Σχολιασμός φθηνών laptops

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν ρωταμε πωλητες ή ακομα παραπανω πωλητριες και ειδικα ξανθες για λαπτοπ..

:D

ασε,,με κατι τετοια δεν παταω ποτε σε μαγαζι multirama ή ακομα χειροτερα πλαισιο..
αυτα τα παπαγαλακια -πωλητες ειναι θλιβεροι
απορω,,γιατι τους πληρωνουνε?

μονο αν ρωτησεις κανα τεχνικο μεσα..και αυτοι παλι ειναι αμιλητοι,,φοβουνται αυτους που ξερουν απο υπολογιστες

επισης για να μου βγαλει το σκληρο ηθελαν 15 ευρω για 4 βιδουλες. ομαγκαντ.
για μερικα κλικθυμαμαι οταν πρωτοηπρα το pc..χρονιαα πισω
για ρυθμιση εικονικης μνημης εσκασα 20 ευρω

δεν μιλαμε για επαναγκατασταση windows,,εκει φευγει 200αρι..
να ναι καλα το google που δεν χρειαζεται να πηγαινουμε εκει..

αλλα απορω,,υπαρχουν ακομ ατομα που πανε και τα σκανε εκει στα service?για τετοια θεματα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
το πλαισιο εχει μαναρακια ρε. αστα να μιλανε. :$
μου κανουν και εκπτωση-δωρα. :$

γενικα παντως εχω καταλαβει πως δεν ενδιαφερονται για τις αναγκες των καταναλωτων, να κανουν συγκρισεις κτλ. τους νοιαζει να πουλουουν αυτο που θελουν.

ενω εσυ μια χαρα συγκρισεις εκανες χωρις να κερδισεις κατι. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ενω εσυ μια χαρα συγκρισεις εκανες χωρις να κερδισεις κατι. <3
μονο την συμπαθια σου..ισως..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
με πηραν τηλ απο μουλτιραμα, κ λογω ελλειψη αποθεματος μ ειπαν αν θελω να πααρω ενα ανοιγμενο, εξω απο το κουτι, π εχουν στ ραφι. δεν εχει προβλημα μ ειπε και η εγγυηση θα ειναι κανονικα οταν το λαβω. λογω τ οτι ειναι εκτος κουτιου μ τ αφηνουν στα 470.
δεχτηκα...εκανα καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εδωσες λεφτα?:hmm:
(δεν θα ξαναφερουν σε ιδια τιμη?)
γιαυτο δεν παω στα μαγαζια αυτα,,μπορει να ειναι οκ
αλλα εγω δεν θα το επαιρνα παντως..(αποψεις ειναι αυτες βεβαια)
τοσα λεφτα σε ανοιγμενο λαπτοπ απο ραφι που εχουν πιασει τοσα δαχτυλα ,,με τιποτα..

οταν σου λεω παρε eshop,,ξερω τι σου λεω..(αυτοι δεν εχουνε ραφια απλα,,ή πακετο ή δεν εχουν..)
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.904705

https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.904681&sid=1

δεν πειραζει,,μια χαρα πρεπει να ειναι αν δεν λειτουργησε ποτε ή ελαχιστα,,βασικα και εχει κανονικη εγγυηση..
αλλα μην εμπιστευεσαι τα μαγαζια πλαισιο μουλτιραμα κλπ που λενε-εχουμε μονο σε μαγαζια τα ταδε προιοντα αποθεματα ραφιου κλπ μπουρδες..
βρωμαειι..

αντε καλη τυχη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δεν πληρωσα, αντικτβολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το κουτι του το εχουν υποθετω,,μεσα θα ειναι,,κοιταξε ολα τα χαρτια κλπ

αντε καλοριζικο..και κοιταξε πολυ καλα για γρατσουνιες και οποιοδηποτε προβλημα,,ψύρισε το..
μην ξεφυγει τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
οκ, θα το τεσταρω.
παντως αν κρινω απο 3 μαγαζια π πηγα κ ειδα για λαπτοπ, κανενα δε φαινοταν να εχει φθορα. δεν αφηνουν τα μαχανηματα να τα φθειρουν οι πελατες. με την εννοια γρατζουνια,πληκτρα κτλ.

επειδη θα ερθει στ σπιτι, με κουριερ η καποιον απο μουλτιραμα, δεν ξερω, μπορω αν πχ εχει γρατζουνιες να μη το πρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ε,,αφου δεν εχεις δωσει λεφτα,,βεβαια..

αυτη ειναι η εννοια της αντικαταβολης

μονο αν σου κανει το παιρνεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
βασικά δεν ισχύει αυτό πάντα. Πρέπει να έχει γίνει συνεννόηση με το κατάστημα από πριν. Κάποιες κούριερ δεν το δέχονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
θα με σκοτωουν αν δεν τους δινω λεφτα; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ειμαι περιφανηηηηη

εστειλα με μειλ το:
Καλησπέρα σας.
Χτες ενημερθηκα άπό έναν υπάλληλό σας ότι λόγω έλλειψης του μοντέλου θα μου σταλεί αν επιθυμώ ένα ανοιχτό μοντέλο. Δέχτηκα και τώρα βλέπω πως το μοντέλο υπάρχει σε κάποια καταστήματα μουλτιραμα. Γιατί λοιπόν να μου αποσταλει ενα ανοικτο; Μπορει να εχει υποστει εσωτερικες η εξωτερικες φθορες. Δεδομενου λοιπον του οτι υπαρχει σε καταστηματα σας και δεν ενημερωθηκα περι τουτου, επιθυμω την ακυρωση της παραγγελιας. Δεν προτιθεμαι να πληρωσω, λογω της ελλειπους ενημερωσης εκ μερους σας. Ας διακοπει εδω η διαδικασια. Ευχαριστω.

(νε, βαρεθηκα τουςτονους :Ρ)
και πηρα τηλ

ο κυριουλης μου ειπε με ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ οτι δε μου σταλλθηκε εκθεσιακο κομματι κτλ. τελικα λεει αν δενεπιθυμω να το παρω να κανω αρνηση παραλαβης. αυτο θα κανω και δεν επιβαρυνομαι κατι.

ξενερα σκετη. θα σου στειλουμε ανοκτο, ειναι κλειστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τελικα δεν καταλαβα..
θα σου στειλουνε κλειστο απο αλλο μαγαζι ή το ακυρωσες?

(μπραβο τσαμπουκας:D:D ετσι θελουν;))

αν το ακυρωσες.
παρτο απο το πλαισιο ή το eshop

εχει και αυτο με λιγο κατωτερο επεξργαστη αλλα 6 γιγα ραμ και 640 δισκο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δεν ξερω τι σκατα εστειλαν.ο ενας ετσι ο αλλος γιουβετσι. θα κανω αρνηση παραλαβης αυριο που θα το φερει το παιδι (δε γινεται να μην ερθει, λεει)
ρε συ απο πλαισιο στα 503 ευρω πως θα το πληρωσω; νο καρτα. και αν βαλω να παει στο καταστημα πληρωνω τη τιμη τ καταστηματος, σωστα; e-shop δε θελω,, μου επιξαν ηδη μαλακια. γνκ πλεον δε θελω αγορα μεσω νετ.

(το νεο μοντελο γτ μ το εβαλες; βαλε μονο οποιο θεωρεις καλυτερο απο το αλλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ρε συ απο πλαισιο στα 503 ευρω πως θα το πληρωσω; νο καρτα
οπως θα πληρωνες στο μουλτιραμα..

αγορα μεσω νετ δεν σημαινει τιποτα,,παρε τους τηλεφωνο αν θες.

αντικαταβολη ολοι δεχονται νομιζω..

δες εδω

eshop παντως εχω παρει απειρα πραγματα..και ποτε κανενα προβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
λεω να αγορασω αυτο.Νμζ ειναι value for money
πιο πολυ το θελω να γραφω κανα προγραμμα(C,C++) και να βλεπω ταινιες σε ταξιδια με το τραινο

δεν μπορω να καταλαβω ποσες ωρες θα εχει αυτονομια.Γενικα για την accer τι εχετε ακουσει?
ποια η αποψη σας για το μηχανημα???

αποψεις παρακαλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για την acer εχω ακουσει τα καλητερα και τα χειροτερα! Προσωπικα εχω καταληξει, απο την μικρη μου πειρα μεσω μηχανιματων φιλων, πως τα acer ειναι κορονα-γραμματα... Η θα σου βγει σκυλι, ή θα σε πουλισει πολυ φτηνα...

Τωρα, εφοσων το θες για προγραμματισμο, δεν θα σου προτινα το συγκεκριμενο... με 1,5gh που πας ρε καραμιτρο; βασικα, μεγαλη συμασια, παιζει το τι επιπεδου προγραμματισμο θα κανεις... Ασχολεισε απο μονος σου, θες ισα-ισα καμια εργασια σχολης, θες κατι πιο επαγκελματικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
οχι μωρε soft πραγματα για την σχολη θα κανω
στην χειροτερη (που δεν προκειται να γινει ποτε) να τρεξει matlab


σε οτι αφορα τα free dos που λεει δεν νμζ να υπαρχει θεμα και να μηξν μπορω να του εγκαταστησω win 7 σωστα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
λεω να αγορασω αυτο.Νμζ ειναι value for money
πιο πολυ το θελω να γραφω κανα προγραμμα(C,C++) και να βλεπω ταινιες σε ταξιδια με το τραινο

δεν μπορω να καταλαβω ποσες ωρες θα εχει αυτονομια.Γενικα για την accer τι εχετε ακουσει?
ποια η αποψη σας για το μηχανημα???

αποψεις παρακαλω!

Αν το θέλεις πιο πολύ για multimedia χρήση, προτείνω tablet σε παρόμοιες διαστάσεις οθόνης (αν και προσωπικά δεν τα προτιμώ). Το πληκτρολόγιο σε τετοιο μέγεθος netbook είναι απελπιστικά μικρό. Σκέψου το. ;)

Όσον αφορά την μάρκα, μου έχει συμβεί σε λαπτοπ να σπάσει η βάση της οθόνης (γενικά ελάχιστη χρήση) :mad:

σε οτι αφορα τα free dos που λεει δεν νμζ να υπαρχει θεμα και να μηξν μπορω να του εγκαταστησω win 7 σωστα???

Μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ο κυριούλης άφαντος εχτες. υποτιθεται χτες θα ερχοταν. σημερα με πηρε τηλ κ μου λεει ''εχουμε ενα δεμα, το θελετε;''. μα τοσο τους φοβισα; :P

τεσπααα, μια αποψη για αυτα; https://www.multirama.gr/products/compare?catid=010200&pid=0682178&pid=0694794
η αληθεια ειναι οτι εχω το παλιο λαπτοπ εξου και το καθηστερω και σας πρηζω μονιμως :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top