Σύντομη διακοπή στις 3:00 (8/5/2008)

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σήμερα (ή άυριο, όπως το πάρει κανείς :P) στις 3 τα ξημερώματα θα διακόψουμε τη λειτουργία μας για 2 ώρες το πολύ (εκτός απροόπτου), για να πραγματοποιήσουμε μια σημαντική αναβάθμιση στην έκδοση της PHP που τρέχει ο server.
Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και ελπίζουμε η διακοπή να είναι όσο γίνεται πιο σύντομη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η αναβάθμιση ολοκληρώθηκε επιτυχώς.
Αν παρατηρήσετε οποιαδήποτε δυσλειτουργία, παρακαλώ να την αναφέρετε, ούτως ώστε να διορθωθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Από το μεσημέρι μέχρι και τις 17.30 που προσπάθησα τελευταία φορά δεν μπορούσα να ανοίξω τη σελίδα.....μόνο εγώ;:confused: ή έχει να κάνει κάτι με τη σελίδα;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κι εγώ δεν μπορούσα να μπω έτσι στα κλεφτα,έμπαινα στο site,πάταγα νεα μηνύματα και μετά μου έβγαζε ο internet Explorer δεν μπορεί να εμφανήσει τη σελίδα:hmm::hmm::hmm:Αυτό ήταν;δεν το είχα προσέξει καν το θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κι εγώ δεν μπορούσα να μπω έτσι στα κλεφτα,έμπαινα στο site,πάταγα νεα μηνύματα και μετά μου έβγαζε ο internet Explorer δεν μπορεί να εμφανήει τη σελίδα:hmm::hmm::hmm:Αυό ήταν;δεν το είχα προσέξει καν το θέμα!


Ναι ακριβώς έτσι....επομένως δεν είχα μόνο εγώ το πρόβλημα να υποθέσω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υπήρξε ένα σύντομο πρόβλημα το μεσημέρι, άσχετο με την προαναφερθείσα αναβάθμιση, nothing to worry about. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ok boss:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top