Τι μάρκα κινητό έχετε;

Τι μάρκα κινητό έχετε;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 134)
  • Samsung

  • Apple

  • Xiaomi

  • Microsoft

  • OnePlus

  • Huawei

  • Sony

  • Oppo

  • Google Pixel

  • Nokia

  • Honor

  • LG

  • Motorola

  • HTC

  • Άλλο. Ποιο;


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Πάντα καταλείγω να έχω "NOKIA", γιατί θεωρώ πως έχουν τα πιο εύχρηστα και λειτουργικά menu...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγω παντως απορω καποιοι πως εχουν συνηθισει κατι menu σαν αυτα των lg ή nec κτλ... Θυμαμαι μια φορα που χρειάστηκε ουτε καν μηνυμα δεν μπορουσα να γραψω και ειπα σε αλλον να το γραψει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erebos

Νεοφερμένος

Ο Erebos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πάντα καταλείγω να έχω "NOKIA", γιατί θεωρώ πως έχουν τα πιο εύχρηστα και λειτουργικά menu...

Στα απλά NOKIA (χωρίς πολλές λειτουρίες) ναι, αλλά στα πιο πολύπλοκα... :hmm:
Τα Symbian NOKIA από το 6600 και μετά τα θεωρώ... δύσχρηστα, σε σχέση με τα "πολυμορφικά" SE K750i και W800. Δεν συζητάμε καν για τα κορυφαία UIQ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όντως το k750i ισως εχει το πιο ευχρηστό menu σε κινητο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erebos

Νεοφερμένος

Ο Erebos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Nantia

Νεοφερμένος

Η Nantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Eγω εχω το Motorola Razr V3 Black.Καλουτσικο κινητο....αν και το πηρα πριν δυο μηνες τωρα εχουν βγει πολυ καλυτερα κινητα που μου αρεσουν πιο πολυ απο αυτο που εχω...!!:/:Το επομενο κινητο μου παντως θα ειναι Nokia!!Εχω κολλησει με το Νοkia N93 αλλα ποιος ξερει μεχρι να ξαναλλαξω κινητο θα εχουν βγει αλλα ακομα καλυτερα απο το n93.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mετα απο παααρα πολλα χρονια ξαναπηρα Νοκια...Οποτε εχω και ενα Μ$ κινητο κι ενα Symbian.
Συγκεκριμενα το Ν71.Εαν θελετε εντυπωσεις μεχρι στιγμης μπορω να γραψω.
Μisslittledevil πως το βλεπεις μεχρι στιγμης το Ν72;
Για πες εντυπωσεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το εχω μολις μια μερα και δεν εχω προλαβει να το σκαλισω.
Απο κατι λιγο που ειδα εχει φοβερη εικονα και αποδοση ηχου, αλλα προς το παρων δεν εχω να πω κατι αλλο. :redface:
(Α, ενα μειον του ειναι το μενου του. Δυσχρηστο αρκετα. :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πλεον εχω το ΝΟΚΙΑ Ε50
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κυριε administratora θελω εντυπωσεις για το E50!Ετσι χοντρικα πως σου φαινεται (θετικα αρνητικα) και αν ειναι μετα θα γραψω κι εγω για το Ν71.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario;119255.:
Κυριε administratora θελω εντυπωσεις για το E50!Ετσι χοντρικα πως σου φαινεται (θετικα αρνητικα) και αν ειναι μετα θα γραψω κι εγω για το Ν71.;)
Ας ξεκινησουμε:

Θετικά:
  1. Υπερβολικά πολύ καλή ποιότητα κατασκευής
  2. Προσφέρει πολύ καλούς χρόνους αναμονής
  3. Είναι πολύ λεπτό για symbian
  4. Έχει Symbian 9.3
Αρνητικά:
  1. Τα κουμπια που βοηθούν την πλοήγηση στο Menu ειναι πολυ κόντα και στην αρχή θέλει να το συνηθίσεις.
  2. Το ηχειο του θα μπορούσε να είναι καλλίτερο
  3. Η ταχυτητα του θα μπορουσε να ηταν καλλιτερη
  4. Έχει symbian 9.3
O λόγος που το αγόρασα ήταν επειδή πρόσφερε push e-mail και λόγο της τιμης του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μήτσος

Νεοφερμένος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ έχω το Sony Ericsson k300i. Από ΤΙΜ βλέπω ζωντανά τηλεόραση από το συγκεκριμένο κινητό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εχω Sharp GX25, αλλα το Δεκεμβρη που μου βγαινει η ανανεωση, θα χτυπησω το Ericsson K800. ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Νοκια 6230 και με έχει καλύψει αρκετά τα 2 τελευταία χρόνια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gonzo

Νεοφερμένος

Ο gonzo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εχω εδω και 2 χρονια ενα Κ7ΟΟ και δουλευει αψογα .Πολυ καλο κινητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
samsung d500 πολυ καλο... παω για τον δευτερο χρονο.. κ ειναι αψογο
μου εχει πεσει κ 3 φορες στο νερο


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
sharp GX30i... τα τρία τελευταία χρόνια και κρατάει μια χαρά....τελευταία όμως χρειάζεται πιο συχνά φόρτισμα.....
τα χει βγάλει τα λεφτά του πάντως και ήταν αρκετά καλή επιλογή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
εχω siemens κ απο τοτε που το πηρα κλεινει μονο του ,ανοιγει μονο του κ γενικα ειναι οτι να ναι.Για τα σκουπιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Στειλτω για αναβαθμηση ... λογικά θα φτιαχτεί ... αν δεν φτιαχτεί θα σου κανουν αντικατάσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top