Τα errors των PC σε μπλουζάκι!!!

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Μπλε οθόνες, το κλασικο "Bad Command or filename" του MS-DOS, το αντιπαθες εικονίδιο του Internet Explorer όταν δεν μπορει να βρει μια εικόνα και άλλα πολλά σε...μπλουζακι!!
Φαντάζεστε πχ να φοράτε ενα μπλε μπλουζάκι με την κλασική Blue Screen of Death των Windows??
Θα τα βρείτε εδώ!
Εγώ πάντως ως αυθεντικη καμμενη παριγγειλα! :lol: Ειμαι περιεργη να δω ποσοι θα το καταλαβουν!

ΥΓ: Εχετε υποψιν οτι αργει αρκετα η παραγγελία. Εχουμε 2 βδομάδες που παραγγείλαμε και ακόοοοομα περιμένουμε... :hmm:

Subject to change

Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Πάντως ένα τέτοιο μπλουζάκι θα μπορύσε να σας έρθει πολυ πιο οικονομικά αν απλα κανετε ένα search στο google για εικόνες πχ με "windows blue screen" και το πάτε σε κάποιο κατάστημα να σας το τυπώσει πάνω σε όποιο μπλουζάκι θέλετε. ;)

Founes

New member

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,072 μηνύματα.
Καλή φαση το site... Είναι αξιόπιστο όμως? Ενημέρωσέ μας όταν παραλάβεις τα μπλουζάκια σου! Παντως αν είναι σε καλή ποιότητα δεν νομίζω να έχεις διαφορά μεγάλη σε τιμή. 15$ = ~11Ε, κάπου τόσο θα σου κοστίσει και η στάμπα με το μπλουζάκι εδώ.

Subject to change

Founder

Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Καλή φαση το site... Είναι αξιόπιστο όμως? Ενημέρωσέ μας όταν παραλάβεις τα μπλουζάκια σου! Παντως αν είναι σε καλή ποιότητα δεν νομίζω να έχεις διαφορά μεγάλη σε τιμή. 15$ = ~11Ε, κάπου τόσο θα σου κοστίσει και η στάμπα με το μπλουζάκι εδώ.
Ξεχνάς τα έξοδα αποστολής.... :whistle:

Founes

New member

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,072 μηνύματα.
έχεις δίκιο... περίπου 8$ απο οτι είδα μέσα δηλ. περίπου 6,5Ε ;)

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
χμμμ πάντως άκομη να έρθουν .... εύχομαι την δευτέρα να τα παραλάβω . Αν δεν έρθουν θα αρχίσω να αμφιβάλλω για την αξιόπιστια του site :|

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
τα παρέλαβα τα μπλουζάκια!
πάντως σαν μπλουζάκι μου παρα πολυ άρεσε η ποιότητα!
Η εταίρια ειναι αξιόπιστη , όποιος θέλει μπορεί να αγόρασει άφοβα!

S1RHC

New member

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Με τί πλήρωσες; PayPal?

backup

New member

Η backup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος . Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν υπάρχει καλύτερη διαφήμιση για τα Windows. Κολοτούμπες θα κάνει η Microsoft εάν κυκλοφορήσουν τα T-shirt , σε σημείο που να γίνουν μόδα!

giannis4ever

Active member

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Καλή ιδέα αυτή. Έτσι κι αλλιώς, πάντα στα τουριστικά μαγαζιά υπάρχουν μπλουζάκια μμε διάφορα αστεία σχέδια.

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Παντως αν είναι σε καλή ποιότητα δεν νομίζω να έχεις διαφορά μεγάλη σε τιμή. 15$ = ~11Ε, κάπου τόσο θα σου κοστίσει και η στάμπα με το μπλουζάκι εδώ.
Παντος σε φιλο εδω περα, δεν θα σου παει πανω απο 15 ευρο, και ο συγκεκριμενος ειναι ακριβος! Αν μαλιστα εχεις δικια σου μπλουζα και απλα σου κανει την σταμπα, 7-8 ευρο θα σου κοστισει... Απο το να μπενεις σε διαδικασια αναμονης και να πληρωνεις και εξοδα αποστολης, καλητερα να την παρεις απο καπιο μαγαζι κοντα στο σπιτι σου...
και τωρα θελω να φτιαξω μια με το amiga error αλλα δεν ετυχε...

LiViNGtheLiFE

New member

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.
ποιοι ειναι οι τροποι πληρωμης?

iJohnnyCash

Founder

Υποστηρίζει και PayPal

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...