Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
κλαμμα κλαμμα κλαμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

perseusath

Νεοφερμένος

Ο perseusath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δε προλαβαινω να ξεσπασω, ανοιγει η μυτη μου απο τη πιεση. δηλαδη, ξεσπαει ο οργανισμος μονος του νομιζω. και ηρεμω μετα. γενικα ομως δε νευριαζω συχνα, πολυ αραια. αλλα οταν ειμαι ασχημα ψυχολογικα, κι εγω πινω για να μη σκεφτομαι, οχι βεβαια κανα μπουκαλι, και 2-3 ποτα φτανουν, ισα ισα να χαλαρωσω και να τα δω πιο ηρεμα τα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Χμμμ κλαμα παντα, σκοταδι, μουσικη, και πολυς υπνος. Παντα με βοηθουσε ο υπνος, αν καταφερω να κοιμηθω μετα φευγουν στεναχωριες, αγχη, νευρα, τα παντα. Εαν κατσω και τα σκεφτω παντα γινονται χειροτερα και μεγαλωνουν στο μυαλο μου. Αλλα μετα τον υπνο εχουν γινει τοσα δα ^^ Και τελος τσιγαρο και περπατημα, αυτα τα 2 πιο σπανια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Κλειδώνομαι μέσα στο δωμάτιό μου, λέω στους γονείς -αδέρφια-ξαδέρφια-παππούδες-θειους κλπ που είναι στο σπίτι να μην με ενοχλήσουν, βάζω τέρμα μουσική...συνήθως λινκιν παρκ..Κλείνω τα φώτα..Παίρνω το μαξιλάρι μου..Και κάθομαι και χαλαρώνω και νοιώθω ότι φεύγει η αρνητική ενέργεια από πάνω μου. Μερικές φορές κλαίω κιόλας ;)

Μ'αρέσει ..Έχει αποτελέσματα ;);):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
το κρατάω μέσα μου και μετά ξεσπάωοταν είμαι μόνη μου.. και υπάρχουν και περιπτώσεις που σπάω πράγματα.. αλλά σπάνια.τις περισσότερες φορές ηρεμώ με μουσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Κάνω οτιδήποτε δεν έχει κοινωνική συνανστροφή!Θέλω το χώρο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
το κρατάω μέσα μου και μετά ξεσπάωοταν είμαι μόνη μου.. και υπάρχουν και περιπτώσεις που σπάω πράγματα.. αλλά σπάνια.τις περισσότερες φορές ηρεμώ με μουσική


Εγώ έχω χαλάσει 2 ποντίκια και ένα πληκτρολόγιο από τα νεύρα :redface::):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
2 τηλεκοντρόλ, 2 κινητά και πολλά άλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι παντα ξεσπαω με τον εναν η τον αλλο τροπο....και μου κανει πολυ καλο...επανερχομαι στα νορμαλ μου ευθυς αμεσως!
για τους γυρω μου βεβαια δε συμβαινει το ιδιο...ομως γι αυτο δε φταιω εγω...αλλα εκεινοι που ειναι διπλα μου!:D

Εκτος αυτου...ορμαω σε οτιδηποτε τρωγεται....:redface: Με πιανει μια απιστευτη λαιμαργια, οπου ξεχναω θερμιδες, γυμναστηρια....κ.ο.κ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
πάω στο βουνό και βάζω τις φωνές...................
Ετσι ηρεμό βγάζω όλη την ενέργεια που με τσιτώνει και τα πάω καλά με τους ανθρώπους. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
βάζω τα κλάματα
και πάω στο ψυγείο...

η συνέχεια είναι γνωστή
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στα μύγδαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ακούω το <<μου το χα πει>> από τσοπάναρέιβ.Δεν δηλώνω λάτρης αυτού του είδους αναρχο-χαβαλε-σκεπτομενο-ψευτοοργισμενης μουσικής συγκροτημάτων αυτού του χώρου που επιβιώνει με utube,1-2 ραδιοφωνικοί σταθμοί και λίγες χιλιάδες οπαδοί(τίποτα μεμπτό σε όλα αυτά , απλά έχω την αίσθηση ότι τέτοια συγκροτήματα όσο και αν στηλητεύουν το σύστημα , ψοφούν για μαζική επιβεβαίωση)...Αλλά το συγκεκριμένο π.χ. σε αφήνει να χαλαρώσεις να ξεσπάσεις κ.τ.λ. με τρόπο που δεν μπορώ εγώ τουλάχιστον να πετύχω με μουσικές που θεωρώ πολύ πιο <<σημαντικές>> indie κ.τ.λ.

Ορκίζομαι ότι δεν ήθελα να κάνω μουσικοκριτική , το <<μου το χα πει>> ήθελα απλά να τονίσω:rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
εγω απλα δεν μιλαω και δεν θελω να βλεπω κανενα ή πιανω το αυτοκινητο δυστυχως, τερμα η μουσικη και το γκαζι και εκτονωνομαι. αμα γυρισω παλι δεν μιλαω. τωρα αν εγινε κατι με καποιον κοντα μου δεν υπαρχει περιπτωση να μην το συζητησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vintage

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Vintage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
shopping και πάλι shopping
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
γκρίνια........... ούτε εγώ δεν με αντέχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiridoula

Νεοφερμένος

Η Spiridoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ακούω τέρμα μουσική!
:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Την τελευταια φορα εσπασα το κινητο μου.
Γενικως ομως τα κλασικα, δεν μιλαω πολυ, κοιταω να κανω κατι που μ'αρεσει για να ξεχνιεμαι κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Φροντίζω να με κοιμίζω για ΠΟΛΛΕΣ ώρες... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicki

Νεοφερμένος

Η Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Χμμ..

Λύνω ασκήσεις.

Εντάξει, κάνω κι άλλα πράγματα, αλλά οι ασκήσεις πιάνουν και όταν δεν είμαι καλά ψυχολογικά και όταν έχω νεύρα. Ειδικά άμα είναι και νύχτα.. είναι απόλαυση!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top