Τι κινητό έχετε;

Τι κινητό έχετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • Apple

  • Samsung

  • Xiaomi

  • Nokia

  • Sony

  • Alcatel

  • Motorola

  • LG

  • Huawei

  • CAT

  • Google

  • MLS

  • Δεν έχω κινητό!!!

  • Έχω μόνο σταθερό!!!

  • Δεν έχω καν τηλέφωνο!!!


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

παιδι για κλαματα

Νεοφερμένος

Ο παιδι για κλαματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Samsung Galaxy A5 2015

Το εχω 5 χρονια και 1 μηνα. Αν ηταν αδιαβροχο θα ελεγα οτι αντεχει και πυρηνικη εκρυξη :)
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Έχω ακόμα το iphone 7 plus απο τότε που βγήκε και είναι ακόμα σκυλί.
Νομίζω ομως θα το δώσω στην μάνα μου και θα κάνω upgrade στο 12 επιτέλους.
Aποτι είδα στα Benchmarks είναι πολύ δυνατό και δεδομένου οτι κάνω upgrade μια φορά στα 10 χρόνια θα τα βγάλει τα λεφτά του.
Και εγ το 7 plus έχω σχεδόν 3 χρόνια και είναι σκυλί !!απλα έχει μικρή μνήμη το δικό μου 32 GB αλλά δεν το αλλάζω δεν κολλάει δεν παθαίνει τίποτα ....μια φορά μου έχει κολλήσει μόνο
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Μου έβαλες φυτιλιές τώρα.
Δεν το είχα σκεφτεί.
όντως το design είναι φοβερό και κατα τη γνώμη μου η καλύτερη κάμερα της αγοράς αν και δεν είναι το main feature που κοιτάω γιατι έχω DSLR αν θέλω να βγάζω πολύ καλές φωτογραφίες.
Ελπίζω το 13 να βελτιωθεί ακόμα περισσότερο(αλλα πόσο ακομα; )
Μόνο σε αυτονομία θα το ήθελα ένα κλικ καλύτερο. Βγάζει μια μέρα γεμάτη με πολλή χρήση και όλα ανοιχτά. (Φορτίζω κάθε βράδυ και φτάνω γύρω στο 12%).
Το έχω σε μπλε και είναι κουκλί. Το απλό 12αρι.
Αν έχεις κάποια απορία για το απλό 12αρι, στη διάθεση σου.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Sony Xperia XA αν δεν κάνω λάθος.Το έχω από τον Ιούλιο 2017.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Samsung Galaxy A5 2015

Το εχω 5 χρονια και 1 μηνα. Αν ηταν αδιαβροχο θα ελεγα οτι αντεχει και πυρηνικη εκρυξη :)
ειχα ξεκινησει με xperia mini
Sony Ericsson Xperia Mini - myphone.gr

μετα πηρα τα Samsung Galaxy s2
Sony Ericsson Xperia Mini - myphone.gr

το Α5 αγαπημενο (το εχω ακομα δεν θελω να το δωσω ηταν το πρωτο της σειρας οπως και το J7 Duo (3GB/32GB)​

www.skroutz.gr/s/15798213/Samsung-Galaxy-J7-Duo-3GB-32GB.html που το εχω ακομα και λειτουργει αψογα μιλαμε :thumbup:
τωρα τελευταια αγορασα αυτο
https://www.bestprice.gr/item/2156453930/samsung-galaxy-s21-ultra-5g-512gb-dual.html
Capture.JPG
cdc75084a294729adc64d50a37496744-w300.jpg

η μερα με τη νυχτα μιλαμε με τα προηγουμενα μοντελα,σαν να ειναι διαστημικο στην ταχυτητα και στην αποκριση εχω μεινει ευχαριστημενη και ικανοποιημενη.:thumbup:
 
Top