Στήθος ή μπούτι;

Στήθος ή μπούτι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 59)

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Διαφήμιση :
Είσαστε κοντός? Το τραπέζι στην κουζίνα είναι στο ίδιο ύψος με εσάς. Το 10χρονο ανιψάκι σας, σας ρίχνει μισό κεφάλι? Είσαστε σε θέση να Βλέπετε αν τα νύχια στα πόδια σας είναι κομμένα χωρίς να σκήψετε? Και απο κιλά πως είστε? Προλαβένει κάποιος να φάει δίπλα σας. Όταν τρώτε σαν χρεώνουν διπλό κουβέρ? Πάντα πληρώνετε δίκλινο ακόμα και όταν πάτε διακοπές μόνος σας? Μήπως οταν κάνετε ηλιοθεραπεία προσπαθούν να σας ρίξουν πάλι στην θάλασσα οι φιλοζωικές? Μην απελπίζεστε υπάρχουν γυναίκες που σας θέλουν, αρκεί να έχεται τύπο και πάνω απο όλα αυτοπεποίθηση. Χαρείτε υπάρχει πάντα μια όμορφη κοπέλα να σας αγαπήσει θυμηθείτε αυτοπεποίθηση και τύπο! Τηλεφωνήστε τώρα στο 90 11 992 3 372 171 2384 (Αudiotext Hellas 34,5 ευρώ/15 " + ΦΠΑ)και γνωριστείτε σήμερα κιόλας . Τα όνειρα σας μικρά η και μεγάλα μπορούν να γίνουν πραγματικότητα. Θυμηθείτε σας περιμένουν . Αν δεν έχεται τηλέφωνο μπείτε στο site μας WWW.POS_EISAI_ETSI.COM

Nationalen Nederlanden λέμε! Μεγάλη και σίγουρη! Μουχαχουαχμοχουαχομαυχουαχ! :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ τον θέλω τον άντρα πάνω απο 1,85 δεν θέλωνα είναι πιο κοντος απο εμένα.θελώ να με περναέι.
να έχει λίγα πιασηματάκια,μην είναι κόκκαλο,να έχει γλυκια φατσούλα και εννοείται να συνοδεύεται απο πολύ καλό χαρακτήρα
και το σημαντικότερο να μην είναι ξανθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Νομίζω πως τα έχω πει και σε άλλο thread...
Τέσπα, θέλω να ειναι αδύνατος (ακόμα και κόκκαλο), ανοιχτόχρωμος (και εννοώ δέρμα, μαλλιά,μάτια), λίγο πιο ψηλός απο μένα αλλά όχι πολύ περισσότερο (μισό κεφάλι ειναι το τέλειο) και δεν αντέχω το κοντό μαλλι! Δεν λεω να του φτάνει στη μέση αλλά όχι κοντό! Με ξενερώνει όσο ξενερώνει τους άντρες μια φαλακρή γυναίκα! Ειδικά αυτά τα κουρέματα που έχουν οι περισσότεροι και φαίνεται ο σβέρκος τους απο πίσω για κάποιο λόγο μου τη σπάνε κιόλας!
Επίσης προσέχω πολύ το πρόσωπο, θέλω να είναι γλυκούλης και να έχει ωραίο χαμόγελο και ματάκια!

Τι μπορει να με ξενερώσει:
-Η μπόχα
-Τα βρώμικα νύχια
-Η μπίχλα γενικώς
-Η πολλή τριχοφυία
-Η μεγάλη κοιλιά και γενικά το πάχος (ακόμα κι αν είναι απλά γεματούλης ξενερώνω)
-Τα ανοιχτά παπούτσια, ειδικά σε συνδυασμό με κάλτσες και γενικά το κιτς
-Το trendy ντύσιμο και στιλ
-Μπλουζάκια και αξεσουάρ αθλητικών ομάδων
-Το εμφανές σβέρκο που λέγαμε πιο πάνω...
-Τα γένια-μουστάκια-φαβορίτες και το στυλ γένια-3-ημερών
-Η βλάχικη προφορά ή η πολύ "στημενη" και "δήθεν" που έχουν πολλοί αθηναίοι

Ναι το ξέρω είμαι περίεργη...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
....Ναι το ξέρω είμαι περίεργη...! :P...
Πολύ περίεργη :P. Ακριβώς το αντίθετο απο τα γούστα μου :thumbsup:. Πάντος συμφωνώ  στα ξενερώματα [εκτός του trendy ντυσίματος, αλλά αυτό εξερτάται απο το τί trendy ντύσιμο εννοείς (όχι και πολύ έξαλο)].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εννοω οτιδήποτε χαρακτήρίζεται αδιαμφισβήτητα ως τρέντι, δηλαδή οτι δεν θα το φορούσε αν δεν ήταν "της μόδας". Γενικά με εκνευρίζουν οι τρέντι, τους θεωρώ πρόβατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Εννοω οτιδήποτε χαρακτήρίζεται αδιαμφισβήτητα ως τρέντι, δηλαδή οτι δεν θα το φορούσε αν δεν ήταν "της μόδας".  Γενικά με εκνευρίζουν οι τρέντι, τους θεωρώ πρόβατα.
Ok, και εδώ συμφωνούμε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
-Η βλάχικη προφορά ή η πολύ "στημενη" και "δήθεν" που έχουν πολλοί αθηναίοι

Ναι το ξέρω είμαι περίεργη...! :P

Τι θέλει να πει ο ποιητής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Τι θέλει να πει ο ποιητής?

Μάλλον εννοεί τα μπραχαμιώτικα... "ΠΟΟΟΟ ΦΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕΕΕ? ΤΟΥΡΜΠΟΚΑΙΡΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕ!" :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Μάλλον εννοεί τα μπραχαμιώτικα... "ΠΟΟΟΟ ΦΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕΕΕ? ΤΟΥΡΜΠΟΚΑΙΡΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕ!" :rofl:

Ποιά μπραχαμιώτικα ρε παιδια΄? Αν θέλει να πει οποιοδήποτε στύλ ομιλίας το οποίο είναι δήθεν και κάπως, οκ και εγώ μαζί. Αλλα οι περισσότεροι Αθηναίοι μια χαρά μιλάνε! Και κάνουμε και οικονομία στα λλλλ :) γιατί γενικά κάπιοι χαλάνε πάρα πολλά και δεν τα βρίσκεις ευκολα! :) :) :) (Το αιώνιο θέμα, πάντα καλοπροαίρετα! όμως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ξεθάβω αυτό το θέμα.

Στήθος!Είμαι τρελά κολλημένος εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βαση του τιτλου του thread πιο πολυ με ενδιαφερουν τα καλοσχημαισμενα ποδια και τα οπισθια, παρα το στηθος.
Αντιθετα το μεγαλο στηθος σε μια γυναικα πολλες φορες με χαλαει...:redface:
Θελω να ειναι "κανονικο"...το οποιο δικο μου κανονικο μερικοι οτ θεωρουν μικρο(σχετικα).
Ειναι σημαντικη για μενα η κατανομη του σωματος.
Τα ποδια δηλαδη να μην ειναι κοντα σε σχεση με τον κορμο...δεν το μπορω με τιποτα αυτο...:(
Αnyway, απο εκει και υστερα δινω βαση στο προσωπο και στα ματια της.
Οχι στο χρωμα αλλα στον σχηματισμο τους καθως και το βλεμα της.αν ειναι σπινθηροβολο,παιχνιδιαρικο κτλ κτλ.
Επισης δεν θελω να ειναι ψηλη, και το ιδανικο ειναι να εχει ανοιχτοχρωμο δερμα!:clapup:
Αυτα.
Τωρα για χαρακτηρα κτλ κτλ, ειναι ατοπο να συζηταμε οταν πρωτοβλεπουμε μια κοπελα.
Αυτο ερχεται μετα και φυσικα παιζει πολυ σημαντικο ρολο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
εφτασα κι εγω στο thread!
λοιπον, εμενα μου αρεσουν ψηλοι. να με περνανε. και, αναλογα, να μην εχουν το συνδρομο του peter pan, αλλα αυτο ειναι off topic. τεσπα, να εχει καλοσχηματισμενο σωμα (μαριε ουτε εγω αντεχω τα κοντα ποδια, πχ, ειναι ποοοοολυ ξενερα).
να εχει μια γοητεια, βρε παιδιμ, ενα κατι να δειξει οτι τον ενδιαφερεις χωρις να πεταει χυδαιοτητες.
βασικα αυτα, α, και τα ματια και χαμογελο. σημαντικοτατο. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟ ομως.
τι ζηταω, ρε παιδια; φταιω εγω που ειναι ολοι ευκολες λειες;;
και να μην ειναι σαν τη σαχαρα χωρις τους νομαδες ο εσωτερικος του κοσμος.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλά, αν πραγματικά όλες οι γυναίκες ήθελαν τον άντρα πολύ ψηλό, μελαχρινό, με κοιλίτσα, ωραίο χαμόγελο και καλό χαρακτήρα, έπρεπε να μην προλαβαίνω να απαντάω στα love letters των θαυμαστριών μου.

Anywayz, ούτε στήθος ούτε μπούτι (ούτε φτερούγα επίσης). Θα «κολλήσω» αφάνταστα με το γλυκό πρόσωπο κι αν αυτό συνδυάζεται και με κόκκινο μαλλί και ύψος (είμαι και 2.02m, δεν μπορώ να κυκλοφορώ με γυναίκα-χειραποσκευή) θα «κολλήσω» ακόμη περισσότερο (πού να έχει και ωραία χροιά στη φωνή δηλαδή [κάτι σαν Αφροδίτη Σημίτη]). Γενικά, στις επιλογές μου βάσει φυσικών χαρακτηριστικών είμαι ανεκτικός. Εκεί που δεν κάνω παραχωρήσεις είναι στη θηλυκότητα που αποπνέει μια γυναίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kotetsi:
Γενικά, στις επιλογές μου βάσει φυσικών χαρακτηριστικών είμαι ανεκτικός. Εκεί που δεν κάνω παραχωρήσεις είναι στη θηλυκότητα που αποπνέει μια γυναίκα.

Παρα πολυ σωστος!!!!!;) :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Έντονα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο.(ειδικά από μια ηληκία κι έπειτα,η ψυχοσύνθεση του ανθρώπου αποτυπώνεται και στο πρόσωπο).Δε μπορώ με τίποτα το baby face.
Ιδιαίτερη αδυναμία στα σκούρα μάτια :inlove:
Σώμα τώρα...καμιά ιδιαίτερη προτίμηση..μου έχει τραβήξει την προσοχή και πολύ αδύνατος και γεματούλης και γυμνασμένος και αγύμναστος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
παιδιά, δε μου αρέσει αυτή η ερώτηση :( ...μου ακούγεται σαν...
-πελάτης:ναι,καλημέρα,κοτόπουλο έχετε?
-χασάπης:ναι,στήθος ή μπούτι?έχω κ ολοκληρα,φρεσκαδούρα,χωρίς ιούς κ τέτοια...
αυτά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
ειδικά από μια ηληκία κι έπειτα,η ψυχοσύνθεση του ανθρώπου αποτυπώνεται και στο πρόσωπο

και νόμιζα ότι ήμουνα ο μοναδικός στον κόσμο που το πίστευε αυτό... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Τί με ελκύει σε μία γυναίκα;
Φυσικά το πρόσωπο της κατά πρώτη ομολογία,που συνεπάγεται σαν σύνολο να έχει όμορφο βλέμμα γεμάτο αυτοπεποίθηση,να σου μιλούν τα μάτια τους από μόνα τους και ας είναι καστανά (αντιθέτως τα λατρεύω).
Απαλά και όμορφα γυναικεία μαλλιά (μελαχρινές/καστανές the best) που να περικλύουν τις όμορφες γραμμές του προσώπου με μία κομψή μυτούλα.
Αν το όμορφο αυτό προσωπάκι διαθέτει και σαρκώδη χείλη,τότε παραδίνομαι ανευ όρων...:redface:

Με εξιτάρει το σώμα με καμπύλες (χωρίς να προκαλούνται από περιττό λίπος) με την μεσογειακή περιφέρεια και τα ανάλογα πόδια που προυποθέτουν οι καλοσχηματισμένοι γλουτιαίοι μύες,ότι πιο θηλυκό έχει να επιδείξει το άψογο γυναικείο σώμα :redface:

Θεωρώ τρομερή ένδειξη θηλυκότητας ένα καμπυλόγραμμο σώμα και με ξενερώνει αφάνταστα η πολύ λεπτή σιλουέτα και ακόμα περισσότερο κάθε ίχνος περιττού λίπους (πιασίματα,σκεμπέδες κτλ).

Το στήθος θέλω να είναι μέτριο,καθώς τα μεγάλα στήθη δεν είναι συνήθως πολύ όμορφα,πλην σπάνιων εξαιρέσεων με ανάλογα άριστο σώμα.Ένα 2 είναι ιδανικό :D αλλά και 1 να είναι δεν με πειράζει καθώς το θεωρώ δευτερεύον το στήθος.

Αν όλα τα παραπάνω και μερικά ακόμη δεν συνδιάζονται σωστά και ισορροπημένα σε κάποια κοπέλα,τότε πολύ απλά χάνεται ο ορισμός του "θηλυκού" όπως τον ορίζω για μένα ,παράλληλα με τον ανάλογα όμορφο εσωτερικό της κόσμο.

Όλα τα παραπάνω βέβαια δεν είναι μία πρόχειρη περιγραφή των χαρακτηριστικών που μου αρέσουν όταν βλέπω μία βιτρίνα...αν μπώ στο μαγαζί και δω ότι είναι κενό,προτιμώ να δω κανένα άλλο κατάστημα με καλύτερο εμπόρευμα μέσα κ όχι μόνο από έξω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Προσεχω στην γυναικα το προσωπο και το σωμα απο την μεση και κατω.Κοιταω πως εφαρμοζει το παντελονι πανω της και κρινω αν μου αρεσει η περιφερεια της και τα ποδια της.Παντοτε ομως προσεχω χαμηλα χαμηλα.Τα ποδια της,τα δαχτυλα των ποδιων,τα πελματα να ειναι απαλα και να μην εχουν σημαδια, τα παπουτσια και το αν φοραει καλσον.Συμπαθω ιδιαιτερα τις κοπελες που φορανε συνεχεια καλσον,ακομη και καλτσακια νάιλον.Επισης προσεχω μηπως φοραει παπουτσι που βγαινει ευκολα και εκει που καθεται ή στεκεται παιζει με αυτο.Μπορει να φανει παραξενο αλλα το μερος του σωματος που δεν προσεχω στην γυναικα γιατι δεν μου προκαλει απολυτως τιποτα ειναι το στηθος.Ειτε μεγαλο ειτε μικρο δεν με ενδιαφερει.
Τι με ξενερωνει τωρα.Αν δεν εχει ωραια δαχτυλα στα ποδια ή δεν τα εχει περιποιημενα ή αν φοραει σανδαλια σαν κι αυτα που φορανε οι τουριστες με τα υπερβολικα ασπρα ποδια :)
Γενικοτερα με ενδιαφερει να ειναι ομορφη στο προσωπο και να εχει προσοντα απο την περιφερεια μεχρι και τα νυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όσες φορές έχω πει δεν μ' αρέσει αυτό σε άντρα, πάντα μετά βρίσκεται κάποιος να μου αποδείξει πως ..έχω άδικο! :P Όποτε δεν ξαναμιλάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top