Τι σας "φτιάχνει" στο άλλο σας μισό;

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Το βλεμα της και να μου ψιθιριζει στο αυτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
βάτραχος είναι?:bleh::bleh::hypno::shifty::lol::hehe:

Ναι! Τον φίλησα κι έγινε πρίγκιπας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Το ότι είναι εντελώς φανταστικό και δεν χρειάζεται να του δίνω εξηγήσεις για το οτιδήποτε. Όποτε θέλω τον φέρνω στο μυαλό μου και τα λέμε, καλή φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εμφανισιακά, τα πάντα! Το σώμα του (έχει πλάτες και "κλείνει" προς τα κάτω :inlove: ), το ύψος του (χώνομαι στην αγκαλιά του και νιώθω να με σκεπάζει όλη η ασφάλεια του κόσμου :bigarmhug), τα μάτια του (δεν έχω δει πιο σκούρο καστανό χρώμα σε μάτι :inlove:), το χαμόγελό του, τα χείλη του (σαρκώδη και απίστευτα kissable), τα χέρια του, τα μαλλιά του..κυριολεκτικά, τα πάντα!! :huglove:

Από τα υπόλοιπα, πάνω απ' όλα το μυαλό του, η μεγαλοψυχία του, η καλοσύνη του, το ότι καταφέρνει πάντα να με κάνει να γελάω ακόμα κι όταν πεθαίνω στο κλάμμα, το χιούμορ του, η φωνή του, ο τρόπος που οδηγεί, το στυλ του, το πόσο καλός μπαμπάς είναι, το πόσο ασφαλής με κάνει να νιώθω. :inlove:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top