Συχνότητα σεξουαλικών επαφών;

Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Κάθε μέρα!

    Ψήφοι: 28 20.0%
  • 2-3 φορές την εβδομάδα!

    Ψήφοι: 65 46.4%
  • 1-2 φορές το μήνα!

    Ψήφοι: 15 10.7%
  • Σεξ; Τι είναι αυτό; Τρώγεται;;;

    Ψήφοι: 32 22.9%

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
φιλικα ξεκινησαμε.τον γνωριζα 1 μηνα πριν αποφασησουμε να ειμαστε μαζι..
ειχε δειξει αλλο εαυτο δεν μπορω να καταλαβω τι αλλαξε μετα..
το οτι με ειπε ανεραστη επειδη το καναμε μονο 2 φορες την εβδομαδα με πληγωσε παρα πολυ.
ευχαριστω πολυ για το κουραγιο κοριτσια ειλικρινα μου ειναι πολυ χρησιμο :(
Ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος τι θα σου βγει αυτός που θα είναι δίπλα σου και ειδικα ένας μήνας μην νομίζεις ότι είναι αρκετός!Απλώς τις περισσότερες φορές ακολουθάς το ενστικτό σου..
Τίποτα ρε συ μην μας ευχαριστείς κ αν θες κάποιον να μιλησεις εδώ η στο Msn μην διστασεις!Κοίτα να είσαι εσύ καλα και Smile η ζωή ειναι ωραία και μικρ΄η για να την χαραμίζουμαι σε στεναχώριες και άτομα που δεν αξίζουν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Werther

Νεοφερμένος

Ο Werther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Έμπορος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το κουνέλι το πνίγω κάθε φορά που ο κάφρος ο αδερφός μου θέλει στιφάδο. Πηγαίνω στο κονικλοτροφείο και ευχαριστιέμαι στο να αφαιρώ τη ζωή από αυτά τα μοβόρικα πλάσματα (όποιος έχει δει το Monty Python and the Holy Grail, πρόκειται για το Killer Rabbit). Μετά τα σφάζω, τα προσφέρω θυσία στο Σατανά και πηγαίνω στο χασάπη όπου ζητάω ένα απλό κοτόπουλο, ούτως ή άλλως δεν θα καταλάβει ο μικρός τη διαφορά.

(Με συγχωρείτε κιόλας αλλά δίνω αύριο και γελάω από σήμερα για το αυριανό αποτέλεσμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
το οτι με ειπε ανεραστη επειδη το καναμε μονο 2 φορες την εβδομαδα με πληγωσε παρα πολυ.

Λογικό είναι να σε πληγώσει βρε, κι εμένα θα με πείραζε!
Τι να πω πάντως... Μέρικοί άνθρωποι απλά δεν αξίζουν... Προφανώς υποκρινόταν τόσο καιρό για να έχει το φυκι φύκι και όταν είδε οτι δεν θα το έιχε τόσο συχνα όσο ήθελε τράβηξε για να βρει άλλη να κοροιδευει. Σκέψου οτι γλίτωσες απο έναν τέτοιο άνθρωπο. Για φαντάσου να το ανακάλυπτες μετά απο κανα χρόνο! Και μην σκέφτεσαι αυτό που σου είπε, τέτοιοι τύποι λένε διάφορα όταν δεν παίρνουν αυτό που θέλουν γιατί μάλλον τους ενοχλούν οι πολλές ορμόνες :mad:
Και μόνο το οτι δεν μπορούσε να σε χωρίσει πολιτισμένα και έπρεπε να σε βρίσει δείχνει την "ποιότητα" του χαρακτήρα του. Άλλωστε εμένα το 2 φορές την εβδομάδα μια χαρά μου φαίνεται. Εντάξει δεν είναι και Η συχνότητα, αλλά δεν είναι και λίγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χμ, νομίζω πως δεν γνωρίζω αρκετά πράγματα γύρω από την πρωην σχέση σου για να κρίνω το παιδί, οπότε... όπως και να χει πάντως :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Λογικό είναι να σε πληγώσει βρε, κι εμένα θα με πείραζε!
Τι να πω πάντως... Μέρικοί άνθρωποι απλά δεν αξίζουν... Προφανώς υποκρινόταν τόσο καιρό για να έχει το φυκι φύκι και όταν είδε οτι δεν θα το έιχε τόσο συχνα όσο ήθελε τράβηξε για να βρει άλλη να κοροιδευει. Σκέψου οτι γλίτωσες απο έναν τέτοιο άνθρωπο. Για φαντάσου να το ανακάλυπτες μετά απο κανα χρόνο! Και μην σκέφτεσαι αυτό που σου είπε, τέτοιοι τύποι λένε διάφορα όταν δεν παίρνουν αυτό που θέλουν γιατί μάλλον τους ενοχλούν οι πολλές ορμόνες :mad:
Και μόνο το οτι δεν μπορούσε να σε χωρίσει πολιτισμένα και έπρεπε να σε βρίσει δείχνει την "ποιότητα" του χαρακτήρα του. Άλλωστε εμένα το 2 φορές την εβδομάδα μια χαρά μου φαίνεται. Εντάξει δεν είναι και Η συχνότητα, αλλά δεν είναι και λίγο!

κι εμένα φυσιολογικό μου φαίνεται
ε΄χω μια φίλη που το κάνει 2 φορές τον μήνα, αν είσαι εσύ ανέραστη αυτή τί είναι???
Μην σκέφτεσαι και στεναχωριέσαι για ανθρώπους που δεν αξίζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
π.χ. Πάνος και κουνελίτσος:D σε πειράζω μην παρεξηγηθείς;)

Γιατί καλέ να παρεξηγηθώ? :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Werther:
Το κουνέλι το πνίγω κάθε φορά που ο κάφρος ο αδερφός μου θέλει στιφάδο. Πηγαίνω στο κονικλοτροφείο και ευχαριστιέμαι στο να αφαιρώ τη ζωή από αυτά τα μοβόρικα πλάσματα (όποιος έχει δει το Monty Python and the Holy Grail, πρόκειται για το Killer Rabbit). Μετά τα σφάζω, τα προσφέρω θυσία στο Σατανά και πηγαίνω στο χασάπη όπου ζητάω ένα απλό κοτόπουλο, ούτως ή άλλως δεν θα καταλάβει ο μικρός τη διαφορά.

(Με συγχωρείτε κιόλας αλλά δίνω αύριο και γελάω από σήμερα για το αυριανό αποτέλεσμα).


εσένα πρέπει να σε φοβάμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
μαλωναμε και ειχαμε χωρισει αλλες 3 φορες αλλα παντα αυτος εκανε το πρωτο βημα να με ξαναπλησιασει και εγω ετρεχα γιατι προλαβα και τον αγαπησα η χαζη.
ομως τωρα και να ερχοτανε παλι δεν μπορω να τον ξαναδω οπως πρωτα μετα την κουβεντα που μου ειπε με μειωσε παρα πολυ, μ΄εκανε να κλαψω και αυτο δεν μπορω να το συνχωρησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Γιατί καλέ να παρεξηγηθώ? :inlove:

ε δεν ξέρω πως μπορεί να το έπαιρνες:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
μαλωναμε και ειχαμε χωρισει αλλες 3 φορες αλλα παντα αυτος εκανε το πρωτο βημα να με ξαναπλησιασει και εγω ετρεχα γιατι προλαβα και τον αγαπησα η χαζη.
ομως τωρα και να ερχοτανε παλι δεν μπορω να τον ξαναδω οπως πρωτα μετα την κουβεντα που μου ειπε με μειωσε παρα πολυ, μ΄εκανε να κλαψω και αυτο δεν μπορω να το συνχωρησω..

άρα αφού χωρίζατε και τα ξαναβρίσκατε ήσουν σε μια αρρωστημένη σχέση γιατί αυτό δείχνει ,πως κάτι δεν πήγαινε καλά ανάμεσα σας, και μήπως είναι καλύτερο και για τους 2 σας που χωρίσατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
άρα αφού χωρίζατε και τα ξαναβρίσκατε ήσουν σε μια αρρωστημένη σχέση γιατί αυτό δείχνει ,πως κάτι δεν πήγαινε καλά ανάμεσα σας, και μήπως είναι καλύτερο και για τους 2 σας που χωρίσατε
Ακριβώς αυτό και δείχνει ότι δεν υπήρχε το βασικό (και για μένα προσωπικά το βασικότερο) πραγμα που πρέπει να υπάρχει σε μια σχέση EΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ και αυτό επηρεάζει γενικότερα την σχέση σε όλουσ τους τομείς ακόμα και στο κρεβάτι.Ισως και να το είπε και για να σε πληγώσει και αλλα χίλια δυο μπορεί αλλά δεν αξίζει να κάτσεις να το ψάξεις κακό στον εαυτό σου θα κάνεις!!Διέγραψέ τον και Go on!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
παιδια εγω χωρισα προχθες γιατι το καναμε μονο 2 φορες την εβδομαδα..δεν τον αφηνα παραπανω για να βεβαιωθω αν ηθελε εμενα η το σεξ απλα και τελικα αποδειχτηκε οτι ηθελε το δευτερο γιατι χωρισαμε..:(
μονο εγω ψαχνω μια σχεση που να εχω πρωτα απ ολα εναν ανθρωπο διπλα μου δικο μου και μετα ολα τ αλλα?

Θα ήθελα κι εγώ να παραθέσω την άποψή μου σχετικά με το παραπάνω ποστ της αγαπητής PowerZ!

Εσύ τι ήθελες από αυτή τη σχέση? Από ότι καταλαβαίνω και οι δύο το βλέπατε απλά και μόνο ως σεξ! Εσύ μάλιστα το μέτραγες κιόλας! Όταν δυο νέοι άνθρωποι έρχονται κοντά είναι φυσικό να μην ξεκολλάει ο ένας από τον άλλο ειδικά τον πρώτο καιρό! Και αυτό που κάνουν λέγετε έρωτας και όχι σεξ. Είναι κάτι το οποίο έρχεται μόνο του, δεν λες απλά «παμε» είναι μια έκφραση αυτών που νιώθεις για τον άλλο και αυτό οπωσδήποτε ΔΕΝ μετριέται !!! Αν εσύ δεν ήθελες κάποια στιγμή, μπορούσες πολύ απλά να του μιλήσεις... όχι να οριοθετείς... «2 φορές... ΟΚ! Την άλλη εβδομάδα πάλι!» δεν είναι αγγαρεία... Παρακάτω κάπου γράφεις ότι σου αρκούσαν οι 2 φορές την εβδομάδα... Αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να του αρκούσαν και αυτού!!! Και στο λεω ξανά! Του μίλησες ? Του είπες τις σκέψεις σου?
Αυτή την στιγμή δεν υπερασπίζομαι τον πρώην φίλο σου, αλλά δεν είμαι και μαζί σου. Πιστεύω ότι με το που σκέφτηκες απλά να θέσεις αυτό το όριο, έβαλες και ημερομηνία λήξεις στην σχέση σου. Μπορεί όντως ο πρώην φίλος σου να μην άξιζε, αλλά και η δική σου συμπεριφορά στην σχέση, με αυτά που λες παραπάνω και καταλαβαίνω εγώ, δεν ήταν και ότι καλύτερο. Ουσιαστικά το βλέπατε και οι δύο κάπως περίεργα το θέμα.
Δεν ξέρω πως θα πάρεις τα λόγια μου και σε καμία περίπτωση δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά απλά να σε προβληματίσω για να σκεφτείς λίγο παραπάνω και με άλλες παραμέτρους ότι σου συνέβη και να καταλάβεις πρώτα εσύ τι θέλεις απο μια σχέση και να το ζητάς!

Είναι απλά η άποψή μου.



ΥΓ. Δεν θα ήθελα να σχολιάσω τα λόγια του στον χωρισμό γιατί δεν ξέρουμε λεπτομέρειες, γενικά πάντως πιστεύω ότι τέτοια λόγια δεν χρειάζονται ότι και να έχει συμβεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω απόλυτα με Founes...Γενικά κάθε χωρισμός είναι σκληρός...αλλά γιατί έβαλες τέτοια όρια; Για να τσεκάρεις τι; Και μετά λες ότι χωρίζατε κάθε τρεις και λίγο; Μήπως υπήρχαν και άλλα προβλήματα; Και δεν ήταν μόνο το σεξουαλικό;

Δεν ξέρω βρε παιδιά αλλά εγώ προσωπικά δεν μπορώ να βάλλω όρια στις πόσες φορές θα γίνει...Και ειδικά στις αρχές είμαι κλεισμένη σε μια κρεβατοκάμαρα με το αγόρι μου!Τι σημαίνει; Ότι τον θέλω μόνο γι'αυτό ή με θέλει μόνο για το σεξ; Είναι το πλέον φυσιολογικό πράγμα....Δεν είναι για να τεστάρεις για ποιο πράγμα σε θέλει...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα δεν νομίζω οτι η κοπέλα είπε οτι το είχε βάλει όριο! Εγώ κατάλαβα οτι απλά αυτός ήταν ο μέσος όρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μα δεν νομίζω οτι η κοπέλα είπε οτι το είχε βάλει όριο! Εγώ κατάλαβα οτι απλά αυτός ήταν ο μέσος όρος!

Αφού βρε Michelle μου λέει

Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
το καναμε μονο 2 φορες την εβδομαδα..δεν τον αφηνα παραπανω για να βεβαιωθω αν ηθελε εμενα η το σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω και εγώ με τον Founes. Όταν είναι προγραμματισμένο και μετρημένο είναι λίγο παράξενο... απλά συμβαίνει όταν το θέλουν και οι δύο...
Τώρα αν ήταν ο καθημερινά μουγγός τύπος και η μόνη φράση που ήξερε να λέει ήταν "τι σου κάνω μανάρι μου" τότε καλώς έφαγε την κλωτσιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
η μοναδικη εκφραση που ηξερε να λεει ηταν "αν νοιαζεσαι για μενα εστω και λιγο ελα σπιτι μου να κανουμε σεξ"..
δηλαδη το να κανουμε κατι αλλο δεν το ηθελε με τιποτα.
σορι αλλα να ειμαι με καποιον για να με εχει μονο για να του φευγουν οι καυλες μπορω να βρω οπουδηποτε το δυσκολο ειναι να βρεις καποιον να σε νοιαζεται και να σε σκεφτεται και σε αλλες στιγμες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πόσο καιρό ήσασταν μαζί και γινόταν αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
3 μηνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
η μοναδικη εκφραση που ηξερε να λεει ηταν "αν νοιαζεσαι για μενα εστω και λιγο ελα σπιτι μου να κανουμε σεξ"..
δηλαδη το να κανουμε κατι αλλο δεν το ηθελε με τιποτα

κοίτα και εγώ συμφωνούσα με founes σύμφωνα με τα στοιχεία που είχες δώσει!
Με αυτά που λες τώρα, δεν νομίζω ότι χρειαζόταν να το "τσεκάρεις" για να καταλάβεις ότι αυτός ο άνθρωπος δεν σε έβλεπε σοβαρά. Αν αυτά σου έλεγε από την αρχή και έκανε, δεν υπήρχε λόγος να αμφιβάλλεις για τις διαθέσεις του...

Δεν νομίζω ότι κανένας εδωμέσα θέλει να στην πει ή να σε πικάρει και λογικό είναι να μην ξέρει κανείς, εκτος από εσάς τουσ δύο, τι συνέβη. Αλλά όταν λές μόνο
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
το καναμε μονο 2 φορες την εβδομαδα..δεν τον αφηνα παραπανω για να βεβαιωθω αν ηθελε εμενα η το σεξ

λογικό είναι να προκαλούνται κάποιες αντιδρασεις. Αν θες να δώσουμε καποια συμβουλη ή θες να μιλήσεις, προσπάθησε να μας δώσεις μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα. :) Αν πάλι θεωρείς ότι εισβάλλαμε σε ένα προσωπικό σου θέμα που δεν έχεις διάθεση να συζητήσεις,πες το, και no problem!;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top