Τι θα κάνατε αν ερχόταν κάποιος και σας έλεγε ότι ο ερωτάς σας είναι εγκληματίας;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Unicorn:
Σκεφτείτε, να μην υπήρχε 3ο άτομο που σας το είπε. Σκεφτείτε σε μια κρίση ειλικρίνειας να σας το έλεγε ο ίδιος.. Τότε αλλάζουν κάπως τα πράγματα ε;..
Σίγουρα, και πιστεύω προς το καλλίτερο. Όταν μάθεις κάτι αρνητικό για κάποιον από τρίτο πρόσωπο ακούγεται πολύ πιο άσχημο αν μάθεις το ίδιο αρνητικό από το ίδιο πρόσωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνώ, αν μου το έλεγε ο ίδιος τουλάχιστον θα ήξερα οτι είναι ειλικρινής απέναντι μου. Φυσικά εξαρτάται και απο τον τρόπο που θα το έλεγε. Αν το ελεγε με υφάκι λες και είναι περήφανος γι'αυτό τοτε δεν νομίζω να την έβλεπα και πολύ υπέρ του την κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εξαρτάται, με πόσα θα είναι επικηρυγμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
καλα εννοειται πως αποκλειω δια ροπαλου να πηγαινα στους μπατσους!σιγα μην γινω χαφιες τους.εμενα αυτα δεν με χαλανε.ισα ισα το αγορι μου εχει κανει πολλα και με αναβει πολυ οταν μου τα λεει.οχι βεβαια δολοφονιες και τετοια μιλαμε παντα για πιο μικρα πραγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
καλα εννοειται πως αποκλειω δια ροπαλου να πηγαινα στους μπατσους!σιγα μην γινω χαφιες τους.εμενα αυτα δεν με χαλανε.ισα ισα το αγορι μου εχει κανει πολλα και με αναβει πολυ οταν μου τα λεει.οχι βεβαια δολοφονιες και τετοια μιλαμε παντα για πιο μικρα πραγματα..


Παράνομα πράγματα έχει κάνει και σε ανάβει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Παράνομα πράγματα έχει κάνει και σε ανάβει ?
εε ναι :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θα έψαχνα να βρω να αληθεύουν αυτα που μου λένε και μετα αν όντως είναι έτσι θα τον χώριζα.
δεν είναι στο στυλ μου τέτοιοι άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ:
:blink: :blink: :blink:

...τελοσπάντων...

Εγώ θα πήγαινα στον ίδιο και θα του ζητούσα εξηγήσεις. Μετά, αναλόγως. Ή αστυνομία ή Μπαχάμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλά βρε PowerZ δηλαδή για να καταλάβω το αγόρι σου κλέβει και ληστεύει και εσένα σε φτιάχνει αυτό? Δηλαδή τι κάνει ακριβώς και πως εσένα μπορεί να σε φτιάχνει κάτι τέτοιο, αν σου τύχεναι εσένα να σε ληστέψουν η ακόμα και αν έτρωγε καμια 10αρια χρόνια φυλακή τι θα έκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
οπς... τι thread ειναι αυτό? Που με ανακαλύψατε ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Καλά βρε PowerZ δηλαδή για να καταλάβω το αγόρι σου κλέβει και ληστεύει και εσένα σε φτιάχνει αυτό? Δηλαδή τι κάνει ακριβώς και πως εσένα μπορεί να σε φτιάχνει κάτι τέτοιο, αν σου τύχεναι εσένα να σε ληστέψουν η ακόμα και αν έτρωγε καμια 10αρια χρόνια φυλακή τι θα έκανες?

Όπως τη βρίσκει ο καθένας βρε Γιάννη. Επειδή σε σένα (και σε μένα) φαίνεται ως κάτι παράδοξο, δε σημαίνει οτι η κοπέλα δεν μπορεί να ανάψει! PowerZ μην παρεξηγηθείς αλλά, απ τη μία σέβομαι απόλυτα το δικαίωμα σου να γουστάρεις παρανομίες και να "φτάνεις" με αυτές αλλά με το που είδα αυτό το πόστ, ξύπνησαν μέσα μου τα ΛΟΚ :P (Όχι δεν είμαι λοκατζής αλλά απλά θέλω να σου πω οτι αγριεύτηκα κάπως). Παρόλαυτα ξαναλέω,το σέβομαι αυτό που λες αν και προτείνω πιο νόμιμες μεθόδους ζωής. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris

Νεοφερμένος

Η Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ο καθένας με τα βίτσια του..!!! :confused:

Αλλά και μόνο η λέξη εγκληματίας...εμένα προσωπικά, gives me the creeps!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Chris ωραία υπογραφή! Ερχομαι! :clapup:

ΥΓ: Να γίνω κακός (αλλά σωστός) σχετικά με τη λέξη εγκληματίας; :angelnot: Ωραία, θα γίνω! Εγκληματίας είναι και αυτός που καλύπτει εγκληματία άσχετα αν έχει ουσιώδη ανάμειξη στο έγκλημα. Συνεπαγωγή αυτού που μόλις είπα είναι οτι το θέμα κάλλιστα σημαίνει "θα εγκληματούσατε για την αγάπη;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Απο την μια val έχεις δίκιο απο την άλλη όμως η εγκληματικότητα δεν είναι μια επιλογή που δεν αγγίζει κανένα. Είναι κάτι που έχει άσχημες συνέπειες σε αυτόν που τον ληστεύουν. Επειδη λοιπόν έχουν κλέψει το αμάξι του αδερφού μου και γενικά μας έχουν ταλαιπωρήσει αρκετά δεν μπορώ να δω κάτι κακό σε έναν εγκληματία. Στην τελικη η άποψη μου για πολούς λάθος ίσως είναι οτι αν μπεί διαρήκτης στο σπίτι μου το σίγουρο είναι οτι θα τον πετάξω απο το μπαλκόνι, ακόμα και αν απλά προσπαθει να ξεφύγει. Απο τον 3ο λες να πάθει τίποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Στην τελικη η άποψη μου για πολούς λάθος ίσως είναι οτι αν μπεί διαρήκτης στο σπίτι μου το σίγουρο είναι οτι θα τον πετάξω απο το μπαλκόνι, ακόμα και αν απλά προσπαθει να ξεφύγει. Απο τον 3ο λες να πάθει τίποτα?

Με μια 9αρα όπου θες, τον κάνεις να νιώσει μετάνοια! :teasing: Τσάμπα τον έχουμε τον Σκοπευτικό Όμιλο στην πόλη ρε συ; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Οι αντιδράσεις μου εξαρτώνται απο πολλά πχ.αν έχει τιμωρηθεί για το έγκλημα του,το είδος,το κάτω απο ποιες συνθήκες έγινε.Φυσικά στην περίπτωση του φόνου τα πράγματα είναι διαφορετικά ο άνθρωπος που αγαπώ και είμαι μαζί του είχε τη δύναμη ή μάλλον την αναισθησία να αφαιρέσει μια ανθρώπινη ζωή κι αν αυτό δεν έγινε κάτω απο συνθήκες άμυνας τότε σημαίνει πολλά για το χαραχτήρα του και μου δείχνει μια πλευρά του που δεν γνώριζα και δεν θα μπορούσα με τίποτα να αγαπήσω.Θέμα φόβου δεν είναι,είναι όμως θέμα αρχών δεν θα μπορούσα να έχω δίπλα μου έναν άνθρωπο που δεν σεβάστηκε μια ζωή και προκάλεσε πόνο σε μια οικογένεια.Γενικά δεν θα μπορούσα να είμαι δίπλα σε ανθρώπους που δεν ταυτίζονται τα ιδανικά και οι αξίες μας ακόμη κι αν αυτό που κάνουν είναι νόμιμο.Θέλω να εκτιμώ αυτόν που έχω δίπλα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
καλα η μονη λυση σε αυτα τα θεματα ειναι η αστηνομια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Επιδή δεν ξέρω ποιος είναι αυτός, θα πήγαινα στην αστηνομία και θα ρωτούσα, άν ισχιέ θα ενημέρωνα που βρήσκετε, λυπάμε που το λέω άλλα θα το έκανα, μετά θα τον ρωτούσα θα του έλεγα ότι φοβόμουν να τον ρωτήσω μην κάνει και σε μένα τα ίδια, θα είμουν κοντά του άν ήξερα ότι υπάρχει ψυχολογικό πρόβλημα, λυπάμε αλλα έτσι είναι το σωστό, μπορεί να τον αγαπώ αλλα μπορέι να το κάνει και σε κάποιον άλλο και θα είμαι εγώ η αιτία:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Δημητρα!

Νεοφερμένος

Η !Δημητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγώ προσπαθούσα να καταλάβω την αιτία όλων αυτών που οδήγησαν εκεί και θα προσπαθούσα να τον βοηθήσω. Αν όμως δεν έβλεπα πραγματικά να το θέλει κ εκείνος θα τον χώριζα. Βέβαια όσο και αν τον αγαπούσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Δεν το συζητώ..θα το έψαχνα και αν όντως ήταν έτσι τα πράγματα...θα τον χώριζα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top