Τεστ ναρκισσισμού

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.
Your score is 3, out of 40.

Your score was higher than 5.9% of the sample.

Great, I guess... :worry:

fouskobouboula

New member

Η fouskobouboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Your score is 16 out of 40. οχι και ασχημα:D

νικος ρεθυμνο

Well-known member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Well-known member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.

ξαροπ

New member

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.
Μπαρουφίτσα το τεστάκι, από επιλογές σου δίνει μόνο την απάντηση ναρκισσιστή και την απάντηση προβάτου.

Άρα είμαι 5/40 ναρκισσιστής ή αλλιώς 35/40 πρόβατο, yay.

Let.It.Go:\

New member

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 105 μηνύματα.
24 στα 40 . να ανησυχώ ? :P

Τελευταία επεξεργασία:

Annabelle

New member

Η Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
You have completed the Narcissistic Personality Inventory.

Your score is 33, out of 40.

Μάλιστα... :whistle:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,453 μηνύματα.

Your score is 33, out of 40.

Μάλιστα... :whistle:
Γατάκι... το δικό μου 33 είναι καλύτερο από το δικό σου, ακριβώς γιατί είναι δικό μου.:pfff:

Παρόλαυτά...και με μισή καρδιά...καλωσόρισες στον κόσμο των νορμαλ (σχεδόν).:P

Annabelle

New member

Η Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γατάκι... το δικό μου 33 είναι καλύτερο από το δικό σου, ακριβώς γιατί είναι δικό μου.:pfff:

Παρόλαυτά...και με μισή καρδιά...καλωσόρισες στον κόσμο των νορμαλ (σχεδόν).:P
Να με συγχωρέσεις (όχι ότι καίγομαι κιόλας :pfff:)αλλά το ότι θεωρείς το κόσμο των -εκλεκτών (αναφέρομαι σε εσένα, εμένα και κάθε χαρισματικό πλάσμα πάνω σε αυτό το πλανήτη που έχει τόσο αξιολάτρευτο και φλεγερό ταμπεραμέντο σαν το δικό μου) "νορμάλ", σε πάει κατευθείαν στη δεύτερη θέση, οπότε μάλλον το ΔΙΚΌ ΜΟΥ 33 είναι ολοφάνερα καλύτερο από το δικό σου.

Αλλά μ΄αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι...γατάκι. ;)

merry poppins

New member

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

Your score is 18, out of 40.

Και γω πιστευω οτι το τεστ θα πρεπε να είχε περισσοτερες επιλογες ως απαντηση. Δεν ειναι όλα μαύρο ή άσπρο...

LosPoulos

New member

Ο LosPoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Your score is 25, out of 40.

sophie_96

Well-known member

Η sophie_96 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,187 μηνύματα.
Η βαθμολογία σας είναι 7, από τα 40. :P

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,929 μηνύματα.
Your score is 40, out of 40

Εγώ τις βρήκα όλες τις σωστές απαντήσεις. Λογικό αφού είμαι πιο έξυπνος από όλους σας.

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,893 μηνύματα.
Ενταξει ισορροπημενο το λες :oops: .

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,572 μηνύματα.
Πιο μάπα test με εξόφθαλμες απαντήσεις για κάθε "άκρο" δεν υπάρχει :P

Jordan

New member

Ο Jordan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...