Τι παιδικά προγράμματα βλέπαμε όσο μεγαλώναμε;

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,100 μηνύματα.
Εε τέλος, είσαι δικός μου εσύ
Ονειροπαρμένοι, επίσης καμένο παιδικό. Υπερβολικά καμένο θα έλεγα. Νομίζω η Βεργίνα το έβαζε.

αρχείο λήψης (12).jpeg
Πωωωω τι θύμησες τώρα, ό,τι καλύτερο, πολύ μ' άρεσε αυτό για κάποιο λόγο!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.
και μικρο μου πόνυ έβλεπα
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,756 μηνύματα.
Νοντυ και Teletubbies.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,748 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,756 μηνύματα.
Αχ τι θυμήθηκα τώρα τις "μπανάνες με πυτζάμες "το έβλεπε κανείς;
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,188 μηνύματα.

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,947 μηνύματα.
Εε τέλος, είσαι δικός μου εσύ
θυμαμαι εποχες 2015-2016 που ημουν 9 τοτε που η τρινα τραγουδαγε το σικαγο και είχα σηκωθεί και την σκυλοέβριζα στις 3 το πρωί και ηρθαν οι δικοι μου μεσα και με κατσαδιασανε.
επισης γούσταρα την Τζέιντ. απο μικρος το ειχα αυτο το γκοθουφασαιικο γουστο
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,100 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,188 μηνύματα.
Ο μικρός Νικόλας
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,100 μηνύματα.
θυμαμαι εποχες 2015-2016 που ημουν 9 τοτε που η τρινα τραγουδαγε το σικαγο και είχα σηκωθεί και την σκυλοέβριζα στις 3 το πρωί και ηρθαν οι δικοι μου μεσα και με κατσαδιασανε.
επισης γούσταρα την Τζέιντ. απο μικρος το ειχα αυτο το γκοθουφασαιικο γουστο
Δε τους θυμόμουν τους χαρακτήρες και τους κοίταξα, αλλά πριν διαβάσω τι έγραψες αυτό θα σου έλεγα, ότι όπως σε κόβω η Τζέιντ θα σου άρεσε
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,756 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,550 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,188 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,100 μηνύματα.

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,947 μηνύματα.

και καλη σας μερα
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,100 μηνύματα.
Αυτό μου άρεσε επίσης πολύ όταν ήμουν πολύ μικρή, τα παπούτσια της Φράνυ:
mqdefault.jpg
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,947 μηνύματα.

τι και αν δεν ηξερα τι λενε οι λέξεις;
 

KleinosBrekias

Νεοφερμένος

Ο Μητσαρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Στρουμφακια , Ταο Ταο , Τα ταξιδια τους Νιλς Χογκερσον , Tom & Jerry , The Pink Panther , Γκιουλιβερ , Αστυνομος Σαινης , Acme tunes , Κογιοτ ( Μπιτ - Μπιτ ) , Καπαμαρου , Τεν Τεν ( με τον Μιλου το σκυλο ) .
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,045 μηνύματα.
Πίπη φακιδομύτη! Legende μιας εποχής! Όλα εμείς τα <σκανταλιάρικα> παιδάκια, την είχαμε είδωλο.

Μετά , όταν έγινα μαμά, εβλεπα όλες τι παιδικές εκπομπές, όσο ήταν μικρά. Ήταν γλυκούτσικες, αγαπησιάρικες. Και παιδικές ταινίες μ άρεσααααν! Μα πόσο αγαπησιάρικες είναι οι παιδικές ταινίες!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top