Τι έχετε βαρεθεί να βλέπετε στην TV;

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
τα τουρκικα...αηδια καταντησανε πια ειδικα αυτο το αντενα δ επαιζει κ τιποτα αλλο....και φυσικα τη Τατιανα...αυτη η παραπληροφορηση της δεν εχει ορια πια...και το καφε της χαρας πια ...ελεος πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Καλά ο αντέννα πληροφορίες λένε (γιατί δεν ανοίγω τιβι πλέον) παίζει ακόμη το Κω/νου και Ελένης. :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κοτσομπολίστικες εκπομπές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Καλά ο αντέννα πληροφορίες λένε (γιατί δεν ανοίγω τιβι πλέον) παίζει ακόμη το Κω/νου και Ελένης. :lol::lol:

Καλα κανεις βασικα...και γω μη νομιζεις οτι ειμαι οπαδος της τηλεορασης καμια φορα το μεσημερι οταν τρωω γυριζω τα καναλια αλλα πλεον βλεπω πολυ επιλεκτικα προγραμματα...παιζει το κωσταντινο και ελενης ακομα και νομιζω τ καφε της χαρας παιζει δυο φορες κιολας τη μερα....γιατι το χα πετυχει και μεταμεσονυχτια καποια φαση ... και αναρωτιεμαι υπαρχει ακομα ανθρωπος που τα βλεπει μετα απο τοσες επαναληψεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
το καφε της χαρας πια ...ελεος πια
Με "Το καφέ της χαράς" την έχω πατήσει άπειρες φορές όταν το βάζει ξημερώματα με υπότιτλους για τους κωφάλαλους.
Νομίζω για λίγο ότι πρόκειται για ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Με "Το καφέ της χαράς" την έχω πατήσει άπειρες φορές όταν το βάζει ξημερώματα με υπότιτλους για τους κωφάλαλους.
Νομίζω για λίγο ότι πρόκειται για ταινία.

και γω αρχικα ...δυστυχως δεν ηταν ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Με "Το καφέ της χαράς" την έχω πατήσει άπειρες φορές όταν το βάζει ξημερώματα με υπότιτλους για τους κωφάλαλους.
Νομίζω για λίγο ότι πρόκειται για ταινία.
Ήθελα να ξερα ποιος κωφάλαλος θα κάτσει μέχρι τα ξημερώματα για να δει αυτή τη σειρά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Tί έχω βαρεθεί στην ελληνική τηλεόραση...

  1. Τις τουρκικές σειρές. Τη γνωρίσαμε τη γείτονα από την καλή και την ανάποδη, δεν πάμε παρακάτω?
  2. Τα πρωινάδικα, έστω και ως trailer γιατί ως εκπομπή φτου μακρια απο μας...
  3. Τα μεσημεριανάδικα όπως προηγουμένως.
  4. Τις επανειλημμένες επαναλήψεις επαναλήψεων. Αφού στην ένδοξη εποχή των καναλιών (που δέναν τα σκυλιά με τα λουκάνικα) γυρίστηκαν τόσα σήριαλ, ας βάλουν και κάτι άλλο...
  5. Τις προσαρμογές ξένων σειρών σε ελληνικές, λες και δεν έχουμε σεναριογράφους και υλικό...
  6. Τις διαφημίσεις-Ben Hour που για να σου πουλήσουν τον πυρηνοκίνητο πολυκόφτη με την τεχνολογία της ΝΑSA πρέπει να γυρίσουν το όσα παίρνει ο άνεμος τουλάχιστον
  7. Τις και-καλά ενημερωτικές εκπομπές που μας ενημερώνουν φωνάζοντας όλοι μαζί αυτά που ήδη ξέρουμε και σιχαινόμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ναι ρε παιδιά ο Αντέννα τις έχει κατακάψει τις σειρές του Ρώμα.. Ενώ όταν πρωοτοπαίζονταν τις έβλεπα πολύ ευχάριστα, τώρα αλλάζω αμέσως κανάλι! Δηλαδή πόοοση επανάληψη πια; Σε λίγο και οι ίδιοι οι ηθοποιοί θα σιχαθούν τους εαυτούς τους. Το mega φέρεται πιο έξυπνα με τις επαναλήψεις. Περνά καιρός μέχρι να ξαναβάλει την ίδια σειρά και έτσι δεν τις καίει.. Επίσης με έχουν κουράσει φοβερά 3 χρόνια τώρα όλες αυτές οι συζητήσεις περι κρίσης. Λες και έχει βγει κάτι από την ακατάσχετη φλυαρία τους.. Συνεχίζουν και το παίζουν ξερόλες οικονομολόγοι όλοι τους.. Α και οι πολιτικοί με ενοχλούν... τόσο ξύλινη και κενή νοήματος γλώσσα... απαπα μακριά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά μόνο εγώ δεν έχω βαρεθεί το κωνσταντίνου και ελένης; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Καλά μόνο εγώ δεν έχω βαρεθεί το κωνσταντίνου και ελένης; :P

Ούτε εγώ το έχω βαρεθεί!! Ακόμα και αν ξέρω κάθε φράση και ατάκα δεν το βαριέμαι. :/::whistle::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ούτε εγώ το έχω βαρεθεί!! Ακόμα και αν ξέρω κάθε φράση και ατάκα δεν το βαριέμαι. :/::whistle::clapup:
Αυτό ακριβώς ξέρω απ έξω όλα τα επεισόδια και ακόμα το βλέπω! Σε αντίθεση με το καφέ της χαράς που το έχω βαρεθεί τελείως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Συζήταγα σήμερα με μια φίλη και μου λέει σε κάποια φάση .. Ρε συ βαρέθηκα να βλέπω εκπομπές μαγειρικής σε όλα σχεδόν τα κανάλια. Την προέτρεψα να αρχίσει να βλέπει το κανάλι της Βουλής και μου πε πως εκεί έχει άλλου είδους μαγειρικές...χα χα χα χα


Δε σωζόμαστε λοιπόν απο τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
ναι ρε παιδιά ο Αντέννα τις έχει κατακάψει τις σειρές του Ρώμα.. Ενώ όταν πρωοτοπαίζονταν τις έβλεπα πολύ ευχάριστα, τώρα αλλάζω αμέσως κανάλι! Δηλαδή πόοοση επανάληψη πια; Σε λίγο και οι ίδιοι οι ηθοποιοί θα σιχαθούν τους εαυτούς τους. Το mega φέρεται πιο έξυπνα με τις επαναλήψεις. Περνά καιρός μέχρι να ξαναβάλει την ίδια σειρά και έτσι δεν τις καίει.. Επίσης με έχουν κουράσει φοβερά 3 χρόνια τώρα όλες αυτές οι συζητήσεις περι κρίσης. Λες και έχει βγει κάτι από την ακατάσχετη φλυαρία τους.. Συνεχίζουν και το παίζουν ξερόλες οικονομολόγοι όλοι τους.. Α και οι πολιτικοί με ενοχλούν... τόσο ξύλινη και κενή νοήματος γλώσσα... απαπα μακριά :P
Αυτό με την κρίση τα τελευταία χρονια το έχουν ξεφτιλίσει. Σε κάθε εκπομπή βγαίνει ο καθένας, σχετικός και μη, ή ο και καλά πετυχημένος στη σοου μπιζ, και λέει κάτι "ψαγμένο" και πρωτότυπο για πιο λογο μπήκαμε στη κρίση κτλ...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Πλεον τα πάντα!!!!

Τα παλιά γιατί είναι επαναλήψεις που τις ξέρουμε απ'εξω και τα καινούρια επειδή στερούν φαντασίας και δημιουργικότητας (και δεν φταίει η ελλειψη χρημάτων σε αυτόν τον τομέα) + το ότι δεν εμφανίζονται νέα πρόσωπα!:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Έχω σιχαθεί τα απαίσια τρειλερ του αντέννα με το "πρωτότυπο" θέμα "τα ωραίοτερα πράγματα στη ζωή δεν είναι πράγματα"!!!!!!! τι βλακείες!
Ειλικρινά παίζει να τα σταματήσουν ποτέ;;;;; :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,003 μηνύματα.
Τη σβησμένη οθόνη παλαιάς τεχνολογίας. Δεν ανοίγω την T.V. (σχεδόν) ποτέ.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα τούρκικα. Όταν και αν ανοίξω την τηλεόραση, πέφτω πάντα πάνω σε τούρκικες σειρές.:sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τα ηλιθια τουρκικα απο τη μια

και τα ηλιθια ψυχρα βαρετα χαζοαμερικανικα σηριαλ του φαστ φουντ.. τυπου δυομισι ανδρες..

θα ηθελα να δω καμια παλια καλη σειρα τυπου lois clark κλπ,,αλλα πουυυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αν και πλέον δε βλέπω σχεδόν καθόλου τηλεόραση έχω βαρεθεί να την ανοίγω και να ακούω τούρκικα . (Νομίζω ότι είμαι σε άλλη χώρα :worry: )
Έχω επίσης σκυλοβαρεθεί το Καφέ της Χαράς κάθε μεσημέρι .Δεν το αντέχω.Να θέλω να ηρεμήσω και η αδερφή μου να το έχει τέρμα.Και το χει δει χιλιάδες φορές.Το Κων/νου και Ελένης δεν το βαριέμαι αλλά αυτό το έχω σιχαθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top