Τι είναι αυτό που κάνει τη Γυναίκα;

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που κάνει την γυναίκα...
Victoria's Secret?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm:...: " Οι βυζοθήκες;":redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
απάντηση στο θέμα
το χαμόγελό της................... παίζει ως απάντηση;;;;;;;;;;

όπως έλεγε κι ένα τραγουδάκι που μου αρέσει

"Το χαμόγελό σου χρώμα στη ζωή μου
Στο χαμόγελό σου μοιάζουν όλα αληθινά
Το χαμόγελό σου μόνη αμοιβή μου
Μου χαμογελάς και νοιώθω εγώ παιδί ξανά"





η γυναίκα ξεκινά από μουσίτσα
γίνεται μούσα
και
καταλήγει μουσείο...................:clapup:;):P

η αντίληψή της.... να κατανοεί τις φάσεις και τα στάδια της ζωής της......να ξέρει συνειδητά ότι όταν ειναι στα -ήντα, να μην το παίζει παιδούλα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
η γυναίκα ξεκινά από μουσίτσα
γίνεται μούσα
και
καταλήγει μουσείο...................:clapup:;):P

ναι αλλά κάπου ενδιάμεσα γίνεται Μουσώνας

και δεν αφήνει τίποτα στο πέρασμα της :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Παιδιά, επειδή το θέμα ονομάζεται: "Τι είναι αυτό που κάνει τη γυναίκα" και η συζήτηση περιστρέφεται μεν γύρω από αυτό, αλλά δεν είναι ακριβώς μέσα στο θέμα, θα παρακαλέσω όσο το δυνατόν, να παραμείνουμε στο ζητούμενο.

Τα μηνύματα που δεν ταιριάζουν εδώ, θα φροντίσουμε σύντομα να τα μεταφέρουμε σε νέα, ή προϋπάρχοντα θέματα, για τα οποία θα σας ενημερώσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Οι μεταφορές ολοκληρώθηκαν και προέκυψαν τα εξής θέματα:

Μαστορέματα κι επισκευές: Είναι θέμα φύλου;
Ελληνίδες vs Αλλοδαπές

καθώς και το παρακάτω θέμα που προέκυψε εχθές:

Έχει μικρότερη σημασία η εμφάνιση μπροστά στα ψυχικά χαρίσματα;

Επίσης σας προτείνουμε τα θέματα:

Τις δουλειες του σπιτιού ποιος θα τις κάνει;
Γιατί οι άντρες...ενώ οι γυναίκες...;
Η γυναίκα πρέπει να..



Εάν εντοπίσετε λάθη ή παραλείψεις παρακαλούμε ενημερώστε μας με αναφορά, χρησιμοποιώντας την επιλογή Editors.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
κυριοτερο και σημαντικοτερο θεωρω την αγαπη που μπορει να δειξει σε εναν αντρα, αυτο ειναι πανω απ'ολα!η ψυχραιμια και η λογικη που διατηρει σε θεματα που εμεις δε μπορουμε. Η στοργηκοτητα και η θυληκοτητα της με την μοναδικη ικανοτητα να επηρεαζει το αντρικο μυαλο και να το ελεγχει συναισθηματικα, η δυνατοτητα να μας προκαλειτε τα συναισθηματα που εσεις θελετε να νιωσουμε. Το ποσο απλα κι ευκολα εκφραζετε τοσο συγκινιτικα εντονα τα συναισθηματα χωρις να ενδιαφερεστε για τα "ματια του κοσμου". Η δυνατη ψυχη σας, ελεγχετε τα συναισθηματα μας, μποπειτε να μας οδηγησετε στην ευτυχια ή την αυτοκτονια. Αυτα θεωρω πως κανουν τη γυναικα και ανισως ελεγα κατι ακομα, θα ηταν η αντοχες της ψυχολογικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μια γυναικα ολα τα μπορει.
σε αφηνει να διαλεξεις και στο τελος παιρνεις ότι θελει αυτη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Οι μεταφορές ολοκληρώθηκαν και προέκυψαν τα εξής θέματα:

Μαστορέματα κι επισκευές: Είναι θέμα φύλου;
Ελληνίδες vs Αλλοδαπές

καθώς και το παρακάτω θέμα που προέκυψε εχθές:

Έχει μικρότερη σημασία η εμφάνιση μπροστά στα ψυχικά χαρίσματα;

Επίσης σας προτείνουμε τα θέματα:

Τις δουλειες του σπιτιού ποιος θα τις κάνει;
Γιατί οι άντρες...ενώ οι γυναίκες...;
Η γυναίκα πρέπει να..



Εάν εντοπίσετε λάθη ή παραλείψεις παρακαλούμε ενημερώστε μας με αναφορά, χρησιμοποιώντας την επιλογή Editors.


γυναίκα είναι το πλάσμα (σικ) που ξεκινάς να συζητήσετε μαζί ένα θέμα και καταλήγετε να μιλάτε για 100 άλλα ζητήματα



:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Tην γυναίκα την κάνει ξεχωριστή φυσικά όπως είπε και κάποιος άλλος η θηλυκότητα της.Και όχι,για εμένα,τα εξωτερικά χαρακτηριστικά.
Και η αλήθεια είναι πως είναι δύσκολο να δοθεί σαφής απάντηση γιατί ο καθένας το βλέπει από διαφορετική οπτική γωνία.
Αναλόγως τη κρίση του καθενός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
γυναίκα είναι το πλάσμα (σικ) που ξεκινάς να συζητήσετε μαζί ένα θέμα και καταλήγετε να μιλάτε για 100 άλλα ζητήματα



:mad:

Μήπως αυτό το πλάσμα, φιλαράκο μου, είναι λίγο πιο πολυάσχολο;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
αυτο που κανει τη γυναικα γυναικα δεν ειναι ενα αλλα πολλα. να ειναι εξυπνη , ανεξαρτητη και δυναμικη , να μην στηριζεται στις πλατες κανενος. να εχει κριση και λογικη και να μην παρασυρεται απ οτι <<γυαλιζει>> . να εχει χιουμορ και κατανοηση. να εχει αποψη και γνωμη για οτι συμβαινει γυρω της αλλα και επιχειρηματα για να την στηριζει. να εχει στυλ και στο ντυσιμο της αλλα και στην συμπεριφορα της. να ειναι ευγενικη και προσιτη. να συμπεριφερεται σαν πραγματικη γυναικα χωρις να γινεται ανδρας στην θεση του ανδρα. να εχει το ναζι , την πονηρια και την τσαχπινια ενος σωστου θυληκου και επισης πολυ σημαντικο κατα την γνωμη μου ειναι να μην βριζει χυδαια απ το πρωι ως το βραδυ. δεν θα πρεπει να ειναι <<δευτερη>> ουτε στο ντυσιμο της ουτε στην συμπεριφορα της αλλα ουτε και στις επιλογες της. να μην αρκειται μονο σε μια καλη εξωτερικη εμφανιση , στην προκλητικοτητα της και στα <<πλουσια προσοντα>>της για κερδισει εναν ανδρα αλλα να εχει και λιγο μυαλο για να τον κρατησει κοντα της. σιγουρα ειναι και πολλα ακομα που θα μου παρει ωρες για να τα γραψω αλλα νομιζω αυτα ειναι αρκετα για να καταλαβει κανεις. το πιο σημαντικο ομως απο ολα και το πιο ουσιαστικο ειναι πως θα πρεπει να ειναι ο εαυτος της χωρις να προσποιειται κατι αλλο απο αυτο που ειναι. δεν ξερω βεβαια ποσες εχουν απομεινει που να ειναι ο εαυτος τους και να κανουν τις σωστες επιλογες για εκεινες χωρις να ειναι ματαιοδοξες και να σκεφτονται την καλοπεραση τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
κυριοτερο και σημαντικοτερο θεωρω την αγαπη που μπορει να δειξει σε εναν αντρα, αυτο ειναι πανω απ'ολα!η ψυχραιμια και η λογικη που διατηρει σε θεματα που εμεις δε μπορουμε. Η στοργηκοτητα και η θυληκοτητα της με την μοναδικη ικανοτητα να επηρεαζει το αντρικο μυαλο και να το ελεγχει συναισθηματικα, η δυνατοτητα να μας προκαλειτε τα συναισθηματα που εσεις θελετε να νιωσουμε. Το ποσο απλα κι ευκολα εκφραζετε τοσο συγκινιτικα εντονα τα συναισθηματα χωρις να ενδιαφερεστε για τα "ματια του κοσμου". Η δυνατη ψυχη σας, ελεγχετε τα συναισθηματα μας, μποπειτε να μας οδηγησετε στην ευτυχια ή την αυτοκτονια. Αυτα θεωρω πως κανουν τη γυναικα και ανισως ελεγα κατι ακομα, θα ηταν η αντοχες της ψυχολογικα.

^εγω την ειπα τη γνωμη μου. Να προσθεσω την πλουσια εσωτερικοτητα. Τανια συμφωνω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
να εχει κριση και λογικη και να μην παρασυρεται απ οτι <<γυαλιζει>>
Ααα, τώρα επιτέλους κατάλαβα γιατί οι άντρες λένε πως "χάθηκαν πλέον οι γυναίκες". :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δεν νομιζω πως παρασυρονται ολες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
[FONT=&quot]ο τουρλωτός κώλος[/FONT]
[FONT=&quot]και οι γοριλες αλλωστε θηλυκα με τουρλωτα οπισθια θελουνε.. [/FONT]
ποιων γυναικων?
αυτων που οταν βγαινουν το βραδυ φορανε μινι και τα τακουνια για να τουρλωνει ο πισινος?
Εγώ προτιμώ να έχει κώλο, παρά άποψη του....κώλου!
Ο πισινος ο,τι τακουνι και μινι να φορεσεις, εαν δεν ειναι τουρλωτος, απο μονος του δεν
Προσωπικά δεν μου λέει τίποτα μια γυναίκα που έχει κώλο αλλά όχι άποψη.
Για να υποστηρίζει μια άποψη πρέπει να έχει κώλο, πάντως...
[FONT=&quot]Οτι είπε ο Captain,αλλαζοντας το στήθος με τον πισινο..."Δηλαδη Διαφορα...Κωλου!"[/FONT]
:worry:

:confused:


Κωλοσυζήτηση ... τι να πεις ???
Προς στιγμήν νομισα πως μιλάγατε για το ΔΝΤ ....

:P

Ένι και ότι γουέι να'ναι για πάμε στο παρασύνθημα ....


αυτο που κανει τη γυναικα γυναικα δεν ειναι ενα αλλα πολλα. να ειναι εξυπνη , ανεξαρτητη και δυναμικη

Αχου , μπερδεύτηκα τώρα με όλες αυτές τις άγνωστες λέξεις και δεν ξέρω τι να σε πω …..


Φτιάχνω όμως υπέροχο χταποδάκι κρασάτο , το μυστικό ξέρεις , είναι να βάζεις μαυροδάφνη κι όχι

οποιοδήποτε γλυκό κρασί ….

Ωχ σόρι μισό λεπτό θα επανέλθω γιατί άφησα το παρκέ στη μέση . …..






Που είχαμε μείνει ?
Α , ναι …:P


να μην στηριζεται στις πλατες κανενος. να εχει κριση και λογικη και να μην παρασυρεται απ οτι <<γυαλιζει>>

Για τους καραφλούς λες εεε ?:worry:


Τι να κάνω όμως βρε παιδάκι ʽ μ ?
Με αρέσουν αφού
Πώς να μην παρασυρθώ ?

:P

να εχει χιουμορ και κατανοηση

Μμμμ , λέω πετυχημένα ανέκδοτα με ξανθιές πόντιες βουΡΡγάρες όταν βγαίνω ραντεβού , ξέρω και ένα
άλλο με τον Τοτό αεροσυνοδό να το πω ?




:P


Έλααα …. μη με προγκάς , γέλα μου , δείξε κατανόηση ..:D


να εχει αποψη και γνωμη για οτι συμβαινει γυρω της αλλα και επιχειρηματα για να την στηριζει.

Ααα , εντάξει αυτό το ʽχω , τοʼ χω , ρωτάω πάντα το Θανάση και με λέει τι θα πω !:D


να εχει στυλ και στο ντυσιμο της αλλα και στην συμπεριφορα της.


Καφέ με κόκκινο ταιριάζει ? :worry:


Εεεε ??


Με πράσινο έστω ???:worry::(


να ειναι ευγενικη και προσιτη. να συμπεριφερεται σαν πραγματικη γυναικα χωρις να γινεται ανδρας στην θεση του ανδρα.

Ααα , κι αυτό το ʽχω είμαι ευγενέστατη προσφωνω τους πάντες στον πληθυντικό .
Προχτές που ο μπροστινός μου έκανε μια ώρα να παρκάρει το σμαρτ

( μισό μέτρο αμάξι μαζί με τον κοτσαδόρο ) , άνοιξα το τζάμι και τον είπα :


- Ρε μαστόρια αφού δεν το ʽχετε με το όχημα δεν πάτε για κανα ψάρεμα λέω γω ???


:P



να εχει το ναζι ,


Ναζί ? :mad:
ΝαζΙΙΙ ????


Αυτή την κουβέντα δεν έπρεπε να την πεις σε μένα . :mad:

την πονηρια και την τσαχπινια ενος σωστου θυληκου και επισης πολυ σημαντικο κατα την γνωμη μου ειναι να μην βριζει χυδαια απ το πρωι ως το βραδυ.


Ε, μα πια !!!! σιτ χαπενς ολ διζ μπολοκς !!

:P
δεν θα πρεπει να ειναι <<δευτερη>> ουτε στο ντυσιμο της ουτε στην συμπεριφορα της αλλα ουτε και στις επιλογες της.

Κι εγώ κι εγώ , ποτέ μου δεν ψωνίζω ρούχα και αυτοκίνητα από δεύτερο χέρι .
Μόνο άντρες , γιατί ως γνωστόν ο άντρας πρέπει να έχει κάνει ….τα χιλιομετρα του . ( ιμοτικον που κάνει μανικούρ )


να μην αρκειται μονο σε μια καλη εξωτερικη εμφανιση , στην προκλητικοτητα της και στα <<πλουσια προσοντα>>της για κερδισει εναν ανδρα αλλα να εχει και λιγο μυαλο για να τον κρατησει κοντα της.


……… ή για να τον διώξει από κοντά της .
( Μπαφφφ ! ήχος από τη τσιχλόφουσκα μου ) ;)


σιγουρα ειναι και πολλα ακομα που θα μου παρει ωρες για να τα γραψω αλλα νομιζω αυτα ειναι αρκετα για να καταλαβει κανεις. το πιο σημαντικο ομως απο ολα και το πιο ουσιαστικο ειναι πως θα πρεπει να ειναι ο εαυτος της χωρις να προσποιειται κατι αλλο απο αυτο που ειναι. δεν ξερω βεβαια ποσες εχουν απομεινει

Άστα …. τι να πεις ?
Ψιλολόγια έχουν απομείνει καλή μου , δυστυχώς !
Μια Εγώ , και μια ο Μήτσος πισω από τη ρενώ στη συγγρού !
Με το κυάλι για να μας βρεις .

:P
που να ειναι ο εαυτος τους και να κανουν τις σωστες επιλογες για εκεινες χωρις να ειναι ματαιοδοξες και να σκεφτονται την καλοπεραση τους.


Συμπέρασμα : όποια πιστεύει πως είναι γυναίκα ας κάνει ένα βήμα μπροστά

....................................................................................................................................................


Κβο βάντις ωρε ΚαραΜελιώωωω ?????


:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
γυναίκα είναι το πλάσμα (σικ) που ξεκινάς να συζητήσετε μαζί ένα θέμα και καταλήγετε να μιλάτε για 100 άλλα ζητήματα



:mad:


Aυτο το χαρακτηριστικο δεν εχει φυλο...!!!!!
Τραστ μι!!! Υποφερω η γυναικα!:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.


Ο ρόλος που της έδωσε η φύση.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thetis

Νεοφερμένος

Η thetis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.




ρε παλιοτρολ , στο <<τι είναι αυτό που κάνει την γυναίκα>> είμαστε , όχι στο <<τι είναι αυτό που κάνει τον άντρα (ευτυχισμένο)>>

Αν δεν είσαστε εσείς ευτυχισμένοι όμως σημαίνει και ότι έχουμε αποτύχει κι εμείς ως γυναίκες και το αντίθετο βέβαια :confused:


Εκτός από όλα τα κλισέ νομίζω ότι αυτό που μας ολοκληρώνει είναι ο σύντροφος μας βγαίνει πάνω μας :happy:
:hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fatal Secretary

Νεοφερμένος

Η Fatal Secretary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ελατε ρε παιδια μην το ξεφτιλιζουμε...
Η Γυναικα ειναι μια γυναικα που ειναι ντιβα.Σε ολα της.Που προσεχει την καθαριοτητα και την περιποιηση της,καλλιεργημενη,με γουστο ,που ξερει να μιλαει και κυριως ΠΟΤΕ να μιλαει,που κανει συνετες επιλογες,που λειτουργει ανεξαρτητη με αξιοπρεπεια.Η Γυναικα εχει επισης στο στομα παντα χαμογελο,διαθεση,τροπους,σωμα οχι απαραιτητα τελειο,αλλα προσεγμενο.Μια γυναικα που δεν παιζει,που ειναι αληθινη.Μια γυναικα που αγαπαει και δεν κανει εκπτωσεις στη ζωη της.

Και φυσικα Γυναικα ειναι καθε γυναικα που προσπαθει για ολα τα παραπανω.Γιατι η Γυναικα ειναι ιδανικο κι εμεις ανθρωποι με στοχο να φτασουμε το ιδανικο.
Τα αναλογα και για τον ανδρα βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top