Τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή σας

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ας απαντησω και εγώ...
Intel Pentium 4 3 Ghz / 512 RAM
80GB HDD
Κάρτα ήχου/γραφικών on board (δεν θυμάμαι μάρκα) :redface:
hp 1702 17" LCD
Win XP Home και Suse Linux 9.3
:)

Όχι πια 512! Πλέον έχω 1,5GB! Έκανα αναβάθμιση και πλέον πάει τέλεια! Grooovy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SAMURAi

Νεοφερμένος

Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Processor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3400+, MMX, 3DNow, ~2.4GHz
Memory: 1022MB RAM
Hard Drive: 200 GB (+ 80 GB )

Video Card: RADEON 9600 SERIES
Monitor: Phillips/LCD 17'
Sound Card: SB Audigy 2 ZS Audio
Speakers/Headphones: Creative 5.1 / TEAC HP-11
Keyboard: LOGITECH G15

:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το κυριο χαρακτηριστικο του ειναι οτι καθε διμηνο τον τρεχω για service, aaaarggggggh
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το κυριο χαρακτηριστικο του ειναι οτι καθε διμηνο τον τρεχω για service, aaaarggggggh


Σου "τη λέω"... Εγώ πάω μια/δυο φορές την εβδομάδα...

Κι εσένα Fujitsu-Siemens είναι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε μου τη λες με τιποτα! Ειμαι εδω και 1μιση μηνα με δανεικο πισι(και φυσικα οχι απο το eshop που θα πρεπε, αλλα απο τον ερμο φιλο μου!), κι ακομα να βρουνε τι φταιει! ΧΑ??? Ειναι το πισι μου και ο τετραγωνισμος του κυκλου, ειμαι αισιοδοξη ομως οτι ο κυκλος θα τετραγωνιστει!
Οχι δεν ειναι fujitsu siemens, ειναι διαφορετικα κομματακια ενωμενα στο κουτι(εχει ειδικο πληροφοριακο ορο αυτο;; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε μου τη λες με τιποτα! Ειμαι εδω και 1μιση μηνα με δανεικο πισι(και φυσικα οχι απο το eshop που θα πρεπε, αλλα απο τον ερμο φιλο μου!), κι ακομα να βρουνε τι φταιει! ΧΑ??? Ειναι το πισι μου και ο τετραγωνισμος του κυκλου, ειμαι αισιοδοξη ομως οτι ο κυκλος θα τετραγωνιστει!
Οχι δεν ειναι fujitsu siemens, ειναι διαφορετικα κομματακια ενωμενα στο κουτι(εχει ειδικο πληροφοριακο ορο αυτο;; )


Καλά, καλό μου, αλλά μετά από τόσο καιρό έπρεπε να σου δώσουν οι ίδοι αντικατάσταση!! Διεκδίκησε το βρε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το μονο που καταφερα μετα απο 1,5 μηνα βρισιματος σε τηλεφωνα ηταν να ρθει μολις το Σαββατο ενας τεχνικος τους σπιτι για να διαπιστωσουν επιτελους οτι ΙΣΩΣ να μην ειμαι τρελη, και οντως το πισι εχει προβλημα(σ'αυτους οσες φορες το εστειλα μου ειπαν οτι παιζει μια χαρα και δεν μπορουν να κανουν κατι..οσο για το δευτερο τους πιστευω!). Ειπε οτι φταιει η μητρικη, αλλα ο θεος κι η ψυχη του ποσα χρονια θα κανουν να την αντικαταστησουν και να μου τον φερουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:knife::angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gallahant

Νεοφερμένος

Ο gallahant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
1o PC

Super Flower 350W
Intel Pentium 4 2.40GHz
Asus P4P800SE
Western Digital 160gb IDE
2 x 512MB Crucial Ballistix 400MHz 2-2-2-5
GeForce 4 Ti 4200 64MB
SoundBlaster Live 5.1 digital
Plextor PX-755A DVD-RW
Philips 107E4 17" CRT
Chieftec BA-01

2o PC

Enermax Liberty 500W
Intel Pentium D 930 3GHZ oced @ 3.75GHz
Asus P5WD2-E Premium
2 x 512MB OCZ PC5300 667MHz 4-4-4-8
XFX GeForce 7600GT XXX Edition
Samsung Spinpoint 160GB Sata
Maxtor 40 GB IDE
Toshiba DVD-ROM
Philips 109S 19" LCD
Thermaltake Armor Silver

3o PC

OEM PSU 350W
Intel Pentium 3 450MHz
2 x 128MB SDRAM
Matsonic mATX
3dfx 16mb vga
Seagate 6.4gb
NEC CD-RW
AOC 14" CRT
(Δεν εχει κουτι, ειναι χυμα :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
CPU: Pentium 4 3.0ghz
RAM:512mb
HDD:80gb+40gb
Mobo:Gigabyte81945P-G-F7
Gpu:Nvidia GeForce 6600 Turbo Force Edition 256mb
Sound Card:OnBoard
Monitor:LG 17'' TFT
DVD-RW:NEC 3500
DVD-ROM:Toshiba
OS:Windows XP Professional Greek SP2
Μνήμη 1,5 από προχθές:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

butterfly effect

Νεοφερμένος

Ο butterfly effect αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
CPU: Pentium 4 στα 2.4Ghz
Motherboard: MSI MS-6524G(3 PCI,AGP και SDRAM)
Ram:1x256 Samsung,1x512 Kingston(133Mhz).
HDD:Segate 120GB,WD 80 GB.
GPU:Nvidia 7600 GS
OS:Windows XP Pro English SP1/Ubuntu 7.10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Οχι δεν ειναι fujitsu siemens, ειναι διαφορετικα κομματακια ενωμενα στο κουτι(εχει ειδικο πληροφοριακο ορο αυτο;; )
Custom made :)

Λοιπόν εγώ έχω έναν
CPU: Pentium 4, 2800 MHz
Mobo: Gigabyte GA-8IPE1000
RAM: 1024 MB (2x512)
VGA: 7600GT (256 MB)
HD: WD 320GB
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
CPU : Pentium 4 2.4Ghz HT @3000Mhz (καποτε, τωρα παλι στα 2400)
MEM : 2 GB DDR400 (οχι αξιωσεων) (προσφατα αυτο, πριν, ειχα 512 απο τις καλες)
MOBO : η καλη καηκε. Τωρα μια ASrock και ετοιμορροπη κι αυτη.
SVGA : κρατηθειτε ! GeForce 2 Pro (ηταν η 2η καλυτερη οταν την πηρα πριν 33940393 χρονια ! )
HD : 160GB , 120GB, 200GB (Western Digital 7200 rpm )
MONITOR : CRT 17 Iiyama (μη κοροιδευετε , ηταν απο τα καλα πριν 33940393 χρόνια ! )
Καρτα δικτυου+ηχου στη μητρικη.
DVDR : LG (εχω αλλαξει ενα σωρο, κανενα δεν ετυχε να βγει καλο, για να δουμε και το LG...)

Θα παρω νεο pc και θα σας δειξω ρε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isolove

Νεοφερμένος

Ο Αλεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Desktop φυσικα,laptop ποτε.

intel core duo cpu E6550
ram 2gb
windows xp home (ειχε vista,φρικαρα και φυγανε)
ASUS EAH2600 SERIS(512MB,αλλα το pc μου την δειχνει 1gb)
crypto web camera
οθονη xerox tft (8ms)
realtec καρτα ηχου (θα την αλλαξω με πολυ καλυτερη για να χρησιμοποιω το midi συθεσαιζερ(yamaha (sy77) μαζι με το reason 3)
adsl 1mb
Dvd rec D/L και απλο dvd
Σκληρος δισκος 320gb

(Στις χαλαρες ωρες αυτον το καιρο παιζω το far-cry εναλαξ με το crysis (αδυναμια στα fps)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zeakros

Νεοφερμένος

Ο Zeakros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Desktop:
cpu: Intel core 2 quad @ 2.4GHz (Q6600)
ram: 2gb
mb: ASUS Striker extreme (nforce 680i)
gpu: 2x Geforce 8800GTS σε SLI (Η μία ASUS και η άλλη GAINWARD)
HDD: WD 500Gb
Audio: Creative X-Fi Gamer Extreme
PSU:ETASIS 850W
Optical: Writemaster DVD-RW/ D/L


Laptop1:
Acer Aspire5652
cpu: Intel Core Duo @ 1,66GHz
gpu: GeforceGo 7600 256Mb
ram:2Gb
Hdd:100Gb
DVD: Matsita Supermulti (DVD-RW D/L)

Laptop2:
Fujitsu-Siemens
cpu: Pentium 4 HT @ 3.06GHz
gpu: Mobility Radeon 9000 64Mb
ram:1Gb
Hdd:60Gb
DVD: DVD recorder Nec 4x
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SoulRain84

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
case: Chieftec Full ATX
cpu: AMD ATHLON 64 X2 6400+ 3.20GZ AM2
monitor:Samsung SyncMaster 19''(997DF αν δεν κάνω λάθος)
cpu fan: Scythe Cooler Ninja Full Copper
ram: 2gb Transend 667mHz
mb: ASUS M2N32-SLI DELUXE WIFI
gpu: SAPPHIRE RADEON HD3850 256MB
HDD: WD 250 GB SATAII+WD MYBOOK 250GB+MAXTOR 250GB SATAII
PSU:ETASIS 750W GAMING
Optical: ASUS DVDRW + / - Dual Layer 2014L1T+DVDRW +/- Black AD7191 LSC Ribe
Fans:2xCase Fan Silent Green Led 80mm TLF-S82-EG + 1xCase Fan Silent 120mm 1200RPM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsgiorgos

Νεοφερμένος

Ο tsgiorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
1:
Cpu: Intel core 2 Quad 2.4GHz @ 3.2 (Q6600)
Ram: 2gb
Mb: ASUS P5K
Gpu: Geforce 8800GTS (XFX)
HDD: Segate 160 + 160Gb, Segate 500Gb
Audio: On board
DVD-RW:LG
Monitor: 22" Packard Bell

2:
Cpu: Intel 1.6GHz Northwood ( 478 )
Ram: 512
Mb: SIS 645
Gpu: Geforce 2 Hercules
HDD: WD 80Gb
Audio: Not needed
DVD-RW: Pioneer
Monitor: Not needed

6 εξωτερικοι σκληροί δίσκοι και 2 δυκτιακοί συνολικής χωριτικότητας 3Tb (βαριέμαι να γράφω αυτά που κατεβάζω σε DVD).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
To χρέπι μου: που όμως με έχει βγάλει 5 χρόνια ασπροπρόσωπο.
Έχω έναν ακόμη, που θα παραθέσω τα στοιχεία του σε κάποια φάση που θα κάθομαι σε αυτόν.


Αλλά... ετοιμάζομαι για αναβάθμιση λέμε!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitro89

Νεοφερμένος

Ο mitro89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
desktop
Case: Thermaltake Armor Silver(to proto)
Mo/bo:Asus P5P800
Cpu:pentium 4 530(3ghz overclock-->3.6)
Gpu:nvidia gforce 5700 256mb
ram:2x512mb(ddr1)
hdd1:excelstor 80gb(ide)
hdd2:excelstor 160gb(sata)
psu:bluestorm 500watt(to palio)
Monitor:samsung SyncMaster 172v 17"
Linux SuSe10.1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγώ 1 παλιό λαπ-τοπ-ι

και ένα νέο γουρούνι ντες-κ-τοπ-ι

Είναι Multirama PcMonster

2gb Ram
2x500gb SATA Hard Disk
1x120 εξωτερικό
512mb 8600GT NvIDIA γραφικά
Ήχος 7κάναλο
ViewSonic VA1903wb
πωπω..σκάλωσα..τι άλλο να πω;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top