Τι ΔΕΝ θα κάνατε ποτέ στο σεξ;

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Πολύ αργά για ....διατύπωση γνώμης!
Άλλη ερώτηση παρακαλώ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΑ(ΠΖ)....JIM

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Υποκειμενικο ερωτημα . Καθε ανθρωπος εχει τα γουστα του και της διαστροφουλες του .

Τα γουστα που εχω εγω μπορει να μην συμπιπτουν ολα με την εκαστοτε συντροφο μου :hmm:.

Ακυρο λοιπον!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Πίπα και 69 με τίποτα..........:cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Είσαι 18 ακόμη...


...θα μάθεις...

αλλες στα 18 το χουν κανει επαγκελμα.:P
κακως βεβαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Είσαι 18 ακόμη...


...θα μάθεις...

δε ξέρω, πάντως και μόνο στην ιδέα μου' ρχεται να κάνω εμετό:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

da capo

Νεοφερμένος

Ο o χρήστης αποχώρησε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
αλλες στα 18 το χουν κανει επαγκελμα.:P
κακως βεβαια!


Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...
ΥΓ: "επάγκελμα"? :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...
ΥΓ: "επάγκελμα"? :beating:

Η ...δουλεία όμως είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

da capo

Νεοφερμένος

Ο o χρήστης αποχώρησε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Η ...δουλεία όμως είναι...


Σκέψου... υπάρχουν και χειρότερα. Άλλοι στα 18 τους στελεχώνουν την Ελληνική Αστυνομία...
:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Γιατί πρέπει σε όλους να αρέσουν τα ίδια πράγματα στο σεξ; Μπορεί η κοπελίτσα αυτή να μη θέλει να τα κάνει αυτά. Είναι προβληματική; Γιατί πρέπει τα νέα παιδιά που τώρα ξεκινάνε τη σεξουαλική τους ζωή να καταπιέζονται;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Γιατί πρέπει σε όλους να αρέσουν τα ίδια πράγματα στο σεξ; Μπορεί η κοπελίτσα αυτή να μη θέλει να τα κάνει αυτά. Είναι προβληματική; Γιατί πρέπει τα νέα παιδιά που τώρα ξεκινάνε τη σεξουαλική τους ζωή να καταπιέζονται;:hmm:

Απλά τα θεωρούν σαν standards αυτα εδώ.....κι όποιος δεν τα κάνει δεν είναι προχωρημένος ας πούμε,ή κάπως έτσι.......Επειδή ακόμη δεν έχω επαφές, μπορεί στο μέλλον να με κατακρίνουν αν δεν τα κάνω αυτά:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Απλά τα θεωρούν σαν standards αυτα εδώ.....κι όποιος δεν τα κάνει δεν είναι προχωρημένος ας πούμε,ή κάπως έτσι.......Επειδή ακόμη δεν έχω επαφές, μπορεί στο μέλλον να με κατακρίνουν αν δεν τα κάνω αυτά:redface:

Αυτά είναι χαζομάρες. Στον έρωτα δεν υπάρχουν ούτε πρέπει ούτε στάνταρ ούτε προχωρημένος και στάσιμος. Υπάρχει αυτό που νιώθεις εσύ, που σου αρέσει,που θες να το κάνεις. Αυτός που σε νοιάζεται ποτέ δε θα σε κατακρίνει αν επιλέξεις να μην κάνεις κάτι ή και να κάνεις κάτι. Κοίτα να διαλέξεις το σωστό άνθρωπο που θα έχεις την άνεση να ζητήσεις αυτό που θες κι αυτό που δε θες. Ο έρωτας δεν είναι κάτι που περιμένεις βαθμολογία ή σχόλια. Είναι κάτι που θα σε κάνει εσένα να περάσεις καλά. Κι αυτό που μας κανει να νιώθουμε καλά το επιλέγουμε εμείς. Λογικό δεν είναι;

Αν έχεις κάποια απορία, μπορείς να μου γράψεις και πμ. Εδώ θα είμαι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
δεν προκειτε να κανω κατι που δεν θελει η συντροφος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
δεν προκειτε να κανω κατι που δεν θελει η συντροφος μου

Μπράβο Θανούλη, είπες κάτι πολύ σωστό. Αυτό είναι το σημαντικότερο πράγμα. Και χαίρομαι που το ακούω από κάποιο παιδί 18 χρονών.:)

Εύγε τέκνο μου!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
thanks να σε καλα παρε και ενα φιλι :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
thanks να σε καλα παρε και ενα φιλι :kissing:

Ως συνήγορος του :devil:: Θα κάνεις ό,τι θέλει η σύντροφός σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Ως συνήγορος του :devil:: Θα κάνεις ό,τι θέλει η σύντροφός σου;

Υπάρχει άντρας που θα πει όχι σε οτιδήποτε στο σεξ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ε ναι μωρε γιατι οχι? ποτε δεν ξερεις που μπορει να φτανει η τρελλα ενος ανθρωπου ασχετως φυλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Ε καλά, δε μιλάμε για τρελά πράγματα - ελπίζω.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top