Τέλεια ονόματα για τέλειους σκύλους

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μια φορά πηγαίναμε βόλτα με τον καλό μου και βλέπουμε ένα νεαρό με ένα πολύ όμορφο ΜΑΥΡΟ σκύλο.
Τον ρωτάω "Πως τον λενε?".

Και τι μου απάντησε?

-Μπάρακ!

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει το gilda!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Αυτός είναι ο συγκάτοικός μου τα τελευταία τρια περιπου χρονια... Μεγάλος απατεώνας, ανοίγει το ψυγείο μόλις βρεθεί μόνος στο σπίτι, κάνει τον κοιμισμένο όταν καταλαβαίνει ότι ετοιμάζομαι να τον κάνω μπάνιο, μαδάει σαν άσπρο πυροτέχνημα όλες τις εποχές του χρόνου αλλά είναι το καλύτερο παρεάκι του κόσμου!

Το όνομά του είναι Σάνο, από έναν ήρωα ενός anime που μου άρεσε πολύ. Του ταίριαξε γάντι γιατί ο Sano του καρτούν ήταν τσαμπουκάς, λιχούδης και φρούσε πάντα άσπρα ρούχα...και άλλωστε σε σκυλί ράτσας Ιαπωνικό Spitz γίνεται να μη δώσεις όνομα απο anime???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Sano_Xmas.jpg
    Sano_Xmas.jpg
    113.9 KB · Εμφανίσεις: 195
Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αυτός είναι ο συγκάτοικός μου τα τλευταία τρια περιπου χρονια... Μεγάλος απατεώνας, ανοίγει το ψυγείο μόλις βρεθεί μόνος στο σπίτι, κάνει τον κοιμισμένο όταν καταλαβαίνει ότι ετοιμάζομαι να τον κάνω μπάνιο, μαδάει σαν άσπρο πυροτέχνημα όλες τις εποχές του χρόνου αλλά είναι το καλύτερο παρεάκι του κόσμου!

Το όνομά του είναι Σάνο, από έναν ήρωα ενός anime που μου άρεσε πολύ. Του ταίριαξε γάντι γιατί ο Sano του καρτούν ήταν τσαμπουκάς, λιχούδης και φρούσε πάντα άσπρα ρούχα...και άλλωστε σε σκυλί ράτσας Ιαπωνικό Spitz γίνεται να μη δώσεις όνομα απο anime???:D

Ωραιος!:D Να σου ζησει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολύ το όνομα Λίζα. Και σε άνθρωπο μου αρέσει. Βγάζει κάτι γλυκό. :-)

Έλεγα έτσι την σκυλίτσα μου πριν της ρίξουν φόλα και πεθάνει :(( Έκτοτε δεν ξαναπήρα σκυλάκι :(( αν και τώρα σκέφτομαι πάλι σοβαραααά να πάρω μια σκυλίτσααααααα !!!:redface:

Αυτός είναι ο συγκάτοικός μου τα τελευταία τρια περιπου χρονια... Μεγάλος απατεώνας, ανοίγει το ψυγείο μόλις βρεθεί μόνος στο σπίτι, κάνει τον κοιμισμένο όταν καταλαβαίνει ότι ετοιμάζομαι να τον κάνω μπάνιο, μαδάει σαν άσπρο πυροτέχνημα όλες τις εποχές του χρόνου αλλά είναι το καλύτερο παρεάκι του κόσμου!

Το όνομά του είναι Σάνο, από έναν ήρωα ενός anime που μου άρεσε πολύ. Του ταίριαξε γάντι γιατί ο Sano του καρτούν ήταν τσαμπουκάς, λιχούδης και φρούσε πάντα άσπρα ρούχα...και άλλωστε σε σκυλί ράτσας Ιαπωνικό Spitz γίνεται να μη δώσεις όνομα απο anime???:D

Πολύ ωραίο σκυλάκιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!κουκλί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αυτή η ράτσα σκύλων είναι από τις αγαπημένες μου. Αν αποκτήσω ποτέ έναν τέτοιο σκύλο θα τον ονομάσω Κιλιμάντζαρο...για ευνόητους λόγους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει το gilda!

Εμένα το Deutsch Lover.. μπουχαχχαααχαχαχα


Ψαραδέλλη με το καλό να τον πάρεις. Θα περάσει τέλεια μαζί σου, είμαι σίγουρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμένα το Deutsch Lover.. μπουχαχχαααχαχαχα

οχι! :pfff: μου αρεσει το γκιλντα ( με γερμανικη προφορα) γτ μου μοιαζει με το χιντα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Α εγώ λέγομαι Τζίλντα! Και μου αρέσει πολύ για σκυλάκι!
(Για να σας πω την αλήθεια, το νικ μου, το διάλεξα επειδή στη γειτονιά μας έχουμε ένα πανέμορφο σκυλάκι, τη Τζίλντα. Το λατρεύουμε. Την ταίζουμε, την χαιδεύουμε, παίζουμε κτλ. Ο δε αρραβωνιαστικός μου, πήρε τη βούρτσα των μαλλιών μου (την οποία του έδωσα με χαρά), και πηγαίνει κάθε μέρα μετά το φαγητό της και τη χτενίζει. ).

Τζίλντα ολέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Α εγώ λέγομαι Τζίλντα! Και μου αρέσει πολύ για σκυλάκι!
(Για να σας πω την αλήθεια, το νικ μου, το διάλεξα επειδή στη γειτονιά μας έχουμε ένα πανέμορφο σκυλάκι, τη Τζίλντα. Το λατρεύουμε. Την ταίζουμε, την χαιδεύουμε, παίζουμε κτλ. Ο δε αρραβωνιαστικός μου, πήρε τη βούρτσα των μαλλιών μου (την οποία του έδωσα με χαρά), και πηγαίνει κάθε μέρα μετά το φαγητό της και τη χτενίζει. ).

Τζίλντα ολέ!

το σκυλακι στο αβαταρ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Όχι αυτός είναι δικός μας, ο Μιλού! (Από το Τεν Τεν το πήραμε).
Κούκλος δεν είναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Όχι αυτός είναι δικός μας, ο Μιλού! (Από το Τεν Τεν το πήραμε).
Κούκλος δεν είναι???

κουκλακι ειναι:D:D
κοιιιτααα2012-12-19 16.39.17.jpg αυτος ειναι Πάπι μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ψαραδέλλη με το καλό να τον πάρεις. Θα περάσει τέλεια μαζί σου, είμαι σίγουρη!
Σταντέ!!!!
:D

Αν και γενικά δε μου αρέσει αυτή η εμπορευματοποίηση σκύλων και να μιλώ για ράτσες κτλ. Για μένα όλα ίδια είναι αλλά ομολογώ αυτήν τη "ράτσα" την έχω ερωτευθεί. Την έβλεπα σε περιοδικά και βιβλία για σκύλους αλλά δεν την είχα δει ποτέ live.
Ώσπου μια μέρα όταν ήμουν στον κτηνίατρο, ήρθε ένας κρατώντας ακριβώς έναν σαν και αυτόν της φωτογραφίας.
:inlove:

'Ετσι έταξα στον εαυτό μου αν αποκτήσω ποτέ σκύλο ράτσας αυτή να είναι η πρώτη μου επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κουκλί είναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κουκλί είναι!!!
Σε ευχαριστω πολυ! Και ο δικος σου δεν παει πισω!
αχ τι κούτσικο :redface::inlove:

:redface::redface: ειναι το χαϊδεμενο της οικογενειας:D τοσο μενει δεν μεγαλωνει αλλο! Μονννοοο παχαινει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akis.mylonas

Νεοφερμένος

Ο Akis.mylonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το θηλυκό μου pit bull το λέω Λάρα
Το αρσενικό μου pit bull το λέω Καίσαρα
και το mini terrier το λέω Killer.. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.


Η Μόκα μας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.


Η Μόκα μας!!

Ειναι τελεια!:clapup::clapup::clapup: να σας ζησει ( εχω ιδιαιτερη αδυναμια στην ρατσα της)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Σίλα....:P:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top