Τι σας την σπάει/ενοχλεί στο (υποψήφιο) έτερον ήμισυ και γιατί;

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Καθόμουν και σκεφτόμουν ,εξαιτίας των τελευταίων ποστ μου, ποια είναι αυτά που λατρεύω στην κοπέλα μου (λάτρευα για να είμαι ειλικρινής:P) και ποια ήταν όλα αυτά που με ενοχλούσαν από την συμπεριφορά της και τις συνήθειες της στο σύνολο καθόλη την διάρκεια της σχέσης μας.

Επειδή όλοι μας έχουμε τα καλά και τα κακά μας και με βάση αυτό κάνουμε σχέσεις,ζυγίζουμε αν μπορούμε να "ανεχτούμε" τα κακά του άλλου μέσα στα όλα τα "καλά" που έχει κάποιος/κάποια (ομορφιά,μυαλό κτλ) και με βάση αυτό συνάπτουμε σχέσεις.

Για τις γυναίκες κλασικό παράπονο είναι επειδή οι άντρες θα δούν το ποδοσφαιρό τους με τους φίλους ή στο σπίτι με την κοπέλα του και εκείνες τις ώρες που παρακολουθεί ποδόσφαιρο γίνεται άλλος άνθρωπος.
Το ανάλογο εμείς όταν μπαίνουμε με την κοπέλα μας σε μαγαζί με ρούχα και έχουμε περιορισμένο χρόνο ή/και χρήματα
Εγώ απεχθάνομαι τα ψέματα -τα υποτίθεται αθώα- που κρύβουν πολλά περίεργα πράγματα και δεν υπάρχει ειλικρινής επικοινωνία μέσα στην σχέση,έστω και για γελοία μικροπράματα (μου έκρυβε το ότι έμεινε σε ένα πολυ σημαντικό μάθημα στην σχολή της)

Γράψτε εδώ πέρα τι σας ενοχλεί στον/στην συντροφό σας ή ακόμα και στους φίλους σας του άλλου φύλου όμως και όποτε σκέφτεστε για τις "περίεργες-εκκεντρικές" συνήθειες τους σας πιάνουν τα νεύρα,πόσο ιδίως όταν πρέπει να τις "ανεχτείτε".

Επίσης σχολιάστε ΓΙΑΤΙ θα θέλατε να τις αλλάξει αυτές (αυτός ή αυτή) για σας και τι ανάλογη παραχώρηση θα κάνατε εσείς αν βλέπατε ότι βελτιωνόταν για χάρη σας (σε τί θα βελτιωνόσασταν και εσείς από την πλευρά σας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μ'ενοχλεί πολύ η γνωστή αντρική ατάκα "με πιέζεις" με το παραμικρό..καραμέλα την έχουν κάνει η περισσότεροι πια... :mad17:φαίνεται έχει μείνει σαν αποθημένο στους άντρες (υπάρχουν και οι εξαιρέσεις..)ότι οι γυναίκες είναι πιεστικές και το μόνο που θέλουν είναι να τους περιορίσουν την ελευθερία (όχι ότι δεν υπάρχουν πολλές τέτοιες βέβαια,αλλά δεν είναι όλες έτσι..)και μας παίρνει όλες η μπάλα,φταίμε δεν φταίμε... :hmm: :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Έκανα rename τον τίτλο για να συμπεριλαμβάνει και τους ομοφυλόφιλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Γράψτε εδώ πέρα τι σας ενοχλεί στον/στην συντροφό σας ή ακόμα και στους φίλους σας του άλλου φύλου όμως και όποτε σκέφτεστε για τις "περίεργες-εκκεντρικές" συνήθειες τους σας πιάνουν τα νεύρα,πόσο ιδίως όταν πρέπει να τις "ανεχτείτε".

Επίσης σχολιάστε ΓΙΑΤΙ θα θέλατε να τις αλλάξει αυτές (αυτός ή αυτή) για σας και τι ανάλογη παραχώρηση θα κάνατε εσείς αν βλέπατε ότι βελτιωνόταν για χάρη σας (σε τί θα βελτιωνόσασταν και εσείς από την πλευρά σας).
λοιπόν....
κατά περιόδους είχα διάφορα "παράπονα" από τους εκάστοτε συντρόφους μου που τις περισσότερες φορές κατέληγαν και στον χωρισμό....
αν κάτσω και τα γράψω τώρα όλα αυτά δε θα μου φτάσει μια ώρα :P

θα γράψω λοιπόν το ένα και μοναδικό πράγμα που με εκνευρίζει στην τωρινή μου σχέση :redface: το οποίο όμως μπορώ να "ανεχτώ"
ο τωρινός μου σύντροφος λοιπόν έχει το εξής "κακό"....
ώρες ώρες είναι ελαφρώς... αμελής!
και τι εννοώ με αυτό....
από αμέλεια, κούραση, βαρεμάρα κλπ κλπ "αμελεί" να πληρώσει τους... λογαριασμούς :|
όταν τον ρωτάω.. πλήρωσες το γραμμάτειο? απαντάει...ΘΑ το πληρώσω... έχουν ήδη περάσει 5 μέρες που έχει λήξει....
πλήρωσες το τηλέφωνο? ΘΑ το πληρώσω.... έχουν ήδη περάσει 15 μέρες :mad:

Θα μου πείτε τώρα.... οκ και σένα τι σε κόφτει κοπέλα μου? :P δικά του τα γραμμάτεια, δικό του και το τηλέφωνο....
με κόφτει και με νοιάζει όμως....
γιατί όταν συζείς με κάποιον, κάνεις και έναν οικονομικό προϋπολογισμό....
και όταν ο άλλος δεν πληρώνει τις υποχρεώσεις του στην ώρα τους, μένεις με την εντύπωση ότι υπάρχουν χρήματα στο σπίτι ενώ τελικά είσαι στον άσσο γιατί δεν έχεις κάνει σωστή διαχείρηση πιστεύοντας ότι έχουν πληρωθεί τα απαραίτητα :worry:

εγώ καλώς ή κακώς είμαι από τους τύπους της... οργάνωσης!
αυτός σε τέτοια θέματα είναι λίγο (όχι πολύ) πιο... φλού!
έτσι όμως είναι δύσκολο να ανοίξεις σπίτι.. πόσο μάλλον αύριο μεθαύριο να κάνεις και ένα μπεμπέ... :redface:

αν λοιπόν έκανε αυτός αυτήν την παραχώρηση.... θα σταματούσα και γω να του τα κάνω τσουρέκια :redface: γιατί ναι ομολογώ ότι τον πρήζω για αυτό το θέμα γιατί με αγχώνει :redface: και είναι το μοναδικό σημείο που μανουριάζουμε μέσα στη σχέση μας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Κάτι που μου έρχεται στο μυαλό και δεν είναι πάντα κακό, είναι η υπερβολικά καλή μνήμη της.Αυτό είναι άσχημο όταν σε καυγάδες μου αναφέρει πράγματα που έχουν γίνει πριν πολύυυυυυυυυ καιρό κι εγώ εννοείται ότι τα έχω ξεχάσει ή και να τα θυμάμαι δε με ενοχλούν πια.Είναι σα να συσσωρεύονται όλα τα λάθη που κάνω γιατί δεν ξεχνάει τίποτα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Κάτι που μου έρχεται στο μυαλό και δεν είναι πάντα κακό, είναι η υπερβολικά καλή μνήμη της.Αυτό είναι άσχημο όταν σε καυγάδες μου αναφέρει πράγματα που έχουν γίνει πριν πολύυυυυυυυυ καιρό κι εγώ εννοείται ότι τα έχω ξεχάσει ή και να τα θυμάμαι δε με ενοχλούν πια.Είναι σα να συσσωρεύονται όλα τα λάθη που κάνω γιατί δεν ξεχνάει τίποτα...:worry:

Πω, πω έχεις δίκιο το έχω ζήσει είναι ποοοοολύ σπαστικό!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Κάτι που μου έρχεται στο μυαλό και δεν είναι πάντα κακό, είναι η υπερβολικά καλή μνήμη της.Αυτό είναι άσχημο όταν σε καυγάδες μου αναφέρει πράγματα που έχουν γίνει πριν πολύυυυυυυυυ καιρό κι εγώ εννοείται ότι τα έχω ξεχάσει ή και να τα θυμάμαι δε με ενοχλούν πια.Είναι σα να συσσωρεύονται όλα τα λάθη που κάνω γιατί δεν ξεχνάει τίποτα...:worry:

θα μου επιτρέψεις να σχολιάσω κάτι?
εγώ το βλέπω από μια άλλη οπτική γωνία....
το "πρόβλημα" για μένα δεν έγκειτε στο πολύ καλό μνημονικό της αλλά στην διάθεση της να ξύνει παλιές πληγές και να στις χτυπάει κάθε φορά που συμβαίνει κάτι...
θα έλεγα ότι είναι πολύ κακό ελλάτωμα γιατί μάλλον δείχνει έναν άνθρωπο που περιμένει να κάνεις κάτι κακό για να σου χτυπήσει ΟΛΑ σου τα κακά... :/:
πολύς κόσμος έχει πολύ καλή μνήμη αλλά.... "ξεχνάει" εθελοντικά παλιούς καυγάδες και αφήνει τα κακά πράγματα να σβήσουν ώστε να προχωρήσει η σχέση χωρίς προβλήματα....(στην καλύτερη των περιπτώσεων, συζητάει το πρόβλημα ήρεμα σε άσχετη στιγμή μέχρι να το λύσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ τι με ενοχλεί;
Με ενοχλεί πάρα πολύ το "Μα ρε Λιαααααααα, δεν γίνεται αυτό, αφού ξέρεις". Όχι τόσο επειδή το λέει, αλλά το ύφος που το λέει μου σπάει τα νεύρα!! Και ενώ του το έχω πει συνεχίζει να το λέει στο ίδιο ύφος κάθε φορά!! Επίσης εκνευρίζομαι με την υπερβολική αυστηρότητα που τον διακατέχει σε κάποια θέματα, όπως πχ για θέματα διαχείρισης στο e-steki. Πιστευω οτι έτσι χάνει όλη τη διασκέδαση. Και τέλος, με ενοχλεί όταν υποτιμάει τον εαυτό του γιατί είναι κρίμα.
Αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αυτό που με εκνευρίζει είναι οτι σε κάποια θέματα είναι της τελευταίας στιγμης ή και μετά την τελευταία στιγμή, όπως αυτό που είπε η κουε όχι με λογαριασμούς αλλά με άλλα πράγματα που τα αφήνει στο φλού
Αλλά πάλι καλά σε αυτά τα θέματα τον επηρρεάζω και διορθώνεται.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Εγω θα μιλήσω για υποψήφια έτερα ημίσεα καθότι αδέσμευτος αυτή την εποχή. Κυρίες μου, μου τη σπάει:

Η Μεγάλη Ιδέα: Τρελό φρούτο... Αλλιώς την ονειρεύτηκε ο Ελευθέριος Βενιζέλος το 1915 και αλλιώς η Τζίνα Ναζιαρίδου το 2006. Την παίρνεις τηλέφωνο να δεις τι κάνει, έτσι από ενδιαφέρον: "Αααα πάλι να γ**ήσει θέλει το γουρούνι". Δεν την παίρνεις τηλέφωνο: "Στ' @@ του με έχει γραμμένη, θέλει να με κάνει να ζηλέψω..." Μωρά μου, δεν είστε ούτε τα pc μας, ούτε τα τσιγάρα μας, ούτε το κινητό μας.... οτιδήποτε δηλαδή γουστάρουμε να ασχολούμαστε όλη μέρα με αυτό και να γυρνάμε γύρω του όπως η Γη γύρω απ' τον Ήλιο...

Λύση: Κλείστε το στόμα σας κι ανοίξτε το μυαλό σας.

Το Ψέμα: Πολύ καλός τίτλος για ταινία... Μαντέψτε ποιές πρωταγωνιστούν... Εσείς κούκλες μου! Η σημερινή γυναίκα είναι σαν ενα εστιατόριο. Εντυπωσιάζεσαι απ τον κατάλογο και παραγγέλνεις το ζουμερό ψωμάκι γεμισμένο με μπιφτεκάκι, μαρουλάκι, σάλτσα, τοματούλα.... έλα όμως που όταν έρχεται το αναθεματισμένο το πιάτο έχει.... ενα αγγούρι μόνο μέσα! Και το χρυσοπληρώνεις κι όλας! Άσε που απαιτούν να σε έχουν συνέχεια πελάτη για αγγούρια ειδάλλως θα σου βαστάνε μούτρα μέχρι την Ολυμπιάδα του 2036. (Αυτό θα το αναλύσουμε στο αμέσως επόμενο κεφάλαιο). Ζοφερά παραδείγματα: α) "Ο Κώστας έχασε 5 κιλά και είχα υποσχεθεί να του κάτσω αλλά τώρα με πιάνουν οι σκέψεις....." β) "Εγω είμαι ανοιχτή σε παν ενδεχόμενο" και τελικά "Σου είπα που η μαμά μου είναι πλέον στείρα; Πάντα ήθελα εναν αδερφό. Έτσι σε είδα εξ αρχής"

Λύση: Εαν υποθέσουμε οτι ακολουθήσατε το πρώτο βήμα και ανοίξατε ήδη το μυαλό σας, σβήστε τις λέξεις π@π@ριές (δεν βγάζουν καρπούς π@π@ρια, τσάμπα τις φυλάγατε), και "δούλεμα" (δεν σας κολλάνε ένσημα όταν λέτε μ@λ@κίες, οπότε αν δε διορθωθείτε, πρώτα θα σας πάρει ο Χάρος στα 100 σας και μετά θα συνταξιοδοτηθείτε). Θα διαπιστώσετε οτι έτσι ελευθερώνεται άπειρος χώρος για άλλες εγκεφαλικές λειτουργίες, μεταξύ των οποίων και η σκέψη.


Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος ή αλλιώς "που πας γυμνός στα αγγούρια": Α ρε Δαλιανίδη με τις ταινίες σου, κάτι ήξερες από τίτλους κάτι δεκαετίες πριν. Οι πραγματικά σπουδασμένες γυναίκες σε αυτόν τον τομέα θα μπορούσαν να δουλέψουν στο Δημόσιο ή στα Customer Care τηλεπικοινωνιακών εταιριών. "Ναι γεια σας θα ήθελα να βγάλω το Χ πιστοποιητικό". Απάντηση: "Πρέπει να πατε εκεί...αλλά είναι κλειστά, να σφραγίσετε το Χ αλλά μας τελείωσαν οι σφραγίδες, να πρωτοκολλήσετε το Χ αλλά η υπάλληλος έχει πάει διακοπές..."
Τι φταίς εσυ Θρασύμβουλε αν αγάπησες και πόθησες, σε πέρασε απο 40 κύματα για να σου πει οτι προτιμάει το βουνό από τη θάλασσα. Δεν πειράζει, απέκτησες ενα ακόμα φιλαράκι ψυχικά δίδυμο προς εσε. Τι; Δε το θες; Την αγαπάς; Βρε άει στα κομμάτια... Βολέψου σκύλε με οτι σου δίνει να φας....

Λύση: Εαν υποθέσουμε οτι έχετε ακολουθήσει τις προηγούμενες λύσεις, τώρα έχετε χώρο και για σκέψη. Κάντε μια απλή σκέψη για αρχή: Ο άντρας που σας την πέφτει δεν είναι η σερβιέτα σας που τραβάει το αίμα (ερωτικές πληγές) ή και τα κολπικά υγρά (έχω ανάγκη να νιώσω γυναίκα, ελα να σε ανάψω, δείξε μου οτι το πέτυχα...). Άλλο σερβιέτα, άλλο άντρας! Κατανοητό;


Γεύση ξυνίλα: Όλη η ξυνίλα που μπορεί να μαζέψει μια γυναίκα και όλες οι παραξενιές που μπορεί να βγάλει και όλα τα κατιτίς που την καταπιέζουν στην επαφή που έχετε: "Γιατί είπες εκείνο; Άααα άρα δε με θεωρείς γυναίκα.... γιατί είπες το άλλο; Φαλλοκράτη! Γιατί είπες το παράλλο; Δηλαδή δε συμφωνείς ΜΑΖΙ ΜΟΥ;;; Γιατί μου λες να φύγω πιο νωρίς απ τη δουλειά δήθεν για να κάνουμε γούτσι γούτσι; Μόνο για να μου τον ρίξεις θέλεις; Και τα εργασιακά μου δικαιώματα, δε μου τα αναγνωρίζεις...με θες δούλα σου στο σπίτι..."

Λύση: Μετά τις προηγούμενες λύσεις-βήματα, που αναπτυχθήκατε εγκεφαλικά, ήρθε η ώρα για μια μικρή αποστήθιση. Τόσα όμορφα λεξικά υπάρχουν. Γράμμα Π. Λήμμα "Πέος". Αποστηθίστε και περάστε σε πρακτική ευθύς αμέσως με την απόλαυση του προαναφερθέντος λήμματος. Προσοχή!!! Η υπέρμετρη κατανάλωση μπορεί να οδηγήσει σε οδυνηρές παρενέργειες όπως θα περιγράψουμε στο αμέσως επόμενο κεφάλαιο. Εαν δεν τα καταφέρετε καν στην αποστήθιση, σας συνιστούμε διάφορα κέντρα ευθανασίας. Θα σας δεχθούν με περισσή χαρά. Σκεφτείτε τι κοινωνικό καλό πράττετε....


Give it to me baby: Τραγική κατηγορία! Οι παρενέργειες που λέγαμε.... Οι 9 στις 10 σκέψεις τους θα είναι περι συνουσίας. Και μετά λένε εμάς τους άντρες σεξομανείς. Είθισται το λεξιλόγιό τους επίσης να είναι τόσο φτωχό, όσο πλούσια είναι η σεξουαλική τους ζωή. Βλέπεις το πρωί 8 η ώρα στο Λύκειο, την κοπελιά με τσιγαράκι, βαμμένη σα το τσίρκο μεντράνο, το μίνι να χει καταντήσει σουτιέν απ το πολύ τράβηγμα προς τα επάνω....και φυσικά στην ώρα της προσευχής εκείνη να λέει "Κάνε θεε μου ο Χ να τον έχει μεγάλο απόψε", όσο τα λοιπά παιδάκια λένε το Πάτερ Ημών... Στο διάλλειμα σαφώς και θα φαει κάτι γιατί έκαψε θερμίδες το χρυσό μου το περασμένο βράδυ. Τι θα φάει; Λουκανικόπιτα! Οι λόγοι.....πάρτε το ως άσκηση για το σπίτι!


Λύση: Είστε ειδική κατηγορία! Θέλετε στοργή και προδέρμ. Την επόμενη φορά που θα κάνετε σεξ, απλά κλείστε τα μάτια και αγκαλιάστε σφιχτά τον ερωτικό σας σύντροφο. Μετά ζητήστε του να σας κάνει εκείνη την ένεση ευθανασίας που έμεινε από την ξυνή, καθώς προτίμησε την ηλεκτρική καρέκλα, στο κέντρο ευθανασίας που εκείνος δουλεύει.


Αυτά γι αρχή....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ οι απαντήσεις σου, αλλά αυτά τα κάνουν κατι χαζοκοριτσάκια!!που το μυαλό τους είναι στα 14 κολλημένο:)

Πάντως γέλασα πολύ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Μπα μην το λες,οι πλειοψηφία αυτό εφαρμόζει ασχέτως ηλικίας.

Το παν είναι ότι ψάχνουμε όλες τις άλλες που δεν περιέχουν αυτά τα κακά στίγματα του γυναικείου χαρακτήρος καθώς θέλω σχέση και όχι ποιος θα νικήσει την παρτίδα....(όπως σοφά είχα σχολίασει η crazyhelen σε άλλο θέμα)

O καθένας ζυγίζει με τις ανάγκες του bunny,το ιδιο δεν κάνεις και εσύ όταν επιλέγεις έναν άντρα;
Με την μόνη διαφορά που ο Valder ήταν κατατοπιστικός και περιεκτικός όπως πάντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Έχετε σκεφτεί οτι με το τρόπο που συμπεριφέρεστε μερικοί όμως μας προκαλείτε να σκεφτούμε ετσι??γιατί τελευταία μας βάζετε όλες στο ίδιο τσουβάλι
είναι αυτό το τακτ που είχε πει ο Μάριος σε κάποια άλλη συζήτηση. είναι ο τρόπο ςπου θα μιλήσεις αλλά και θα πράξεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Λογικά θα μιλάς για την πλειοψηφία.Ουδέποτε έβαλα όλες στο ίδιο τσουβάλι,γιατί αν τις έβαζα πως θα έβρισκα τις "καλές" που ψάχνω ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Επικό ποστ Valder. Προσκυνάω ταπεινά. :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Λογικά θα μιλάς για την πλειοψηφία.Ουδέποτε έβαλα όλες στο ίδιο τσουβάλι,γιατί αν τις έβαζα πως θα έβρισκα τις "καλές" που ψάχνω ; :P

όχι βρε δεν μιλησα σε εσένα προσωπικά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αυτό που μου τη σπάει στον Γιάννη (και το αντίθετο) είναι το ότι επάνω σε ένα τσακωμό εκείνος θέλει λίγο χρόνο προτού καθίσουμε ήρεμα και ωραία να συζητήσουμε, ενώ εγώ θέλω εκείνη τη στιγμή να λύσω το θέμα. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να ξεχνάμε τον λόγο για τον οποίο τσακωθήκαμε εξ αρχής και να τσακωνόμαστε γι'αυτό το θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γενικά ευτό που δε μου αρέσει είναι ο άλλος να μου φωνάζει και να μου μιλάει άσχημα... Είναι το χειρότερο για μένα. Και επίσης να μην σέβεται τις επιλογές μου. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αδέσποτο σε τέτεοια περίπτωση αν δεν καταλαβαίνει τον χωρίζεις.:/:
φυσικά και είναι οτι χειρότερο να σου φέρεται κάποιος έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
εγω πειραζει να πω για το εκαστοτε υποψηφιο ετερον ημισυ;
(βασικα νομιζω οτι ειμαι ολοκληρη για αυτο οταν βρω καποιον μαζι ειμαστε εναμισης, αρα δεν δουλευει το θεμα.........σνιφ)
τεσπα, με ενοχλει μεχρι ξενερωματος ειναι ο αλλος να ειναι ευκολη λεια. πως λενε κατι κοπελες "ευκολες"; ε τετοιο, αλλα χωρις υποννουμενο.
μη ρωτατε, δεν ξερω γιατι συμβαινει.........
αλλα ειναι δραμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top