Στήθος ή μπούτι;

Στήθος ή μπούτι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 59)

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,075 μηνύματα.
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!:clapup:
(οσο ειναι στητο βεβαια,,γιατι οι γελαδες δεν μου αρεσουν..:P

Θες να μου βρεις έναν τρόπο να κρατήσεις στητό ένα στήθος μεγάλου μεγέθους; (που να μην έχει σιλικόνη μέσα)

Με τη λέξη αγελάδα σιχάθηκα. Να σκεφτόμαστε λίγο πριν πούμε κάτι που μπορεί να πληγώσει κάποιους.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Θες να μου βρεις έναν τρόπο να κρατήσεις στητό ένα στήθος μεγάλου μεγέθους; (που να μην έχει σιλικόνη μέσα)


χιμελιτα, ενα μεγαλο στηθος μεγεθους c ανετα μενει στητο ειδικα οσο εισαι σε νεαρη ηλικια . ισως με την απωλεια βαρους να πεσει αλλα και παλι δε το πιστευω απο προσωπικη πειρα.:P

παντως εγω πως τα καταφερνω παντα και μπλεκω με αντρες που προτιμουν η γυναικα να χει ποπο απο το να χει στηθος δε το καλαβαινω.:mad::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θες να μου βρεις έναν τρόπο να κρατήσεις στητό ένα στήθος μεγάλου μεγέθους; (που να μην έχει σιλικόνη μέσα)

οσο για το στηθος...ο φυσικος τροπος -ανευ σιλικονης- ειναι ασκηση των μυων και μειωση του υπερβολικου λιπους..κοινως γυμναστικη..και ακομα καλυτερα κολυμπι..

γιαυτο και τα μεσαια -μικρα στηθη διατηρουνται πιο ευκολα στο χρονο ενω τα μεγαλα...εχουν αλλα βαρη..


παντως εγω πως τα καταφερνω παντα και μπλεκω με αντρες που προτιμουν η γυναικα να χει ποπο απο το να χει στηθος δε το καλαβαινω.
το ενα ισορροπει το αλλο..το ιδανικο ειναι να ειναι τα ιδια-περιφερεια-.. ειναι θεμα φυσικης και κεντρου βαρους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,075 μηνύματα.
για τη γελαδα εχεις δικιο..σκεφτηκα και εγω να το σβησω αλλα δεν το εκανα..:P

Δεν έχει σημασία αν το έσβησες, μόνο που αναφέρεσαι έτσι για ανθρώπους φτάνει.

Δεν έχει νόημα να συνεχίσω τη συζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
συνηθως οι γυναικες με πλουσιο μπουστο δε διαθετουν ποπο και το αντιστροφο.

ή ειναι η ιδεα μου? (και παρηγορια στον αρρωστο?:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
συνηθως οι γυναικες με πλουσιο μπουστο δε διαθετουν ποπο και το αντιστροφο.
βασικα δεν μου αρεσει αυτο..το καλυτερο ειναι η ισορροπια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
παντως εγω πως τα καταφερνω παντα και μπλεκω με αντρες που προτιμουν η γυναικα να χει ποπο απο το να χει στηθος δε το καλαβαινω.:mad::worry:

Είναι μάλλον επειδή οι άνθρωποι γενικώς θέλουν αυτό που δεν έχουν :P

Και για να είμαι οντόπικ προσωπικά βρίσκω τελείως α-σεξουαλική μια γυναίκα χωρίς κώλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Είναι μάλλον επειδή οι άνθρωποι γενικώς θέλουν αυτό που δεν έχουν :P

Και για να είμαι οντόπικ προσωπικά βρίσκω τελείως α-σεξουαλική μια γυναίκα χωρίς κώλο.


οχι ρε ηρωωωω:(

εγω παλι ως σεξυ βρησκω το στηθος και ταυτοχρονα σημειο θηλυκοτητας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

φτερουγα.....:P

άμα το πεις και τρίτη , θα σου κλείσω ραντεβού με τον χασάπη μου :mad:

επειτα : το στηθος δν ειναι μεγαλο συν,αλλα ο κωλος ειναι κατι π προσεχω..δν μ αρεσουν οι πλατειες συνταγματος με λιγα λογια.. :down:

ούτε εμένα , εκτός και αν είναι χριστούγεννα και έχει τα σπιτάκια από καραμέλα και το καρουζέλ . Αλλά τι σχέση έχει με το θέμα μας ; :mad:


Τελικά στους άντρες αρέσει το μεγάλο στήθος, ναι ή όχι;

Όχι . Επίσης είναι μύθος ότι τους αρέσουν οι καμπύλες , τα ωραία οπίσθια , οι σέξυ κοιλιακοί και τα μαλλιά που μοσχομυρίζουν :mad:

Υπάρχουν όλα τα γούστα για όλα τα μεγέθη. Ήξερα άνδρα που του άρεσε η γυναίκα να μην έχει ούτε υποψία στήθους...
Ήτανε κληρικός , ναυτικός και στρατιωτικός . Μπόρεσε να την παίρνει κρυφά στο ιερό , στην Αλίκη στο Ναυτικό και στο πλατό του bing bang χωρίς κανείς να υποψιαστεί τίποτα :mad:


:mad:


γαμώτο


έχω ερωτευτεί τον λαιμό της και ο μόνος που με καταλαβαίνει είναι ένα ποστ

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,075 μηνύματα.
Όχι . Επίσης είναι μύθος ότι τους αρέσουν οι καμπύλες , τα ωραία οπίσθια , οι σέξυ κοιλιακοί και τα μαλλιά που μοσχομυρίζουν :mad:

Το θεωρείς τόσο αυτονόητο καμάρι μου; Γιατί εγώ όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ελπίζω να σας καλύψω...


https://www.youtube.com/watch?v=Ws9zpW8MQCk

(δεν βρήκα άλλο βίντεο:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
το στήθος στο γυναικείο σώμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skoumas

Νεοφερμένος

Ο skoumas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Στήθος.

Μεγάλο και στητό.

Απλά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μεγάλο και στητό.
δυσκολη ισορροπια :D
αλλα ονειρικη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,075 μηνύματα.
Ανέκδοτο ον τόπικ:

Άνοιξε στην Νέα Υόρκη ένα μαγαζί που πουλάει άντρες και πάει μία γυναίκα να βρει σύζυγο.
Στην είσοδο του μαγαζιού υπάρχει μια επιγραφή με τους κανόνες που πρέπει να ακολουθούν οι πελάτες.
Ο πρώτος κανόνας λέει ότι μπορείς να μπεις στο μαγαζί μόνο μια φορά.
Υπάρχουν 6 όροφοι και σε κάθε όροφο μπορείς να επιλέξεις σύζυγο ή να ανέβεις στον επόμενο.
Σε καμία περίπτωση δεν μπορείς να κατέβεις όροφο παρά μόνο για να βγεις από το κτίριο.
Μπαίνει λοιπόν η κυρία και ανεβαίνει στον πρώτο όροφο.
Η επιγραφή λέει:
Άνδρες με δουλειά.
Η κυρία συνεχίζει στον δεύτερο όροφο:
Άνδρες με δουλειά που αγαπάνε τα παιδιά.
Στον τρίτο όροφο η επιγραφή λέει:
Άνδρες με λεφτά που αγαπάνε τα παιδιά και είναι όμορφοι.
Καλοί, σκέφτεται η κυρία αλλά ανεβαίνει στον τέταρτο όροφο:
Άνδρες με λεφτά που αγαπάνε τα παιδιά είναι όμορφοι και βοηθούν στις δουλειές του σπιτιού.
Ας ανέβω έναν ακόμη όροφο, λέει η κυρία και στον πέμπτο διαβάζει:
Άνδρες με λεφτά που αγαπάνε τα παιδιά είναι όμορφοι βοηθούν στις δουλειές του σπιτιού και είναι πολύ ρομαντικοί.
Η κυρία το έχει πάρει απόφαση θα πάρει άντρα από τον πέμπτο όροφο αλλά δεν αντέχει να μην ανέβει στον έκτο.
Εκεί η επιγραφή λέει:
Είστε η επισκέπτης 31.456.012 σε αυτόν τον όροφο.
Δεν υπάρχουν άντρες εδώ.
Ο όροφος αυτός υπάρχει μόνο ως απόδειξη ότι οι γυναίκες δεν είναι ευχαριστημένες με τίποτα...


& ΑΝΤΡΕΣ....


Στο απέναντι 6όροφο κτίριο άνοιξε ένα μαγαζί που πουλάει γυναίκες.
Στον πρώτο όροφο η επιγραφή γράφει :
Γυναίκες που τρελαίνονται για σεξ.
Στον δεύτερο όροφο η επιγραφή γράφει :
Γυναίκες που τρελαίνονται για σεξ και έχουν λεφτά.
Στον τρίτο όροφο η επιγραφή γράφει :
Γυναίκες που τρελαίνονται για σεξ έχουν λεφτά και μεγάλα βυζιά.
Κανένας δεν έχει ανέβει στους παραπάνω ορόφους…

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
εγώ προσωπικά κοιτάω ύψος, χρώμα (προτιμώ τους μελαχρινούς), φωνή και τρόπος ομιλίας σε μεγάλο βαθμό, σώμα.. δε μπορώ τις οδοντογλυφίδες, θέλω να είναι γεματούλης και γυμνασμένος ως ένα βαθμό, όχι φέτες.. εμμ.. κυρίως αυτά.. και κάτι σημαντικότατο για μένα είναι να μη καπνίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ο τίτλος του θέματος μου θυμίζει...Κοτόπουλο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
στομα.

για τον λογο που ανοιγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top