Τάντρα

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Κοίτα τι μαθαίνει κανείς  8)
κουμπάρα αδυνατώ να το πιστέψω ότι δεν το ήξερες ;). Εδώ ξέρεις το ταντρικό, όπως έχεις πει αλλού! :thumbsup: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
κουμπάρα αδυνατώ να το πιστέψω ότι δεν το ήξερες ;). Εδώ  ξέρεις το ταντρικό, όπως έχεις πει αλλού! :thumbsup: ;)

τί είναι αυτό πάλι??? :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
τί είναι αυτό πάλι??? :wacko:

Το ταντρικό...αχχχχχχχχχ....είναι σαν το κάμα σούτρα με τεχνικές για το σεξ...μου έχουν πει μερικές και είναι κόλαση...Στόχος είναι βέβαια να αργείς τον οργασμό όσο περισσότερο μπορείς και όταν θα κάνεις την έκρηξη θα είναι πολύ μεγάλη 8) Γι'αυτό και ζήτησα από την κουμπάρα nv αυτό το βιβλίο...Να τις μάθω όλες τις τεχνικές....βέβαια μέχρι τότε να έχουμε βρει και άντρα να της κάνουμε :tongue: 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Το ταντρικό...αχχχχχχχχχ....είναι σαν το κάμα σούτρα με τεχνικές για το σεξ...μου έχουν πει μερικές και είναι κόλαση...Στόχος είναι βέβαια να αργείς τον οργασμό όσο περισσότερο μπορείς και όταν θα κάνεις την έκρηξη θα είναι πολύ μεγάλη  8) Γι'αυτό και ζήτησα από την κουμπάρα nv αυτό το βιβλίο...Να τις μάθω όλες τις τεχνικές....βέβαια μέχρι τότε να έχουμε βρει και άντρα να της κάνουμε  :tongue:  8)

Τάντρα δεν λέγεται ? αν δεν κάνω λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Το ταντρικό...αχχχχχχχχχ....είναι σαν το κάμα σούτρα με τεχνικές για το σεξ...μου έχουν πει μερικές και είναι κόλαση...Στόχος είναι βέβαια να αργείς τον οργασμό όσο περισσότερο μπορείς και όταν θα κάνεις την έκρηξη θα είναι πολύ μεγάλη 8) Γι'αυτό και ζήτησα από την κουμπάρα nv αυτό το βιβλίο...Να τις μάθω όλες τις τεχνικές....βέβαια μέχρι τότε να έχουμε βρει και άντρα να της κάνουμε :tongue: 8)
Ρε κοπελιά γίνε πιο συγκεκριμένη...τίτλος,εκδόσεις κτλ :rofl:Μην πετάς έτσι μια κουβέντα.Εμείς που δεν την έχουμε κουμπάρα(και τώρα τλτ δεν έχουμε κι άντρα δλδ)τι θα κάνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Ρε κοπελιά γίνε πιο συγκεκριμένη...τίτλος,εκδόσεις κτλ :rofl:Μην πετάς έτσι μια κουβέντα.Εμείς που δεν την έχουμε κουμπάρα(και τώρα τλτ δεν έχουμε κι άντρα δλδ)τι θα κάνουμε;

Συναιτεράκι μην στεναχωριέσαι στο βρήκα...
1) ΤΑΝΤΡΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΕΞ . Τιμή: 8,50 € Εκδόσεις: ΡΕΜΠΕΛ
2) ΤΑΝΤΡΑ Η ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ . Tιμή: 12,00 €,10,80 €, έκπτωση 10% Εκδόσεις: ΕΣΟΠΤΡΟΝ
3) ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΝΤΡΑ Tιμή 13,32 € Εκδόσεις ΚΕΔΡΟΣ
Μπορείς να τα βρείς σε γνωστά βιβλιοπολεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιάννης: Νομίζω ότι λέγεται και τάντρα.-αν και νομίζω ότι χρησιμοποιείται για την θρησκεία που υπάρχει-...σαν παράγωγο  νομίζω ότι ισχύει το ταντρικό σεξ...τώρα σωστά λάθος δεν ξέρω...αλλά μια χαρά το καταλάβατε  8)  :tongue:

Κλέφτρα: ʼντε, επειδή έχω κέφια θα στο κάνω δώρο εγώ να το διαβάσεις  8) Αφού πρώτα το κάνω πρακτική σε κάνέναν άντρα για να δω με τα μάτια μου για τα θεαματικά αποτελέσματα που υπόσχεται  8)

ουφ...τι λέω μεσημεριάτικα η γυναίκα  :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Συναιτεράκι μην στεναχωριέσαι στο βρήκα...
1) ΤΑΝΤΡΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΕΞ . Τιμή: 8,50 € Εκδόσεις: ΡΕΜΠΕΛ
2) ΤΑΝΤΡΑ Η ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ . Tιμή: 12,00 €,10,80 €, έκπτωση 10% Εκδόσεις: ΕΣΟΠΤΡΟΝ
3) ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΝΤΡΑ Tιμή 13,32 € Εκδόσεις ΚΕΔΡΟΣ
Μπορείς να τα βρείς σε γνωστά βιβλιοπολεια
Τhanks!Έκανες μια μικρή έρευνα για μένα :thumbsup:΄ή όχι μόνο;Θα τα αγοράσεις κι εσύ έτσι παραδέξου το δεν είναι ντροπή :redface:Εγώ πάντως θα ψάξω για το 2,την υπέρτατη κατανόηση(αν είναι να κάνω κάτι ας το κάνω σωστά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Γιάννης: Νομίζω ότι λέγεται και τάντρα.-αν και νομίζω ότι χρησιμοποιείται για την θρησκεία που υπάρχει-...σαν παράγωγο νομίζω ότι ισχύει το ταντρικό σεξ...τώρα σωστά λάθος δεν ξέρω...αλλά μια χαρά το καταλάβατε 8) :tongue:

Κλέφτρα: ʼντε, επειδή έχω κέφια θα στο κάνω δώρο εγώ να το διαβάσεις 8) Αφού πρώτα το κάνω πρακτική σε κάνέναν άντρα για να δω με τα μάτια μου για τα θεαματικά αποτελέσματα που υπόσχεται 8)Φιλενάδα ευχαριστώ αλλά όπως βλέπεις θα αγοράσω δικό μου(βιβλίο όχι άντρα) έτσι ώστε να μπορώ να το σημειώνω,υπογραμμίζω με μαρκαδόρο φλούο κλπ.Πάντως αν το δοκιμάσω θα σου γράψω να ανταλλάξουμε εμπειρίες ;)

ουφ...τι λέω μεσημεριάτικα η γυναίκα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λοιπόν...αφού διάλεξες το 2ο εγώ θα διαλέξω το πρώτο....και θα κάνουμε ανταλλαγή σημειώσεων 8) Βρε Γιάννη δεν πέρνεις το τρίτο να μην μας ξεφύγει καμία γνώση επι του θέματος 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Λοιπόν...αφού διάλεξες το 2ο εγώ θα διαλέξω το πρώτο....και θα κάνουμε ανταλλαγή σημειώσεων 8) Βρε Γιάννη δεν πέρνεις το τρίτο να μην μας ξεφύγει καμία γνώση επι του θέματος 8)
ok.Θα γίνουμε εξπέρ στο τάντρα κι ας μην έχουμε κανέναν άντρα...... :bleh: :bleh:
Ποιηματάκι απελπισίας....(το οποίο φυσικά δεν ισχύει για τον Γιάννη μην παρεξηγηθούμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Θα γίνουμε εξπέρ στο τάντρα κι ας μην έχουμε κανέναν άντρα...... :bleh: :bleh:

:thumbsup: :thumbsup: :D :D :D :D :D
Μήπως όμως πρέπει να βρούμε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
:thumbsup: :thumbsup: :D :D :D :D :D
Μήπως όμως πρέπει να βρούμε; :hmm:
Ναι βρε μην ανησυχείς.Ούτως ή άλλως σε όλες τις διδακτικές μεθόδους πρώτα κάνεις θεωρία και μετά πρακτική.... :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
hello!!!!!!!!!!!!!!!! :hello: :hello:
Ήρθα να λυσω απορίες όσο μπορώ!

Το τάντρα είναι ινδική φιλοσοφία για την ζωή και ένα μέρος της αναφέρεται στο ταντρικό σεξ, που όπως είπε και η κουμπαρα, έχει ως σκοπό την παράταση της σεξουαλικής απόλαυσης και του οργασμού. Το τάντρα στην φιλοσοφία μοιάζει με την γιόγκα(η οποία επίσης δεν είναι μόνο γυμναστική αλλά κρύβεται ολοκληρη φιλοσοφία από πίσω της), αλλά πρεσβεύει ότι η πνευματική ολοκλήρωση συμπορεύεται με την σωματική ολοκλήρωση και ότι και τα δύο χρειάζονται για να ολοκληρωθεί ο άνθρωπος.

Τώρα, από σεξουαλικές τεχνικές έχει διάφορες ενδιαφέρουσες, που θέλουν αρκετή εξάσκηση με τον παρτενερ και φυσικά το ζευγάρι να είναι "δεμένο" και συναισθηματικά. Ο τραγουδιστής Sting είναι οπαδός του τάντρα και του ταντρικού σεξ(τυχερή η γυναικα του!!!!)

Βοήθησα καθόλου??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
To σημείο που πρέπει να σας αγοράσω τα βιβλιά απο που ήρθε ?Δεν πειράζει ότι θέλετε κορίτσια και τάντρα θα σας πάρω και κότερα και αυτοκίνητα. Περιμένω την εξόφληση απο την michelle και μετά θα σας πάρω και τα 3 βιβλία άπο 2 φορές για να τα έχεται διπλά και μαζί με αυτά τα 2 καινούργια :
Τάντρα η αυτοκρατορία αντεπιτήθετε
και Τάντρα 2 η εκδίκηση των τζενται :)
Ευχαριστημένες? αν όχι θα σας παρω και την συλλογή του Λιακόπουλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
To σημείο που πρέπει να σας αγοράσω τα βιβλιά απο που ήρθε ?Δεν πειράζει ότι θέλετε κορίτσια και τάντρα θα σας πάρω και κότερα και αυτοκίνητα. Περιμένω την εξόφληση απο την michelle και μετά θα σας πάρω και τα 3 βιβλία άπο 2 φορές για να τα έχεται διπλά και μαζί με αυτά τα 2 καινούργια :
Τάντρα η αυτοκρατορία αντεπιτήθετε
και Τάντρα 2 η εκδίκηση των τζενται  :)
Ευχαριστημένες? αν όχι θα σας παρω και την συλλογή του Λιακόπουλου

Βρε yiannis μην ξοδεύεσαι! Σου έχω καλύτερη προσφορά: πάρε μου μια βιλλίτσα δίπλα στο κύμα και τους κάνω ταχύρρυθμα εντατικά προφορικά μαθήματα!!!! :thumbsup: :D :D

Σύμφωνοι? Κλείσαμε?? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ να μάθω κι άλλες τεχνικές θέλω...ξέρω ήδη δύο 8) Οπότε...με βίλλα ή χωρίς...θέλω ή βιβλία να μελετήσω, ή προφορικά μαθήματα και έναν άντρα για να κάνω πρακτική για να δώ αν έμαθα καλά την θεωρία!Όχι εσένα Γιάννη...εσύ είσαι αλλού 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
και τις τεχνικές θα σου μάθουμε και τον κουμπάρο τον άρχοντα σου δίνουμε! :thumbsup: Είδες????? Καθε επιθυμία σου διατάγη μας!!! :D :D :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με κακομαθαίνεται! :tongue:
Καλά....κάτσε να δεχτεί ο ʼρχοντας...αμέσως μου τον δίνεται...άποψη αυτός δεν θα εκφέρει :tongue: 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Εαν τεθεί ζήτημα ενσωμάτωσης και των δικών μου τεχνικών επάνω στο τάντρα τότε κάτι μπορεί να γίνει... ειδάλλως τσουτσου καπούτ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top