επισης, αυτοι που τον σκοτωσαν θα ειχαν τους λογους τους.. τοοοσα μειον ειχε καπου δε θα ηταν μπλεγμενος; Ολο και καποιον δε θα ειχε βλαψει;

-Αλκοολικός: Είναι δικαίωμά του το πως θα επιλέξει να βλάψει τον εαυτό του και δεν θα τον κατηγορήσω γι'αυτό. Αυτό που θα πρεπε να σε απασχολεί είναι τα κοινωνικά αίτια που τον ώθησαν να κάνει κάτι τέτοιο γιατί τελικά ο εθισμένος είναι πάντα το θύμα. Θύτης είναι η κοινωνία, απλώς για τους αργόσχολους είναι ευκολότερο να φορτώνουν το βάρος στο "μπεκρή" και το "πρεζόνι", παρά να κοιτάξουν τη δική τους μικροαστική καμπούρα που στην ουσία είναι η πηγή όλων των κακών.
-Χασισομπερντές: Ο χαρακτηρισμός σου ανήκει στη διάλεκτο του πεζοδρομίου και δεν θα τον σχολιάσω. Ήταν χρήστης ναρκωτικών και ισχύουν τα ίδια με τα παραπανω.
-Αδερφή: Ο χαρακτηρισμός είναι επίσης του πεζοδρομίου. Ήταν bisexual, μα αυτό, για ένα σοβαρό άνθρωπο, δεν στοιχειοθετεί καμία κατηγορία. Το ίδιο είναι ακόμη κι αν ήταν ετεροφυλόφιλος.
-Νταβατζης: Αβάσιμη κατηγορία που στερείται αληθείας κι αν καταλαβαίνω καλά τη χρησιμοποίησες μόνο για να τον μειώσεις. Αιδώς Αργείοι...

Αν εσύ θεωρείς "μείον" τη σεξουαλική του προτίμηση και τον εθισμό που είχε, λόγω κοινωνικών αιτιών, στο αλκοόλ και τα ναρκωτικά, τότε νομίζω πως πρέπει να σε ανακαλέσω στο έτος 2008, γιατί είσαι πολλά χρόνια πίσω.

Όλα αυτά που λες απλά είναι στοιχεία που μπορούν να ρίξουν φως στα αίτια του εγκλήματος. Αν, όμως, νομίζεις οτι μπορούν κιολας να το δικαιολογήσουν, τότε πρέπει ν'αρχίσεις να ανησυχείς για την άποψη που διαμορφώνεις για το κοινωνικό γίγνεσθαι της εποχής. Βάρος στην κοινωνία ένας άνθρωπος που δεν έχασε την ευκαιρία σε κάθε έργο να ποιήσει ειλικρινώς τα Ήθη; Βάρος στην κοινωνία επειδή πήρε λάθος δρόμο για τον εαυτό του; Έλεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShiningStar

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
-Αλκοολικός: Είναι δικαίωμά του το πως θα επιλέξει να βλάψει τον εαυτό του και δεν θα τον κατηγορήσω γι'αυτό. Αυτό που θα πρεπε να σε απασχολεί είναι τα κοινωνικά αίτια που τον ώθησαν να κάνει κάτι τέτοιο γιατί τελικά ο εθισμένος είναι πάντα το θύμα. Θύτης είναι η κοινωνία, απλώς για τους αργόσχολους είναι ευκολότερο να φορτώνουν το βάρος στο "μπεκρή" και το "πρεζόνι", παρά να κοιτάξουν τη δική τους μικροαστική καμπούρα που στην ουσία είναι η πηγή όλων των κακών.
-Χασισομπερντές: Ο χαρακτηρισμός σου ανήκει στη διάλεκτο του πεζοδρομίου και δεν θα τον σχολιάσω. Ήταν χρήστης ναρκωτικών και ισχύουν τα ίδια με τα παραπανω.
-Αδερφή: Ο χαρακτηρισμός είναι επίσης του πεζοδρομίου. Ήταν bisexual, μα αυτό, για ένα σοβαρό άνθρωπο, δεν στοιχειοθετεί καμία κατηγορία. Το ίδιο είναι ακόμη κι αν ήταν ετεροφυλόφιλος.
-Νταβατζης: Αβάσιμη κατηγορία που στερείται αληθείας κι αν καταλαβαίνω καλά τη χρησιμοποίησες μόνο για να τον μειώσεις. Αιδώς Αργείοι...

Αν εσύ θεωρείς "μείον" τη σεξουαλική του προτίμηση και τον εθισμό που είχε, λόγω κοινωνικών αιτιών, στο αλκοόλ και τα ναρκωτικά, τότε νομίζω πως πρέπει να σε ανακαλέσω στο έτος 2008, γιατί είσαι πολλά χρόνια πίσω.

Όλα αυτά που λες απλά είναι στοιχεία που μπορούν να ρίξουν φως στα αίτια του εγκλήματος. Αν, όμως, νομίζεις οτι μπορούν κιολας να το δικαιολογήσουν, τότε πρέπει ν'αρχίσεις να ανησυχείς για την άποψη που διαμορφώνεις για το κοινωνικό γίγνεσθαι της εποχής. Βάρος στην κοινωνία ένας άνθρωπος που δεν έχασε την ευκαιρία σε κάθε έργο να ποιήσει ειλικρινώς τα Ήθη; Βάρος στην κοινωνία επειδή πήρε λάθος δρόμο για τον εαυτό του; Έλεος...
Πες τα!!! :no1:+100000000000!!!!!!!!1

Και κάτι που μπορεί να φανεί άσχετο, αλλά δεν είναι:
Οι περισσότεροι θα έχετε παρακολουθήσει "Εγκλήματα"....δείτε και πέρα από τις ξεχωριστές εννοείται, ατάκες και τα μυνήματα που περνάει...

Να βοηθήσω;
Η μοναξιά ένα πολύ ευαίσθητο άτομο μπορεί να το οδηγήσει ακόμη και σε ομοφιλοφιλικές τάσεις, αλλά αυτό γιατί το μόνο που ζητούσε ήταν αγάπη που ποτέ δεν εισέπραξε! Δεν λέω ότι είναι φυσιολογικό, αλλά είναι εξοργιστικό να λέμε κιόλας ότι ήταν βάρος στην κοινωνία! ΕΛΕΟΣ! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Βασικα αν το τοπικ συνεχισει ετσι πιστευω οτι πρεπει να κλειδωθει..ο νικος σεργιανοπουλος ειναι νεκρος πια κ το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να τον σεβαστουμε..κανενας ανθρωπος δεν εχει το δικαιωμα και δεν ειναι ικανος να κρινει καποιον συνανθρωπο του..κανεις δεν ειναι τελειος..ολοι μας εχουμε ελαττωματα και αδυναμιες..η αδυναμια του νικου ηταν το ποτο και τα ναρκωτικα..δικαιωμα του ηταν οπως και δικαιωμα του ηταν να ειναι αμφιφυλοφιλος..ο καθενας κανει τις επιλογες του και οφειλουμε να τις σεβαστουμε οποιες και αν ειναι αυτες.....ενιγουει περα απο αυτο λυπηθηκα παρα πολυ οταν ακουσα για τη δολοφονια του γιατι ηταν απο τους αγαπημενους μου ηθοποιους (σταβλοι της εριεττας ζαιμη, 2 ξενοι :inlove:)..το μονο π εχω να πω ειναι rest in peace..αυτο εψαχνε, ας ελπισουμε οτι θα τ βρει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Βασικα αν το τοπικ συνεχισει ετσι πιστευω οτι πρεπει να κλειδωθει..ο νικος σεργιανοπουλος ειναι νεκρος πια κ το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να τον σεβαστουμε..κανενας ανθρωπος δεν εχει το δικαιωμα και δεν ειναι ικανος να κρινει καποιον συνανθρωπο του..κανεις δεν ειναι τελειος..ολοι μας εχουμε ελαττωματα και αδυναμιες..η αδυναμια του νικου ηταν το ποτο και τα ναρκωτικα..δικαιωμα του ηταν οπως και δικαιωμα του ηταν να ειναι αμφιφυλοφιλος..ο καθενας κανει τις επιλογες του και οφειλουμε να τις σεβαστουμε οποιες και αν ειναι αυτες.....ενιγουει περα απο αυτο λυπηθηκα παρα πολυ οταν ακουσα για τη δολοφονια του γιατι ηταν απο τους αγαπημενους μου ηθοποιους (σταβλοι της εριεττας ζαιμη, 2 ξενοι :inlove:)..το μονο π εχω να πω ειναι rest in peace..αυτο εψαχνε, ας ελπισουμε οτι θα τ βρει :(

Συμφωνώ το τόπικ θα πρέπει να κλειδωθεί:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ασχολείστε με τον θάνατο ενός ανθρώπου ΕΝΟΣ γύρω σας πεθαίνουν πολλοί περισσότεροι. Και μάλιστα οι πιο πολλοί αυτούς δεν έχουν ούτε να φάνε.:mad::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Και ναι! Βρέθηκε ο δολοφόνος!! Γεωργιανός... Έπεσε στα μάτια μου η εφημερίδα Espresso.. Είδα τις φωτογραφίες από την ημέρα του φόνου... Εμμμ... Φαίνοταν και λίίίγο ο Σεργιανόπουλος στο πάτωμα... Εεεε... Δεν ήταν το θέαμα και ότι καλύτερο! Πάντως τον σημάδεψε για τα καλά!! Και δεν θα ήθελα να πω τι βρήκαν απάνω στο κρεβάτι του... Δηλαδή μπορώ να φανταστώ τι έγινε εκείνη τη νύχτα.. Θέλω να δω και τα δικά σας σχόλια και απόψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ε άμα δεν μας πεις τι βρήκαν απάνω στο κρεβάτι του, πως να σχολιάσουμε; :P. Αν δεν μπορείς να το πεις δημόσια, στείλε μου pm γιατί θα με φάει η περιέργεια. :P^2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
απαπαπααπαπα περιεργε !! ο,τι και να γινε στο κρεβατι παντως.,δν με πολυκοφτει...το θεμα ειναι η παραδειγματικη τιμωρια του δραστη...ο οποιος δν ειχε και καποιο προβλημα συμφωμα με τους ψυχολογους που τον ειδαν...τεσπα...και ολα αυτα που υποστηριξε αρχικα...περι προσβολης αντρισμου ...ασχολιαστα..δλδ αυτος τι πιατσα εκανε εκει περα ???γτ εμενα προσωπικα αν μου πουνε "ελα σπιτι μου..θα εχει κοκα,ποτα και γυναικες"(βεβαια προτιμω τους αντρες..εστω)μαλλον καταγγελια θα εκανα..δν θα τν ακολουθουσα ,εκτος αν ετσι εβγαζα το ψωμι μου...λεω γω τωρα..

η εσπρεσο φυλλαδα ειναι...ολο ηλιθιοτητες λεει ...μονο το εξωφυλλο αρκει να καταλαβεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Η Εσπρέσο το ξέρω ότι λέει ηλιθιότητες, αλλά είδα με τα μάτια μου από τις αποκλειστικές εικόνες που είχε...
Δε ξέρω αυτά που έγραψε αν ισχύουν αλλά με αυτά που είδα έφριξα... Κανονικά δεν θα έπρεπε να δημοσιεύσουν φωτογραφία με το νεκρό σώμα του Σεργιανόπουλου. Δε φαίνετε καθαρά αλλά και πάλι δεν έπρεπε. Πρέπει να σεβαστούν την οικογένεια του νεκρού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top