Τα πρωτάκια και...οι γονείς τους

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σε όλα πήγαινα μόνος μου ..... 1η Δημοτικου (εκεί με παράτησαν στην αυλή) 1η Γυμνασίου , 1η Λυκείου , Πανεπίστημιο...

επισης ήρθε η ώρα να επαναφέρω το θέμα που οι περισσοτεροι μισείτε
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Σε όλα πήγαινα μόνος μου ..... 1η Δημοτικου (εκεί με παράτησαν στην αυλή) 1η Γυμνασίου , 1η Λυκείου , Πανεπίστημιο...

επισης ήρθε η ώρα να επαναφέρω το θέμα που οι περισσοτεροι μισείτε

Ποιο θέμα; χειρότερο κι απ το thread του κορωνοϊού;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μιεχ. Αδιάφορο θα λεγα, αφού δε με αφορά πλέον. :P
:D εγώ καταβάθως ζηλεύω γιατί τα παιδιά θα έχουν και άλλες διακοπές σύντομα και ίσως βγάζω κόμπλεξ δε ξέρω...
το καλό είναι με τις διακοπές πως κάποτε τελειώνουν.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Μόνο στη Α δημοτικό έκατσε ο μπαμπας μου, τις υπόλοιπες χρονιές η μαμά μου που είναι δασκάλα πήρε μετάθεση στο δημοτικό που πήγαινα εκεί οπότε δεν την μετράω γιατί ήταν με τους δασκάλους στο αγιασμό και όχι με τους γονείς. Στη Α γυμνάσιο με παράτησε ο μπαμπάς επειδή είχε δουλειές και δεν μπορούσε να με περιμένει να πάρω τα βιβλία μετά το αγιασμό γιατί το σπίτι μου είναι 25 λεπτα με τα πόδια από το γυμνάσιο. Τελικά με έφερε σπίτι μια φίλη της μητέρας μου. Στις υπόλοιπες τάξεις πήγαινα μόνος μου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top