Τι μουσική ακούτε;

Τι μουσική ακούτε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 236)
  • Άλλο είδος από τα παρακάτω (πείτε ποιο)

    Ψήφοι: 30 12.7%
  • Λαϊκά

    Ψήφοι: 40 16.9%
  • Έντεχνα

    Ψήφοι: 73 30.9%
  • Ρεμπέτικα

    Ψήφοι: 34 14.4%
  • Rock

    Ψήφοι: 132 55.9%
  • Metal

    Ψήφοι: 95 40.3%
  • Gothic

    Ψήφοι: 30 12.7%
  • Κλασική

    Ψήφοι: 62 26.3%
  • Soundtracks

    Ψήφοι: 56 23.7%
  • Hip-Hop

    Ψήφοι: 34 14.4%
  • Pop

    Ψήφοι: 54 22.9%
  • Μπαλάντες / Blues

    Ψήφοι: 66 28.0%
  • Electronic

    Ψήφοι: 43 18.2%
  • Celtic

    Ψήφοι: 19 8.1%
  • Traditional/Folk

    Ψήφοι: 24 10.2%
  • Disco

    Ψήφοι: 6 2.5%
  • Jazz

    Ψήφοι: 15 6.4%
  • Reggae

    Ψήφοι: 13 5.5%

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Sky+Sea,συμφωνω μαζι σου για Βασιλη(μαντεψε γιατι χαλασε,εδωσε την μουσικη να την γραφουν οι εντεχνοι/ροκ της Ελλαδας) και παρα πολυ για τα ρεμπετικα.Respect!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Το τί είδος μουσική θα ακούσω παίζει ρόλο και η διάθεση μου.
Πάντως τα είδη που δεν ακούω είναι Metal,κλασική και έντεχνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tReLoPeDo!!!

Νεοφερμένος

Ο tReLoPeDo!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Rock and Metal RULE HARD :devil:!!!
yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!! yeahh!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • pensa-suhr.jpg
    pensa-suhr.jpg
    108.2 KB · Εμφανίσεις: 3,249

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μπάι δε γουέι, πολυ προβοκατόρικος όρος το "έντεχνο" ε :whistle:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ότι ο όρος αυτός υπονοεί κάπως ότι αυτό το είδος είναι τέχνη ενώ τα άλλα δεν είναι.. Φυσικά όλοι πιστεύουμε ότι είναι λαθος αυτό ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Α,δεν το ειχα καταλαβει ετσι.Φυσικα και δεν ισχυει αυτο(κατα τη γνωμη μου φυσικα),για να μην παω στο αλλο ακρο και γινω φανατικος κιολας. :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φακιδομύτη

Νεοφερμένος

Ο φακιδομύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ έχω μια ροπή προς την αμερικάνικη ανεξάρτητη σκηνή. Απεχθάνομαι τα ελληνικά ποπ γιατί ρίχνουν το μουσικό επίπεδο!!
όταν ήμουν πιο μικρή οι αγαπημένοι μου ήταν οι Red Hot, αλλά τώρα πεθαίνω για J. E. W.! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Βασικα,το moto μου ειναι "Ακουω τα παντα εκτος απο Βολανη''

'Aιντεεεε , άιντεεεε ...μα πού ζεις εσύ άνθρωπε μου ? Ακόμη στο Βολάνη έμεινες ? Ξανθιώτης ruleeezzzzz λέμε !!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Sky+Sea,συμφωνω μαζι σου για Βασιλη(μαντεψε γιατι χαλασε,εδωσε την μουσικη να την γραφουν οι εντεχνοι/ροκ της Ελλαδας) και παρα πολυ για τα ρεμπετικα.Respect!

σωστά ... αυτός έδωσε ή του το επέβαλλαν από τις δισκογραφικές ? όπως και να έχει είναι απαράδεκτο από έναν καλλιτέχνη με τέτοια ιστορία να καταδεχτεί να πει τέτοιες σαβούρες. Καλύτερα να αποχωρούσε από τη δισκογραφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Χεχε,λεφτα φιλε μου,λεφτα.Πως θα ζησει την Ελενιτσα(την Ραντου βρε!)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Παίζει κανείς μουσικό όργανο αλήθεια;

Εμένα το ονειρό μου είναι να κυριεύσω τον κόσμο με τη Les Paul μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ιγού έπαιζα κιθάρα για καμμιά δεκαριά χρονάκια αλλά έχω να την πιάσω καμμιά πενταετία... νταξ, δεν ήμουνα και κάνα ταλέντο :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Same here.Πηρα κιθαρα απο ζηλεια που ειχαν 2 κολλητοι μου,ενω δεν ηθελα πραγματικα,αυτοι ηταν ηδη καλοι κ εγω απογοητευτηκα γρηγορα.Αν επαιρνα μπασο,δεν θα ειχα κανεναν για συγκρισεις κ ισως να συνεχιζα.Αλλα τελικα ανακαλυψα την πραγματικη μου κλιση,χεχε... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Εγώ παίζω κιθάρα και αυτός ήταν και ο βασικός λόγος που ξεκίνησα να ακούω ροκ (αρχικά - μετά πήγα στα βαριά :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
rock, metal, chill out, trip hop, ambient, αλλα γενικα ανοιχτο αυτι 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
καλέ τι rock forum είμαστε εμείς...πολύ χαίρομαι...λοιπόν ακούω: rock, punk, classic pop, εντεχνο pop αν και δεν ανγνωρίζω τον τίτλο... οι αγαπημένοι μου απο το κάθε είδος είναι: rock> Dulan και Πορτοκάλογλου, punk>Ramones, classic pop> Elton John, έντεχνο pop> Χατζηγιάννης...μισώ τα λαικά!!!!!! :sick: :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω θα αρχισω κιθαρα του χρονου, μαλλον στην επομενη σχολικη χρονια...
Εχω βρει μια Les Paul για οταν θα μπω στην Ηλεκτρικη μουρλια... Οπως εχω βρει και εναν ενισχιτη σαν αυτον που χρησιμοποιουν οι KISS (και ο Κιθαριστας τους εχει Les Paul και ο παλιος ειχε και δικο του μοντελο το οπιος ομος δεν ειναι για την τζεπη μου...) Οποτε θα ειμαι ενα καθαρα KISS influenesed κιθαριστας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Καλή τύχη με το μάθημα κιθάρας και να μην τα παρατήσεις ποτέ. Εγώ Les Paul έχω και παίζω 2 χρόνια+κάτι ψιλά... Ενισχυτή σου προτείνω να πάρεις Marshall 15W και κιθάρα καμμιά Squier/Fender για αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Φανατικά ελληνική rock,ξένο metal και έντεχνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top