Στατιστική του iSchool

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
λινουξ το 1.4? ΜΟΝΟ? Ξεστραβωθείτε ωρέ!

(φυσικά αρχές μαϊου είχε μεγάλη επισκεψιμότητα το σάιτ καθώς έμπαινε κάθε καρυδιάς καρύδι να ανοίξει ένα ακόμα θέμα με το ίδιο όνομα "SOS" "ΒΟΗΘΕΙΑ" "ΚΑΡΑΣΟΣΑΡΕΣ" και λοιπές ηλιθιότητες από βαρεμένους τρεντάκηδες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
[
Φυλλομετρητής
Internet Explorer χρησιμοποιεί το 57,3%
Firefox χρησιμοποιεί το 34,8%
Opera χρησιμοποιεί το 6,3%
Safari χρησιμοποιεί το 0,9%
... των επισκεπτών
'Ελα ρε όπερα γερά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,236 μηνύματα.
Firefox να χρησιμοποείτε όλοι!
Ο ΙΕ εμφανίζει πολλές φορές λάθος κάποια σημεία της σελίδας (το iSchool έχει αναπτυχθεί με βάση την εμφάνισή του πρώτα σε Firefox και μετά σε ΙΕ :D - σε Opera δε το έχω κοιτάξει ποτέ :fss::zilia: ).



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Firefox να χρησιμοποείτε όλοι!
Ο ΙΕ εμφανίζει πολλές φορές λάθος κάποια σημεία της σελίδας (το iSchool έχει αναπτυχθεί με βάση την εμφάνισή του πρώτα σε Firefox και μετά σε ΙΕ :D - σε Opera δε το έχω κοιτάξει ποτέ :fss::zilia: ).



-petros

Ναι όντως! Για παράδειγμα, στον ΙΕ δε εμφανίζει ολόκληρο τον messenger. Τον κόβει και βάζει μπάρα από κάτω (σε μένα τουλάχιστον:)).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,236 μηνύματα.
Ναι όντως! Για παράδειγμα, στον ΙΕ δε εμφανίζει ολόκληρο τον messenger. Τον κόβει και βάζει μπάρα από κάτω (σε μένα τουλάχιστον:)).
Αν μπορείς στείλε μου screenshot γιατί δεν το είχα υπόψη μου. :)

Και γενικά, όποιος έχει προβλήματα με την εμφάνιση του site μπορεί να μου στέλνει PM με screenshot - ονομασία και έκδοση του browser που χρησιμοποιεί.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Αν μπορείς στείλε μου screenshot γιατί δεν το είχα υπόψη μου. :)

Και γενικά, όποιος έχει προβλήματα με την εμφάνιση του site μπορεί να μου στέλνει PM με screenshot - ονομασία και έκδοση του browser που χρησιμοποιεί.

-petros

Αυτή τη φορά ήταν λίγο μικρή, άλλες φορές όμως μου κόβει και την ώρα από κάθε μήνυμα



Στο firefox δε το κάνει ποτέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,236 μηνύματα.
ok, thanks :) .




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Αυτό είναι δευτερεύον, το σημαντικό είναι ότι την έχω. Και εγώ, και εσύ και όλοι μας.

Αν απαντήσω θα φανώ ο κακός της παρέας και δεν το θέλω... :P

Λολ! Έλεος που είμαι και στα stats σαν πρώτος δημοσιευτης. :P

Μα καλά δεν το ξερες; :D

λινουξ το 1.4? ΜΟΝΟ? Ξεστραβωθείτε ωρέ!

Αμάν με το Linux ντάξει καλό είναι, δεν με καλύπτει βέβαια αλλά όχι και έτσι...

'Ελα ρε όπερα γερά!

Έτσι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top