Συχνότητα σεξουαλικών επαφών;

Πόσο συχνά κάνετε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Κάθε μέρα!

    Ψήφοι: 28 20.0%
  • 2-3 φορές την εβδομάδα!

    Ψήφοι: 65 46.4%
  • 1-2 φορές το μήνα!

    Ψήφοι: 15 10.7%
  • Σεξ; Τι είναι αυτό; Τρώγεται;;;

    Ψήφοι: 32 22.9%

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κουνελίνο αυτό το emoticon σου προτείνω ανεπιφύλακτα :P.



:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Βρε αφηστε την κοπελα να χαρει τον ερωτα της! :loveangel
Αν χαιρεται και αυτη και το αγορι της που κανουν τοσο συχνα σεξ, εμεις τι να ανακατευτουμε;! ;) Οπως εχουμε ξαναπει, στο σεξ ολα ειναι φυσιολογικα αν συμφωνουν και οι δυο.

Αντε...που την κανατε να ντραπει κιολας την κοπελα! :kill:

ζηλεύουν γι'αυτό το λένε:D



Να κι άλλα


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
έτσι~!`1 :kissing: :clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
e-stekoumenosδυστηχως δεν υπηρχε επικοινωνια.ο καθενας ελεγε το δικο του και το υπερασπιζομασταν μεχρι θανατου κανεις δεν εκανε πισω.για τετοιο κωλοεγωισμο μιλαμε!
και το κακο ειναι οτι τον βλεπω ακομη στους δρομους γιατι μενουμε στην ιδια περιοχη, οπως χθες βραδυ ηταν με την μηχανη και γω περασα απο διπλα του με το αυτοκινητο κοιταχτηκαμε αλλα κανεις δεν μιλησε η εκανε τον κοπο να πλησιασει..
με στεναχωρει παρα πολυ αυτη η κατασταση.σημερα επαθα και μικρο καταγμα στο ποδι και ειμαι αστα να πανε..πρεπει να κατσω ακινητη 15 μερες:(

Αυτό είναι τώρα το κομμάτι στο οποίο θα πρέπει να εστιάσεις την προσοχή σου,πως θα καταλογίσεις στον εαυτό σου δηλ τον χωρισμό αυτό.Εφόσον δεν είχατε επικοινωνία ένα είναι το σίγουρο ότι η σχέση αυτή ήταν πολύ κατώτερη μιας σχέσης που πραγματικά σου αξίζει και που θα σε έκανε ευτυχισμένη.Ωστόσο για να σε πικραίνουν τόσο τα λόγια του και η στάση ακόμα και μετά το χωρισμό δυστυχώς σημαίνει οτι κάπου βαθιά μέσα σου υποστηρίζεις κι εσύ την εκτίμηση που σου έκανε για τον εαυτό σου και κάτι τέτοιο είναι ότι το χειρότερο.Ο φίλος σου ήταν μάλλον ανεπαρκής για να σε καταλάβει και με ανάλογο τρόπο κι εσύ δεν ήσουν το πιο ταιριαστό άτομο γι αυτόν...αυτά συμβαίνουν ,όλοι οι άνθρωποι δεν ταιριάζουμε.Να χαίρεσαι με τον χωρισμό μιας και σε ελευθέρωσε απο μια σχέση κατώτερη των προσδοκιών σου.Στήριξε τον εαυτό σου με τις νέες σου επιλογές .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
λολ, τυχαία έψαχνα τα θέματα που έχω ανοίξει, και βλέπω οτι αυτό πήρε την κάτω βόλτα. Ας το "καθαρίσει" κάποιος moderator ρε παιδιά από τα άσχετα με το θέμα posts! Νομίζω μερικά πρέπει να πάνε στην συζήτηση για τις ερωτικές σχέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χμ, αναλογα τις περιοδους. καμια φορα 2 φορες τη μερα και καμια φορα 1 φορα το διμηνο ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Και εγω στην ιδια φαση με την giovanna.

Τωρα που δεν εχω δεσμο ειμαι σε αυτη τη φαση αναμονης...Αντε με καμια πρωην που δεν εχει και αυτη δεσμο..Αντε με κανενα τυχερο...

Αλλα οταν εχω δεσμο τουλαχιστον 5 φορες την εβδομαδα. Γιάυτο και δεν ψηφισα κατι στη δημοσκοπιση...

Κοβεται το sex? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καθε μερα!!!!!!!!:redface::D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από io-io:
Καθε μερα!!!!!!!!:redface::D:clapup:

bunny, δική σου!:clapup: Πλάκα κάνω φυσικά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Φθινουσα :D

Παντως οπως ειπαν οι περισσοτεροι, αλλοτε θες πιο συχνα αλλοτε λιγοτερο. Αναλογα με τις διακυμανσεις της λιμπινο κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγω παλι δεν πνίγω κουνέλια.... :P:P:P

αν με ρωτήσετε για σεξ όμως, είναι μια άλλη ιστορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
εγω παλι δεν πνίγω κουνέλια.... :P:P:P

αν με ρωτήσετε για σεξ όμως, είναι μια άλλη ιστορία :P


τα κανεις μονο στιφάδο? :P
η τα εκτρέφεις κιόλας? πες μου άμα είναι γιατί έχω μερικά σπίτι που χρειάζονται φροντίδα...
νομίζω το post για sex μιλάει, δεν είμαι και σίγουρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
LOL! Φυσικά αναφέρομαι στο sex. Tα κουνέλια τα πνίγουμε άλλη φορα :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Όταν είμαι ερωτευμένη, όπως τώρα..., προσπαθώ να δημιουργώ τις συνθήκες..., για να βρίσκομαι όσο περισσότερο γίνεται, μαζί του σε τρυφερά "τετ ά τετ..." που βέβαια έχουν αποτέλεσμα το sex, συχνά και περισσότερες από μία φορά την ημέρα.

Όταν όμως δεν είμαι ερωτευμένη, η σεξουαλική μου ζωή, αλλάζει εντελώς...
Σε τέτοιες περιόδους, θα έλεγα πως πέφτω σε ερωτική αδράνεια..., μπορώ να πω μάλιστα,
πως το ξεχνώ τελείως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Delphine

Νεοφερμένος

Η Delphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Το κουνέλι δεν το πνίγω, διότι τυγχάνω φιλόζωη.

Αν ρωτάτε για την συχνότητα που κάνω σεξ, ε, once a day, at least... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Για να βρεθώ ερωτικά με κάποιον πρέπει πρώτα να με .... εγκεφαλικά:redface: ..αφού γίνει αυτό, κάνω σχέση και αφού κάνω σχέση και γουστάρω πολύ τότε ...πολύ συχνά;) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Λενε οτι αν η γυναικα εχει παει μονο με σενα μπορει να σε κερατωσει πιο ευκολα αλλα εγω δε γουσταρω να εχει εμπειριες γιατι θα σπαζομουνα εαν ηξερα ποιος ειναι και ειδικα αν ηταν φιλος μου απο παλια και μου τον εδειχνε η ιδια σε μια καφετερια που πηγαμε για καφε τοτε ισως να της το λεγα το αντιο χωρις δευτερη κουβεντα

Γενικα οι αισθηματισμοι οι ρομαντισμοι και τα κοπλιμεντα ειναι ξεπερασμενα,στο ετος 2006 εχουν αλλαξει πολλα,η αγαπη ειναι ενα δυσκολο αισθημα και αυτοι που αλλαζουν συνεχως συντροφους δε το καλλιεργουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από SeCtoR:
Γενικα οι αισθηματισμοι οι ρομαντισμοι και τα κοπλιμεντα ειναι ξεπερασμενα,στο ετος 2006 εχουν αλλαξει πολλα,η αγαπη ειναι ενα δυσκολο αισθημα και αυτοι που αλλαζουν συνεχως συντροφους δε το καλλιεργουν

Μα γιατι να ειναι? :mad: Ποιος ειπε οτι τα κοριτσακια -ισως και τα αγορακια- που ζουμε στο 2006 δεν εχουμε αναγκη απο κατι τετοιο? :confused: (Αλλο θεμα, αλλα με "ενοχλει" να το ακουω.. :/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
καθε μερα κανει καλο φευγουν κ οι πονοκεφαλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από SeCtoR:
αλλα εγω δε γουσταρω να εχει εμπειριες γιατι θα σπαζομουνα εαν ηξερα ποιος ειναι και ειδικα αν ηταν φιλος μου απο παλια και μου τον εδειχνε η ιδια σε μια καφετερια που πηγαμε για καφε τοτε ισως να της το λεγα το αντιο χωρις δευτερη κουβεντα

Σημασία δεν έχει ποιον είχε παλιά αλλά με ποιον είναι τώρα και για ποιο λόγο είναι!.Σημασία δεν έχει το παρελθόν αλλά με ποιον θέλει κάποια/ος να είναι και τώρα και στο μέλλον 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top