Τι παιχνίδια παίζουμε στον υπολογιστή;

Τι παιχνίδια παίζουμε στον υπολογιστή;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • LEAGUE OF LEGENDS

    Ψήφοι: 3 37.5%
  • FORTNITE

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • CALL OF DUTY

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • PUBG

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • GRAND THEFT AUTO

    Ψήφοι: 1 12.5%
  • FIFA

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • MINΕCRAFT

    Ψήφοι: 2 25.0%
  • DOTA 2

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • HEARTHSTONE

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • WARCRAFT

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • WORLD OF TANKS - WORLD OF WARSHIPS

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • CHESS / ΣΚΑΚΙ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΙΖΩ OFFLINE GAMES

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΧΝΙΔΙΑ FACEBOOK

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • THE SIMS

    Ψήφοι: 2 25.0%
  • ΑΛΛΟ

    Ψήφοι: 2 25.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Παίζουμε κανένα online ή offline game; για γράφτε εδώ να δούμε ποιοι είναι οι Gamers! :happy: (έχετε ως 5 επιλογές).
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
από online το αγαπημένο μου ήταν το Lineage 2 :pc:
αλλά πλέον οι private servers έχουν 1-2 μήνες ζωής και είναι εντελώς pay to win. :cray:

από "offline" το Heroes 3 :paladin::wizard:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,745 μηνύματα.
Πλέον δεν ασχολούμαι πια. Δεν ανοίγω καν τον υπολογιστή άλλο. Είμαι στη φάση των βιβλίων μου. Αλλά γενικά παίζω League of Legends και Grand Theft Auto V.

Αλλά επειδή είμαι και παλιομοδίτης στα πάντα προφανώς δεν θα έλειπαν και παλιά παιχνίδια από το ρόστερ μου. Age of Mythology, Age of Empires, Rome Total War, Wonder Boy.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Παίζω Baldo
Παιχνίδι που έχει φάει τρελό κράξιμο αλλά είναι τέλειο.
 

Συνημμένα

  • 1634494252591.jpeg
    1634494252591.jpeg
    10.8 KB · Εμφανίσεις: 55

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Minesweeper.jpg
Pacman.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Πλέον δεν ασχολούμαι πια. Δεν ανοίγω καν τον υπολογιστή άλλο. Είμαι στη φάση των βιβλίων μου. Αλλά γενικά παίζω League of Legends και Grand Theft Auto V.

Αλλά επειδή είμαι και παλιομοδίτης στα πάντα προφανώς δεν θα έλειπαν και παλιά παιχνίδια από το ρόστερ μου. Age of Mythology, Age of Empires, Rome Total War, Wonder Boy.
Ομολογώ οτι ητο απροσδόκητο το να παίζεις εσύ GTA...είσαι όλο εκπλήξεις.
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Μεχρι προσφατα επαιζα περιστασιακα minesweeper, crosswords, sudoku, solitaire. Προσφατα ξεκινησα SimCity buildit, brawlhalla, minecraft, rocket league, super C και διαπιστωσα οτι χρειαζομαι gaming pc :happy:
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top