Τι κινητό έχετε;

Τι κινητό έχετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • Apple

  • Samsung

  • Xiaomi

  • Nokia

  • Sony

  • Alcatel

  • Motorola

  • LG

  • Huawei

  • CAT

  • Google

  • MLS

  • Δεν έχω κινητό!!!

  • Έχω μόνο σταθερό!!!

  • Δεν έχω καν τηλέφωνο!!!


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tι μάρκα κινητό έχετε;
Εγώ Sony Z2 του 2014... κάποια στιγμή θα πάρω άλλο, άγνωστο πότε.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
iPhone X και περιμένω το iPhone 12.
 

dazed

Νεοφερμένος

Ο dazed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το Xiami Pocophone F1, ενώ ήμουν αρκετά ευχαριστημένος, σε μια πτώση από 50 εκατοστα με θηκάκι και τζαμάκι έσπασε η οθονη του.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
google pixel 3 XL
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Xiaomi Note, το 1ο.

Ακόμα να πεθάνει. Σαν εμένα είναι. Υπερήλικο σαράβαλο βαρίδι που ίσα ίσα λειτουργεί και σπάει τα νεύρα σε όσους μπλέκουν μαζί του με την αργοκινησιά του.
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλέπω πως μόνο εγώ έχω Sony και πάλι Sony θα ξαναέπαιρνα.... το Xperia 5 μ'αρέσει αλλά κάνει 799€.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
iPhone 7
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Xiaomi redmi note 7
 

Konstantinos_m

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Xiaomi mi 8 lite, κομπλέ,δεν έχω κανένα απολύτως παράπονο!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Τα Xiaomi πρέπει να ανεβαίνουν απειλητικά στην κατάταξη! 10 άτομα ένα Samsung δεν είδα.

Τα τελευταία χρόνια πελάτης της Apple, δεν την αλλάζω, για on topic IPhone 8 και X.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Επειδή δεν το βλέπω καν στις επιλογές... :P
Lenovo k6 Note το οποίο με έβγαλε ασπροπρόσωπη!
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή δεν το βλέπω καν στις επιλογές... :P
Lenovo k6 Note το οποίο με έβγαλε ασπροπρόσωπη!
Δεν θυμόμουνα ότι η Lenovo έχει κινητά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τα Xiaomi πρέπει να ανεβαίνουν απειλητικά στην κατάταξη! 10 άτομα ένα Samsung δεν είδα.

Τα τελευταία χρόνια πελάτης της Apple, δεν την αλλάζω, για on topic IPhone 8 και X.
4 Samsung, 4 Xiaomi, 3 Apple + αυτούς που γράφουν κ δεν ψηφίζουν απ'ότι κατάλαβα. Μόνο εγώ είμαι Sony-άκιας. Το Xperia 5 νομίζω καλό κινητό, θα το σκεφτώ αν πάρω καινούριο, τα έχω γενικά συνηθίσει, το πρώτο που είχα ήταν Sony, το 2ο Sony Ericcson W980i και μετά Sony Z2 μέχρι σήμερα, ποτέ δεν πήρα κάτι άλλο, ίσως ''συναισθηματικό'' δέσιμο δεν ξέρω.
 

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
iPhone 11
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Huawei mate 20pro, απ' τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει με διαφορά.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Xiaomi 4s και με τόση κακοποίηση που έχει δεχθεί είναι σχετικά οκ. Και τώρα που σκοπεύω να πάρω κινητό πάλι σε xiaomi με βλέπω να καταλήγω απλά με πολύ καλύτερη κάμερα
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω ακόμα το iphone 7 plus απο τότε που βγήκε και είναι ακόμα σκυλί.
Νομίζω ομως θα το δώσω στην μάνα μου και θα κάνω upgrade στο 12 επιτέλους.
Aποτι είδα στα Benchmarks είναι πολύ δυνατό και δεδομένου οτι κάνω upgrade μια φορά στα 10 χρόνια θα τα βγάλει τα λεφτά του.
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Έχω ακόμα το iphone 7 plus απο τότε που βγήκε και είναι ακόμα σκυλί.
Νομίζω ομως θα το δώσω στην μάνα μου και θα κάνω upgrade στο 12 επιτέλους.
Aποτι είδα στα Benchmarks είναι πολύ δυνατό και δεδομένου οτι κάνω upgrade μια φορά στα 10 χρόνια θα τα βγάλει τα λεφτά του.
Το design του 12 είναι φοβερό, το καλύτερο ως τώρα για μένα. Αλλά αφού περίμενες ως τώρα κάτσε να πάρεις το 13 μια και καλή τον Οκτώβρη.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Galaxy s20 FE!!
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το design του 12 είναι φοβερό, το καλύτερο ως τώρα για μένα. Αλλά αφού περίμενες ως τώρα κάτσε να πάρεις το 13 μια και καλή τον Οκτώβρη.
Μου έβαλες φυτιλιές τώρα.
Δεν το είχα σκεφτεί.
όντως το design είναι φοβερό και κατα τη γνώμη μου η καλύτερη κάμερα της αγοράς αν και δεν είναι το main feature που κοιτάω γιατι έχω DSLR αν θέλω να βγάζω πολύ καλές φωτογραφίες.
Ελπίζω το 13 να βελτιωθεί ακόμα περισσότερο(αλλα πόσο ακομα; )
:)
 
Top