Τι λειτουργικό έχει το κυρίως smartphone σας;

Τι λειτουργικό έχει το κυρίως smartphone σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Android 4

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Android 5

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Android 6

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Android 7

    Ψήφοι: 3 13.6%
  • Android 8

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Android 9

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Android 10

    Ψήφοι: 5 22.7%
  • Android 11

    Ψήφοι: 4 18.2%
  • iOS 6

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • iOS 7

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • iOS 8

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • iOS 9

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • iOS 10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • iOS 11

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • iOS 12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • iOS 13

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • iOS 14

    Ψήφοι: 7 31.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 2 9.1%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
:morning1:



iPhone 7 με εγκατεστειμένο το iOS 14
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,275 μηνύματα.
Galaxy s20 με Android 11.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Galaxy A50 με Android 10, αλλά προσβλέπω το επόμενο να έχει iOS. :lol:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Untitled.jpg

Και ειμαι ευχαριστημενη,μεχρι τωρα δηλαδη τρεχει αψογα,αν και το εχω ταλαιπωρησει πολυ :hehe:
Μελλοντικα ναι θα παρω ενα τελευταιας εκδοσης αντροιντ παλι,δεν το αλλαζω με τιποτα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,788 μηνύματα.
Xiaomi Redmi Note 8
Android 10
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
iPhone X, iOS 14
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
εχω τσεκαρει να δω ενα απο αυτα τα 4 βεβαια θα εξαρτηθει αν στο μεσοδιαστημα βγει κανενα αλλο




 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
εχω τσεκαρει να δω ενα απο αυτα τα 4 βεβαια θα εξαρτηθει αν στο μεσοδιαστημα βγει κανενα αλλο





Είσαι σε λάθος θέμα αν θες προτάσεις για επιλογή νέου κινητού. Το ξέρεις έτσι;

Εδω λέμε τι λειτουργικό έχει το κινητό που έχουμε ήδη.


Κάτι καινούριο βγαίνει που τα βγάζει εκτός αυτά, αλλά δεν είσαι στο σωστό θέμα για να στο προτείνω.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Είσαι σε λάθος θέμα αν θες προτάσεις για επιλογή νέου κινητού. Το ξέρεις έτσι;

Εδω λέμε τι λειτουργικό έχει το κινητό που έχουμε ήδη.


Κάτι καινούριο βγαίνει που τα βγάζει εκτός αυτά, αλλά δεν είσαι στο σωστό θέμα για να στο προτείνω.
Και αλλα μελη έγραψαν παραπανω για το λειτουργικό του κινητου που προτίθεται να επιλέξουν μελλοντικά, το ειδες ετσι?
Μεσα σε αυτο το πλαίσιο ηταν και η απάντηση αυτη.
Εχω ενα ξεπερασμενο λειτουργικό, είναι αληθεια ναι, και μελλοντικα θα επιλεξω ενα αναμεσα σε αυτα που παραθεσα.
Δεν ηταν και πολυ εκτος θεματος.
Και παλι επιλογη λειτουργικού ηταν. That's all :)
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,837 μηνύματα.
View attachment 78215
Και ειμαι ευχαριστημενη,μεχρι τωρα δηλαδη τρεχει αψογα,αν και το εχω ταλαιπωρησει πολυ :hehe:
Μελλοντικα ναι θα παρω ενα τελευταιας εκδοσης αντροιντ παλι,δεν το αλλαζω με τιποτα.
Είχε η αδελφή μου ένα samsung με τέτοια γραμματοσειρά στο Android. Δε θέλω ούτε να τη βλέπω αυτού του είδους τη γραμματοσειρά :P

Εγώ είμαι με Android 10!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Και αλλα μελη έγραψαν παραπανω για το λειτουργικό του κινητου που προτίθεται να επιλέξουν μελλοντικά, το ειδες ετσι?
Μεσα σε αυτο το πλαίσιο ηταν και η απάντηση αυτη.
Εχω ενα ξεπερασμενο λειτουργικό, είναι αληθεια ναι, και μελλοντικα θα επιλεξω ενα αναμεσα σε αυτα που παραθεσα.
Δεν ηταν και πολυ εκτος θεματος.
Και παλι επιλογη λειτουργικού ηταν. That's all :)

Ok sure!

Wink Whatever GIF by Crossroads Church



Για την ιστορία, για να είμαστε εντός θέματος, εγω είμαι με Oxygen OS - Android 11
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Android 10, αλλά σύντομα ευελπιστώ θα έχει το κινητό μου την δυνατότητα για να τραβάει Android 11
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,275 μηνύματα.
εχω τσεκαρει να δω ενα απο αυτα τα 4 βεβαια θα εξαρτηθει αν στο μεσοδιαστημα βγει κανενα αλλο




Το S21 ultra φυσικά!!
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι εννοεί το "κυρίως" smartphone? Ότι έχετε πολλά ας πούμε; Μωρέ μπράβο :P
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Pixel 3xl android 11
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Τι εννοεί το "κυρίως" smartphone? Ότι έχετε πολλά ας πούμε; Μωρέ μπράβο :P
Εγώ έχω το πρώτο nexus της google που έβγαλε η lg που είναι σε λειτουργική κατάσταση. Έχω διπλή sim και όποτε θέλω μπορώ να το χρησιμοποιήσω. Αυτό έπαιρνε μεχρι android 6.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Προσωπικό : Apple iPhone 12 με iOS 14.4
Εταιρικό : Apple iPhone Xs με iOS 14.4

Έξυπνα τηλέφωνα, ηλίθιος χρήστης. :P
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Android 7

'Εχω το Sony Xperia XA πάνω από 4 χρόνια και εξακολουθεί να λειτουργεί. xD
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
iPhone SE (2020)

iOS 14.6
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ έβαλα «δεν ξέρω» γιατί είμαι άμπαλος σε αυτά και όντως δεν ξέρω και, βασικά, δεν με νοιάζει κιόλας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top