Τι θεωρείτε ελκυστικό σε ένα σώμα;

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,069 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι δεν είχα ποτέ γκόμενο με μούσια ή μουστάκι. Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ. Μου φαίνεται αηδία να φιλάς τρίχες. Γένια μιας μέρας πάει κι έρχεται.

Τώρα που το σκέφτομαι λοιπόν, άντρας με μούσια δεν μπαίνει καν στο ερωτικό ραντάρ μου, απορρίπτεται άμεσα.

Ο μόνος που εξαιρείται ήταν ο Στράτος, η μεγάλη μου καψούρα πρό αμνημονεύτων.
1000001631.jpg
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι δεν είχα ποτέ γκόμενο με μούσια ή μουστάκι. Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ. Μου φαίνεται αηδία να φιλάς τρίχες. Γένια μιας μέρας πάει κι έρχεται.

Τώρα που το σκέφτομαι λοιπόν, άντρας με μούσια δεν μπαίνει καν στο ερωτικό ραντάρ μου, απορρίπτεται άμεσα.

Ο μόνος που εξαιρείται ήταν ο Στράτος, η μεγάλη μου καψούρα πρό αμνημονεύτων.
Εμένα μου αρέσει και η γενειάδα, αλλά δεν είχα την τύχη ( όταν μακραίνει, παύει μα είναι ενοχλητική στην αφή)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,057 μηνύματα.
Παντως εδω σχετικα με την υγιεινη να πω το εξής.

Άλλο να μενεις άπλυτος και να κοριάζει το λίπος στα αχαμνά που αυτο υποβοσκει και καταθλιψη να μη θες να πλένεσαι και να αφηνεις τον εαυτο σου απεριποίητο. Και καταθλιψη βγάζω αλλά ποτε δεν το καταδέχτηκα να βρωμοκοπήσω μπροστα σε γυναίκα. Παντα καθαρος με την κολωνια μου, μονο τρίχα του γάτου να πετυχεις στο ρούχο that's it και σ οποιον αρέσει.

Κι άλλο να είναι η άλλη μανιώδης να κανετε σεξ και να τρέχει στο μπανιο να πλύνει το μεμέ της. Κατσε ρε φιλε, θέλει και τη βρωμια του το σεξ, κατσε δεκα λεπτα αγκαλιά και πλένεσαι μετά. Τι είσαι πουτάνα να τρέχεις να πλύνεις το μνι σου στο λεπτό ή σου ριξε ο άλλος τοξικά υλικα πανω σου;
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι βέβαια, είναι και λίγο αναλόγως. Πχ αυτός είναι πολύ ωραίος (αν και πάλι δεν έχει γένια αλλά μουστάκι):
Screenshot 2024-02-02 174340.png
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Παντως εδω σχετικα με την υγιεινη να πω το εξής.

Άλλο να μενεις άπλυτος και να κοριάζει το λίπος στα αχαμνά που αυτο υποβοσκει και καταθλιψη να μη θες να πλένεσαι και να αφηνεις τον εαυτο σου απεριποίητο. Και καταθλιψη βγάζω αλλά ποτε δεν το καταδέχτηκα να βρωμοκοπήσω μπροστα σε γυναίκα. Παντα καθαρος με την κολωνια μου, μονο τρίχα του γάτου να πετυχεις στο ρούχο that's it και σ οποιον αρέσει.

Κι άλλο να είναι η άλλη μανιώδης να κανετε σεξ και να τρέχει στο μπανιο να πλύνει το μεμέ της. Κατσε ρε φιλε, θέλει και τη βρωμια του το σεξ, κατσε δεκα λεπτα αγκαλιά και πλένεσαι μετά. Τι είσαι πουτάνα να τρέχεις να πλύνεις το μνι σου στο λεπτό ή σου ριξε ο άλλος τοξικά υλικα πανω σου;
Σωστά. Γιατί ως γνωστόν το bonding δυο ανθρώπων συμβαίνει ακριβώς μετά, όταν τα σώματα κορεσουν το πάθος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,057 μηνύματα.
Σωστά. Γιατί ως γνωστόν το bonding δυο ανθρώπων συμβαίνει ακριβώς μετά, όταν τα σώματα κορεσουν το πάθος.
Γίνεται και ανούσιο, το νιωθω πολυ διαδικαστικο, ψεκάσατε πατ κιουτ σκουπίσατε.

Κάτσε λίγο, αγκαλιά, ηρεμία, να νιώσεις τη στιγμη που περνάει, να την καταλαβεις ως στιγμή, να νιώσεις το δεσμό, τη ζεστασιά του σώματος, την ασφάλεια στα χέρια της, ότι όλα σου τα προβλήματα τελειωσαν για ενα δυο λεπτα, ότι εισαι εστω για λίγο ασφαλής.

Πατα κιούτα κατευθειαν πλυσιμο, ή την αλλη μαλακια αμεσως το τηλεφωνο και σκρολλ, άστο κατω γαμώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα που το σκέφτομαι βέβαια, είναι και λίγο αναλόγως. Πχ αυτός είναι πολύ ωραίος (αν και πάλι δεν έχει γένια αλλά μουστάκι):
View attachment 128978
Εγω αν ήμουνα γυναικα, αυτόν θα παιρνα. Πολύ παλικαρίσιος:
1706890745636.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Γίνεται και ανούσιο, το νιωθω πολυ διαδικαστικο, ψεκάσατε πατ κιουτ σκουπίσατε.

Κάτσε λίγο, αγκαλιά, ηρεμία, να νιώσεις τη στιγμη που περνάει, να την καταλαβεις ως στιγμή, να νιώσεις το δεσμό, τη ζεστασιά του σώματος, την ασφάλεια στα χέρια της, ότι όλα σου τα προβλήματα τελειωσαν για ενα δυο λεπτα, ότι εισαι εστω για λίγο ασφαλής.

Πατα κιούτα κατευθειαν πλυσιμο, ή την αλλη μαλακια αμεσως το τηλεφωνο και σκρολλ, άστο κατω γαμώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εγω αν ήμουνα γυναικα, αυτόν θα παιρνα. Πολύ παλικαρίσιος:
View attachment 128982
Πολύ απόλυτος φαίνεται, η ζωή η ίδια δεν είναι απόλυτη.. ας χαλαρώσει λίγο... :) 😀
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Γίνεται και ανούσιο, το νιωθω πολυ διαδικαστικο, ψεκάσατε πατ κιουτ σκουπίσατε.

Κάτσε λίγο, αγκαλιά, ηρεμία, να νιώσεις τη στιγμη που περνάει, να την καταλαβεις ως στιγμή, να νιώσεις το δεσμό, τη ζεστασιά του σώματος, την ασφάλεια στα χέρια της, ότι όλα σου τα προβλήματα τελειωσαν για ενα δυο λεπτα, ότι εισαι εστω για λίγο ασφαλής.

Πατα κιούτα κατευθειαν πλυσιμο, ή την αλλη μαλακια αμεσως το τηλεφωνο και σκρολλ, άστο κατω γαμώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εγω αν ήμουνα γυναικα, αυτόν θα παιρνα. Πολύ παλικαρίσιος:
View attachment 128982
Ναι ρε φίλε.. Ωραίος δεν είναι, αλλά ερωτευσιμος σίγουρα.. Από μένα είναι ναι, έχει αυτό το αντρισιο που γοητεύει. Δες τον στην ταινία ' digger' με τον άλλον τον καταπληκτικό Βαγγέλη Μουρίκη. ( γοητευτικά περιεργης εμφάνισης.. Τελικά όλοι οι ιδιαίτεροι μου αρέσουν)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,057 μηνύματα.
Ναι ρε φίλε.. Ωραίος δεν είναι, αλλά ερωτευσιμος σίγουρα.. Από μένα είναι ναι, έχει αυτό το αντρισιο που γοητεύει. Δες τον στην ταινία ' digger' με τον άλλον τον καταπληκτικό Βαγγέλη Μουρίκη. ( γοητευτικά περιεργης εμφάνισης.. Τελικά όλοι οι ιδιαίτεροι μου αρέσουν)
Δικό σου:


Οχι οτι μου αρέσουν αυτες οι ταινιες του Κύπριου, η ηθοποιια ειναι για κλάμματα απο τους άλλους, αλλά ο συγκεκριμενος μου αρέσει.

Και ξανα εδω:

 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,069 μηνύματα.
Είχα πάθει έρωτα και με τον Χρυσοστόμου στο LAPD. Έχω και κόλλημα με τις στολές, μου άρεσε και το πάθος του με τη Ζωίτσα, ήρθα κι έλιωσα η γυναίκα. :inlove:
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.
ΣκΔιάβασα οι "γδαρμένες πλάτες" και λέω τι φάση...?! :hehe:
season 7 flirty GIF
 

paolo1

Νεοφερμένος

Ο paolo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Κορίτσια δεν μου αρέσουν καθόλου οι φλέβες, δεν τισ θέλω καθόλου, ευτυχώς υπάρχουν όλα τα γούστα χεχεχε
Χρειάζονται και οι φλεβες μην το λες..εγω ας πουμε που δεν εχω δεν μου βρίσκει φλέβα η μικροβιολογος για να μου πάρει αιμα στο τσεκάπ ....και μου ριχνει σφαλιάρες στο χέρι😜
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,057 μηνύματα.
Γυρίζαμε μια μέρα από μάθημα πριν πολύ καιρό, με μια απίστευτα προικισμένη στο στηθος μελαχρινάρα φίλη κι ήμουν με κοντομάνικο, λιοπύρι έξω, ήμουν πολύ χαμηλά στα κιλά περίπου 75 και γυρίζει την ωρα που μιλάμε και βλέπει τα χέρια με αυτη τη φλέβα να πετάγεται από αγκώνα μέχρι κάτω και να κανει στην παλαμη απέξω αυτο το τετράγωνο.

Εγινε σα γατα σε οίστρο η όψη της και το μαρτύρησε, "να, έτσι μου αρέσουν τα χέρια στον άντρα".


Τα χέρια τα βάζουν πιο ψηλά κι από το μούσι.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Γυρίζαμε μια μέρα από μάθημα πριν πολύ καιρό, με μια απίστευτα προικισμένη στο στηθος μελαχρινάρα φίλη κι ήμουν με κοντομάνικο, λιοπύρι έξω, ήμουν πολύ χαμηλά στα κιλά περίπου 75 και γυρίζει την ωρα που μιλάμε και βλέπει τα χέρια με αυτη τη φλέβα να πετάγεται από αγκώνα μέχρι κάτω και να κανει στην παλαμη απέξω αυτο το τετράγωνο.

Εγινε σα γατα σε οίστρο η όψη της και το μαρτύρησε, "να, έτσι μου αρέσουν τα χέρια στον άντρα".


Τα χέρια τα βάζουν πιο ψηλά κι από το μούσι.
ΝΑΙ!!! Κόβω φλέβες για τις φλέβες
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,057 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,069 μηνύματα.
τα χέρια με αυτη τη φλέβα να πετάγεται από αγκώνα μέχρι κάτω και να κανει στην παλαμη απέξω αυτο το τετράγωνο.
Σοβαρά τώρα; Εγώ σιχαίνομαι και με φρικάρουν ακόμα και οι δικές μου φλέβες. Σοβαρά υπάρχουν γυναίκες που το θέλουν αυτό; :|
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,057 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα; Εγώ σιχαίνομαι και με φρικάρουν ακόμα και οι δικές μου φλέβες. Σοβαρά υπάρχουν γυναίκες που το θέλουν αυτό; :|
Εμενα μου αρέσουν, δηλαδή όχι μόνο σε μένα αλλα και σε άλλους άντρες όταν βλέπω τα χέρια με τη φλέβα κατι μου κάνει θετικό εκεινη την ώρα, σαν συναγωνισμό θετικό αυτο μου βγάζουν, μια τάση να τους κοντράρω κι εγω με τον ίδιο τρόπο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top