Τι μάρκα κινητό έχετε;

Τι μάρκα κινητό έχετε;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 134)
  • Samsung

  • Apple

  • Xiaomi

  • Microsoft

  • OnePlus

  • Huawei

  • Sony

  • Oppo

  • Google Pixel

  • Nokia

  • Honor

  • LG

  • Motorola

  • HTC

  • Άλλο. Ποιο;


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
sony ericsson sth..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ΝΟΚΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Sony Ericsson W580i

Το καμάαααααρι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Sony Ericsson Κ850i :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Sony Ericsson W810i :P.Στο τέλος της εβδομάδας που θα πληρωθώ, το ψήνω για ένα καλό PPC, HTC μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μοtorola Z8.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Sony Ericsson W660i
Δεν τα αλλάζω με τπτ τα SE :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Nokia 6260..Εδώ και 4 χρόνια και δεν υπάρχει πρίπτωση να αλλάξω κινητό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

[V]

Νεοφερμένος

Ο [V] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Το δικο μου θα το βρισκουν σε ανασκαφες σε λιγο... Θελω να παρω το iphone αλλα ειναι πολυ ακριβο εχω ακουσει. Ξερει κανεις ποσο εχει ακριβώς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σχεδόν 500 ευρά με σύνδεση, ρίξε μία ματιά στη vodafone.


Στο θέμα μας, πλέον έχω ένα Motorola Z8 και ένα pebl U6.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eγω πλεον ενα Ε90 και ενα Νeonode N2...
Aυτα δηλαδη ειναι τα 2 "βασικα βασικα" που χρησιμοποιω.
Και ναι ξερω, απο το ενα που ειναι σαν τουβλο στο μεγεθος πηγα στο Ν2 που εχει μεγεθος αναπτηρα.:crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
NOKIA 7500 prism...
να ρωτήσω κάτι, είναι το δεύτερο ΝΟΚΙΑ που έχω και όπως και το πρώτο, κάτι έχει πάθει η οθόνη του, σαν να μαζεύει υγρασία μου φαίνεται...το έχει πάθει κανένας άλλος;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
NOKIA 7500 prism...
να ρωτήσω κάτι, είναι το δεύτερο ΝΟΚΙΑ που έχω και όπως και το πρώτο, κάτι έχει πάθει η οθόνη του, σαν να μαζεύει υγρασία μου φαίνεται...το έχει πάθει κανένας άλλος;;:worry:

Το εχει παθει γνωστος μου (σε αλλο κινητο) και δεν ειναι κατι το καλο ή το φυσιολογικο.
Εαν το βλεπεις σαν να "ιδρωνει" ή να μαζευει υδρατμους-φυσαλιδες-σκονες κτλ απο μεσα, τοτε αυτο σημαινει οτι δεν εχει γινει καλη συναρμολογιση στα πλαστικα μερη του κινητου.
Οπως ειναι πρεπει να παει πισω και να τους το εξηγησεις.
Και οτι και να σου πουν, ΟΧΙ δεν ειναι κατι φυσιολογικο ή που "τυχαινει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
αυτό ακριβώς έχει...σαν να έχει ιδρώσει ένα πράγμα!! Θα τους το πάω να το δουν...
Thanx:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
NOKIA 7500 prism...
να ρωτήσω κάτι, είναι το δεύτερο ΝΟΚΙΑ που έχω και όπως και το πρώτο, κάτι έχει πάθει η οθόνη του, σαν να μαζεύει υγρασία μου φαίνεται...το έχει πάθει κανένας άλλος;;:worry:

Πφφφ το έχω πάθει με Sony Ericsson στους 4 μήνες και παρότι υπήρχε εγγύηση δεν μου το κάλυπτε είπαν επειδή ήταν πολύ σοβαρό και το κόστος επισκευής ξεπερνούσε το κόστος της συσκευής και μπλα μπλα :worry:

Δεν πας να το δεις καλύτερα; Πάντως με Νokia δεν έχω πάθει ποτέ τίποτα :D


πς. εγώ έχω samsung U600 λολζ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Sony Ericsson K770i
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι μάρκα κινητό έχετε

Ότι και το προηγούμενο: "Παλιόαδερφού".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ ακόμα ένα ΝΟΚΙΑ 6230 που έχω εδώ κ 4 χρόνια περίπου, αλλά από τα Χριστούγεννα έχω κ το LG KS20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popitsa

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
sony ericsson k810i..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kallia88

Νεοφερμένος

Η kallia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
:Dsony ericsson w580i!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top